Ehsan_animator

فریگت های کلاس جماران ایران ، پروژه ی موج

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

کی ، کدوم بخش ؟!

فکر کنم ایشون به پست 661 اشاره دارن که بیان شده در یکی از بخشهای خبری سازه موج 3؟ ( سهند ) نمایش داده شده و گویا تفاوتهایی با سازه های قبلی داشته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعا جماران 3 یه جهش بزرگی از نظر طراحی است البته اگر تسلیحات اون رو هم مدرن باشن خیلی بهتر میشه

این زیر دریایی جدیده؟

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به این ناو مشکوکم!!!!! چطور از چشم بچه های میلیتاری تونستن پنهانش کنند :-)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر می رسه نام ناوشکن دیگر در حال ساخت در تاسیسات نداجا در بندر عباس ناوشکن شیراز می باشه.

به گزارش مشرق، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری عصر امروز در حاشیه بازدید وزیر دفاع از منطقه یکم نیروی دریایی ارتش با اشاره به توانمندی‌های این نیرو اظهار داشت: با همت، تلاش و تکیه بر توان و تخصص جوانان و متخصصان ایرانی، امروزه در کشور این ظرفیت را فراهم کرده‌ایم که در صورت نیاز هر چه می‌خواهیم را در حوزه دفاعی بتوانیم طراحی و به مرحله اجرا و بهره‌برداری درآوریم.

وی با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام و اجرای نیروی دریایی ارتش در بعد یگان‌های سطحی و زیرسطحی اضافه کرد: با توجه به دانش و تکیه بر ایمان نیروها، آمادگی این را داریم که هرگونه تهدیدی را سرسختانه پاسخ دهیم.

دریادار سیاری، امروز در جریان بازدید سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع از منطقه یکم نیروی دریایی ارتش و دیگر امکانات مرتبط با وزرات دفاع، همراهی کرد.

یادآور می‌شود، وزیر دفاع در جریان سفر به هرمزگان از بخش‌های مختلف در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش که در بخش ساحل غربی بندرعباس واقع است، بازدید و سرکشی کرد.

وی بخش‌هایی همانند کارخانجات نداجا، و بخش‌های مرتبط با پروژه ناوهای در دست ساخت سهند و شیراز نیز بازدید کرد.

منطقه یکم نیروی دریایی ارتش واقع در بندرعباس، بزرگترین و اصلی‌ترین پایگاه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که علاوه بر پشتیبانی و پوشش ناوگان خود در آب‌های خلیج فارس و منطقه، در سال‌های اخیر ده‌ها ناوگان و ناوگروه را نیز به آبهای محدوده خلیج عدن اعزام کرده است.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/465353/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%88%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C

ویرایش شده در توسط MTN1917
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دست همه دست اندر کاران نیروی دریایی بخصوص دریادار سیاری درد نکنه که هر چند وقت یکبار دل مارو شاد میکنن 

این ناو از نظر طراحی واقعن به روزه فقط ای کاش اون دکل بالاشم یه فکری براش میکردن

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خیلی خوب پیشرفت کردن آفرین . انشاالله زودتر تمام بشه . نیروی دریایی خیلی خوب داره پیشرفت میکنه

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آشیانه بالگرد یعنی ؟!

vlcsnap-2015-09-09-21h57m45s625.jpg

بعد این دودکشش کجاست ؟!

من به این ناو مشکوکم!!!!! چطور از چشم بچه های میلیتاری تونستن پنهانش کنند :-)

از چشم ملت دور نمونده ، ولی دربارش چیزی نمی دونستیم !

فقط فرمانده کارخانجات نداجا تو ثریا گفته بود این سازه یک شناور تحقیقاتی در ابعاد موج هست !

بعدا هم تو اینترنت اسم شیراز پخش شد که حالا مشخص شد که صحت داشته !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آشیانه بالگرد یعنی ؟!

vlcsnap-2015-09-09-21h57m45s625.jpg

بعد این دودکشش کجاست ؟!

دودکش به نظرم هنوز نصب نشده  احتمالا تو همون محل فلش قرار بگیره ! ( اگر درابعاد موج باشه فضا برای اشیانه بالگرد نداره )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دودکش به نظرم هنوز نصب نشده  احتمالا تو همون محل فلش قرار بگیره ! ( اگ رد رابعاد موج باشه فضا برای اشیانه بالگرد نداره )

مثل ناوچه های کلاس سینا  فکر کنم محل خروج دودش از بغل کشتی باشه .کلا به نظر یه چیزی مثل ناوچه های جدید اماراتی که  از فرانسه خریده.اونا هم دود کشش از پهلو هست.

http://8pic.ir/images/egf6xf6wrlaoafm0tozh.jpg

ویرایش شده در توسط mahan23

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان چرا از نمای جلو سکوی رادارها دیده میشه ولی از نمای پشت نه؟ یا اینکه خطای دید من هست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان چرا از نمای جلو سکوی رادارها دیده میشه ولی از نمای پشت نه؟ یا اینکه خطای دید من هست؟

اونی که عکسش از جلو ه جماران 3 هست و این یکی که از پشته شیراز !

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصاویر برای یک ناو نیست !

اولی سهنده 

دومی شیراز !!!!!!!!!!!!!!!!

تو گزارش 20:30 که ناقص بود،  از جماران 3 نام برده شد که فکر کردم همینی هست که پشت دریادار سیاری است ، اما در گزارش شبکه خبر که کامل بود ، خود دریادار سیاری گفت که این شیرازه !

دودکش به نظرم هنوز نصب نشده  احتمالا تو همون محل فلش قرار بگیره ! ( اگر درابعاد موج باشه فضا برای اشیانه بالگرد نداره )

ممکنه !

ولی اگر آشیانه باشه ، شاید بتونه در حد 212 تو خودش جا بده !

فقط هم جا بده ، کار دیگه ای ( مثل تعمیرات و .....) غیر قابل انجامه !

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.