SAEID

شاتل فضایی ساخت آلمان نازی!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام
فیلمی را که برای شما آپلود کرده ام معرفی یکی از طرحهای فوق پیشرفته آلمان نازی است که 30 40 50 60 سال بعد آمریکائیها و روسها از آن طرح موفق به ساخت شاتل و سایوز و ارورا و هایپر سونیک و ... شدند. در این طرح بسیاری انقلابی و ابتکاری بجای سکوی پرتاب افقی از سکوی پرتاب و شتاب دهنده افقی استفاده شده است! شتاب دهنده افقی آنچنان از طرحی پیشرفته برخوردار بود که تا به امروز حتی بر روی چنین مورد در ناسا تحقیق هم نشده است! بعد از دانلود فیلم بیشتر متوجه خواهید شد.

برای دانلود کلیک کنید.

حجم: 7.5 مگابایت

برای مشاهده به نرم افزارهایی که فرمت flv را باز کنند نیاز دارید.

icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این پخش کننده‌ی فایل FLV هست http://www.download.com/FLV-Player/3000-2139_4-10505954.html?tag=lst-0-1 این تبدیل کندده به AVI http://www.download.com/FLV-to-AVI-Converter/3000-2169_4-10629223.html?tag=lst-0-8 اینم بیشتر برای YouTube به کار میره http://www.download.com/YouTube-FLV-to-AVI-Suite-Enterprise/3000-2194_4-10671117.html?tag=lst-3-1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب بود.... :| مرسی آقا می گم اسم این فروم را بکنید نازی جون :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
reichmarshal, قابلی نداشت. اگه سرعت اینترنت بیشتر بود فیلمهای توپ و حجیمی دارم که بدم نمیاد دوستان ببینن ولی این اینترنت کیلو بایتی اشک همه رو در آورده! :| payam, icon_cheesygrin :| icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقا می گم اسم این فروم را بکنید نازی جون :|

icon_cheesygrin :| icon_cheesygrin
این قدری که تو این فروم نازی هست، توی خود آلمان هم پیدا نمیشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا وکیلی این المانها چه پیشرفتهایی که نکردن :mrgreen: :oops: :lol: اگه 15سال دیگه جنگ رو شروع میکردن خدا میدونه با ادم فضایی به لهستان حمله میکردن تازه جالبه بدون کامپیتور و شبیه ساز این کارهارو انجام میدادن .مطمعنا بخش زیادی از جهشهای نظامی علمی تکنولوژیک بشر مدیون این المانیها هستن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان تاپیکی با عنوان امپراتوری خورشید سیاه در حال تهیه دارم که توانمندی هایی باور نکردنی از تکنولوژی آلمان نازی به نمایش خواهد گذاشت :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا worior نمی گفتی چون من امشب دیگه خوابم نمی بره منتظر هستیم :mrgreen: مثل همیشه با کلامی رسا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا worior نمی گفتی چون من امشب دیگه خوابم نمی بره

منتظر هستیم :mrgreen: مثل همیشه با کلامی رسا

دوست من نازی ها انسانهای فاقد اخلاق بوده اند و برای پیشرفتهای فناوری نظامی خود دست به هر کاری زده اند خورشید سیاه مربوط آرم SS میشود که در شورای نازی شکل آن بتصویب رسید و پروژه های فوق سری پیشرفته ای از تولید بمبهای هسته ای تا موشکهای کروز تسلیحات شیمیایی و حتی دستگاههای تولید جاذبه معکوس ساخته اند که اکثر اسرار پروژه های آنها توسط شوروی و آمریکا برده شده و هنوز قسمت اعظمی از آنها بطور سری نگهداری میشود.

البته این آرم اصلی اونها نیست بلکه تصویر وسط که همون خورشید باشه سیاه و اس اس سفید رنگ میباشد که بر عکس تصویر زیر است

تصویر

فقط باید بیشتر از اینها منتظر باشید چون فرصت برای ترجمه مطالب خیلی کم دارم و چند مدتی طول میکشه :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
worior به نظر شما چه کسی باعث شد این المانهای نازی فاقد اخلاق به وجود بیان/ همین اوراپایی های مدعی ازادی بیان بی خیال بحث رو منحرف نکنیم من فقط از اختراعات و دانشمندان المان نازی خوشم میاد وبه اونها احسنت میگم همون طور که از اف 22 و بی 2 خوشم میاد ولی در مورد رهبران اینها نظری ندارم چون زبونم بند میاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالب بود . دست شما درد نکنه . چه پیشرفته بودن !!! :mrgreen: به نظر من آلمان نازی در طول جنگ جهانی و قبل از اون واقعا چشمه های قابل توجهی از فن آوری رو به همه جهانیان نشون دادند . در واقع می توان گفت که آمریکا قدرت اصلی نیست و باید گفت که این قدرت کنونی رو باید مدیون آلمان ها باشه که در واقع تکنولوژی رو ازشون دزدیدند . اگر به تجهیزات کنونی از قبیل بمب افکن ها و موشک ها نگاه کنید می بینیم که سرچشمه اصل یاون ها از آلمان نازی بوده .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جالب بود . دست شما درد نکنه .

چه پیشرفته بودن !!! :oops:

به نظر من آلمان نازی در طول جنگ جهانی و قبل از اون واقعا چشمه های قابل توجهی از فن آوری رو به همه جهانیان نشون دادند .

در واقع می توان گفت که آمریکا قدرت اصلی نیست و باید گفت که این قدرت کنونی رو باید مدیون آلمان ها باشه که در واقع تکنولوژی رو ازشون دزدیدند .

اگر به تجهیزات کنونی از قبیل بمب افکن ها و موشک ها نگاه کنید می بینیم که سرچشمه اصل یاون ها از آلمان نازی بوده .

دوست من باید بگم که اینیشتن بود که به امریکا پناهنده شد که بعدش امریکا تونست بمب اتم بسازه
باید بگم که همون ورنرفون براون مسئول پروژه موشکی در واندر ویفن بود که به امریکا پناهنده شد و براشون موشک ماهواره برو ساخت و انسان رو به فضا فرستاد البته روسها هم طرحهاشون رو دزدیده بودن
باید بگه که طرح اولیه جنگنده بی2 متعلق به نازی ها بود و حتی در زمان جنگ یک نمونه ازش رو ساختن که دست آقای نورثروپ افتاد این هم عکسش
و خیلی چیز های دیگه مثل بمب های هدایت رادیوی و بمب های ضد زیردریایی ووو....

تصویر
و
تصویر

حالا اگه دوست داری کرکس جان تا چند تا لینک بدم خودت متن مربوط به اینهارو ترجمه کنی قرار بدی فکر نکنم وقتش برام جور بشه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب!!! مايه‌ي تاسفه كه بشر از تكنولوژي براي نابودي همنوعان استفاده ميكنه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فيلم جالب بود.اما ظاهرا يه نوع بمب افكن بود براي حملات هسته اي كه خارج از جو عمليات بمباران را انجام مي داد.به هر حال فوق العاده بود.نحوه تك آف هم به نوبه خود جالب بود.اما به نظر مي رسه هر پرواز آن بسيار پر هزينه باشد. آقا سعيد ممنون. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.