death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[color=#ff0000]بحث سیاسی نا مربوط ممنوع...[/color]
[color=#ff0000]لطفا ادامه ندید[/color]

با اجازه مدیر این بخش
استاد بزرگوار
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اوضاع یمن هم عجیب شده در جنوب ارتش یمن و نیروی هوایی آمریکا از یک طرف و نیروهای القاعده ای در طرف دیگر در حال جنگ با هم هستند
در شمال نیروهای ارتش و نیروهای القاعده ای با هم متحد شدن و با نیروهای شیعه انصار الله در در حال جنگ هستند البته در اینجا شیعیان مدافع هستند و دولت و القاعده بودند که صلح را شکستند
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ابو جعفر سودانی.داعش میگه مهندسه .! مسئولیت سد حلب رو بهش دادن.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10264/10397825_1426598557604470_8492770496661475645_n.jpg[/img] ویرایش شده در توسط gholam22
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='gholam22' timestamp='1401954328' post='382993']
ابو جعفر سودانی.داعش میگه مهندسه .! مسئولیت سد حلب رو بهش دادن.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10264/10397825_1426598557604470_8492770496661475645_n.jpg[/img]
[/quote]
بنظر من همون پرسنل سد رو اوردن کار ها رو انجام بدن بعد این یارو رو تو تصویر نشون میدن
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Goebbels' timestamp='1401903857' post='382889']
مطالبی رو فراموش کردم عرض کنم که در ادامه خدمت جناب الکترو عرض میکنم :

سوری ها اگر به دنبال کاهش تهدید پرتابه های انرژی شیمیایی بر روی تانک های خودشان باشند گزینه های کمی پیچیده تر از زره قفسی اما در عین حال در دسترس و نسبتا کم هزینه هم در پیش رویشان هست.

مثلا ساخت جعبه های فولادی پر شده از شن کوارتز یا سیلیس و نصب این جعبه ها به دور تانک چیزی که در ترکیب زرهی تانک تی 72 هم مورد آزمایش قرار گرفته و در مورد انحراف و کاهش اثر خرج گود بسیار موثر است.

چیزی که روس ها به آن میگویند peschannye sterzhni یعنی زرهی که محفظه هایی از جنس شن سیلیکا یا سیلیس درون آن باشد یا موادی با ساختاری نزدیک همچون کوارتز که در دسترس هم هست و تهیه اش با مشکلات و هزینه نسبتا کمی امکان پذیر است.
[/quote]ممنون سينا خان اتفاقا اكثر شنهاي رودخانه ها و سواحل همگى سيليسى هستند و طبق گفته شما تاثير مناسبى ميذاره

پست rahro عزيز رو نديده بودم ویرایش شده در توسط Zapad

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ALIHITLER' timestamp='1401954683' post='382995']
همین که سد رو نفرستادن رو هوا جای شکر دارن
[/quote]
[size=4]خدا رو شکر نماد [color=#ff0000]کفر[/color] نگرفتنش منفجرش نکردن[/size]
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
المیادین:بروجردی :ایران و دوستان سوریه در مرحله ی بازسازی در کنار سوریه می ایستند
المیادین:عبداللهیان:ایران و ترکیه در دستیابی به راه حل سیاسی بحران سوریه نقش مشترک دارند
نظر شخصی :ما که از اردوغان چیزی جز نفت روی اتش ریختن در بحران سوریه ندیدیم
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیزی قبلا گفته بود احتمالا شهید اسکندری به عنوان نیروی داوطلب در نبرد مورک حضور داشته اند..!
ولی با توجه به پیام تسلیت اخیر وزیر دفاع در مورد شهادت عبدالله اسکندری ایشون احتمال قریب به یقین در اونجا در نقش فرماندهی حضور داشته اند...!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1401908852' post='382910']
11 میلیون از 15 میلیون نفر رای دادن؟ واقعا؟؟؟
[/quote]
بله واقعاااا raised_eyebrow

