siavash75

جیش العدل مسئولیت ربایش مرزبانان را بر عهده گرفت

Recommended Posts

[quote name='jarmenkill' timestamp='1391951752' post='364373']

[font=tahoma,geneva,sans-serif]مرزبانی ناجا=مورچه چیه که کله پاچش چی باشه.[/font]
-------------------------------------------------------------------
[font=tahoma, geneva, sans-serif]اگرچه لحظه ای فکر در مورد کوتاهی های که باعث افزایش تعداد این دست حوادث میشن خون آدمو به جوش میاره و ناراحتی دوستان هم طبیعیه، ولی دیگه انصافا طوری رفتار نکنین انگار نصف مملکت اشغال شده!![/font]
[/quote]

قطره قطره جمع گردد ، نصف مملکت اشغال گردد
  • Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TALASH' timestamp='1391948960' post='364367']
تنها راه مسلح کردن شیعه های پاکستانه با یک تیر میشه دو نشون زد!
[/quote]

There Will Be Blood

البته همین جوری هم جنگ چریکی تو مناطق شیعه نشین پاکستان در جریانه فقط خبراش نمیرسه! ویرایش شده در توسط mahdishata

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Brave_Heart' timestamp='1391957495' post='364381']
"چند سرباز لب مرز" ... همون نگاه بالا به پايين و رعيت پروری که کل حکومت از بالا تا پايين بر اساس اون داره جلو می ره! رعيت هايی که ارزش "گور پدرشون" گفتن را هم ندارند و بايد همه جا و همه وقت در راه آرمانهای بلند انقلاب اسلامی آماده اهدای جانشون باشند تا آقايون در شهرهای بزرگ به گنده کردن شکم ، ثروت اندوزی، و فرستادن فرزندان به خارج (همون آرمانهای بلند) مشغول باشند. هر وقت هم نوبت سربازی آقازاده هاشون رسيد سن معافيت سرپرستی خانواده را از 63 سال به 59 سال و تک پسری کاهش می دهند، يا در اوج ارتباطات سياسی و اقتصادی با غرب، سربازی را می فروشند تا نورچشمی ها حتی يک ماه هم برای اين کشور اسلامی سربازی نکنند! البته بصورت قانونی در مجلس شورای اسلامی (؟)
يک وقت تعارف نکنيد. راحت بگيد چند تا سرباز صفر کم سواد دهاتی!
[/quote]
خیلی خب
زیاد عصبی نشید داریم منطقی بحث میکنیم
منظور من واضح هست بنده فحوای کلامم این بود که اصولا به دلیل این که در ایران برای سربازان صفر اهمیت و ارزشی قائل نیستند نمیتوان با سنجش توان و تجهیزات آنان به کل توان دفاعی کشور پی برد
و این کاستی از این جهت بود که فرماندهان دفاعی کشور خطر بیشتری از جانب نیروی هوایی دشمن احساس میکردند و نظرشون رو به مقابله با این موضوع معطوف کرده بودند اما از نظر من چون اخیرا خطر گروه های تروریستی مرزها و جان سربازان ما را تهدید میکند باید به این بخش هم توجه شود

[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]برادر اون سربازایی که ازشون حرف میزنی اولین زنجیره دفاعی کشورو تشکیل میده در نتیجه کاملن مربوطه به توان دفاعی هستش نمیشه که بگیم ما توان دفاعی بالایی داریم اما هر چند ماه یک بار مرز بانامونو یا سر ببرن یا تو کمین بکشن . من نگفتم توجه کمتری به دفاع هوایی بشه میگم به همه نیروها باید توجه بشه نه اینکه توجه به یکی سبب بشه از یکی دیگه غافل بشیم تا اونجا که سطح تجهیزاتو امکاناتش برسه به استاندارد قبل جنگ سرد [/right][/font][/color][/quote]
خیر اولین زنجیره ی دفاعی کشور از نظر من پدافند هوایی هست نه سربازان
ما اگر پدافند ،صنایع موشکی و پهپادی قدرتمندی داشته باشیم میتوان گفت توان بازدارندگی بالایی داریم اما بدون این موارد اگر نیروی زمینی بسیار قدرتمندی هم داشته باشیم به هیچ وجه نمیتوان گفت توان بازدارندگی داریم
البته صحبت شما صحیح هست با توجه به سطح تهدیدات باید تجهیزات و آموزش هر بخش افزایش پیدا کند حال تهدیدی که ما از ناحیه قدرت هوایی طرف مقابل احساس میکنیم هم وزن تهدیدی که از ناحیه ی نیروی زمینی آن متوجه ما میشود هست؟
  • Upvote 3
  • Downvote 17

