aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]aaa84 حرفاهای این بنده خدا مبنای نظامی و علمی درست و حسابی نداره فقط بحث تبلیغاتی هست.
این بنده خدا هنوز نمی دونه رادار چی هست بعد در مورد هدایت حرف می زنه icon_eek[/quote][quote]

جناب fath :

بحث سر این نیست که این بابا تفاوت رادار رو با مثلاً ژ3 میدونه یا نه بحث سر میزان سلامت هواپیما و شاید دلیلی بر استتار قسمت زیرینه !
حالا اینهم یه نوع سرنخ شاید باشه که من گذاشتم و الا کسی 100 در 100 تأیید نکرده حرف ایشون رو .

به امید درخشش ایران و ایرانی در همه زمینه ها ... یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بادامچیان گفت: سربازان امام زمان(عج) رادار هواپیما را در اختیار گرفتند و آن را آرام به زمین نشاندند و تمام قطعات آن به جز چرخ‌های هواپیما به صورت سالم در اختیار ایران است. [/quote]
هیچ شکی در این نیست که هر کس که با جان و دل در خدمت ایران اسلامی و ملت عزیزش باشه در هر رتبه و مقام و درجه سرباز امام زمان (عج) هست و انشاالله سلامت و سرافراز باشه.
اما :
[quote]حالا اینهم یه نوع سرنخ شاید باشه که من گذاشتم [/quote]
اگر به لینکی که زحمتش رو کشیدین دقت کنیم عنوان خبر هست :
[b]هاشمی به اصلاح‌طلبان چه گفت؟[/b]
اولا : باید به اصل خبر و تیتر اون وفادار بود
دوما : لطف کنید گزینشی خبر رو نقل نکنین.
بعد هم :
[quote]حرفاهای این بنده خدا مبنای نظامی و علمی درست و حسابی نداره [/quote]
جناب فتح عزیز لب کلام رو فرمودن....!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="aaa84"][quote]aaa84 حرفاهای این بنده خدا مبنای نظامی و علمی درست و حسابی نداره فقط بحث تبلیغاتی هست.
این بنده خدا هنوز نمی دونه رادار چی هست بعد در مورد هدایت حرف می زنه icon_eek[/quote][quote]

جناب fath :

بحث سر این نیست که این بابا تفاوت رادار رو با مثلاً ژ3 میدونه یا نه بحث سر میزان سلامت هواپیما و شاید دلیلی بر استتار قسمت زیرینه !
حالا اینهم یه نوع سرنخ شاید باشه که من گذاشتم و الا کسی 100 در 100 تأیید نکرده حرف ایشون رو .
[/quote]

بنده عرض کردم حرفهای ایشون مبنای نظامی و علمی نداره == [b][color=red]نظامی و علمی[/color][/b] == در مورد تبلیغاتی بودنش هم اول ممنونم از جناب ارمانی که ما رو متوجه کردن قضیه چیه.حالا خوشحالم شدم گفتم این بنده خدا هیچی از علوم نظامی و علمی نمی دونه.
این نمایندگان مجلس یه مدتیه عادت کردن فقط بند آب بدن و هر وقت هم وقت انتخابات شد به هر ریسمانی خودشون رو آویزون کنن.

در مورد سلامت کدوم بخش پهباد هم توی همین تاپیک روش بحث شده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="aaa84"][quote]aaa84 حرفاهای این بنده خدا مبنای نظامی و علمی درست و حسابی نداره فقط بحث تبلیغاتی هست.

جناب fath :

[/quote]

بنده عرض کردم حرفهای ایشون مبنای نظامی و علمی نداره == [b][color=red]نظامی و علمی[/color][/b] == در مورد تبلیغاتی بودنش هم اول ممنونم از جناب ارمانی که ما رو متوجه کردن قضیه چیه.حالا خوشحالم شدم گفتم این بنده خدا هیچی از علوم نظامی و علمی نمی دونه.
این نمایندگان مجلس یه مدتیه عادت کردن فقط بند آب بدن و هر وقت هم وقت انتخابات شد به هر ریسمانی خودشون رو آویزون کنن.یکی میره نماز میت می خونه وسط جمع آقایون و جلوتر از همه اون یکی یکهو میشه تحلیل گر نظامی و صاحب رای و با رادار پهباد می کشه پایین.

