worior

تصاویر نیروهای ویژه جدید عراقی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='hightech' timestamp='1388514173' post='356813']
برای برخی دوستان یک قاعده کلی هست:
تمام ارتشهای منطقه در حد مرغ! فقط ارتش ما قویه! حتی اگه پیشرفته ترین تجهیزات و بهترین آموزشها و تجربیات رو داشته باشن
اگر هم خدای ناکرده ارتشها یا گروههای چریکی منطقه به موفقیتی رسیدن، حتما حتما مدیون ما هستن و بدون ما هیچی نیستن!
اگر فرمانده ما کشته بشه..پیش میاد دیگه :mrgreen:
اگر سرباز عراقی کشته بشه...شکست مفتضحانه => به ما برای پیروزی دارن! hee_hee
[/quote]
انصافا نتونستم به یه مثبت اکتفا کنم.
دمت گرم حرف دل ما رو زدی.
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hightech' timestamp='1388514173' post='356813']
برای برخی دوستان یک قاعده کلی هست:
تمام ارتشهای منطقه در حد مرغ! فقط ارتش ما قویه! حتی اگه پیشرفته ترین تجهیزات و بهترین آموزشها و تجربیات رو داشته باشن
اگر هم خدای ناکرده ارتشها یا گروههای چریکی منطقه به موفقیتی رسیدن، حتما حتما مدیون ما هستن و بدون ما هیچی نیستن!
اگر فرمانده ما کشته بشه..پیش میاد دیگه :mrgreen:
اگر سرباز عراقی کشته بشه...شکست مفتضحانه => به ما برای پیروزی نیاز دارن! hee_hee
[/quote]
عمق بدی این نوع نگاه اونجاست که چون به جای منطق و استدلال از روی احساسات صرف شکل گرفته به محض مشاهده کوچکترین نقطه ضعف در نیروهای مسلح کشور یکباره فرو می ریزه و افت شدید اعتماد به نصف بدبینی فرد رو به حدی می رسونه که قدرت نظامی ایران رو حتی از افغانستان و مالدیو هم کمتر می بینه.
  • Upvote 5
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عمق بدی این نوع نگاه اونجاست که چون به جای منطق و استدلال از روی احساسات صرف شکل گرفته به محض مشاهده کوچکترین نقطه ضعف در نیروهای مسلح کشور یکباره فرو می ریزه و افت شدید اعتماد به نصف بدبینی فرد رو به حدی می رسونه که قدرت نظامی ایران رو حتی از افغانستان و مالدیو هم کمتر می بینه.[/quote]
دقیقا طرف مقابل هم همینطوره
نیروهای ما در بدترین حالتشون از بهترین ارتشها دنیا هم بهتره
هیچ ضعف و کمبودی نداریم تجهیزات هم داریم گذاشتیم انبار خط و خش نیافتن.
کلا همه ارتش ها و نیروهای کشورهای دیگه فقط فیگور و ژست هستن. همه شون ترسو ان. غیرت ندارن شجاعت ندارن.
نیروی عملیاتی اونه که با لباس استتار پلنگی و کلاه کج و یه سرنیزه با ژ-3 بره عملیات !!! بعدشم چون نیروهای ما مسلح به سلاح ایمان و شهادت طلبی منحصر بفرد هستن که هیچ نیروی دیگه تو دنیا نداره پس در نتیجه احتیاجی هم به تجهیزات نداره.
در ضمن چون ما تجربه 8 سال جنگ و داریم دنیای تجربه ایم بقیه برن بوق بزنن.
لازم به این دوستان عزیز یادآوری کنم آمریکا نیمی از قرن 19 و کلهم اجمعین قرن 20 در حال جنگ بود دیگه زده رو دست هرچی تجربه است!!!
جنگ های استقلال طلبی، جنگ های داخلی، جنگ جهانی اول، جهانی دوم، جنگ دو کره، ویتنام، جنگ نیابتی با شوروی در افغانستان، جنگ بالکان، جنگ اول خلیج فارس، اشغال عراق و افغانستان!!!
اگه در هر کدوم از این جنگ ها نقاط ضعف قبلی رو برطرف کنه، تجهیزات و تاکتیک های جدید و بررسی و آزمایش کنه.... شما خودت حساب کن دیگه!! ویرایش شده در توسط Persian_ranger
  • Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Persian_ranger' timestamp='1388525493' post='356865']
دقیقا طرف مقابل هم همینطوره
نیروهای ما در بدترین حالتشون از بهترین ارتشها دنیا هم بهتره
هیچ ضعف و کمبودی نداریم تجهیزات هم داریم گذاشتیم انبار خط و خش نیافتن.
کلا همه ارتش ها و نیروهای کشورهای دیگه فقط فیگور و ژست هستن. همه شون ترسو ان. غیرت ندارن شجاعت ندارن.
نیروی عملیاتی اونه که با لباس استتار پلنگی و کلاه کج و یه سرنیزه با ژ-3 بره عملیات !!! بعدشم چون نیروهای ما مسلح به سلاح ایمان و شهادت طلبی منحصر بفرد هستن که هیچ نیروی دیگه تو دنیا نداره پس در نتیجه احتیاجی هم به تجهیزات نداره.
در ضمن چون ما تجربه 8 سال جنگ و داریم دنیای تجربه ایم بقیه برن بوق بزنن.
لازم به این دوستان عزیز یادآوری کنم آمریکا نیمی از قرن 19 و کلهم اجمعین قرن 20 در حال جنگ بود دیگه زده رو دست هرچی تجربه است!!!
جنگ های استقلال طلبی، جنگ های داخلی، جنگ جهانی اول، جهانی دوم، جنگ دو کره، ویتنام، جنگ نیابتی با شوروی در افغانستان، جنگ بالکان، جنگ اول خلیج فارس، اشغال عراق و افغانستان!!!
اگه در هر کدوم از این جنگ ها نقاط ضعف قبلی رو برطرف کنه، تجهیزات و تاکتیک های جدید و بررسی و آزمایش کنه.... شما خودت حساب کن دیگه!!
[/quote]حالا شما کی رو میکوبید(: مگه چنین اشخاصی در جمع میلیتاری هست :-?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروهای ویژه‌ی مربوطه، وارد رمادی شدن!! کاش میشد تاپیکی برای کشته شده های ارتش در اونجا داشته باشیم فکر نکنم کم باشه تعدادشون(مگر اینکه عقب نشینی کنن بدون گرفتن شهر!)!

