TANK

تاپیک جامع اخبار سقوط هواگردهای بال ثابت و بالگردها

Recommended Posts

دوستان اینقدر تو سر جنگنده های خودی نزنیم این حوادث هر جا و برای هر کسی ممکنه رخ بده این عکسو ببینید:

[img]http://up6.iranblog.com/files2/86هواپیمایی-که-زمین-را-سوراخ-کرد-2011061010431950.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز من گفتم برای این ماجرا متاسفم وامیدوارم روزی این مشکلات رو نبینیم و در عین حال روزی خودمون جنگنده خوب بسیازیم هر چند بهترین جنگنده ها هم سقوطدارن ۱۰۰ درصد.

اما شما همیشه قضیه رو یک طرفه می بینید واقع بینی خیلی مهمه.
مثلا من می تونم بگم بی شک در بیشتر رزمایش های زمینی تلفات داشتیم اما دلیل میشه قرتمون رو در این بخش زیر سوال ببریم مثلا نمونه هایی من از ارتش سراغ دارم که ده ها نفر شهید دادیم .خوب خلاف نظر دوستان باید بدونن رزمایش یعنی جنگ و هیچ فرقی نمی کنه هیچی .
برخی اوقات هم در این بین برخی مشکلات تلفاتی وارد می کنه در بخش زمینی به شکلی و در هوایی هم به شکلی.

به هر حال دوست ندارم باز ماست مالی بکنم و به ما این برچسب رو بزنن ولی برای یه دستمال هم قیصریه رو به آتیش کشیدن کار جالبی نیست.

الان شاید ۱۰۰ تا۲۰۰ جنگنده در این منطقه کشور دارن برای رزمایش آماده میشن و حالا با این همه مشکل در کشور و این همه دشمن در اطراف کشور ما بیایم با دست خودمون روی خودمون جنگ روانی بکنیم ؟ فکر می کنم اگر اینطور پیش بریم باید کم کم دشمنان ما دست از کار روی ما بردارن چون خودمون داریم اینکار رو می کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به نظر من حتی اگه ایران چیزایی داره و رو نمیکنه دیگه وقتشه برای روحیه هم که شده یه چیزایی رو کنن البته اگه داریم وگرنه نا امیدی مضر خواهد بود[/quote]
پس یه نامه بنویسیم به مسولان کشور و بهشون اعلام کنیم شما تمامی سزمایه گذاری های خودتون رو در مورد سلاح های استراتژیک در هنگام وقوع جنگ نادیده بگیرید و اونها رو نمایش بدید چون یه عده از دوستان روحیه شون رو باختن!بعد هم دوباره برید سرمایه گذاری کنید سلاح های جدید و سرمایه رو به باد بدید!دوستانی که اینقدر روحیه خودشون رو با دیدن یا ندیدن چند سلاح از دست میدند چطور میخوان در صورت وقوع جنگ و دیدن خون و شهید شدن دوستانشون جلوی چشموشون بجنگند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ای خدا!چرا بعضی دوستان علاقه مند هستند که تا یک اتفاق ناگواری رخ داد ابتدا حرف مسولین امر را مورد توجه قرار ندند و بعد هم با یک سری علت و معلول مسلسل وار و غیر منطقی نتیجه بگیرند که ما در چند روز اول تسلیم دشمن خواهیم شد! در این که نیرو هوایی ما دراری نقاط ضعفی هست و این طور اتفاقات باید کمتر شود شکی نست اما برای تصمیم گیری و حلیل عقلانی از توان عملیاتی نیرو هوایی باید از تمامی اطلاعات خبر داشت . که چنینی امری با وجود ملاحاظتی که در ایران وجود دارد و ادواتی را که برای روز مبدا نگه داشته است هیچگاه بی دلیل و زودتر از موعد مقرر و بدون رعایت نکات حفاظتی رو نخواهد کرد چون در صورت رو شدن دست او طرف مقابل او که توانایی های نظامی و اقتصادی و تکنولوژیک بالای دارد راه چاره را خواهند اندیشید. مهم برای ما این هست که ما اصل غافلگیری رو در اولین لحضات جنگ احتمالی حفظ کنیم که شوک وارد شده از ظرف ما در نتیجه جنگ احتمالی سرنوشت ساز خواهد و مسولن کشور هیچگاه منابع و تسلیحات استراتژیک کشور را صرف تبلیغات و احساسات نخواهند کرد[/quote]

دوست عزیز این حرف هایی که من زدم نتیجه طبیعی است که از این حوادث میشه گرفت و خرف بیجایی نزدم اگه نیروی هوایی آماده ای داریم بسم الله آمار بدین ما هم بفهمیم ما بخیل نیستیم کشور خودمون ولی وضع نیرو هوایی نگران کننده است دیگه من در این بحث شرکت نمی کنم تکرار کردن این حرف ها دیگه فایده ای نداره دوستان بارها مسئله رو روشن کردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نصیر ایرانی نوشته است :
اینکه نوع هواپیما چه بوده و سقوط آن خسارات مالی و جانی دیگری داشته معلوم نیست.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/65858