خدایا کمی به ما تقوای سیاسی عطا بفرما و به من بفهمان این پیر عجوزه(دنیا در نظر حضرت مسیح) اینقدرها ارزش نداره که خودم رو به هر دری برای رسیدن بشه بزنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب fath :

[/quote]

این نمایندگان مجلس یه مدتیه عادت کردن فقط بند آب بدن و هر وقت هم وقت انتخابات شد به هر ریسمانی خودشون رو آویزون کنن.یکی میره نماز میت می خونه وسط جمع آقایون و جلوتر از همه اون یکی یکهو میشه تحلیل گر نظامی و صاحب رای و با رادار پهباد می کشه پایین.

خدایا کمی به ما تقوای سیاسی عطا بفرما و به من بفهمان این پیر عجوزه(دنیا در نظر حضرت مسیح) اینقدرها ارزش نداره که خودم رو به هر دری برای رسیدن بشه بزنم.

ازمدیران معذرت می خوام اشکالی پیش اومد و چندتا پست در هنگام ویرایش اولی با هم ارسال شد اون دو تای اول رو حذف کنن ممنون میشم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بادامچیان گفت: سربازان امام زمان(عج) رادار هواپیما را در اختیار گرفتند و آن را آرام به زمین نشاندند و تمام قطعات آن به جز چرخ‌های هواپیما به صورت سالم در اختیار ایران است. [/quote]
هیچ شکی در این نیست که هر کس که با جان و دل در خدمت ایران اسلامی و ملت عزیزش باشه در هر رتبه و مقام و درجه سرباز امام زمان (عج) هست و انشاالله سلامت و سرافراز باشه.
اما :
[quote]حالا اینهم یه نوع سرنخ شاید باشه که من گذاشتم [/quote]
اگر به لینکی که زحمتش رو کشیدین دقت کنیم عنوان خبر هست :
[b]هاشمی به اصلاح‌طلبان چه گفت؟[/b]
اولا : باید به اصل خبر و تیتر اون وفادار بود
دوما : لطف کنید گزینشی خبر رو نقل نکنین.
بعد هم :
[quote]حرفاهای این بنده خدا مبنای نظامی و علمی درست و حسابی نداره [/quote]
جناب فتح عزیز لب کلام رو فرمودن....![/quote][quote]

جناب armani :

اولاً اگه شما پست منو دقت میکردید من گفتم در پست ، که قسمت هایی از مصاحبه ببینین مصاحبه ! یعنی موقعی که به لینک میرین درسته عنوان یه چیز دیگه اس که به سلیقه خبرنگاره ولی مصاحبه در مورد موضوع های مختلفه که یکیش اشاره به پهپاد داره .

جناب fath :

اگه پست منو بخونین گفتم که بحث سر این نیست که این بابا چقدر اطلاعات نظامی داره بحث سر اینه که یه اشاره هایی به میزان سلامت پهپاد کرده حالا قضاوت به عهده خواننده است و من گفتم که کسی حرف این بابا رو 100 در 100 تأیید نمیکنه نمیدونم دیگه بیشتر از این چطور بگم تا مفهوم بشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب ارمانی به قوانین اشاره کردن شما وقتی خبر توی سایت می زارید نه حق دخل و تصرف درش دارین نه تغییر اسم و نه برداشت خبر رو بی کم و کاست با همون نام می زنین و منبع رو ذکر می کنین.
شما بخشی از یک خبر رو بدون گذاشتن تیتر و خود خبر نقل کردین و این خلاف قوانین سایت هست.

در مورد سلامت پهباد و... هم عرض شد قبلا در این ۸۹ صفحه بحث شده و تا یک منبع آگاه و رسمی چیزی نگه نظرات امثال آقایون قابل اسناد نیست.البته این دغدغه شما و دقت نظر شما رو می رسونه که می خواین بگین پهباد سالمه و ما هم امیدواریم و علاقه مند ولی نمیشه با ریسمان هر کسی رفت تو چاه.
توی همین سایت هنوز الی ما شا الله کاربر قدیمیو جدیدی داریم که حرفهای وزیر دفاع و فرماندهان رو باور نمی کنن چه برسه به بقیه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جناب ارمانی به قوانین اشاره کردن شما وقتی خبر توی سایت می زارید نه حق دخل و تصرف درش دارین نه تغییر اسم و نه برداشت خبر رو بی کم و کاست با همون نام می زنین و منبع رو ذکر می کنین.
شما بخشی از یک خبر رو بدون گذاشتن تیتر و خود خبر نقل کردین و این خلاف قوانین سایت هست.

