death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='Stuka' timestamp='1406503232' post='397041']
باطری برق مدارات الکترونیکی موشک رو تامین میکنه در زمان قبل از شلیک و قفل کردن روی هدف بعد از شلیک برق موشک خودبخود از چرخش پره های کوچکی در دم موشک بخاطر گردش هوا تامین میشه....

هدف گیری به وسیله سایت آهنی معمولی مثل تفنگ انجام میشه با این تفاوت که موشک زمانی که به رو بروی اهداف مختلف با گرمای مختلف قرار میگیره صدای بوق مانندی رو تولید میکنه که ممتد شدن این صدا به معنای قفل موشک روی هدف هست و از این لحظه به بعد میشه موشک رو شلیک کرد.

برخی از انواع جدیدتر علاوه بر باطری یک کپسول نیتروژن هم دارند که در زمان هدف گیری سنسور رو تا دمای منهای صد درجه خنک میکنه.
[/quote]
ممنون توضیخ مختصر و مفیدی بود . این نحوه هدف گیریش همیشه برام سوال بود
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر رسیده که نیرو های فراری از مقر لشگر 17 زسیدند به فرودگاه طبقه.. فکر کنم حالا بهتر بتونیم دلیل راهی شدن ستون به سمت طبقه رو متوجه بشیم...!

مسلحین از قمحانه هم عقب زده شدند.. بخشی از نیرو ها از مورک بازگستند تا نزارند قمحانه از دست بره..
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='melisa' timestamp='1406489757' post='397015']
راستی حقوق ماهانه ارتش سوریه بیشتره یا اعضای داعش؟
[/quote]

حقوق نیروهای اصلی داعش بیشتر هست، داعش دو سه برابر بقیه گروه های مسلح و ارتش به نیروهاش حقوق میده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لطفا یک گزارش وضعیتی مانند تراز نامه از ارتش سوریه ! قرار بدین ؛ الان کجا هستند ، با گذشته یا آینده کاری ندارم ، فقط اوضاع فعلی ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='basijee' timestamp='1406528110' post='397072']

حقوق نیروهای اصلی داعش بیشتر هست، داعش دو سه برابر بقیه گروه های مسلح و ارتش به نیروهاش حقوق میده
[/quote]
چه جالب...خوب این خودش باعث تمایل و فرار ارتشی های سوری به سمت داعش میشه وقتی ببینن 3 برابر حقوق بیشتر بهشون میدن تازه از هر دادگاه نظامی هم مصونیت دارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه سوالي الان برام پيش اومد اينطور كه به نظر ميرسه حالت استند باي محدودي بايد داشته باشن به اين معني كه شليك كننده نميتونه نيم ساعت دنبال هدف بگرده چون عمر باطري محدوده درسته ؟ كسي ميدونه عمر كاريشون معمولا چقدره ؟
با اين تفاسير استفاده از اين موشك ها براي زدن موشك كروز غير ممكن ميشه چون هميشه كه نميتونه اماده به كار باشه موشك و هدف جستجو كنه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='melisa' timestamp='1406539228' post='397084']
چه جالب...خوب این خودش باعث تمایل و فرار ارتشی های سوری به سمت داعش میشه وقتی ببینن 3 برابر حقوق بیشتر بهشون میدن تازه از هر دادگاه نظامی هم مصونیت دارن
[/quote]
بله ممکنه باعث تمایل بعضی افراد بشه اما بیشتر سربازاشون روحیه و انگیزه و همچنین ایمان بالایی دارن و به سمت دشمن نمیرن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='amir1889' timestamp='1406540670' post='397090']
بله ممکنه باعث تمایل بعضی افراد بشه اما بیشتر سربازاشون روحیه و انگیزه و همچنین ایمان بالایی دارن و به سمت دشمن نمیرن
[/quote]
حرف شما هم درست ولی اون دوستمون میگفت چرا ارتش سوریه روحیه نداره این یکی از دلایلش هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داعش تصاویر جدیدی از عملیاتش در مقر لشگر 17 و همینطور تصاویری از غنائم هنگ 121 منتشر کرده .

