arminheidari

اخطار پدافند ايران به آواکس‌هاي آمريکايي

Recommended Posts

[quote name='100' timestamp='1349798156' post='276723']
[quote name='ortega68' timestamp='1349797724' post='276721']
جناب میسالو نمیدونم چرا لحن کلام شما فارغ از محتوایی که داره همیشه تلخه ؟ به هر حال ایشان یکی از فرماندهان اصلی کشورمون هستند و شما با این لحن دارید ایشون رو خطاب قرار میدید که درست نیست ! جناب 100 فکر میکنم این فایتر فقط قرار بود از آسمان آمریکا محافطت کنه ؛ درسته ؟ نه برای عملیات های برون مرزی . به هر حال اهداف اومدنش به خلیج فارس پیدا نیست که بهتره در این مورد صحبت کنیم به هر حال من برام قابل هضم نیست که اونا این فایتر رو راحت در معرض دید رادارهای ما قرار بدن و اصلا منطقی هم نیست . چرا ؟ به چه دلیل ؟
[/quote]

سلام
عزیز دل .... باید توان پدافند سنجیده بشه ... نمی شه قبل از توان پدافند و رادار بفرستنش برای عملیات در عمق ایران و ده دقیقه بعدش خبر سرنگونی[b] پیشرفته ترین[/b] جنگنده ی آمریکا تو رسانه ها پخش بشه ... می شه !؟

شاید نیاز داشتند که بفهمند آیا واقعا رادارها ایرانی توان تشخیص این پرنده رو دارند یا نه !!!
[/quote]

عزیز دلبر احتمالا شما خبر به دام افتادن rq170 را نشنیدی.پرندهای با این شرایط را شکار میکنند حال عرضه اخطار به اواکس راندارند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='misalu2001' timestamp='1349810923' post='276771']
در آمریکا هم کسی نمی تواند مدعی این ادعای سردار شود.
این ادعای سردار قابل دفاع نیست.
شما این ادعا را دارید دفاع می کنید؟ یا قبول دارید حرف بی ارزشی است؟

در ایران اشرار کاروان چندین خودرویی راه می اندازند از وسط کویر می آیند. یک پهپاد به راحتی می تواند در ارتفاع چند متری و در کنار آن ماشینها حرکت کرده و وارد سرزمین ما شود. روح جناب سردار هم خبردار نمی شود که اخطار بدهند!

در شوروی آن زمان، یک بنده خدایی سوار سسنا شد از آنطرف مرز آمد روی کرملین، دوستان اخطار ندادند! همیشه و همیشه امکان نفوذ هست و هیچ سیستمی اطمینان کامل نمی دهد. من نمی دانم دیگر از این واضح تر هم می شود عوام فریبی کرد؟
[/quote]

البته قضیه ی اون سسنا رو که در تاپیک خودش (اگر مطالعه فرموده باشید) عرض کردم که هواپیمای مذکور چند بار کشف شد و چند بار Scramble انجام شد !

ولی روی قضیه ی نفوذ ناپذیری حق با شماست ، بنظر بنده هم این حرف سردار بیشتر یک جنگ روانی هست (البته این رو هم میدونید که فقط سردار و مقامات نظامی ما نیست که حرفهای جنگ روانی میزنند) و از نظر علمی قابل دفاع نیست چراکه هر شبکه ی پدافندی نقاط کور و مشکلات خودش رو هم دارد .
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باعرض پوزش از مدیران محترم سایت فکر نمیکنید که باید با جناب میسالو برخورد شود. ایشون مرتبا دارن به مسئولان بلندپایه نظامی کشور توهین میکنند و اتهام دروغگویی و عوام فریبی میدهند
  • Upvote 9
  • Downvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیفهمم وقتی جنگنده دشمن قصد نفوذ داره چرا اخطار میدن؟!
بزارن نفوذ کنه بعد کله اش کنند! حداقل اینطوری میتونیم پدافندمون رو در شرایط واقعی تست کنیم! چه بسا جنگنده متجاوز فرود اضطراری کنه و غنیمتی بشه واسه خودش.