به هر صورت، من عرض کردم که از نظر عملیاتی این نیروها هیچ کاری نکردن و مقایسه‌ای با صابرین هم نکردم...

من تاپیک برات گذاشتم از نیوی سیل و گرین برتز که توش مشخصا 7-8-10 نفر نیروشون کشته میشه! ایا نتیجه گرفتم که اونا بد هستن؟ خیر چرا؟ چون اینجوری که شما فکر میکنی من فکر نمی‌کنم!!....

بنده صرفا عملیات های اینا و افغان ها رو دیدم و متوجه شدم که فقط لباس هستن!!!
و براتون هم مثال زدم که عملیات های موفقشون به این صورته که 50 نفر میریزن توی یه خونه، با 3-4 نفر زخمی! یک نفر رو بازداشت میکنن یا نهایتش 2 نفر! و اگر مثلا 6 نفر رو بخوان بگیرن، احتمالا یه لشکر رو راهی میکنن...
حالا این اگر خوبه، خوب پس خوبه! اگر بده که دیگه بده!!...

من نمیدونم جناب ابراهیم این عکسا رو از کجا گرفتن و گذاشتن، ولی جایی که من عکس‌ها رو ازش گرفتم و ذخیره کردم، یه وترن امریکایی گذاشته بود و اینا رو مسخره کرده بود و برا مسخره کردن سربازاشون گذاشته بود و حرفش این بود که تجهیزات قدیمی خودشون و یا مثلا ماسک‌هایی که خراب شده بوده رو مینداختن به اینا و بهشون یاد دادن چطوری خوشکل عکس بگیرن و اونام با دیدن عکسا کلی حال میکردن! :))))))))
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا منطق من نادرسته..!
دوستانی که منطقش قوی تره و اپدیت تشریف دارند بیان بفرمایند..!
شاهکار نیرو های ویژه عراقی توی الرمادی رو دیدید!؟ همین نیرو هایی ISOF که..! وارد الرمادی میشوند کمین میخورند..! فرمانده دسته شهید میشه بعد همشون از شهر عقب نشینی میکنن..! (این فقط یک مورده..!)
حتی عکس هاش موجوده که هامر ها و دارگون اسکین ها رو جا گذاشتند..!
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10105/ZXwbe.jpg[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10105/1470055_176817482528491_1185128962_n.jpg[/img]
چقدر آشناست این تجهیزات..! پس کجاست اون آموزش ها..!؟ :winking:
من دلایلم رو بیان کردم.! دوستان هم بیان کنن مستفیض شیم..!
و گرنه کسی ده دقیقه در مورد عراق و تحولاتش وقت گذاشته باشه میفهمیه اینا فیگور الکیه وگرنه عراق نیروی ویژه کار کشته داشتند مالکی دست به دامن عصائب اهل حق نمیشد..!
  • Upvote 9
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اصلا منطق من نادرسته..!
دوستانی که منطقش قوی تره و اپدیت تشریف دارند بیان بفرمایند..!
شاهکار نیرو های ویژه عراقی توی الرمادی رو دیدید!؟ همین نیرو هایی ISOF که..! وارد الرمادی میشوند کمین میخورند..! فرمانده دسته شهید میشه بعد همشون از شهر عقب نشینی میکنن..! (این فقط یک مورده..!)
حتی عکس هاش موجوده که هامر ها و دارگون اسکین ها رو جا گذاشتند..!

