SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

جریان این "مهمان" چیه؟ فکر کنم برای منم پیش اومده!
[IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/untitled~0.PNG[/IMG]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1348348796' post='273193']
جریان این "مهمان" چیه؟ فکر کنم برای منم پیش اومده!
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/untitled~0.PNG[/img]
[/quote]

احتمالاً‌ مظنورش اينه كه «گل همين پنج روز و شش باشد» icon_eek icon_arrowd !

شايدم قضيه‌ي همون مستمع آزاده كه تو دانشگاه مرسومه! icon_arrowd

ولي جداي از شوخي، اين براي منم سواله كه چرا بعضي مواقع، به جاي نام كاربر، واژه‌ي «مهمان» مياد!
جالب اينكه وقتي روي مهمان كليك كني، دقيقاً صفحه‌ي همون كاربره رو مياره! يعني انگار فقط با اسمش مشكل داره.

ان شاءالله برادر سعيد اين رو هم بررسي مي‌كنن ببينن مشكل از كجاست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه یه نگاه به صفحه جستوجو(مطلب جدید) بندازید
تمامی کاربران به مهمان ارتقا یافتند icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این مشکل ناشی از چند تا مود هست که ان شاء الله تا چند ساعت دیگه درست میشه.

ولی در خود انجمن نامها درست میاد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SAEID' timestamp='1348342978' post='273162']
سلام
تشکر از نظرات دوستان.
تقریبا تمام این موارد که دوستان گفتن قابل انجام هست مثلا بخش کرسی ازاد اندیشی که اگر موافق باشید با محدودیت 50 پست یا 90 روز سابقه عضویت این بخش رو ایجاد کنم.
اون موارد بک گراند و امضا ... رو هم دارم نگاه میکنم ببینم مشکل از کجاست باید تنظیمات یکی از گروهها درست نبوده باشه ان شاء الله درست میشه.
[/quote]
بنده مخالف هستم...انشاالله دلایلم رو براتون میگم
----------------------
تم ، تاریخ شمسی ، صفحه اول و...............................

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به اضافه کردن Rank و Award های جدید به فروم ، میخواستم در این میان یک Rank برای شاخه ی الکترونیک نظامی هم اضافه بشه برای دوستان فعال در عرصه ی الکترونیک . چون من الان خودم رو که بعنوان مثال نگاه میکنم در زمینه ی هوایی واقعا جز اطلاعات اندک الکترونیکی که در مقابل اساتید البته چیزی نیست ، در زمینه ی آیرودینامیک و مباحث دیگر هوانوردی اطلاعات چندانی ندارم و البته الکترونیک هم چیزی نیست که فقط به هوانوردی محدود باشه .

به هر حال میلیتاری یک انجمن نظامی تخصصی هست و تعمیق Rank ها به حوزه ی تخصص افراد میتونه مشوق افراد و بحث های تخصصی تر باشه .

نظر دوستان چیه؟
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1350672604' post='277887']
با توجه به اضافه کردن Rank و Award های جدید به فروم ، میخواستم در این میان یک Rank برای شاخه ی الکترونیک نظامی هم اضافه بشه برای دوستان فعال در عرصه ی الکترونیک . چون من الان خودم رو که بعنوان مثال نگاه میکنم در زمینه ی هوایی واقعا جز اطلاعات اندک الکترونیکی که در مقابل اساتید البته چیزی نیست ، در زمینه ی آیرودینامیک و مباحث دیگر هوانوردی اطلاعات چندانی ندارم و البته الکترونیک هم چیزی نیست که فقط به هوانوردی محدود باشه .

به هر حال میلیتاری یک انجمن نظامی تخصصی هست و تعمیق Rank ها به حوزه ی تخصص افراد میتونه مشوق افراد و بحث های تخصصی تر باشه .

نظر دوستان چیه؟
[/quote]

پیشنهاد قشنگی ارایه فرمودید جناب چکا و به نظر بنده هم می تواند مفید باشد.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نظر دوستان چیه؟
[/quote]

با تشکر از جناب چکا

ایده ی بسیار جالبی هست و کم نیستن دوستانی که تو این زمینه فعال باشن .

