Recommended Posts

برادر کوچکتر به احتمال زیاد در حال گذراندن دوره های روان شناسی و خوردن روزانه چندین نوع ماده توهم زاست تا ذهنش رو برای گرفتن اعترافات صوری اماده کنند ، دو روزه دستگیر شده هنوز حتی یک عکس هم ازش منتشر نکردند ، اصلآ معلوم نیست کجاست!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه با هرکسي که از آشناهاي اين دو تا بردار مصحبه ميشه ميگه اين بنده خداها اصلا
مذهبي هم نبودند! بي بي سي حتي با همکلاسي ايرانيش هم مصاحبه کرد...
اصلا اگر حرفهاي پليس آمريکا هم قبول کنيم غير ممکن هست در يکي دو سال اين دو تا
انقدر تغيير بکنند که بشند جهادي و بمب گزار!
هيچ جوري اين وصله به اينها نميچسبه...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كار كار خودشونه خودشونم ميدونن خودشون تو زدن ملت خودشون از خودشون جلوترند!! خودشون بازار شد icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بازی های تکراری...!
پ.ن : اون پوتین هایی که اون دوتا دوست عزیز مظنون (در تصاویر بالا) پوشیده اند پوتین های تکاوران نیروی دریایی آمریکاست که بصورت گسترده توسط این نیرو ها استفاده میشه...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی وقتا مشرق هم سوتی های عجیب غریبی میده. دیگه باید واسه سازمانهای اطلاعاتی آمریکا عقل و شعوری در حد جلبک قائل باشیم که مامور رو با لباس فرم و آرم واحد عملیاتیش نفرستند بمب گذاری.
این دو نفر اگه از ماموران حفاظتی مسابقه دو نباشند به احتمال زیاد عابر پیاده ای هستند که از محل کمپ دارند میرند خونه و یا برعکس. سر راهشون هم مسابقه رو هم تماشا کردند.
cia یا هر سازمان دیگه ای که این پروژه رو انجام داده هدفش به سبک فیلم های هالیوودی نمایش بین المللی این شو بوده. پس به اندازه همون کارگردان و سناریو نویس کمپانی فیلم سازی عقلشون به یه چیزایی قد میده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مادرشونم به خبرگزاريها گفته كه اينها از اولم زير نظر FBI بودن و هركاري كه ميكردن زير زره بين اونا بوده حالا ميان ميگن اينا بمب گذارن؟ پاي FBI هم داره تو اين بازي باز ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1366720985' post='308548']
بعضی وقتا مشرق هم سوتی های عجیب غریبی میده. دیگه باید واسه سازمانهای اطلاعاتی آمریکا عقل و شعوری در حد جلبک قائل باشیم که مامور رو با لباس فرم و آرم واحد عملیاتیش نفرستند بمب گذاری.
این دو نفر اگه از ماموران حفاظتی مسابقه دو نباشند به احتمال زیاد عابر پیاده ای هستند که از محل کمپ دارند میرند خونه و یا برعکس. سر راهشون هم مسابقه رو هم تماشا کردند.
cia یا هر سازمان دیگه ای که این پروژه رو انجام داده هدفش به سبک فیلم های هالیوودی نمایش بین المللی این شو بوده. پس به اندازه همون کارگردان و سناریو نویس کمپانی فیلم سازی عقلشون به یه چیزایی قد میده.
[/quote]
آها معمولا شما وقتی میری خونه کوله پشتی تو تو خیابون میزاری؟
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10099/310048_153.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10099/310049_928.jpg[/img]
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره ! اگه کنارم بمب منفجر بشه کوله که سهله پا برهنه هم فرار میکنم!

از اونجایی که در یکی از تصاویر این دو نفر دارند با هندز فری صحبت میکنند احتمال مامور حفاظتی بودنشون بیشتره. به هر حال این مطلب مثل اینه که تو یکی از شهر ها بمب منفجر بشه بعد شما چند تا فیلم و عکس از 2 تا سربازی یا افسری که دارند میرن خونشون و رو لباس فرمشون کاپیشن پوشیدن بزاری و بگی اینا بمب گذارند. بنده همین صبح امروز 7-8 نفر افسر که اینجوری لباس پوشیده بودند تو خیابون دیدم. لابد اونها هم داشتند واسه عملیات تروریستی میرفتند! اینکه چند تا دانشجو و جوون بشینند خونه و اسکرین شات و کلیپ بسازند و به خودشون لقب کاراگاه بدن جز تمسخر حاصلی در بر نداره. کلاس کار cia یا هر کوفت و زهر ماری رو خواهشآ پایین نیارید.

هیچ سازمانی اونقدر احمق نیست که نیروی عملیاتی خودشو اون هم تو عملیات بمب گزاری در کشور خودش با لباس فرم بفرسته. این بمب گزاری یک شو تلوزیونی بود. تماشای مراحل شناسایی و تعقیب و گریز و ... جای هیچ شک و شبهه ای باقی نمیزاره که با یک فیلم مستند گونه هالیودی طرفیم. حالا کشوری که استاد صنعت سینماست میاد سوتی به این بزرگی میده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جوهر سارنایوف از ناحیه گلو دچار جراحات فراوانی شده و قادر به صحبت کردن نیست و احتمال می‌رود دیگر هرگز نتواند صحبت کند!!!