3 سقوط در عرض 1 سال یک F-4D در چابهار يك Su-24 در شیراز و حالا یک F-5 در تبریز ... Crying or Very sad

سلام و عرض ادب خدمت دوستان و سروران گرامی
جناب نصیر ایرانی
شما که گفتین نوع هواپیما مشخص نیست. از کجا معلوم اف-5 بوده باشد. شاید هم سو-24 بوده .
چون اعلام شده مرحله دوم رزمایش که امروز باشه شامل پرواز های تاکتیکی و رها کردن انواع بمب هاست. طبیعتن بمباران تاکتیکی با بمب افکن های تاکتیکی صورت می گیرد.
تنها نکته مثبت اینه که خلبان شهید نشده .
سیاست های حاکم بر نیروی هوایی با زمان همخوانی ندارد. عمر انقلابی دادن به هواپیما هم حدی دارد ، نمی توان از یک هواپیما که جنگ و رزمایش های زیادی پشت سر گذاشته انتظار داشت تا 100 سال هم برامون کار کند. معمولن در کشورهای دیگر هواپیماهای فرسوده را یا باه کشورهای دیگر می فروشند یا در محل هایی در جاهای خاص اسقاط و از رده خارج می کنند و در هرمورد با محصولات جدید جایگزین می کنند. کلن ما نه طراحی/ ساخت رو انجام می دهیم و نه می خریم . مسخره ترین سیاست های هوایی به ایران تعلق دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه اين بحث ها به كنار! حالا جاي خالي اين هواپيما(چه جنگنده بوده باشه و چه آموزشي) رو چطوري پر كنيم؟!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان چرا اینقدر یک طرفه به قاضی میرن :?
[color=red]از این بیشتر نداریم میگید چیکار کنیم[/color]
متاسفانه در زمانی که همه کشور ها عزیزان نیروی هوایی رو تحریم کردن توی کشور خودمون هم کسانی پیدا میشن که با حالت تمسخر وطعنه از این عزیزان پذیرایی میکنن
خوب دوستان بهتره بجای اینکه پشت کامپیوتر بشینیم و به همه چیز گیر بدیم خودمون دست بکار بشیم و به درجه ای از علم برسیم که از اون هواپیماهای انچنانی بسازیم نه اینکه منتظر بمونیم تا دیگران بسازن بعد ما بیایم بگیم خوبه یا بد

بیاد داشته باشیم اگه میخایم چیزی رو نقد یا مقایسه کنیم نسبت به شرایط موجود و عادلانه این کار رو انجام بدیم[/quote]

بزرگوار فرموده اید که [color=red]از این بیشتر نداریم میگید چیکار کنیم[/color]،
پاسخ این است: اگر نداریم یا نمی توانیم داشته باشیم، حداقل کمتر شعار های آنچنانی بدهیم که ادعایمان ... دنیا را پاره نکند!
اگر نداریم، کمتر که می توانیم ادعا، مصاحبه و... بکنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فيلم سقوط هواپيما در ميدان آذربايجان تبريز

[url=http://www.mediafire.com/?k1hx1hotmrk5w8a]از اينجا دانلود کنيد[/url]

همين که صندلي پرتابش کار کرده جاي شکر داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزیز من گفتم برای این ماجرا متاسفم وامیدوارم روزی این مشکلات رو نبینیم و در عین حال روزی خودمون جنگنده خوب بسیازیم هر چند بهترین جنگنده ها هم سقوطدارن ۱۰۰ درصد.

اما شما همیشه قضیه رو یک طرفه می بینید واقع بینی خیلی مهمه.
مثلا من می تونم بگم بی شک در بیشتر رزمایش های زمینی تلفات داشتیم اما دلیل میشه قرتمون رو در این بخش زیر سوال ببریم مثلا نمونه هایی من از ارتش سراغ دارم که ده ها نفر شهید دادیم .خوب خلاف نظر دوستان باید بدونن رزمایش یعنی جنگ و هیچ فرقی نمی کنه هیچی .
برخی اوقات هم در این بین برخی مشکلات تلفاتی وارد می کنه در بخش زمینی به شکلی و در هوایی هم به شکلی.

به هر حال دوست ندارم باز ماست مالی بکنم و به ما این برچسب رو بزنن ولی برای یه دستمال هم قیصریه رو به آتیش کشیدن کار جالبی نیست.

