death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

اسراي فاطميون در دست نيروهاي جبهه جنوب

CDILRvrWIAEZm_4.jpg

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10312/CDILSCSXIAIyGsK.jpg]thumb_CDILSCSXIAIyGsK.jpg[/url]   [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10312/CDILSHBXIAI_WSd.jpg]thumb_CDILSHBXIAI_WSd.jpg[/url]

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان علت این تعداد شهید و اسیر برادران تیپ فاطمیون چیه عزیزان کار بلد یه توضیح بدن ما هم روشن شیم :-(

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک دلیل میتونه این باشه به دلیل کمبود نیرو، نیروها کمتر آموزش میبینند و زود اعزام میشوند..

دوستان علت این تعداد شهید و اسیر برادران تیپ فاطمیون چیه عزیزان کار بلد یه توضیح بدن ما هم روشن شیم :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قطعا عملکرد فاطمیون و هزاره ها بسیار خوب بوده که اخیرا در افغانستان و به تازگی در ایران از جانب تروریستهای وهابی مورد تعرض قرار میگیرن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته در بین شهدا از نیروهای ایرانی هم حضور داشتن . حتی در یکی از فیلم ها یه اسیر نشون دادن که من فکر کردم ایرانی هست چون "عربی بلد نیستم" رو شبیه ایرانی ها میگفت نه افغان ها ... برخی از چهره ها هم که شبیه سوری ها بودن (سوری هم نبوده باشن مطمئنا افغان نبودن ) پس میشه نتیجه گرفت ربط زیادی به کم ارزش بودن جان افغان ها نداره . در رتیان و ملاح هم خیلی از چهره ها شبیه افغان ها نبودن . موافق نیستید ؟

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته در بین شهدا از نیروهای ایرانی هم حضور داشتن . حتی در یکی از فیلم ها یه اسیر نشون دادن که من فکر کردم ایرانی هست چون "عربی بلد نیستم" رو شبیه ایرانی ها میگفت نه افغان ها ... برخی از چهره ها هم که شبیه سوری ها بودن (سوری هم نبوده باشن مطمئنا افغان نبودن ) پس میشه نتیجه گرفت ربط زیادی به کم ارزش بودن جان افغان ها نداره . در رتیان و ملاح هم خیلی از چهره ها شبیه افغان ها نبودن . موافق نیستید ؟

منظورم در عرصه اموزش و برنامه ریزی عملیات بود.. نه در زمینه اجرا..

اون کسی که داره عملیات رو طرح ریزی میکنه ، عملا نسبت به خیلی چیزها بی تفاوته، و عملا چیزی رو تحویل فرمانده میدانی (چه ایرانی چه افغان) که اجراش = شهادت..!

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من احساس میکنم برخی از افغانی ها از فاطمیون نیستن فقط در کنار فاطمیون دارن میجنگن . احتمالا به این دسته از افغان ها اموزش درست و حسابی نمیدن مثلا در همین تصاویری که در صفحه قبل هست یکیشون که سن کمی هم داره روی دستش خالکوبی داره و کنار دستیش هم قیافش شبیه معتاد ها هست خوب طبیعتا اینا باید فرق داشته باشن با فاطمیون واقعی . البته شاید هم من دارم اشتباه میکنم و به همشون به یک اندازه اموزش میدن .

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منابع نزدیک به مسلحین از حمله گسترده اءتلاف تروریستها برای تسلط بر جسر الشغور و مسطومه خبر میدن، گویا انتحاری رو هم در نزدیک کارخاته مصالح رفتن و حمله آغاز شده، بنا بر بعضی توییت ها، مسلحین مدعی هستن که کارخانه رو گرفتن.

ببینیم سهیل حسن چکار میکنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منابع نزدیک به مسلحین از حمله گسترده اءتلاف تروریستها برای تسلط بر جسر الشغور و مسطومه خبر میدن، گویا انتحاری رو هم در نزدیک کارخاته مصالح رفتن و حمله آغاز شده، بنا بر بعضی توییت ها، مسلحین مدعی هستن که کارخانه رو گرفتن.

ببینیم سهیل حسن چکار میکنه.

طبق عادت همیشگی اول انتحاری بعد حمله همه جانبه

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در یک کلام ، بی ارزش بودن جان شهدای تیپ فاطمیون برای فرماندهان ایرانی و سوری..!

شیخ یوسف نقارین رتیان شیخ مسکین و ملاح و تل القرین و سرانجام هم بصری الحریر..!

فقط در شیخ یوسف تلفاتی که بچه های فاطمیون دادند که اگر یک چهارمش رو یک کدوم از ارتش های بزدل و ترسو امپریالیسم جهانی داده بود ، تمام فرماندهانش رو به میز محاکمه می کشوندند..!

اما ما ؟ انگار نه انگار..!

نمی دونم حرفهای من رو به حسابی میزارید!؟ عناد با نظام ، عناد با حضرت اقا ، کفر ، شرک..

ولی این واقعیت محضه..! دو ساله فاطمیون وارد عرصه نبرد تو سوریه شده اند ، تنها کاری که براشون کردیم این بوده که یه دوره دو سه هفته ای تو قم برا شون گذاشتیم و بعدش هم مستقیم دمشق و سوار جیپ مسلح به تفنگ 106 و در باغ سبز شهادت...