در مورد سلامت پهباد و... هم عرض شد قبلا در این ۸۹ صفحه بحث شده و تا یک منبع آگاه و رسمی چیزی نگه نظرات امثال آقایون قابل اسناد نیست.البته این دغدغه شما و دقت نظر شما رو می رسونه که می خواین بگین پهباد سالمه و ما هم امیدواریم و علاقه مند ولی نمیشه با ریسمان هر کسی رفت تو چاه.
توی همین سایت هنوز الی ما شا الله کاربر قدیمیو جدیدی داریم که حرفهای وزیر دفاع و فرماندهان رو باور نمی کنن چه برسه به بقیه.[/quote][quote]

ببینین جناب fath گرامی :

من آخرش ندونستم چجوری بگم تا منظورم رو برسونم ولی این دفعه این شکلی میگم تا شاید مورد مقبول قرار بگیره .

بینین طبق گفته شما میریم جلو ، این بابا هیچ اطلاعات علمی نظامی نداره ، خوب پس هدف من چیه از گذاشتن این قسمت ؟

دقیقاً منظور من از همین گفته شما نشأت میگیره یعنی چی ؟

یعنی این بابا که نمیدونه رادار کارش چیه و این پهپاد چگونه کنترل شده داره اظهار نظر نمی کنه بلکه داره به یه نوعی نقل قول از منابعش میکنه ، این همون چیزیه که نظر من رو به خودش جلب کرده .

در ضمن خدمت شما بگم دخل و تصرف در خبر یه چیزه دیگه اس من نه تغییری در خبر دادم نه اصلاً یه حرفشو جابجا کردم باز هم میگم اون خبر که لینکش رو گذاشتم مصاحبه بود مصاحبه ! و من اون قسمتی رو گذاشتم که به درد این تاپیک میخوره البته لینک کل خبر رو هم گذاشتم واسه اونای که بیشتر میخوان تحقیق کنن .

دخل و تصرف یعنی با کلمات طوری بازی کنی که منظور فرد رو برسونه در حالی که اگر شما اگر حتی پستهای منو بدقت میخوندین و یه نیگا به لینکش مینداختین واستون روشن میشد که دخل و تصرفی نشده .
دیگه من چی بگم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="aaa84"][quote]جناب ارمانی به قوانین اشاره کردن شما وقتی خبر توی سایت می زارید [b][color=red]نه حق دخل و تصرف درش دارین نه تغییر اسم و نه برداشت[/color][/b] خبر رو[b][color=red] بی کم و کاست با همون نام می زنین و منبع رو ذکر می کنین.[/color][/b]
[b]
[color=red]در مورد سلامت پهباد و... هم عرض شد قبلا در این ۸۹ صفحه بحث شده و تا یک منبع آگاه و رسمی چیزی نگه نظرات امثال آقایون قابل اسناد نیست.البته این دغدغه شما و دقت نظر شما رو می رسونه که می خواین بگین پهباد سالمه و ما هم امیدواریم و علاقه مند ولی نمیشه با ریسمان هر کسی رفت تو چاه.[/color][/b]
توی همین سایت هنوز الی ما شا الله کاربر قدیمیو جدیدی داریم که حرفهای وزیر دفاع و فرماندهان رو باور نمی کنن چه برسه به بقیه.[/quote][quote]

ببینین جناب fath گرامی :

من آخرش ندونستم چجوری بگم تا منظورم رو برسونم ولی این دفعه این شکلی میگم تا شاید مورد مقبول قرار بگیره .

بینین طبق گفته شما میریم جلو ، این بابا هیچ اطلاعات علمی نظامی نداره ، خوب پس هدف من چیه از گذاشتن این قسمت ؟

دقیقاً منظور من از همین گفته شما نشأت میگیره یعنی چی ؟

یعنی این بابا که نمیدونه رادار کارش چیه و این پهپاد چگونه کنترل شده داره اظهار نظر نمی کنه بلکه داره به یه نوعی نقل قول از منابعش میکنه ، این همون چیزیه که نظر من رو به خودش جلب کرده .