نمونه اش فانتوم های ترک ! مسلمآ طرف سوری هیچ اخطاری نداده بود.

فقط کافیه [b]یک بار[/b] تو یکی از مانورهای هوایی یکی از جنگنده های ما سهوآ وارد حریم هوایی یکی از کشورهای مجاور بشه قول میدم بدون اخطار حداقل 10 تیر موشک زمین به هوا به سمتش شلیک می کنند!!!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IRINavy' timestamp='1349811862' post='276780']
باعرض پوزش از مدیران محترم سایت فکر نمیکنید که باید با جناب میسالو برخورد شود. ایشون مرتبا دارن به مسئولان بلندپایه نظامی کشور توهین میکنند و اتهام دروغگویی و عوام فریبی میدهند
[/quote]

اتهام دروغ گویی در مورد مسئولان درست نیست اما اغراق کردن آنها درست است
ما باید در نظر بگیریم با توجه به موقعیت اکنون جنگ روانی و تقویت روحیه مردم کاری است که همه انجام می دهند که به آن انحراف وتقویت افکار عمومی گفته می شود
اتخاذ کلمه دروغ یا عوام فریبی تند است اما خارج از واقعیت نیست ، واقعیت این است که مسئولان ما با توجه به شرایط و تهدید باید روحیه مردم عادی را بالا ببرند و امنیت روانی آنها را تامین کنند، بویژه با این تهدید های اسرائیل ،

اما به عنوان یک ناقد نظامی برای ما این جنگ روانی نباید تاثیر داشته باشد و اگرنه ما هم با این همه ادعای بحث با مردم عادی فرقی نخواهیم داشت

[quote name='pckho0r' timestamp='1349813385' post='276786']
نمیفهمم وقتی جنگنده دشمن قصد نفوذ داره چرا اخطار میدن؟!
بزارن نفوذ کنه بعد کله اش کنند! حداقل اینطوری میتونیم پدافندمون رو در شرایط واقعی تست کنیم! چه بسا جنگنده متجاوز فرود اضطراری کنه و غنیمتی بشه واسه خودش.

نمونه اش فانتوم های ترک ! مسلمآ طرف سوری هیچ اخطاری نداده بود.

فقط کافیه [b]یک بار[/b] تو یکی از مانورهای هوایی یکی از جنگنده های ما سهوآ وارد حریم هوایی یکی از کشورهای مجاور بشه قول میدم بدون اخطار حداقل 10 تیر موشک زمین به هوا به سمتش شلیک می کنند!!!
[/quote]

علتش مشخص است آنها هم می دانند که ممکن است این کار را بکنیم پس روی مرزها مانور می دهند که بهانه داشته باشند اگر هدف گرفته شدند
و کارهای نفوذ را به پهباد ها می دهند
چند مورد هواپیماهای ایران تلاش کرده اند آنها را به خاک کشور بکشند و با پدافند ضرباتی بزنند اما آنها تا حدی جلو می آیند و بعد عقب می روند
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='IRINavy' timestamp='1349811862' post='276780']
[/quote]
به نظر من جناب میسالو اگر کمی تلخی حقیقتشون کم کنن خیلی خوب میشه و البته هرچند شاید ما برای سوال های ایشون پاسخی نداشته باشیم ولی ممکنه کسی که اون ادعا رو کرده اگه تو جمع حضور داشته باشه بتونه از خودش دفاع کنه! روزی شاید با هرکس درباره شکار سالم آرکیو 170 حرف میزدی طرف تو دل خودش میگفت این دیونه هست ولی همین امشب ما این پهپاد رو به صورت سالم در اختیار داریم و از تحلیل کامل ماجرای فرود اون عاجزیم!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چرا که ماهواره های آمریکا به مراتب اطلاعات ارزشمند تری را جمع آوری می کنند و اگر مرد هستید به آنها اخطار دهید.[/quote]

خب نمی دانستیم به موجود بیجان هم جدیدا اخطار می دهند!