داداشش که مردونده شد اینم خفه خونده شد! واقعآ که چه داستان مضحکی شده برای عقل و شعور مردم امریکا متاسفم که این اراجیف رو باور می کنند، موندم اینا با این حماقتشون چطور میرن کره ماه!

[url="http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news/54-1388-05-21-17-58-34/32738-1392-02-02-18-45-26.html"]http://www.alvadossa...2-18-45-26.html[/url] ویرایش شده در توسط pckho0r
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1366741647' post='308624']
جوهر سارنایوف از ناحیه گلو دچار جراحات فراوانی شده و قادر به صحبت کردن نیست و احتمال می‌رود دیگر هرگز نتواند صحبت کند!!!

داداشش که مردونده شد اینم خفه خونده شد! واقعآ که چه داستان مضحکه ای شده برای عقل و شعور مردم امریکا متاسفم که این اراجیف رو باور می کنند، موندم اینا با این حماقتشون چطور میرن کره ماه!

[url="http://www.alvadossadegh.com/fa/new-news/54-1388-05-21-17-58-34/32738-1392-02-02-18-45-26.html"]http://www.alvadossa...2-18-45-26.html[/url]
[/quote]
خییییییلی فبلم باحال شده.... من دوس دارم ببینم آخرش چی میشه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
داداشش که مردونده شد اینم خفه خونده شد! واقعآ که چه داستان مضحکه ای شده برای عقل و شعور مردم امریکا متاسفم که این اراجیف رو باور می کنند، موندم اینا با این حماقتشون چطور میرن کره ماه!
[/quote]
ماه کره‌ نیست! ستاره است... (فک کنم! :)‌)....

دوست من، نقش رسانه‌ها و نیروهاشون رو الان فهمیدم.... به قول جناب فتح، اونقدر نیرو ریختن تو شهر بوستون که ادم نمی‌تونه تفاوتش رو با پایگاه نظامی بفهمه.... الان حدود 200 تا عکسشون جلو دستمه...!
ملت رو پای برهنه از خونه اوردن بیرون و وقتی قیافه‌های ناامید این مردم رو ادم می‌بینه، به حالشون گریه ش میگیره.... اون مردم در حال حاضر، بیشتر از اونکه من و شما فکرش رو بکنیم متشکر دولت و پلیس و سایر قهرمانانی هستن که جونشون رو برای ساختن دوباره‌ی بوستون به خطر انداختن هستن!! :)...

[quote]Thank you to the men and women trying to put the pieces of Boston together [/quote]

مردمشون ریختن تو خیابون و فکر میکنن که مثلا دسته‌ی اکسپندبلز ها رو BPD گرفته... اصلا حالیشون هم نیست که طرف یه جوجه‌ی 19 ساله بوده!!!! همون‌طور که جناب فتح فرمودن، حجم وسیع نیروها و رسانه ها، باعث شده ملت فکر کنن مثلا رمبو تو خیابوناست!! :)....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سیناپس جان کره ماه درسته
ماه یک قمره
نه ستاره است نه سیاره
ستاره به چیزی شبیه خورشید گفته میشه و سیاره به چیزی شبیه زمین
مابقی اجرام آسمانی اسامی خاص خودشون دارن مثه شهاب سنگ
سهابی
دنباله دار
دوتای
قمر
و...
ماه هم یک قمر فضاییه که دور زمین میگرده یعنی قمر زمینه و برای همه هم از پیشوند کره( کروی شکل) استفاده میشه)
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون...
من چند دوره‌ی نجوم رفتم، و احساس میکنم که قبلا این مسئله رو خوندم که در حقیقت، ماه یه ستاره هستش و نه سیاره یا کره یا هرچی دیگه! فک کنم با خورشید اشتباهش گرفتم! :)....

البته دوتایی به دو تا ستاره‌ای گفته میشه که از زمین چسبیده به هم دیده میشن حالا ممکنه از هم خیلی فاصله هم داشته باشن!! مثلا تو دب اکبر، ستاره‌ی دمبش دوتایی میباشه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هرچند انحراف تاپیک میشه اما بله درباره دوتایی تا حدودی درست میفرمایید منتها فقط دیده شدنشون از زمین نیست یکسری مشخصات دیگه مثه چرخششون به دور هم و یا همراهیشون در مدار چرخشی هم هست
درباره ستاره بودن ما ه خیر گلم شک نکن اشتباهه
ستاره به جرمی آسمانی گفته میشه که با فرایندهای درونیش از خودش نور و انرژِ ساطع میکنه مثه خورشید ما که یه ستاره متوسط رو به کوچیکه ( متوسط کوچیکه)
سیاره هم به جرمی گفته میشه که بدور یک ستاره میچرخه و از خودش نور ساطع نمیکنه بلکه نور ستاره اشو بازتاب میده و دیده میشه
قمر هم جرمیه که به دور یک سیاره ( نه ستاره) مثه رمین میگرده و برخی سیاره ها تعداد قمرهای زیادی دارن مثه کیوان وسیروس و..
ولی زمن فقط یه قمر داره که اسمش ماه و در نجوم برای مشخص کردنش چون کرویه بهش میگن کره ماه
مثه زمین که بهش میگن کره زمین و یا خورشید که به اونم میتونن بگن کره خورشید و یا بهرام یا تیر یا ناهید یا ...
ببخشید دوستان که بحث تاپیک رو منحرف کردم واقعا پوزش میخوام
سیناپس جان ببخش که مثبتهای امروزم تموم شده نمیتونم به نوشته ات مثبت بدم
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.