REZAT1980

اعلام موارد تشویقی و ارتقای درجات

Recommended Posts

سلام

من الان یه پست خودم دادم دیدم یه چیز عجیبی که قدیما زیاد ازش داشتم ولی به خاطر سرخی زبانم از دست شون دادم و زیاد هم برام ملاک نبود و نیست ( وگرنه قطعا الان در رده های بسیار بالاتری بودیم!) اضافه شده و تعجب کردم خداشاهده

حدس زدم شاید چون تعداد پستهام از یه حدی گذشته سایت اتوماتیک درجه چیزی داده یا مثلا تعداد مثبت هامون رفته بالا ... بعد گفتیم حتما اعلام شده اومدم اینجا دیدم ....

[color=#ff0000]تشکر میکنیم از دوستان مدیریت و ما واقعا خودمان را قابل این مسایل نمیدانستیم و نمیدانیم ولی بازم ممنون[/color] :rose: :rose: :rose: :blushing:

و اون دوست بزرگوار .... Brave_Heart عزیز

من خوشحال میشدم وقتی پستهای عقیدتی میدادم شما رو هم میدیدم توی تاپیک ها و نه صرفا با 38 پست ارسالی در مواقع حساس حضور داشته باشید

قطعا باور بفرمایید برای بنده درجه ملاک نیست نه اینجا نه هیچ جای دیگر چون خیلی جاها تا مدیرکلی سایت هم پیش رفتم ولی اون بالای سر ما خدایی بوده که شاهد بوده نه عقده داریم نه حسد چیزی ! اونم مجازی

دو سه نفر از قدیمی ها یادشون هست و تو همین تاپیک هم فکر کنم دو سه موردش باشه ... من چندین بار درجه گرفتم ولی به خاطر اینکه حرفمو میزدم به نوعی خلع درجه هم شدم ! ( عجب اتفاق مهمی!)

منتهای مراتب ، هر شخصی آزاد هست حرف ش رو بزنه و شما هم گفتید

خوشحال میشم در جاهایی که من از عقیده م دفاع میکنم حالا غیرعلمی یا علمی یا هرچی شما میگی، شما هم حضور داشته باشید

یا حق ویرایش شده در توسط Ernesto_Rommel
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]به همه دوستانی که درجه گرفتن تبریک عرض میکنم . [/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]انشالا شاهد فعالیت های بیشتر و مفیدتری از این دوستان باشیم .[/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]هر چند که حس میکنم چند تا دیگه از دوستان هم میتونستن ارتقا درجه پیدا کنند اما تمام کسانی که درجه گرفتند لیاقتش رو داشتند[/font][/color]
[b][i][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]دقیقا متن سال 2012 رو کپی کردم[/font][/color][/i][/b]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif] تمامی دوستان کاملا به حق ارتقاء درجه یافتند . اما خوب میشد [b]آنتی وار[/b] و [b]امینور[/b] هم ارتقا پیدا میکردند [/font][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Brave_Heart' timestamp='1379717680' post='339903']
نقل فول:
[b] " کاربر ...، ، Ernesto_Rommel ، ... بدلیل فعالیت [color=#800080]موثر [/color]و [color=#0000FF]علمی [/color]در فروم ارتقا درجه یافتند "[/b]

سلام؛

می شود خواهش کنم چند تا مثال بزنيد؟ پستهای اخير اين کاربر همه اش عقيدتی و هم راستا با يک نگرش فکری خاص است
[/quote]
ببخشید فراموش کردیم از شما اجازه بگیریم ان شاالله برا دفعه بعد. :winking:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام؛

می شود خواهش کنم چند تا مثال بزنيد؟ پستهای اخير اين کاربر همه اش عقيدتی و هم راستا با يک نگرش فکری خاص است[/quote]

دفاع جانانه از اعتقادات (شماری از کاربران) هم میتونه یک فعالیت موثر و دلیلی برای ارتقا درجه باشد!به خصوص در سایتی همچون میلیتاری با کاربرانی معتقد و بعضا ولایت مدار!

جناب ادیب (ارنستوی کبیر) رو از نزدیک نمیشناسم و اندک شناختی هم که هست از پست های ایشان و از تعاریف دوستان بعضا مشترک (برادران علی ، علی اصغر ، رضا کیانی موحد و ............) است!