لطفا از زدن حرفهایی که مرغ پخته در دیگ هم خنده اش می گیرد، خودداری فرمایید.

بد نیست یه سرچ کوچولو در اینترنت بفرمایید تا مسیر ، زمان و برنامه حرکتی تمام ماهواره های جهان رو در سایتهای مربوطه ببینید که بصورت آنلاین به شما نشان می دهند، حتی ماهواره های جاسوسی! و یه سری آدم آماتور علاقه شون این کار هست و نتایجش رو هم در نت منتشر می کنند.

[quote]مسلما ایشون می تواند با قاطعیت ادعا کند یک فروند هواپیمای ایرانی هم به کشورش نفوذ نکرده.[/quote]

روسی چطور؟ مگه آمریکایی ها فقط با ایران طرفند؟ همین الان پروازهای تی یو 95 روسی تا 12 مایلی سواحل آمریکا انجام میشه، پروازهای سری و جاسوسی بماند.

دیدم اشاره ای به هواپیمای فرود آمده در مسکو داشتید، راستی فرود آن هواپیمای کوچک در محوطه کاخ سفید را یادتان هست؟!

پس بگوییم کل حیثیت پدافند هوایی و نیروی هوایی آمریکا زیر سوال هست؟

[quote]بنده دانش اندکی در باب مدارات الکترونیکی مخابراتی دارم و قبول بفرمایید وقتی عرض می کنم مسولان از عدم اخصص عامه سو استفاده می کنندو کارایی این ادوات رابسیار بالاتر از حد عملی نشان می دهند.[/quote]

شما که دانش اندکی در این زمینه دارید، چطور به خودتان اجازه می دهید در مورد این مسائل اظهار نظر کنید؟! و اذهان بقیه را مشوش نمایید؟ حالا دیدید عنوان ترولیست و فلیمر کاملا برازنده تان هست!

[quote]
این هواپیما ها برد رادار برابر با 400 کیلومتر دارند و لازم نیست وارد کشور بشوند. بر فرض که می خواهند آمادگی ما را بسنجند و نزدیک مرز می شوند و ما به آنها اخطار می دهیم. آیا کار مهمی انجام داده ایم؟ نشان افتخار می خواهد؟ باید در رسانه اعلام کنیم؟
نه خیر.[/quote]

جواب سوال بنده را با سوال ندهید!

بنده خودم ختم این جور مغالطات هستم!

[b]چرا یه آواکس باید به حریم 12 مایلی ما نزدیک بشه؟[/b]

آیا دلیلش جز این می تونه باشه که بدلیل عملکرد مناسب سیستمهای اخلالگر (مانند پلنا)، از برد موثر کشف اون به میزان زیادی کاسته شده و این پرنده بیچاره برای دریوزگی چند کیلومتر برد کشف بیشتر، ترجیح داده تا حد ممکن به مرز آبی ما نزدیک شود؟

آیا می توانید این را کتمان کنید؟

--------------

اگر یه کاربر ایرانی در یه فروم آمریکایی اینقدر به شعور مخاطبین و مسئولین اونجا توهین کنه، چه برخوردی باهاش میشه و چند ساعت حضورش در اون سایت تحمل میشه؟!

----------------

[quote]متاسفانه این ادعای سردار دروغ است و هیچ جمری نمی تواند جی پی اس را منهدم کند. سپوف کردن و سکرمبل کردن و ... هم که چیز روتین و قدیمی است و همه دنیا می دانند نیاز به تجهیزات ساده دارد.[/quote]

حالا اشتباها به جای کلمه اخلال گفته شده انهدام، مشخصه که از این گیر دادن منظور دیگری دارید. . .