در ضمن خدمت شما بگم دخل و تصرف در خبر یه چیزه دیگه اس من نه تغییری در خبر دادم نه اصلاً یه حرفشو جابجا کردم باز هم میگم اون خبر که لینکش رو گذاشتم مصاحبه بود مصاحبه ! و من اون قسمتی رو گذاشتم که به درد این تاپیک میخوره البته لینک کل خبر رو هم گذاشتم واسه اونای که بیشتر میخوان تحقیق کنن .

دخل و تصرف یعنی با کلمات طوری بازی کنی که منظور فرد رو برسونه در حالی که اگر شما اگر حتی پستهای منو بدقت میخوندین و یه نیگا به لینکش مینداختین واستون روشن میشد که دخل و تصرفی نشده .
دیگه من چی بگم !

به امید درخشش ایران و ایرانی در همه زمینه ها ... یا علی[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از موقعی که موضوع دستیابی ایران به این هواپیما مطرح شد دوست داشتم برخورد انواع مجله های نضامی رو با این قضیه ببینم
بازتاب این موضوع رو در مجله جینز رو در سایت گذاشتم
دیروز که شماره جدید صنایع هوایی به دستم رسید با کمال تعجب دیدم که از لفظ سقوط استفاده کرده و از بدتر بدون اشاره به اطلاعیه اولیه
که درمورد بدست آمدن هواپیما توسط واحد جنگ الکترونیک اشاره داشت
واقعا اگه نشریه رسمی سازمان صنایع هوایی اینطور برخورد کند از افراد دیگر نمی توان انتظار دیگه ای داشت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نشریه صنایع هوایی اساسا یکم دچار مشکل هست... منم وقتی دیروز دیدم نوشته سقوط!!! کوپ کردم. البته غرب زدگی نویسندگان و تحریریه این نشریه رو میتونین از محتوای نشریه متوجه بشین....(ببینید چطوری میخوان ایران قبل از انقلاب رو قشنگ و مامانی جلوه بدن بعد....)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اجازه دوستان و با حول قوه الهی من یه مطلبی رو دوست دارم توضیح بدم امیدوارم دوستان استفاده ببرند و اگر نقدی هست با کمال میل پذیرایم:

[quote]نشریه صنایع هوایی اساسا یکم دچار مشکل هست... منم وقتی دیروز دیدم نوشته سقوط!!! کوپ کردم. البته غرب زدگی نویسندگان و تحریریه این نشریه رو میتونین از محتوای نشریه متوجه بشین....(ببینید چطوری میخوان ایران قبل از انقلاب رو قشنگ و مامانی جلوه بدن بعد....)
[/quote]

البته ببخشید که بدونه قشنگ و مامانی جلوه دادن اونها هم قشنگ و مامانی هست حداقل در بعد نیروی هوایی !
تمامی امارهای جهان نظامی رو در اون سالها نگاه کنید ایران رده نیروی هوایی ش بسیار بالاست !

نیازی نداره کسی مامانی تر جلوه ش بده ! اگرم بخواد کافیه عملکردش در دفاع مقدس برابر عراق که الان گوشه کوچک و ناقصی ازش رو در شوق پرواز مشاهده می کنید ببینید

البته بحثی راجبه نویسندگان و کلا این مجله نمیکنم به دلایلی که برخی نزدیکان بنده مطلع ند ! ولی کلا من مدتهاست مجلات هوافضا و پرواز و صنایع هوایی رو گذاشتم کنار ، به جز مطالبی که براساس ارشیو نیروی هوایی تهیه میکنند دیگه مطلب قوی ندارند و اینو در نمایشگاه مطبوعات دو سال پیش همراه با یکی از عزیزان به نام در مهندسی نگه داری هواپیما به سمع و نظرشون رسوندیم !

راجبه غرب زدگی : مطالعه تاریخ نظامی جهان قطعا این مساله رو باز میکنه که چه بخواهیم چه نخواهیم در عرصه نیروی هوایی غرب بسیار پیشرفته تر از شرق هست و با وصف اینکه اونا استراتژی تولید کمی و کیفی نیمه مناسب رو در دستور کار قرار دادند و میگ 21 موفق ، میگ 31 معروف و ... ساختند اما عملا این تجهیزات هوایی غرب بوده که همواره برنده بوده

عکس همین قضیه در مساله موشکی برقرار هست و طبعا هرکی بنویسه اتهام شرق گرایی بهش زده میشه ! (البته بحث موشکی ش هم جالب هست ، شوروی وقتی که موشک صلح امریکا درست میشه مجبور میشه موافقت کنه دیگه موشک بردبلند اتمی اینا نسازند !!!!!!)