من هم موافقم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]رنگ زمینه خوبه ، اگر کمی تیره تر بشه بهتره طوری که زمینه سفید نباشه و چشم رو کمتر خسته بکنه[/right]

[right]انتقاد[/right]
[right]این قالب نامانوس سخت و گیج کننده است[/right]
[right]یه خورده هم زیادی اینتراکتیو هستند (با این اینترنت پرسرعت!!! ما) وگرنه تو فروم های خارجی دیدم که جالب بوده[/right]
[right]بخاطر عدم تناسب با زبان فارسی حرکت کلیدهای فلش (معادل فارسیش همینه؟) روی صفحه متن درحال نوشتن عجیب و غریب و آزار دهنده است[/right]
[right]علامات نوشتاری مثل ویرگول و .... هم که دیگه مصیبت عظمی هستند[/right]
[right]عدد نویسی و حروف انگلیسی که بخاطر کثرت کلمات فنی زیاد استفاده میشه هم مشکل هست[/right]

[right]مشکل عمده ی دیگه ای که این قالب برای آینده سایت ایجاد میکنه اینه که کاربر مهمان که از چگونگی اصلاح چینش کلمات اطلاعی نداره برای خوندن متن دچار مشکل میشه و شما جایی که خوندن 5 خط متن براتون سخت باشه ، باز هم سر میزنی؟؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده دو پیشنهاد داشتم:

1. در صورت امکان، بسیار خوب خواهد شد اگر در صفحه پروفایل، فرد بتواند ببیند چند تا مثبت گرفته چندتا منفی و در مجموع نتیجه چند است. فعلافقط نتیجه مجموع نمایش داده می شود.
(مثلا امتیاز بنده به شدت نوسان می کند و بنده نمی توانم بدانم چند مثبت دارم و چند منفی)

2. بسیار مطلوب خواهد بود اگر یک قسمت جدا ایجاد شود تا بحث به زبان انگلیسی صورت گیرد.
(مثلا هرچه می خواهد دل تنگت بگو به زبان انگلیسی)
در این صورت می توان هم زبان را تقویت کرد و هم راجع به مسایل نظامی بحث کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمي دونم چرا هر تايپيكي من مي زنم تو صحفه مطالب يك ستاره كنارش قرار مي گيره؟كسي مي دونه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ghermez' timestamp='1350750361' post='278049']
نمي دونم چرا هر تايپيكي من مي زنم تو صحفه مطالب يك ستاره كنارش قرار مي گيره؟كسي مي دونه ؟
[/quote]

اين ستاره يعني اينكه شما در اين تايپك پست ارسال كرده ايد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Generalmohammad' timestamp='1350750945' post='278056']
[/quote]

اين ستاره يعني اينكه شما در اين تايپك پست ارسال كرده ايد !
[/quote]

فكر نكنم منظور گرفتي چون خيلي ها به غير من تاپپيك مي زنند و تعداده كمي اين ستاره دارند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='razmayesh' timestamp='1348407152' post='273221']
[quote name='SAEID' timestamp='1348342978' post='273162']
سلام
تشکر از نظرات دوستان.
تقریبا تمام این موارد که دوستان گفتن قابل انجام هست مثلا بخش کرسی ازاد اندیشی که اگر موافق باشید با محدودیت 50 پست یا 90 روز سابقه عضویت این بخش رو ایجاد کنم.
اون موارد بک گراند و امضا ... رو هم دارم نگاه میکنم ببینم مشکل از کجاست باید تنظیمات یکی از گروهها درست نبوده باشه ان شاء الله درست میشه.
[/quote]
بنده مخالف هستم...انشاالله دلایلم رو براتون میگم
----------------------
تم ، تاریخ شمسی ، صفحه اول و...............................
[/quote]

قالب که ان شاء الله در حالت تهیه هست کمی صبر کنید.

تاریخ شمسی هم اکنون آماده هست ولی چون میخواهیم بخش انگلیسی راه اندازی کنیم دست نگه داشتیم در اینصورت تاریخ باید میلادی باشه ولی اگر بتونیم تاریخ رو مربوط به زبان انتخابی مشکل رفع میشه.