[quote]از کجا فهمیدید سرنشین دارد؟[/quote]

چون سرنشین جواب رادار سوال کننده را می دهد!! rolling_on_the_floor

[quote]از کجا فهمیدید جاسوسی است؟[/quote]

می دونی رادار موج میلی متری چیه؟

رادار «سار» چیه؟

می دونی رادار پسیو برای ما چه کاری رو انجام میده؟

چرا یه چیزی میگی که ضایع بشی ترول جان؟

[quote]از همان مسیر کامیون نمی توانند پهپاد بیاورند؟[/quote]

نه که نمی توانند، پهپاد تشعشع سیگنال داره، بازتاب راداری داره، بازتاب حرارتی داره، و . . . از همه مهمتر خود موتور پهپاد منبع خوبی برای رادارهای پسیو هست . . .

ترول جان داره کم کم صبرم تموم میشه!
  • Upvote 16
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5][font=arial, helvetica, sans-serif][quote name='MOHAMMAD' timestamp='1349814904' post='276799']
[quote]چرا که ماهواره های آمریکا به مراتب اطلاعات ارزشمند تری را جمع آوری می کنند و اگر مرد هستید به آنها اخطار دهید.[/quote]

خب نمی دانستیم به موجود بیجان هم جدیدا اخطار می دهند!

لطفا از زدن حرفهایی که مرغ پخته در دیگ هم خنده اش می گیرد، خودداری فرمایید.

بد نیست یه سرچ کوچولو در اینترنت بفرمایید تا مسیر ، زمان و برنامه حرکتی تمام ماهواره های جهان رو در سایتهای مربوطه ببینید که بصورت آنلاین به شما نشان می دهند، حتی ماهواره های جاسوسی! و یه سری آدم آماتور علاقه شون این کار هست و نتایجش رو هم در نت منتشر می کنند.

[quote]مسلما ایشون می تواند با قاطعیت ادعا کند یک فروند هواپیمای ایرانی هم به کشورش نفوذ نکرده.[/quote]

روسی چطور؟ مگه آمریکایی ها فقط با ایران طرفند؟ همین الان پروازهای تی یو 95 روسی تا 12 مایلی سواحل آمریکا انجام میشه، پروازهای سری و جاسوسی بماند.

دیدم اشاره ای به هواپیمای فرود آمده در مسکو داشتید، راستی فرود آن هواپیمای کوچک در محوطه کاخ سفید را یادتان هست؟!

پس بگوییم کل حیثیت پدافند هوایی و نیروی هوایی آمریکا زیر سوال هست؟

[quote]بنده دانش اندکی در باب مدارات الکترونیکی مخابراتی دارم و قبول بفرمایید وقتی عرض می کنم مسولان از عدم اخصص عامه سو استفاده می کنندو کارایی این ادوات رابسیار بالاتر از حد عملی نشان می دهند.[/quote]

شما که دانش اندکی در این زمینه دارید، چطور به خودتان اجازه می دهید در مورد این مسائل اظهار نظر کنید؟! و اذهان بقیه را مشوش نمایید؟ حالا دیدید عنوان ترولیست و فلیمر کاملا برازنده تان هست!

[quote]
این هواپیما ها برد رادار برابر با 400 کیلومتر دارند و لازم نیست وارد کشور بشوند. بر فرض که می خواهند آمادگی ما را بسنجند و نزدیک مرز می شوند و ما به آنها اخطار می دهیم. آیا کار مهمی انجام داده ایم؟ نشان افتخار می خواهد؟ باید در رسانه اعلام کنیم؟
نه خیر.[/quote]

جواب سوال بنده را با سوال ندهید!

بنده خودم ختم این جور مغالطات هستم!

[b]چرا یه آواکس باید به حریم 12 مایلی ما نزدیک بشه؟[/b]

آیا دلیلش جز این می تونه باشه که بدلیل عملکرد مناسب سیستمهای اخلالگر (مانند پلنا)، از برد موثر کشف اون به میزان زیادی کاسته شده و این پرنده بیچاره برای دریوزگی چند کیلومتر برد کشف بیشتر، ترجیح داده تا حد ممکن به مرز آبی ما نزدیک شود؟

آیا می توانید این را کتمان کنید؟

--------------

اگر یه کاربر ایرانی در یه فروم آمریکایی اینقدر به شعور مخاطبین و مسئولین اونجا توهین کنه، چه برخوردی باهاش میشه و چند ساعت حضورش در اون سایت تحمل میشه؟!