ضمن اینکه الان چه چیزایی به اسم شرق ثبت شده و چه چیزایی به اسم غرب ؟ با یک مقیاس کلی میفهمیم در عرصه هوایی و موشکی سنگینی غرب بیشتر هست

شرق فقط کمیت رو داشت ، مثل ترس الان از چین ! تازه چین الان شروع کرده خودش اسلحه ابداع کنه نه بره دزدی صنعتی بکنه و مهندسی معکوس و از این حرفا

المان 30 تا جنگنده داره مثلا ، چین 300 تا ! اما وقتی توانایی و حتی سال ورود به خدمت شونم کنار هم میزاری ! کلا انگار چین 30 تا داره المان 300 تا !

اینا متغیرهای بسیار مهمی هستند

اصل قضیه پهپاد رو هم حالا من خصوصی با ارمانی جان حرف زدم ولی حرف فتح درسته ، تا اعلام رسمی خودشون نکنند واقعا ارزش بحث و جدل نداره ! صبر باید کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برخی صحبتهای شما مربوط به تاپیک نیست جناب ارنست و سعی کنید این موارد رو با پیام خصوصی بیان کنید .این بحث های اول تاپیک رو به انحراف می کشونه بعد هم اینقدر حجم رو می بره بالا که کسی جرات نمی کنه اون رو بخونه.

در مورد اون صحبت هم منظور بنده این هست ما این بحث ها رو کردیم و دعواها انجام شده نه اینکه حرف این بنده خدا از بیخ ارزش چندانی نداره بلکه فقط تکرار مکرارت و اشاراتی هست که من و دوستان در این تاپیک داشتیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برخی صحبتهای شما مربوط به تاپیک نیست جناب ارنست و سعی کنید این موارد رو با پیام خصوصی بیان کنید .این بحث های اول تاپیک رو به انحراف می کشونه بعد هم اینقدر حجم رو می بره بالا که کسی جرات نمی کنه اون رو بخونه. [/quote]
حتما...
اون یه مسئله بود که حالا یه تیکه گفتم... اینجام ادامه پیدا نمیکنه... icon_eek

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برخی صحبتهای شما مربوط به تاپیک نیست جناب ارنست و سعی کنید این موارد رو با پیام خصوصی بیان کنید .این بحث های اول تاپیک رو به انحراف می کشونه بعد هم اینقدر حجم رو می بره بالا که کسی جرات نمی کنه اون رو بخونه.

در مورد اون صحبت هم منظور بنده این هست ما این بحث ها رو کردیم و دعواها انجام شده نه اینکه حرف این بنده خدا از بیخ ارزش چندانی نداره بلکه فقط تکرار مکرارت و اشاراتی هست که من و دوستان در این تاپیک داشتیم.[/quote][quote]

جناب fath گرامی :

آخه قربونت نمیدونم پست من قابل خوندن نیس یا چه منظور رو نمیتونم برسونم ؟ ولی خوب بحث هایی که شما میگید در این 89 صفحه شده هم بر مبنای حدسیات که بیشتر نیس که !
والا خود اون آمریکاش هم نمیدونه ضربه رو از کجا خورده .

در زمینه نشاندن این پهپاد بحث ها بر مبنای حدسیات دو حالت وجود داره با توجه به شکل ظاهریش :

1- یا واقعاً کنترل بصورت کامل انجام شده و در یه جای مثل فرودگاه یا جاده خلوت فرود اومده در انصورت چرخهاش هم سالمه .

2- یا هم با توجه به محدوده فرود که نزدیک مراکز بیابانی و کویری ما هستن در یه زمین نرم فرود اومده که احتمال آسیب دیدن چرخ ها طبق نقل قولی که این بابا میکنه هست .

باز هم میگم کسی حرفای این باب رو تأیید یا رد نکرده بلکه اون نقل قولش از نظر من جالب بوده که گذاشتم و باز هم میگم قضاوت بر عهده خواننده است اگر هم شما دلیلی بجز حدسیات در رد حرفای این بابا دارید لطف کنید ما هم بهره مند شیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.