الان شاید ۱۰۰ تا۲۰۰ جنگنده در این منطقه کشور دارن برای رزمایش آماده میشن و حالا با این همه مشکل در کشور و این همه دشمن در اطراف کشور ما بیایم با دست خودمون روی خودمون جنگ روانی بکنیم ؟ فکر می کنم اگر اینطور پیش بریم باید کم کم دشمنان ما دست از کار روی ما بردارن چون خودمون داریم اینکار رو می کنیم.[/quote]
در مورد سلاح ها ي ساخت داخل گفتم به دليل فرافكني و جو مثلا امنيتي و محرمانه و سري بودن!!! همه چيز و سواستفاده شما از ميهن پرستي كاربران سايت،ديگر حرفي نخواهم زد.من كه برعكس شما كه ماشاالله از پيچ و مهره همه طرح هاي مستكبرين عالم خبر داريد نيستم،من هم مثل همه سيستم هاي اطلاعاتي و جاسوسي و نظامي اين مستكبرين و شياطين از طرح هاي ايراني بي خبرم.!!!
مشكل امثال شما اينه كه از تاريخ درس نمي گيريد و هميشه خودتون رو تافته جدابافته مي دانيد.
نمي دانم شما چرا ازپيروان همه خودكامگان دنيا و سعيد الصحاف ها و موسي ابراهيم ها ( البته اينها دور از جان شما) نتيجه نمي گيريد. اون ها هم به جاي ديدن واقعيت هي مي گفتند مسئولين چنين فرمودند و با توجه به تجارب و لياقت ايشان اگر بفرمايند ماست هم سياه است ما مي پذيريم.
خبر سقوط يك جنگنده را پيچاندن و عكس از نمايش هوايي اوكراين چندين سال پيش وسقوط در جريان پرواز آزمايشي فلان جنگنده امريكايي را گذاشتن چه ربطي به اين موضوع دارد!! يك جنگنده آن هم در نزديكي منطقه يك مانور سقوط كرده و بس!! ديگر مثلا آموزشي ناميدن آن چه معني دارد؟
ضمنا جناب اوپرا اگر فكر مي كنيد توهين و تمسخر فايده اي دارد بسيار در اشتباهيد...من اگر از تمسخر بترسم كه ديگر...
تا دلتان مي خواهد وقت آزاد و غير آزاد و ... را صرف پاسخ به من بكنيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرسی از فیلم.

این همشهری های ما فقط امیدوارم به خلبان آسیب نرسونده باشن. نباید فکر کنم حرکتش می دادن. ولی حسابی نگرانش بودن معلوم بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جای شکرش باقیه خلبان نجات پیدا کرد ...
ولی دیگه این طوری نمیشه ادامه داد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به هر حال فکر کنم فعلا راهی نداریم. یا باید هواپیماها را بخوابونیم که عدم پرواز باعث نابودیشون بشه، یا پروازشون بدیم که خوب انتظار چنین حوادثی را هم باید داشت.
تحریم را در این مورد به راحتی نمیشه دور زد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]به نظر من حتی اگه ایران چیزایی داره و رو نمیکنه دیگه وقتشه برای روحیه هم که شده یه چیزایی رو کنن البته اگه داریم وگرنه نا امیدی مضر خواهد بود[/quote]
پس یه نامه بنویسیم به مسولان کشور و بهشون اعلام کنیم شما تمامی سزمایه گذاری های خودتون رو در مورد سلاح های استراتژیک در هنگام وقوع جنگ نادیده بگیرید و اونها رو نمایش بدید چون یه عده از دوستان روحیه شون رو باختن!بعد هم دوباره برید سرمایه گذاری کنید سلاح های جدید و سرمایه رو به باد بدید!دوستانی که اینقدر روحیه خودشون رو با دیدن یا ندیدن چند سلاح از دست میدند چطور میخوان در صورت وقوع جنگ و دیدن خون و شهید شدن دوستانشون جلوی چشموشون بجنگند؟[/quote]

سلام دوست عزیز منظورم این بود که بعضی مواقع باید یه چیزایی رونمایی کرد ...نه اینکه هرچی داریم ولی بالاخره تو بخش هوایی نمیخوایم یچیزایی ارائه بدیم .....دوست عزیز اقتدار نظام بین مردم خیلی مهمه عوام مردم که مثل بعضیا نیستن بفکر جبهه مقاومت باشن و .......حداقل تو بخش مسافربری یکارایی بکنن اینم که دیگه پنهانکاری نیست .........خلاصه بعضی کارا اعتماد و اعتبار رو کم میکنه مثلا چرا ایران تو دهنی با این امارات نمیزنه که همیشه خبرهای حرمت شکنی ایرانیا توی امارات پخش میشه این که دیگه سلاح پیشرفته نمیخواد یکم دلسوزی و عقل میخواد و البته غیرت ایرانی چون این بیخیالی های مسئولین در همه نظر گفتم که اعتماد و اعتبار رو پایین میاره...............در ضمن باز تند برخورد نکنید ..........بخدا دلم بدجوری شکسته اعصابم بهم ریخته :? :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان از اینکه همه اش هی می گوید چی داریم چی نداریم خسته نشدید.

بابا حال کردید بر و بچ چه سریع آمدند بالا سر خلبان و شروع کردند امداد اولیه.

برید چهارتا کلاس امداد و نجات هلال احمر یه وقت دیدید تو یه سانحه تصادف رانندگی، سقوط از دره ای، شایدم سقوط هواپیما جون یک نفر رو نجات دادید.

بس کنید این همه وای اینجا این طوریه، انجا آن طوریه

بابا مردم تو سومالی دارند از گشنگی می میرند، شما از سیری نمی دونید به چی گیر بدهید.

برید شکر نعمت بکنید که در ایران دارید با امنیت زندگی می کنید، اگر تو یکجایی مثل سومالی بودید چیکار میکردید.

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.