----------------

[quote]متاسفانه این ادعای سردار دروغ است و هیچ جمری نمی تواند جی پی اس را منهدم کند. سپوف کردن و سکرمبل کردن و ... هم که چیز روتین و قدیمی است و همه دنیا می دانند نیاز به تجهیزات ساده دارد.[/quote]

حالا اشتباها به جای کلمه اخلال گفته شده انهدام، مشخصه که از این گیر دادن منظور دیگری دارید. . .

[quote]از کجا فهمیدید سرنشین دارد؟[/quote]

چون سرنشین جواب رادار سوال کننده را می دهد!! rolling_on_the_floor

[quote]از کجا فهمیدید جاسوسی است؟[/quote]

می دونی رادار موج میلی متری چیه؟

رادار «سار» چیه؟

می دونی رادار پسیو برای ما چه کاری رو انجام میده؟

چرا یه چیزی میگی که ضایع بشی ترول جان؟

[quote]از همان مسیر کامیون نمی توانند پهپاد بیاورند؟[/quote]

نه که نمی توانند، پهپاد تشعشع سیگنال داره، بازتاب راداری داره، بازتاب حرارتی داره، و . . . از همه مهمتر خود موتور پهپاد منبع خوبی برای رادارهای پسیو هست . . .

ترول جان داره کم کم صبرم تموم میشه!
[/quote][/font][/size]

[size=5][font=arial, helvetica, sans-serif]عزیز من شما که اینقدر خوب برای این سوال ها جواب داری چرا با توهین مخلوط ش میکنی تا ارزش کارت کم بشه ، لطفا بیشتر رعایت کنید[/font][/size]
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت برادران و اساتید گرامی خصوصا جناب محمد و جناب میسالو
فقط خواستم از باب «انما المومنون اخوه فاصلحوا بین اخویکم» و «فذکر ان الذکر تنفع المومنین» دو نکته را به عرض برسانم:

1 - به نظرم بهتر است جناب میسالو- برادر تحلیلگر و بزرگوار ما در میلیتاری- در به کار بردن الفاظ کمی بیشتر احتیاط کنند تا خدای ناخواسته مدیون به کسی نشوند که در اینجا نمی تواند از خود دفاع نماید. در کل بهتر است به جای این عبارت که "این مطلب دروغ است" از عبارتی مانند "به نظر درست نمی رسد" استفاده فرمایند تا گمان جزم قطعی از فرمایش ایشان و یک طرفه به قاضی رفتن نشود.

2 - از برادر عزیز و استادمان جناب محمد نیز که با توجه به جایگاهشان در میلیتاری در کانون توجه جوانترها می باشند، خواهش می کنم در برخورد با دوستانی مثل جناب میسالو که کلامشان هرزگاهی یک طرفه به قاضی رفتن را به ذهن متبادر می کند، بیشتر به «انما المومنون اخوه» توجه فرمایند و با صعه صدر بالاتر (که از ایشان بسیار دیده ایم) در این موارد نیز، برادری را تقویت فرمایند.

نکته انحرافی: به نظرم چون حق و حقیقت از جانب خدای تبارک و تعالی است، بنابراین در کام مومن همواره شیرین است ولی واقعیت بیرونی ممکن است به سبب ظلم و گناه، دور از حقیقت شده و تلخ شده باشد. بنابراین معنای "تلختر از حقیقت" برادر میسالو، احتمالا طعم شیرینی دارد ولی به شیرینی حق نیست و آنچه برخی اوقات تلخ است واقعیت است نه حقیقت good_luck
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TAHA-SH' timestamp='1349783683' post='276686']
کسی میتونه تخمینی از مسافت حداقلی مرز دریائی ما تا جاسک یا بند عباس و چابهار بده که بفهمیمی رادارهای ماتو چه فاصله ای تونستندرپتور رو شناسائی کنند؟
[/quote]
[IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/Iran-borders-in-persian-gulf5B15D.jpg[/IMG]
مرزهای دریایی ایران در خلیج فارس با رنگ قرمز نشان داده شده است که احداث جزایر اماراتی میتواند به منزله کاهش این مرزهای ملی گردد.
http://persiangulfstudies.com/fa/index.asp?P=NEWS2&Nu=176
مرز دریایی ایران در خلیج فارس
http://www.whitelaw.blogfa.com/post-60.aspx