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='era_923' timestamp='1401909278' post='382914']
تا قیافه این داعشی رو دیدم، عکس دمپاییش اصلا الهام شد بهم. :mrgreen: خدا وکیلی این قیافه به دمپایی نمیخوره؟

جدا از شوخی، من اگه جای این مردم بودم، میریختم یا رو رو تیکه پاره میکردم. این همه جمعیت قطعا حریف 7 8 نفر میشن. بعدش هم نخود نخود هر که رود خانه خود. مردم سوریه خیلی اهل به راه انداختن گروه های پارتیزانی نیستند متاسفانه.
[/quote]
شکن نکن که دمپاییی پاشه ، اصلا اینا تووو یه عالمه دیگه سیر میکنن ...
اینم نمونش http://uplod.ir/4g9ycti3zg0g/10416634_236376163226229_5761364652104393985_n.jpg hee_hee

شما ایرانی جماعتو با اینا قیاس میکنی ؟ البته که ما جوور دیگه رفتار میکنیم [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/bring%20it%20on.gif[/img]
یه مسئله دیگه هم هست که اوونم اینه که مناطقی که زیر سلطه این داعشی هاست ، بیشتر مردمش با اوونا هم فکرند و یا اینکه واسشوون مهم نیست چی میشه و فقط سلامتیو عافیتشوون از همه چیز واسشوون مهمتره...

[quote name='pckho0r' timestamp='1401911304' post='382923']
میدونی بعدش چی میشه؟! 10-20 تا هایلوکس داعشی قمه به دست میریزن تو شهر و یه 200-300 نفری رو سر میبرن و جنازه هاشون رو آویزون می کنند تا حساب کار دست بقیه بیاد!
یه بار که همچین اتفاقی بیفته دفعه بعد هرکی بخواد مقابل نیروهای داعش بایسته همین مردم به حمایت از داعش میزنن طرفو لت و پار میکنن چون از عاقبتش میترسن!
[/quote]
مردن و ذبح شدن بسسسسسیار بهتر از اینجور خففت کشیدنه :rose:
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1401959427' post='383029']
نمی دونم چرا یک ذهنیت در سایت هست که داعشی ها آدم های احمق، چلمن، زامبی و فاقد هر گونه دانشی هستند.
در حالی که اگر کارهایی که در این چند وقت انجام دادند رو مورد مطالعه قرار بدهید می بینید که با یک دشمن اتفاقا باهوش، صاحب سبک، مسلط به علوم مختلف و سازمان یافته طرف هستیم و البته تجهیزات مناسبی را هم برای کار خودش فراهم آورده.
[/quote] داعش که نمیدونم اسم چه گروهی است اما دولت اسلامی عراق و شام بیشتر وحشی معرفی شده و وحشی و درنده بودن ادمی با دانشمند بودن و مسلح بودن به تکنولوژی منافاتی نداره مثلا رژیم درنده ی اسرائیل به تکنولوژی و دانش مجهز هست و گروههایی مثل مجاهدین القاعده هم درنده و ادمخور و مجهز به تکنولوژی و مغز متفکر و تجربه تروریستی فراوانی هستند ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در این پست اصلا قصد نژاد پرستی ندارم و می خوام داستان دمپایی را تشریح کنم.

از قدیم گفتن "عرب باش، راحت باش".

نکته اول: دمپایی از یک جهت به علت راحتی ای که داره توسط عرب ها استفاده میشه و در خوزستان هم بسیار مشاهده می شود که عرب ها با دمپایی تردد می کنند.
نکته دوم: بحث گرمی هوا است. در مناطق عرب نشین مثل خوزستان و کشور های خاورمیانه به علت گرمی هوا، در صورت استفاده از کفش پاها سریعا عرق کرده و بد بو می شوند. لذا دمپایی بهترین ابزار مقابله با این پدیده است.
نکته سوم: من خودم هر دو نکته فوق را تجربه کرده ام و اگر نگاه بد اجتماع نبود دمپایی را به کفش ترجیح می دادم چون واقعا هم راحت است و هم به پاها اجازه ی تنفس میده. hee_hee
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.