death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='Goebbels' timestamp='1395918927' post='371321']
لیستی از تسلیحات پدافندی سوریه

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/3343.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10206/thumb_3343.jpg[/img][/url]

منبع : جینز
[/quote]
تورام1 و پانسیر کو؟
S300pmu رو روسیه مگه سوریه نداد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید من چند سوال دارم. هدف اصلی مسلمین از جنگ در سوریه چیست. با اینوری ها که حرف می زنم میگن هدف سرنگونی اسد و پاکسازی رافضه هست. از دنبال کردن این تاپیک متوجه شدم که در نخست خط مقاومت برای بچه های سایت مطرح بود الان بیشتر مقابله با وحوش مطرحه. سوری هایی که در دانشگاه هستن می گن اگر ایران دخالت نکرده بود نظام سوریه سقوط می کرد و پای وحوش هم باز نمی شد.
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
المیادین : درگیری های شدید در جوبر دمشق

المیادین ارتش یک تونل 360 متری که از حرستا به طرف الضاحیه کنده شده بود را با مسلحین داخلش منفجر نمود
المیادین یک تروریست بلند پایه بنام حمزه منصور اوسو که رئیس گردان احفاد عمر بود کشته شد

دولت اسلامی عراق و شام ریف غربی شهر دیر الزور را بطور کامل از اسلام گرایان سلفی متحد با القاعده پاکسازی کرد و نیروهای متحد با القاعده از این منظقه عقب نشینی کردند در گیری ها اکنون در جنوب شرق شهر دیر الزور در منطقه ای بنام الشولا بین دو طرف ادامه داره
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='karkas' timestamp='1401983539' post='383148']
ببخشید من چند سوال دارم. هدف اصلی مسلمین از جنگ در سوریه چیست. با اینوری ها که حرف می زنم میگن هدف سرنگونی اسد و پاکسازی رافضه هست. از دنبال کردن این تاپیک متوجه شدم که در نخست خط مقاومت برای بچه های سایت مطرح بود الان بیشتر مقابله با وحوش مطرحه. سوری هایی که در دانشگاه هستن می گن اگر ایران دخالت نکرده بود نظام سوریه سقوط می کرد و پای وحوش هم باز نمی شد.
[/quote]
جا به جا به عرض رسوندند.
پای وحوش به سوریه باز شد سپس ایران مداخله کرد وقتی مستقیم رفتن به سمت قبور متبرکه و جبهه ای در لبنان باز کردند.
ما قبلش بیشتر مستشار و توصیه داشتیم.

[b]البته اگر بخوام خلاصه بگم. هدف ایران جلوگیری از حصول هدف اسرائیل در جنگ سوریه بود[/b]
  • Upvote 15
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دو تا از فرماندهان میدانی وحوش یکی در حی جمعیه الزهرا کشته شده و دیگری در جنوب حلب در جبل عزان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]به نام خدا[/size]
سلام.

[quote name='anybody' timestamp='1401951670' post='382975']
به گفته برخی رسانه های هوادارن النصره و داعش و جبهه اسلام و ... با تظاهرات میلیونی در چند شهر سوریه خواستار شمارش مجدد ارا شدن و دولت رو متهم به تقلب کردن و شعار رای مارو پس بدید سر میدن!
[/quote]
طبق اخبار رسیده ، ارتش سوریه با همکاری و هماهنگی عوامل پلید جمهوری اسلامی ایران ، همشون رو با بشکه ، بخار فرموده است!
اخبار بیشتر در آینده منتشر خواهد شد...
.....................................
[/quote]
جهت و زاویه دید ما و اون چیزی که به عنوان حقیقت باورش داریم از لینک زیر قابل دریافت و استدلال و تحلیل هستش ...
[url="http://farsi.khamenei.ir/video-content?id=26613"][size=3][color=#0000FF]بیانات رهبر انقلاب در مراسم بیست و پنجمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی[/color][/size][/url] ... (ویدئو) ویرایش شده در توسط Marine101
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1401984456' post='383154']
جا به جا به عرض رسوندند.
پای وحوش به سوریه باز شد سپس ایران مداخله کرد وقتی مستقیم رفتن به سمت قبور متبرکه و جبهه ای در لبنان باز کردند.
ما قبلش بیشتر مستشار و توصیه داشتیم.

[b]البته اگر بخوام خلاصه بگم. هدف ایران جلوگیری از حصول هدف اسرائیل در جنگ سوریه بود[/b]
[/quote]
یک نکته هم بنده اضافه کنم
اون خبیثی که این جانوران رو تربیت کرده و به هاری هم آلوده، اگر تو سوریه مساله اش حل ميشد در عراق یا حتی بعدش تو ایران این ویروسها رو وارد میکرد
  • Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10235/20140603-112808.jpg[/img]
[/quote]

خداییش اینها رو مقایسه کنید با ارتش آزاد، داعش، جبهه النصره و دیگر گروههای تبهکار مسلح سلفی

[quote name='aminor' timestamp='1401877211' post='382774']
بولدوذر زرهی حمص

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/1978848_557569791023530_2056314514076160635_n~0.jpg[/img]

[/quote]

اسم این بلدوزر چیه؟ و ساخت کدوم کشوره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='kid' timestamp='1401979158' post='383126']
[size=4]سلام به همه[/size]
[size=4]دوستان سایت های مختلف رو رصد میکنید خواهشا حوادث عراق رو هم میشه اینجا بذارید مثلا از امروز صبح که وحوش داعش ریختن توسامرا خبر درستو حسابی نداریم :-( [/size]
[/quote]

بیا صفحات آخر این تاپیک:
http://www.military.ir/forums/topic/24599-%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D9%82/
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]سال ها قبل رهبر انقلاب در دیدار با بشار اسد عنوان داشتند "سوریه عمق استراتژیک جمهوری اسلامی است" امروز هدف امریکا در سوریه شکستن همین عمق استراتژیک میباشد .حالا امریکا اسلامگرایان سلفی و القاعده رو بمیدان اورده و برای ما فرقی نداره ما موظف به حفظ نظام بشار اسد هستیم مگر اینکه خود نظام سوریه بخواهد از جبهه ی مقاومت دور بشه مثل محمد مرسی که دست یاری ایران رو رد کرد و به سمت عربستان رفت
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبرگذاری رسمی سوریه سانا : ارتش بر شهرک الثوره در حومه الکسوه تسلط پیدا کرد. این منطقه در غوطه غربی دمشق قرار داره منطقه الکسوه هم جمعیتش بالغ بر 150 هزار نفر هست ویا بود . البته توی این دو روز خبر خاصی از درگیر در این منطقه منتشر نشده
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]
مساله فعلی شیعیان هستند و بس. رجوع کنید به فتاوای علما (حیف این کلمه) این آقایون که خون فرزندان و ناموس ما رو حلال میدونند. ما در مقام دفاع بر آمدیم نه تهاجم. شیعه باهوش تر از اونه که منش اینها رو پی بگیره، مقایسه منطق تشیع با سلفی ها خیلی چیزها رو روشن میکنه. سوری هایی که من دیدم اتفاقا نظر دیگری داشتند و نقش عربستان و آمریکا رو پررنگ میدونستند ..
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.