[quote]

رهگیری هواپیمای رادارگریز و سرنشین‌دار آمریکایی در آبهای جنوب

اسماعیلی با اشاره به توان بالای این قرارگاه در تأمین امنیت فضای کشور و مقابله با هواپیماهای جاسوسی دشمن، به کشف هواپیماهای جاسوسی آمریکا توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در رزمایش ولایت نیروی دریایی ارتش در سال 89 اشاره کرد و گفت: دو فروند هواپیمای جاسوسی سرنشین‌دار آمریکایی که کاملاً رادارگریز هستند، قصد نزدیکی به مرزهای ایران را داشتند که در 12 مایلی مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران به هر 2 هواپیما در موقعیت و نقطه‌ای که بودند، توسط رادار جاسک، چابهار و بندرعباس اخطار هوایی داده می‌شود و آنها بلافاصله منطقه را ترک می‌کنند.

اسماعیلی با بیان اینکه این هواپیماها توسط سامانه‌های راداری غیرقابل کشف هستند و پیچیدگی خاصی دارند، تصریح کرد: این هواپیماها حتی از لحظه پرواز از باند فرودگاه یا عرشه ناو به هیچ عنوان تماس رادیویی ندارند و در سکوت رادیویی حرکت می‌کنند که کشف نشوند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ادامه داد: اینها هواپیماهای جاسوسی هستند که به مرزهای یک کشور نزدیک می‌شوند و بعضاً اگر سامانه‌های دفاعی آن کشور آگاه و هوشیار نباشند ممکن است ورود کنند و فضا را شکسته و اطلاعاتی که می‌خواهند، کسب کنند.

وی تأکید کرد: ما به کمک سامانه‌های راداری و شنود الکترونیکی توامان یعنی سیستم اکتیو و پسیو، تا به حال اجازه چنین کاری را نداده‌ایم.

[/quote]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز سایت میلیتاری.

با توجه به صحبتهای پیش آمده لازم دیدم توضیحاتی ارائه بدم تا دلیل نحوه بر خورد بنده برای دوستان مشخص بشه.

البته اول کلی توضیحات نوشته بودم که در اثر اشتباه خودم همه اش پرید و دوباره دارم می نویسم.

این جناب میسالو نه تنها آدم کم اطلاعی نیستند بلکه به نظر بنده و برخی دیگه از دوستان، اتفاقا آدم بسیار مطلعی در خیلی از حوزه های علمی و نظامی هستند.

نوع حضور، رفتار و نوشته های برخی کاربران به نوعی هست که دقیقا ذهن انسان را متوجه بعضی مسائل می نماید، مثلا ایشون علی رغم اینکه فارسی را نسبتا خوب می نویسند، ولی نتوانسته اند گافهای نوشتاری خود را بطور کامل اصلاح نمایند و در برخی جاها هم که با سوال برخی کاربران منجمله خود من در باب ملیتشان مواجه شده اند با پیچاندن مطلب و جواب سوال را با سوال دادن سعی در عدم پاسخگویی داشته اند.

تاپیکی در قسمت مدیران در باب فلیمر ها و ترول ها داریم که اگر چه دسترسی عمومی به اون وجود نداره ولی مطالب خوبی درش هست که خوندنش می تونه ذهن بچه های سایت را نسبته به علت حضور، ماموریت، روشهای کار و سایر مسائل مربوط به این موجودات(!) روشن کنه و من همینجا از جناب حامد عزیز می خوام که پستهای قابل انتشار عمومی اون تاپیک را جداگانه و بصورت تاپیک عمومی منتشر کنند تا دوستان آشناتر شوند.