چقدر آشناست این تجهیزات..! پس کجاست اون آموزش ها..!؟ :winking:
من دلایلم رو بیان کردم.! دوستان هم بیان کنن مستفیض شیم..!
و گرنه کسی ده دقیقه در مورد عراق و تحولاتش وقت گذاشته باشه میفهمیه اینا فیگور الکیه وگرنه عراق نیروی ویژه کار کشته داشتند مالکی دست به دامن عصائب اهل حق نمیشد..!

این شکست اساسا ربطی به آموزشها نداره ، ..

بین این افراد خائن زیاد هست ، ..
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
این شکست اساسا ربطی به آموزشها نداره ، ..
[/quote]

حالا که ارتش خودش رو درگیر دوستان در رمادی کرده!!... رمادی خیلی جای مناسبی هستش که یه ارتش! بیاد بررسی بکنه ببینه اینکاره هست یا نه :)... فکر میکنم این نیروها به تنهایی فقط تلفات میدن و باید نیروهایی از ایران یا حزب‌الله یا عراقی های با اموزش مناسب عملیات! همراهشون باشن که بتونن شهر رو پاکسازی بکنن...
در غیر این صورت، این اشتباه یا هرچی که اسمش هست بارها و بارها تکرار میشه یا نهایتا شهر رو بیخیال میشن مثل رفقای امریکاییمون و میذارنش به حال خودش...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینم یه نقل قول بی ربط اما با ربط ...

(از سایت بغلستان)
[quote]دوستان من یه عملیات رو براتون بگم

البته الان از حفاظت جواز دارم یعنی کلا مشکل حفاظتی نداره

سال 88 قرار بود یه گروه تروریستی آموزش دیده که خیلی هم مجهز و تیز رو بود از مرز سیستان بلوچستان وارد ایران بشه

ابتدا همین تیپ صابرین که اون موقع در این حد تجهیزات نداشت وارد عمل شد و با چند کشته و زخمی ضمن عقب نشاندن

نیروی مذکور اعلام کرد که به پشتیبانی هوایی و توپ خونه نیاز هست ولی با بررسی های

بیشتر معلوم شد که به دلیل داشتن موشکهای قابل حمل ضد هوایی نمیشه از سوخو 25 و هلیکوتر استفاده کرد .

قرار شد 2 تا از هواپیماهای بوشهر با موشک های ماوریک و دوتا از هواپیماهای بندر عباس

با بمبهای سقوط آزاد ستون رو بزنن برای همین ارتش تصمیم گرفت نیروهای ویژه نوهد

رو که از بی عملیاتی دمغ شده بودن وارد عمل کنه برای همین 30 نفر از زبده ترین

نیروهای ارتش از تیپ نوهد ( سپاه یه تیپ مستقر کرده بود ) با عملیات سقوط ازاد بدون هماهنگی

با استانداری و نیروی انتظامی ( به جهت رعایت اصول حفاظتی ) وارد منطقه شدند .

