death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[color=#a52a2a][size=5][font=times new roman,times,serif][b]«ولید الطباطبایی»، نماینده سلفی پارلمان کویت و مالک شبکه تلویزیونی تکفیری «صفا» در شهر حلب و در حال ساخت بمب برای گروه‌های تکفیری در سوریه[/b][/font][/size][/color]
[center][img]http://www.abna.ir/a/uploads//532/5/532535.jpg[/img][/center]
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]عکسی که با عنوان «از فرماندهان داعش هلاک شده در رقه توسط ارتش در پست5767 هست ، از فرماندهان داعش است اما نه داعش سوریه بلکه داعش عراق...[/right]
[right]این همون شاکر الوهیبی ملعون است که اون سه راننده سوری شیعه را اعدام کرد...الان هم تو الانبار به انجام وظایف پلیدش مشغول است.[/right]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdyar' timestamp='1394552982' post='369234']
[right]عکسی که با عنوان «از فرماندهان داعش هلاک شده در رقه توسط ارتش در پست5767 هست ، از فرماندهان داعش است اما نه داعش سوریه بلکه داعش عراق...[/right]
[right]این همون شاکر الوهیبی ملعون است که اون سه راننده سوری شیعه را اعدام کرد...الان هم تو الانبار به انجام وظایف پلیدش مشغول است.[/right]
[/quote]

بله حق با شماست اون عکس متعلق به ابومکرمه نیست عکس رو از منابع مخالفین گرفتم . از دوستان عذر خواهی میکنم ویرایش شده در توسط aminor
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][b]نیروی دریایی سوریه به نسبت نیروی هوایی و زمینی آن نیرویی کوچک است که دلیل اصلی آن دلسردی مقامات دمشق نسبت به شکست های سنگین این نیرو در دوجنگ1982و یوم کیپور از اسراییل است.سوریه ای ها ترجیح دادند بودجه کلانی که باید صرف نیرویی دریایی مدرن بشه رو صرف نیروی زمینی بکنن.[/b][/quote]
دلیل اصلی عدم سرمایه گذاری سوریه در حوزه نیروی دریایی وجود پایگاه دریایی طرطوس هست؛ چون روس ها در مقابل به کارگیری این پایگاه متعهد به دفاع از سواحل و آب های سرزمینی سوریه هستن و تجهیزاتی که در اون پایگاه دارن بر نیروی دریایی همسایگان سوریه برتری کامل داره.
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی دوست دارم بدونم این تروریستا چطوری جوانهای مردم را شستشوی مغزی میدن ؟آخه آدم باید از لحاظ فکری به کجا ها برسه که بره انتحاری عمل کنه .؟خیلی دلم میخواد بدونم این گوساله ها چی تو فکرشون میگذره ؟؟لطفا یکی ما رو روشن کنه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sezar' timestamp='1394653654' post='369395']
خیلی دوست دارم بدونم این تروریستا چطوری جوانهای مردم را شستشوی مغزی میدن ؟آخه آدم باید از لحاظ فکری به کجا ها برسه که بره انتحاری عمل کنه .؟خیلی دلم میخواد بدونم این گوساله ها چی تو فکرشون میگذره ؟؟لطفا یکی ما رو روشن کنه
[/quote]

اونطور که بهشت و حوری رو واسه اینا توصیف و تجسم کردند برای من و شمام تعریف کنند شاید رفتیم یه انتحاری زدیم!!! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[url="http://www.tabnak.ir/fa/news/386272/%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%DB%8C%D8%A8%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D9%BE%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA"]ارتش سوریه، شهر کلیدی یبرود را پس گرفت[/url]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]سربازان ارتش سوریه کنترل منطقه‌ استراتژیک یبرود در نزدیکی مرز سوریه و لبنان را کاملا در دست گرفته‌اند.[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]به گزارش تسنیم به نقل از پرس‌تی‌وی، نیروهای ارتش سوریه در جنگ علیه شبه‌نظامیان مورد حمایت خارج در روز چهارشنبه (21 اسفند، 12 مارس) در منطقه یبرود در 76 کیلومتری شمال دمشق، پایتخت این کشور، به پیشرفت‌هایی دست پیدا کردند.[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]نیروهای ارتش سوریه با حمایت نیروهای حزب الله لبنان موفق شدند کنترل مزارع حاشیه شمالی منطقه یبرود، یکی از آخرین پایگاه‌های اصلی شبه‌نظامیان در نزدیکی مرز لبنان، را به طور کامل در دست بگیرند.[/size][/font][/color]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]این موفقیت مسیرهای ارسال تدارکات به شبه نظامیان را قطع می‌کند[/size][/font][/color]
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان ممنون میشم در این زمینه به بنده کمک کنید.

چندی پیش شخصی ایرانی در سوریه کشته شد بنام مجتبی شیروانیان که حس میکنم توی فیلم شهید هادی باغبانی همراه شهید اسماعیل حیدری بود.میخواستم بدونم این شخص همونه یا نه؟
عکسهاشو قرار دادم

[img]http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/139210011427357691782324.jpg[/img]

[img]http://www.mediafire.com/convkey/eba1/t0bcezy58xj2ia2fg.jpg[/img]
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.