نوع رفتارها و نوشتارهای ایشون و تیپ خاص مطلب زدن ایشون کاملا انسان را متوجه ماموریت داشتن این فرد می کنه، برای آشنایی دوستان، یکی از روشهای این فرد که از روشهای قدیمی سرویسهای اطلاعاتی جهان هست روش « زیرپاکشی» می باشد، ایشون با دادن اطلاعات غلط سعی می کنه تافرد دارنده اطلاعات صحیح را تحریک و ترغیب به دادن آن اطلاعات نماید تا از این راه به مقصد خود برسد.

از دیگر روشهای کاری این افراد ایجاد جو بدبینی علیه اسلام و نظام، ترویج دو و چند دستگی در بین کاربران، دلسرد کردن افراد از پیشرفت کشور و . . . هست .

جهت اطلاع ایشون، از این به بعد در هر سطحی که حمله کنند؛ در همان سطح جواب می گیرند، دلیل پاسخهای کمی سخت بنده هم همین بود، بنده 4-5 سال هست توی این سایت فعالیت می کنم و همه تون بنده رو می شناسید و آدم بی ادب و بی نزاکتی نیستم ولی بر روی اصول اعتقادی خود پافشاری می کنم و ایشون بدونن که از این به بعد، کلوخ انداز را پاداش سنگ است!

بنده و همه دوستانی که اسلام، نظام و کشور را دوست داریم در حد سواد و وقتمون به این مطالب پاسخ خواهیم داد.

جالبه که پی امی هم به بنده دادند و خواهان عذر خواهی بنده شده ند، صحبتی باهاشون ندارم ، چون قسمتی از واقعایت تلخ را بیان کردم، به قول امام(ره) بروید و توبه کنید، هر چند که می دانم موفق نخواهید شد.

در این سایت کاربران زیادی بوده و هستند که نظر مغایر یا حتی مخالفی دارند و همه هم قابل احترام، ولی حقیقتا ایشون . . .
-----------------------------------

جناب hosm عزیز، برادر گرامی، ممنونم از اینکه به بنده لطف دارید، من خودم رو قابل این صحبتهای شما نمی دونم، ولی با توجه به شناختی که از این کاربر و طی این مدت بدست آورده ام، ایشون رو برادر خودم وشما نمی دونم. ولیکن از تذکر و یادآوری شما بسیار ممنونم و سعی کرده ام در برخورد با همه نصب العینم باشد.
  • Upvote 18
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب [url="http://www.military.ir/forums/user/12187-misalu2001/"]misalu2001[/url] عزیز - دوست عزیزم [url="http://www.military.ir/forums/user/4341-mohammad/"]MOHAMMAD[/url] آدم خیرخواهی هستند [size=2](البته یک مقداری تند روی داشتند - ساده نیست که به کسی نسبت جاسوسی و . . . رو داد اون هم در کنار ترور شخصیت !!) [/size]
انشا الله کدورت ها هم بر طرف میشه .

من خواستم حضورتون خاطر نشان بکنم جناب سرتیپ فرزاد اسماعیلی از امیران ارتش هستند و استفاده از پیشوند سردار برای ایشون درست نیست. چون بیش از 10 بار این کلمه رو استفاده کردید مطمئن شدم اشتباه سهوی نیست . به هر حال من رو ببخشید که جسارت کردم.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ساده نیست که به کسی نسبت جاسوسی و . . . رو داد اون هم در کنار ترور شخصیت !![/quote]

جناب مستر عزیز، کسی به ایشون نسبت جاسوسی نداد، البته شما مختار هستید چنین برداشتی داشته باشید، ترور شخصیت هم در جایی صورت می گیره که [b]موارد غیر واقعی[/b] به کسی نسبت داده بشه نه [b]موارد واقعی[/b].