بعد از رد زنی و کمین و گشت و جستوجوی فراوان در مدت دو روز با پایش متحرک ستون

رو شناسایی کردن و با تله گذاری سر راهشون (( یه محیط 200 در 200 متر رو تله گذاری میکنن

این تله ها با کنترل از راه دور منفجر میشن )) و ترکوندن این تله ها مانع حرکت اونها شدن

دوستی از بوشهر که در اون عملیات حضور داشت گفت به محض تماس

ما وارد عمل شدیم ولی نیازی به استفاده از موشک ماوریک نبود

چون دلاوران نوهد دخل ماشینها رو آورده بودن با آر پی جی 7 فقط بمبهای

سقوط آزاد رو بچه های بندر عباس ریختن سر اینا و برگشتن

18 نفرم اسیر گرفت بدون یه کشته با یه زخمی که اونم در اثر نزدیکی زیاد

به محل انفجار افتاده بود سرش شکسته بود همین .

حالا مقایسه کنید اینا 30 نفرشون با یه تیپ سپاه قابل مقایسه هستن

کسی منکر تجهیزات صابرین نیست اما نیروهای صابرین جوان هستند

و بی تجربه البته مربیان خیلی خوبی دارن اما مربیان اینها نه نیروی مخصوص بودن

نه تو رویال مارتین دوره دیدن و نه تو امریکا من حاظرم شرط ببندم که 15 نفر از این نیرو ها

میتونن در یه عملیات غافل گیرانه به راحتی یه تیپ یا لشکر رو نابود کنن درست مثل کاری که سر تروریستها میارن . [/quote]
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]این شکست اساسا ربطی به آموزشها نداره ، ..[/right][/font][/color]

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]بین این افراد خائن زیاد هست ، .. [/right][/font][/color][/quote]
سطح هر نیرویی از کارنامه ی عملیاتیش باید تشخیص داده بشه..
و گرنه از این مخبرین خائن تو عملیات سال 90 کردستان هم بودند ولی اخبارشون جدی گرفته نشد..!
===========
برادر عدد حالا اون دوستی که این ها رو فرموده..! نگفته این 18 تا اسیر کجا شدند!؟
من که نه چنین ماجرایی شنیدم و بعید میدونم واقعیت داشته باشه..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1388589603' post='356983']
سطح هر نیرویی از کارنامه ی عملیاتیش باید تشخیص داده بشه..
و گرنه از این مخبرین خائن تو عملیات سال 90 کردستان هم بودند ولی اخبارشون جدی گرفته نشد..!
===========
برادر عدد حالا اون دوستی که این ها رو فرموده..! نگفته این 18 تا اسیر کجا شدند!؟
من که نه چنین ماجرایی شنیدم و بعید میدونم واقعیت داشته باشه..!
[/quote]
طرف خلبان ارتشه ... ما هم معبر نداشتیم ، گفته هاش رو تحقیق کنیم ...
[left][url="http://www.forum.arteshi.com/showthread.php?t=19363&page=3"]http://www.forum.art...?t=19363&page=3[/url][/left]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='013579' timestamp='1388589949' post='356984']
طرف خلبان ارتشه ... ما هم معبر نداشتیم ، گفته هاش رو تحقیق کنیم ...
[url="http://www.forum.arteshi.com/showthread.php?t=19363&page=3"]http://www.forum.art...?t=19363&page=3[/url]
[/quote]
سال 88 یک کمین بود که هم توش هوانیروز ارتش دخالت کرد..!(که ای کاش دخالت نمیکرد!) هم صابرین..!
به جز اون هم بنده نه شنیدم و بعید میدونم کمینی تو منطقه جنوب شرق علیه[b] تروریست ها[/b] تو سال 88 صورت بگیره..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1388590216' post='356985']
سال 88 یک کمین بود که هم توش هوانیروز ارتش دخالت کرد..!(که ای کاش دخالت نمیکرد!) هم صابرین..!
به جز اون هم بنده نه شنیدم و بعید میدونم کمینی تو منطقه جنوب شرق علیه[b] تروریست ها[/b] تو سال 88 صورت بگیره..!
[/quote]
همه چیز که دیگه به ما نمیرسه ... مثلاً همین بنده خدا من یکی دو جایی، شاهد بودم که از پشتیبانی از بعضی عملیات های صابرین گفته بود (نه لشکر کشی ... عملیات ویژه) ... بنده خدا بعضی مواقع شنیده هایی رو نقل میکنه که ذاتاً قابل اثبات نیست ، اما دروغگو هم نیست ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b] تریلری زیبا از ارتش عراق ![/b]

[url="http://www.aparat.com/v/sbZ76"]http://www.aparat.com/v/sbZ76[/url]

یعنی ما نمیتونیم همچین چیزی برای نیروهای مسلح خودمون بسازیم؟ ویرایش شده در توسط babak1985

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.