صفحه اول هم ان شاء الله در دست اقدام قرار دارد.

نظر دوستان چیه؟
[/quote]

موافق هستم و ان شاء الله به زودی درجات جدید رو طراحی میکنم.

[quote name='HIMLER' timestamp='1350685973' post='277919']
[right]رنگ زمینه خوبه ، اگر کمی تیره تر بشه بهتره طوری که زمینه سفید نباشه و چشم رو کمتر خسته بکنه[/right]
[right]انتقاد[/right]
[right]این قالب نامانوس سخت و گیج کننده است[/right]
[right]یه خورده هم زیادی اینتراکتیو هستند (با این اینترنت پرسرعت!!! ما) وگرنه تو فروم های خارجی دیدم که جالب بوده[/right]
[right]بخاطر عدم تناسب با زبان فارسی حرکت کلیدهای فلش (معادل فارسیش همینه؟) روی صفحه متن درحال نوشتن عجیب و غریب و آزار دهنده است[/right]
[right]علامات نوشتاری مثل ویرگول و .... هم که دیگه مصیبت عظمی هستند[/right]
[right]عدد نویسی و حروف انگلیسی که بخاطر کثرت کلمات فنی زیاد استفاده میشه هم مشکل هست[/right]
[right]مشکل عمده ی دیگه ای که این قالب برای آینده سایت ایجاد میکنه اینه که کاربر مهمان که از چگونگی اصلاح چینش کلمات اطلاعی نداره برای خوندن متن دچار مشکل میشه و شما جایی که خوندن 5 خط متن براتون سخت باشه ، باز هم سر میزنی؟؟[/right]
[/quote]

راستش من درست متوجه منظور شما نشدم برادر جان!

اما الان قالب پیش فرض فارسی هست یعنی هر کسی اولین بار وارد سایت بشه راست به چپ هست.

[quote name='misalu2001' timestamp='1350749936' post='278047']
بنده دو پیشنهاد داشتم:

1. در صورت امکان، بسیار خوب خواهد شد اگر در صفحه پروفایل، فرد بتواند ببیند چند تا مثبت گرفته چندتا منفی و در مجموع نتیجه چند است. فعلافقط نتیجه مجموع نمایش داده می شود.
(مثلا امتیاز بنده به شدت نوسان می کند و بنده نمی توانم بدانم چند مثبت دارم و چند منفی)

2. بسیار مطلوب خواهد بود اگر یک قسمت جدا ایجاد شود تا بحث به زبان انگلیسی صورت گیرد.
(مثلا هرچه می خواهد دل تنگت بگو به زبان انگلیسی)
در این صورت می توان هم زبان را تقویت کرد و هم راجع به مسایل نظامی بحث کرد.
[/quote]

بله خوب هست و میتونیم چنین امکای اضافه کنیم ولی همیشه برآیند نیروها هست که تعیین کننده میباشد حالا منفی و مثبت ها هر چه تعداد که باشن!

بخش انگلیسی هم ان شاء الله به زودی ایجاد میشود فقط الان بگم قبلا هم گفتم حداقل دو سه نفر مدیر فعال نیاز دارد.

[/quote]

کدوم صفحه؟ اگر آخرین ارسالها رو میگید اون علامت رو بزنید به پستی که بعد از خروجتون ارسال شده ارجاع داده میشید.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا ما از اين منفي هامون نميخوايم استفاده بكنيم !!!
يه جا همشو ميفروشم ، نصف هم بهم مثبت بدن كافيه !!
.
.
.
.
اگه اين امكان بوجود بياد كه كاربر بتونه بفهمه الان چند تا مثبت و منفي براي خرج كردن داره ، خيلي خوب ميشه !!
يا اگه يه مقداري از سهميه روز گذشته به امروز منتقل بشه هم خيلي خوب ميشه !! البته فقط مثبت ها ... ديگه از شركت نفت و كارت سوخت كه عقبتر نيستيم : )))

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.