nasirirani

نظر سنجی در مورد مرگبار ترین ترکیب جنگنده وموشک در ایران!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

موشک هواپرتاب هاوک را بدلیل نداشتن سابقه و همچنین اخبار ضد ونقیض در مورد میزان موفقیت آزمایشات قرار ندادم
فرض بر وجود میگ 31 بی ام است!

تصویر
تصویر
تصویر

متاسفانه بنده قادر به تغییر نظر سنجی و وارد کردن میگ31 بی ام به نظر سنجی نیستم از مدیر این بخش تقاضا می کنم این جنگنده را نیز به نظر سنجی اضافه کند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده در اين رابطه تخصصي ندارم ولي خوب طبق اطلاعاتي كه دارم فكر مي‌كنم مورد اول بهتره. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام نمیدونم چرا f-14 اینقدر طرفدار داره !!! به نظر من روش در مقابل تهدیدات فعلی نمیشه حساب کرد (موشکهای هارپون رو که یادتون هست امریکایها چطوری منحرفشون کردن در مورد فینکس ها هم وقتی لازم باشه می تونن کار مشابه ای رو انجام بدن) من که میگ 29 رو انتخاب کردم البته اگر میگ 31 بی ام داشته باشیم اونو برتر می دونم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر دو جنگنده یکسری مشخصات مربوط به خودشون رو دارند : اف 14 - رهگیری قوی با قدرت مانور کم . در نبردهای دور می توانیم از اف 14 استفاده کنیم . همچنین موشک فوق پیشرفته فینیکس هم به اف 14 کمک کرده تا نبردهایش را هر چه بیشتر دور کند . میگ 29 - رهگیری متوسط با قدرت مانور عالی . هم در نبردهای دور و هم در نزدیک موثر واقع میشود . همراه با برد کم . اما ترکیب این دو خیلی مرگبار خواهد بود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بخش نظرسنجی مشکل داشته و کلا نمیشه ویرایش کرد! از وقتی انجمن رو آپدیت کردیم اینطوری شده و باید سر فرصت مشکل رو رفع کنیم. نظرسنجی رو از اول ایجاد کردم و کاربران تا رفع مشکل هنگام ایجاد نظرسنجی دقت بیشتری کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آزموده را آزمودن خطاست . هرچند امكانات كميه ما براي هر 3 مورد كفاي يك درگيري طولاني رو نميده اما مورد اول محتمل تره. مورد سوم در صورتي جالب ميشه كه روسيه همون كاري رو كه فرانسه در جنگ براي عراق كرد براي ما بكنه و ميگ 31 هاشو بده به ما!!!!!! در اينصورت نبرد هواپيماهاي قدرتمند غرب و شرق ديدني است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر فونيكس هاي ساخت داخل در مقابل جنگ الكترنيك ايمن شده باشد؟ چي؟ بعدش هم كي گفته قدرت مانور اف-14 كمه. يكي از فرماندهان نيروي دريايي امريكا در زمان جايگزيني اين جنگنده با اف-18 گفته بوده: اف-18 ها بايد 10 سال در كنار اف-14 ها پرواز كنند تا تازه بفهمند معني پرواز يعني چه. اگر از فيلم هاي مربوط به اف-14 كه در اينترنت فروان است ديده باشيد مانور زيباي ان در اين فيلم ها به كلي واضح است. اف-14 هيچ عيبي نداشت و از هر نظر جنگنده كاملي بود فقط خرج ان زياد است و نگهداري ان مشكل به طوري كه گاهي نيروي دريايي امريكا خودش در نگهداري اين جنگنده مي ماند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من موندم وقتی وارد انجمن های نیروی هوایی می شوم ده ها تاپیک با این مضمون پیدا می شه که هیچ کدام به هیچ نتیجه ای نرسیدند و دوباره یک تاپیک جدید .... چرا دوستان عادت ندارند بحث هاشون رو به نتیجه برسونند ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من ميگ 31 واقعا مرگبار ترين و با رادار قدرتمندش كه تنها جنگنده اي كه مي تونه رادار گريز هارم شناسايي كنه و موشك هاي قدرتمندش و ... از 2 جنگنده ي ديگه ي بالا برتره اينم بايد بگم كه ما الان تامكت هامون قدرت قديم رو ندارن و امادگيشون پايينه ولي ميگ 31 هاي تازه نفس الان تشنه به خونه اف 18 و اف 15 هستن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید دوستان اول از همه باید توجه کنید که جنگنده های ما قرار نیست با جنگنده های افغانستان یا اتیوپی بجنگندن بلکه قراره با جنگنده های آمریکایی و اسرائیلی یک جنگ هوا به هوا رو داشته باشند . جنگنده های امریکایی کاملا از پوشش آواکس برخوردارد خواهند بود . و این یک کمک بسیار بزرگ به جنگنده های نیروی هوایی آمریکا است . ولی در این امر باید گفت که باید به چند موضوع توجه کرد . اگر به این چند سؤال پاسخ داده بشه خیلی راحت می شه بحث رو باز کرد : چند تا فینیکس داریم ؟؟؟ چند تا اف-14 عملیاتی داریم ؟؟؟ و قراره با چه جنگنده هایی این ها وارد جنگ بشند . در یک جنگ هوا به هوا که مطمئنا با کشور دیگری به غیر از آمریکا و اسرائیل نخواهد بود رادار میگ-29 بسیار ضعیف هست و بسیار اسیب پزیر در مقابل جنگ های الکترونیک . در مقابل اف-14 اگر به همراه فینیکس وارد عمل می شد می شه گفت که حرف هایی برای گفتن داشت .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر بنده بی سواد همه جنگندها هم نقاط ضعف دارن وهم مثبت . باید در شرایطی که بوجود میاد بر اساس توانایی که جنگنده مورد نظر داره ازش استفاده کرد . یا به عبارتی باید از ترکیب جنگندها استفاد کرد . به همین دلیل مباحث به نتیجه نمیرسد بنظرم باید نوع ترکیب جنگندهاموردبحث قرار بگیره البته نوع ترکیب انجام شده باید براساس زمان وشرایط جنگندههای مهاجم طرف مقابل صورت بگیرد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

دوست عزیز هیچ کدام از ترکیبهای فوق جواب نمیدن
در مورد F_14 و موشک PHOENIX C باید عرض کنم که چون تکنولوژی غربی در آن به کار رفته عاقلانه نیست که علیه غرب به کار برد منحرف کردن آن برای غربی ها کار آسانی است.پس فکرشم نکن

در مورد MIG_29 و ترکیب آن باید عرض کنم بستگی به نوع R_27 که حمل میکنه داره اگر بفرمائید ممنون میشم اگر از نوع استاندارد صادراتی روسها باشه محکوم به شکسته.با اجازتون البته

در مورد MIG_31BM هم چون موشک R_33 معمولی حمل میکنه کاری از پیش نمیتونه ببره
چون غربیها راه منحرف کردن اونو چشم بسته بلدند و فقط با R_33S و یا R_37 میشه یه کارایی کرد.
تازه اگر روسها اونو به ما بفروشند.

ببخشید ما خودمونو انداختیم وسط همه رو رد کردیم رفت.حقیقتو گفتم

با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.