غنائم هنگ 121 :

[CODE]http://justpaste.it/ganaim[/CODE]

بخش دوم تصاویر لشکر 17 :

[CODE]

http://justpaste.it/gazoaferqa2
[/CODE]

بخش سوم تصاویر لشکر 17 :

[CODE]http://justpaste.it/gelv[/CODE] ویرایش شده در توسط Blanco
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='melisa' timestamp='1406539228' post='397084']
[/quote]
دقت نكرديد گفت نيرو هاي اصلي من اطلاعي ندارم اما بعيد ميدونم به گووشت دم توپ هم حقوق خوبي بدن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1406543090' post='397100']
دقت نكرديد گفت نيرو هاي اصلي من اطلاعي ندارم اما بعيد ميدونم به گووشت دم توپ هم حقوق خوبي بدن!
[/quote]

رقمی که داعش میده خیلی بیشتر از این حرفهاست ، من یه آمار سه هزار دلار دارم ، ..
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right][quote name='worior' timestamp='1406545097' post='397102']
رقمی که داعش میده خیلی بیشتر از این حرفهاست ، من یه آمار سه هزار دلار دارم ، ..
[/quote][/right]

[right][color=#a9a9a9][size=3][font=Tahoma]قال مدير المرصد السوري لحقوق الإنسان، رامي عبد الرحمن، إن «الرواتب المغرية التي يوفرها تنظيم (داعش) للمقاتلين إلى جانب الخدمات، تمنحها فرصة استقطاب المقاتلين بما يتخطى تنظيمات أخرى تعاني قلة الدعم».[/font]
[font=Tahoma]وأوضح «عبد الرحمن»، في حديث صحفي، اليوم الثلاثاء، أن «المقاتل الأجنبي يحصل على راتب شهري يبدأ من 800 دولار ويتصاعد بحسب خبرة المقاتل وعمره وتجربته»، مشيرا إلى أن «المقاتل السوري يحصل على راتب قدره 400 دولار شهريا، فيما يبلغ راتب الموظف المدني في المحاكم وغيرها 200 دولار شهريا»... [url="http://www.alyoumalsakhen.com/news4574.html"]منبع[/url][/font][/size][/color][/right]

[right][color=#000000][font=Tahoma][size=4]طبق ادعای حضرت مرصد، حقوق پیکارجوی خارجی از 800 دلار شروع و بنابر تجربه و خبره و سن مجاهد!! افزایش می یابد. در حالیکه پیکارجوی داعشی اهل سوریه ماهیانه 400 دلار و کارمندان غیر نظامی داعش 200 دلار حقوق دریافت می دارند.[/size][/font][/color][/right]
[right][color=#000000][font=Tahoma][size=4]البته این غیر از سهم غنایم و وجوهات شرعی و تجارت در بازار سیاهه که دریافتی رو به نحو چشمگیری بالا میبره. سرزمینی بی قانون و پیکارجوی مسلح مجاهد و همه کاره قبل از رسیدن موعد دریافت ماهانه، غالبا خودش رو تامین کرده. این نکته رو هم از یاد نبریم که بسیاری از بیعت هایی که بین طرف های درگیر انجام میشه غالبا بحث مالی و حقوق درش تاثیر مهمی داره. مثلا کتیبه ای که متعلق به طرف معادی داعش است و نقطه مهم و استراتژیکی در اختیار دارد، بیعت آنها اجر زیادی دارد و دریافتی آنها علنی نمیشه تا موجب اعتراض دیگران نشه[/size][/font][/color][/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برون موزز که یکی از اصلی ترین منابع انگلیسی زبان پیگیری تحولات فعلی سوریه میباشه، در امار خودش گفته بود که اساسا داعش با این پولی که از عراق دزدیده، میتونه حقوق های نیروهاش رو افزایش بده و به تعداد 60 هزار نیرو، ماهانه 800 دلار حقوق بده!( صحبتش این بود که بیاد جذب نیرو بکنه با این پول تا 60 هزار نفر)....

فکر نمی‌کنم که نیروهای عمومی داعش حقوق چندان عالی داشته باشن! مسئله اینه که افسر هاشون حقوق های خوب میگیرن!! یکی مثل ابو عمر شیشانی بیان بهش 4000 دلار در ماه بدن باز کمه! :)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/5~32.jpg
اهل تسنن که در نمازشان قنوت نمی گیرند!!! یعنی....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.