بچه های حزب الله لبنان رو نگاه کنید..! از بچه های نبل و الزهرا یه پا نیرو ویژه ساختند در عرض یک سال! همون هایی که ارتش سوریه می اورد یه هفته ای تو اکادیمیه اموزش میداد( اونم چه اموزشی! هر 6 نفر یه اسلحه میدادن که نگاه کنند..!) سر انجام هم هر 40 تاش رو سوار یه کامیونت میکرد به هیچ تجهیزات حفاظتی میفرستاد خط مقدم، تا بشن قربونی یه مشت سلفی خشک مغز..

همون ها رو بچه های حزب الله کلی اموزش دادند و الان همون ها میان با قدرت محاصره بچه های فاطمیون رو سفیات می شکنند..!

مشکل از جای دیگری است برادر! جای دیگر..!

حرف زیاده...! اما کجاست گوش شنوا..؟

این پست فقط جواب این دوستمون که پست بالا رو زده نیست . برای همه است .

دوستان ! از این حرف ها نزنید . این حرفها فقط روحیه خراب کنه. افغانی ها میتونن برن بجنگن . ما نمی تونیم . چرا یه حرکتی نمی زنید ؟ چرا خودتون یه جمب و جوشی ندارید ؟ چرا حداقل تجمعی برگزار نمی کنید ؟ چرا به صورت نمادین پا نمی شید برید لب مرز برای ابراز همبستگی ؟ چرا نمیرید بسیج محل و شروع به آموزش بچه محل های خودتون بکنید که اگر برای خودمون جنگ شد مثل الان سوریه نشیم ؟ چرا تو هر شهری اردو برا بچه های سایت نمیذاریم ؟ چند نفرتون تفنگ شکاری دارید ؟ چند تا تون تفنگ بادی دارید ؟ کدوماتون کلاس تیراندازی رفته ؟ چند تاتوت اردوی زندگی در شرایط سخت گذاشتید یا رفتید ؟ آیا فقط باید نشست و منتظر حرکتی از طرف حکومت بود ؟ من نمیگم آشوب و بلوا کنید . میگم حرکت خودجوش داشته باشید تو همه زمینه هایی که میشه. من اینجا پرسیدم از مشهد کی می خواد بره عراق و سوریه ، پست من رو مخفی کردن . خوب بابا جان یا واقعا اخبار جنگ رو بذارید کنار یا درست پیگیر باشید . الان یکی از بچه های سایت هر کاری بتونه کرده که اعزام بشه. تا تهرون هم رفته و پیگیری کرده ؟ عایا همتون اینجوری هستید ؟ فکر کردید زمان جنگ طرف چطوری میشد شهید باکری و همت و ... ، آیا همه چیز براشون جور بوده یا خودشون شرایط رو ایجاد کردن تا بتونن کار کنن؟ غر زدن بس نیست ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با عرض سلام ادب و احترام : فک کنم اون فلش های سبز رو جهتی برای عقب نشینی مخالفین ترسیم کردید طبق تئوری سان تزو و مثل همان اتفاقی که در شکست فرودگاه طبقه افتاد؟ به نظر من شاید با داشتن نیروی انتحاری خط مسطوطه رو بایس شکست و حملات ایذائی هم به کفریا و فوعه نمود تا مانع شکل گیری کامل حملات اولیه شد. :-(

Idlib_Ariha_16april.jpg

جواب : (الان 4 روز از طرح سوال گذشته الان دیدم واکنش مسلحین رو و عینا نقل می کنم )

مسلحین همزمان سه عملیات، یکی برای تصرف پادگان قرمید و مسطومه،  یکی برای تصرف جسر الشغور در ریف ادلب و آخری برای تصرف منطقه سهل الغاب در ریف حماه شمالی و شمال غربی آغاز کردند.

این سه عملیات با مشارکت 12 هزار فرد مسلح آغاز شده و در حال حاضر اطراف پادگان قرمید مشخصا اطراف حواجز تل اسفن، حاجز کارخانه چیپس، حاجز کارخانه ترشی و حاجز مداجن و همچنین منطقه جبل الاربعین، اطراف پادگان مسطومه، اطراف حواجز ارتش سوریه در جسر الشغور و حواجز امتداد جاده سهل الغاب درگیری های سنگین گزارش شده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گفته میشه دیروز در بیش از 5 انتحاری در حاجزهای ارتش در اطراف جسرالشغور و مسطومه رفتن، چند ماه هست که ورق در سوریه شروع به برگشتن کرده، ارتش و متحدین شکستهای سنگین و قطعی خوردن ( ادلب و بصری الشام ) و پیروزیهای کوچک و شکننده به دست آوردن، اینجوری ادامه بدن خیلی دوام نخواهند آورد. ادلب که رفت حماه هم به دنبالش خواهد رفت و بعد شمارش معکوس برای سقوط دمشق.

باعث تاسف هست که بهترین خبر دیروز شکست نصره و شرکا از داعش در موحسه بوده. امیر نصره رو هم در اون منطقه ( ابوعامر ) کشتن.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.