---------------------

از پی ام جناب میسالو خنده دارتر، پی ام کاربر saeed86 هست!! ایشون یا از ملیت میسالو اطلاع نداره، یا خودش همراه اون هست و یا . . .

براتون می ذارم فقط بخونید و بخندید:

[quote]
فکر کنم شما از اون دسته برادرانی هستید که توفیق خدمت در ندامتگاه های کهریزک و اوین و .... رو داشتید نه؟ و به قتل رساندن مخالفین نظام رو مایه دخول به بهشت میدونید؟
خجالت نمیکشی با فحاشی و توهین به پیشواز فرمایشات بسیار متین جناب میسالو میری؟

این سایت مدت های مدیدی است که به جولانگاه افراد چماقدار و عربده کشی مثل جنابعالی تبدیل شده[/quote]

جناب سعید! ما فرق فرمایش متین با زیرپاکشی و جنگ روانی و دو دسته اندازی و . . . رو می دونیم، لطفا به فکر خودتون باشید.

از آقا رضا و سایر مدیران می خوام تا با ایشون بدلیل توهین به سایت و مدیریت اون برخورد صورت بگیره.

هر چند که ایشون در باب اخذ نمره منفی نفر اول سایت هستند!! rolling_on_the_floor rolling_on_the_floor
  • Upvote 6
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] دو فروند هواپیمای جاسوسی سرنشین‌دار آمریکایی که کاملاً رادارگریز هستند، قصد نزدیکی به مرزهای ایران را داشتند که در 12 مایلی مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران به هر 2 هواپیما در موقعیت و نقطه‌ای که بودند، توسط رادار جاسک، چابهار و بندرعباس اخطار هوایی داده می‌شود و آنها بلافاصله منطقه را ترک می‌کنند.[/quote]

[IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/124.jpg[/IMG]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right]جناب مستر عزیز، کسی به ایشون نسبت جاسوسی نداد، البته شما مختار هستید چنین برداشتی داشته باشید، ترور شخصیت هم در جایی صورت می گیره که[/right]
[b]موارد غیر واقعی[/b]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]به کسی نسبت داده بشه نه [/font][/color][/right]
[b]موارد واقعی[/b]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif].[/font][/color][/right]
[/quote]

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][color=#282828]بزرگوار این که شما مستدل صحبت میکنید و حرفتون درسته درش شکی نیست چون من هم در سنگر شما هستم !![/color][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][color=#282828]ولی چون قبول نکردید عرض میکنم . ایشون یک نظری داد و شما هم وارد بحث شدید . مثل روال عادی ولی دیگران که نمیدونن ایشون چه ملیتی داره یا . . . .[/color][/font]

[quote]
[right][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif]ایشون یا از ملیت میسالو اطلاع نداره، یا خودش همراه اون هست و یا . . .[/font][/color][/right]
[/quote]

خوب من هم اطلاعی ندارم!. شما باید مخاطبی روکه بدون اطلاع از مسائل فی مابین و یا سابقه ایشون مطلب شما رو میخونه در نظر بگیرید. من دقدقه مدیر بخش هوایی که شما باشید رو دارم نه ایشون شما با این کارتون وجه خودتون رو هم تخریب میکنید. در واقع یک جور کار انتحاریه .

تخریب شخصیت رو هم درست معنا کردید . من هم قبول دارم ولی شاید [u]من [/u]از کلمه درستی استفاده نکردم . ولی [u]شما[/u] که متوجه شدید!! منظورم استفاده از خندانک قهقه و لهن تمسخر هست. شما مدیر بخش هستی و الزاما قرار نیست با همه درگیر بشی من نمیدونم ولی مسما یه سری اختیاراتی برای متنبه کردن خاطیان دارید که میتونید از اونها استفاده کنید. قوانین سایت هم برای کاربران همچین انتظاری رو ایجاد میکنه - و البته اینکه رفتار شما بدآموزی نداشته باشه هم بسیار مهمه.

و من الله التوفیق /
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.