اما با همین شناخت اندک هم باید خدمت شما عرض کنم که اگر صحبت از بحث فنی و تسلیحاتی و کلا نظامی باشد ادیب نوروزی باز هم حرف های بسیاری برای گفتن دارد! کلا کارش درسته این بشر!

---------

از جناب چکا هم بابت ارتقای درجه اینجانب و دیگر دوستان سپاسگزارم!

یک سوال اساسی هم مطرح میشه اینکه : حالا چه کسی قراره درجه جناب چکا رو ارتقا بدهد؟! icon_cheesygrin
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]البته درجه اصلی جناب Goebbels کماکان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. :mrgreen: [/font][/size]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سینا احتمالا ادم چهار شونه‌ای میباشن...
چرا که در حال حاضر 3 عدد سردوشی دارن! :)....
حالا اون یکی شونه رو چه سردوشیی میخوان بزنن خدا عالمه! :|
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Goebbels' timestamp='1379763655' post='340003']
یک سوال اساسی هم مطرح میشه اینکه : حالا چه کسی قراره درجه جناب چکا رو ارتقا بدهد؟! icon_cheesygrin
[/quote]
اتفاقا به مورد خوبی اشاره کردید!
جناب چکا هم مستحق ارتقاء درجه هستن.[size=4] [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از دوستان عزیز

در پاسخ به دوستانی که فرمودند افراد دیگری استحقاق ارتقای درجه در فروم رو دارند بنده هم کاملا موافق این موضوع هستم و دوستانی که فکر میکنند حائز شرایط ارتقا هستند در پی.ام بفرمایند که بررسی شود

توجه داشته باشید دو معیارهای مهم و مشخص ارتقا درجه کاربران فعالیت موثر و علمی (پرواضحه که علم فقط علم فنی و نظامی نیست) و میزان پایبندی به قوانین جاری وبسایت و فعالیت در چهارچوب آن میباشد. :winking:

لازم به ذکر است انتشار تاپیک های تالیفی توسط کاربران ، مسلما مورد توجه ویژه برای ارتقا درجه خواهد بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1379765029' post='340012']
حالا اون یکی شونه رو چه سردوشیی میخوان بزنن خدا عالمه! :neutral:
[/quote]
كلا ادم لاغر اندامي هستن با قد متوسط

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1379765029' post='340012']
حالا اون یکی شونه رو چه سردوشیی میخوان بزنن خدا عالمه! :neutral:
[/quote]

سینا؟!!! rolling_on_the_floor
یک بچه کوچولو لاغر نحیف و البته مقداری مردنی! که در شبانه روز فقط یک وعده غذا میخوره!!!
ماشاالله باید اسکرول کلی جابجا کرد تا درجات سینا ببینیم!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا اگر این همه لاغره پس چطوری سه تا سردوشی زیر نام کاربریش هست؟! روی هم که نمی‌تونه بذارتشون!! پس لابد 4 جفت شونه داره( 4 شونس!) که سه تاشون درجه گرفتن و یکیش مونده!‌؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط worior، 27 فروردین 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط worior، 27 فروردین 1393 - دلیلی ارایه نشده است
[size=5]همه ادمینا اینجا جمشون جمه ماشاالله چه نونی هم به هم قرض میدن :cowboy: اقا اینهمه مدت ما عضویم پس درجه من کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا میاییم دوکلمه بگیم سلام!!!! محروم میشیم بلاک میشیم بابا اینکه نشد اصلا ادمین اصلیه این سایت کیه؟؟؟ ما بدونیم با کی طرف حسابیم icon_eek [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط Electro_officer، 1 مهر 1392 - ????
مخفی شده توسط Electro_officer، 1 مهر 1392 - ????
[quote name='ia65' timestamp='1379958195' post='340599']
[size=5]همه ادمینا اینجا جمشون جمه ماشاالله چه نونی هم به هم قرض میدن :cowboy: اقا اینهمه مدت ما عضویم پس درجه من کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا میاییم دوکلمه بگیم سلام!!!! محروم میشیم بلاک میشیم بابا اینکه نشد اصلا ادمین اصلیه این سایت کیه؟؟؟ ما بدونیم با کی طرف حسابیم icon_eek [/size]
[/quote]
شما اونو به من نشان بده. دوشواری داری شما؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط Electro_officer، 1 مهر 1392 - ????
مخفی شده توسط Electro_officer، 1 مهر 1392 - ????
اون اصلي اصلا جواب شما رو نميده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.