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
فكر مي كنيد امكانات اختصاص داده نمي شود ، كاش اينگونه بود ، بعضي ا ز مواقع اظم يك چيزها را مي بيند فقط اتيش مي گيرد ، مثل بسيج يك سيستم پيام كوتاه ايجاد كرده و شبكه امني هم هست بدون قطعي در مواقع بحران ، حالا تمام سخت افزار و نرم افزار اماده پخش است اصلا هم كاري ندارد اين را تحويل پايگاه بدهي و تمام كار مانده اين است اما در همين پخش مي مانيم ، مسئولان در محاسباتشان اين را مي اروند و نمي دانند در وسط كار يك ادم براي قدرت نمايي تمام كار را لنگ مي ذارند.
نكته بعدي تا سيستم سربازي اينگونه باشد اين حوادث تلخ به جاي اينكه كمتر باشد بيشتر هم مي شود ، اوضاع عادي نيست كه تا نيرو تجربه نداشته باشد نمي تواند كارايي داشته باشد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوار و ذلیل شد ملتی که در خانه با دشمن روبرو شد(نقل به مضمون از حضرت امیر)
ما فقط هارت و پورتیم(خواهشا ناراحت نشین)
نمی دونم تا کی میخوان بیانو بزننو در برن؟!؟!؟؟! :-x
  • Upvote 12
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داشتم فکر می کردم حتی اگه بخوایم نگاه انسانی رو کنار بزاریم و از حال و روز خانواده این جوونا هم چشم پوشی کنیم و مثل یک روبات به همه چیز مادی گرایانه نگاه کنیم، مملکت برای 5 تا جوون تا اینکه رشد کنن وحداقل 12 سال تحصیل کنن و برسن به دهه سوم زندگی وسرباز بشن چقدر هزینه می کنه؟ اونقدر نیست که واسه زنده نگه داشتنشون و جلوگیری از هدررفت هزینه کمی برای مرزبانی کشور هزینه بشه؟؟. اون از نخبه هامون که به سن بازدهی علمی واسه کشور که میرسن مهاجرت می کنن و میرن به آمریکا خدمتت می کنن، اینم از این.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]مشکل دقیقا از اینجا نشات میگیره که مسئولین برای جون مردم اهمیتی قائل نیستن این قضیه فقط مربوط به مرزبانی نیست بلکه اگر یک نگاهی به وضعیت قشر ضعیف جامعه داشته باشیم متوجه عرایض بنده میشین. مردم تا جایی مهم هستند که بشه از اونا منفعتی برد در غیر اینصورت مردم هیچ ارزشی ندارند. بهترین کلمه هم برای لاپوشونی این قضیه کلمه شهادته. یک کلمه شهید میارن پشت اسم این بنده خداها و قضیه تمام، رفت تا مورد بعدی.[/size]
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اوج حرفم یه کلمس
فقط یک کلمه
تموم حرفم همینه!: هههههههه!!!!!!!!!
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اگر عزیزشون دست اینا اسیر بود اینقدر راحت در مورد سر بریدنشون صحبت میکردن؟

+
بعضی ها هم هر چی مشکل و عقده از نظام دارن،اینجا خالی میکنن و جون پنج تا سرباز بی دفاع رو وسیله عقده گشایی خودشون میکنن....

بیاید برای نجات جون اینها امن یجیب بخونیم.تنها کاری که از دست من بر میاد

[b]أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ[/b] ویرایش شده در توسط mahdishata
  • Upvote 9
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sunshine' timestamp='1391961357' post='364402']
داشتم فکر می کردم حتی اگه بخوایم نگاه انسانی رو کنار بزاریم و از حال و روز خانواده این جوونا هم چشم پوشی کنیم و مثل یک روبات به همه چیز مادی گرایانه نگاه کنیم، مملکت برای 5 تا جوون تا اینکه رشد کنن وحداقل 12 سال تحصیل کنن و برسن به دهه سوم زندگی وسرباز بشن چقدر هزینه می کنه؟ اونقدر نیست که واسه زنده نگه داشتنشون و جلوگیری از هدررفت هزینه کمی برای مرزبانی کشور هزینه بشه؟؟. اون از نخبه هامون که به سن بازدهی علمی واسه کشور که میرسن مهاجرت می کنن و میرن به آمریکا خدمتت می کنن، اینم از این.
[/quote]
به گفته ی جناب باهنر نایب رئیس مجلس ، هر سال تحصیل یک دانش آموز در مدارس دولتی برای دولت به قیمت روز یک میلیون و 600 هزار تومن می شه یعنی برای هر یک از این افراد تا دیپلم بگیرند به طور متوسط برای هر کدوم از این افراد 19 میلیون 200 هزار تومان خرج شده که ضرب در 5 کنیم می شود 96 میلیون تومان . این فقط بحث آموزش هست و اگه سایر خرج هایی که از پول بیت المال خرج می شه ( پول بنزین ، پول نان و هر چیزی که بهش یارانه می خوره ، پول درمان و ... ) رو ضربدر 7 کنیم ( به صورت تقریبی هست و هیچ سندی ندارم براش ) می شه 672 میلیون تومان و اگه خرجی که خانواده هاشون و جامعه برای این افراد کردند حساب کنیم و فرض کنیم برابر پولی که دولت خرج می کرده ، می شه 1344 میلیون تومان
یعنی 1 میلیارد و 345 میلیون تومان سرمایه مملکت بر باد رفت !!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
دوستان اگر عزیزشون دست اینا اسیر بود اینقدر راحت در مورد سر بریدنشون صحبت میکردن؟
[/quote]

بله الان که فک کردم مثلا خودم دستشون بودم چه حالی داشتم، به این نتیجه رسیدم که دوستان احتمالا تا 22 بهمن یکی یه دست کت و شلوار تنشون میکنن و با یکی یه دونه مرسدس اس 500 مدل 2015 برشون میگردونن خونشون...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بغز گلومو گرفته
تو تایپیک قبلی نوشتم کشور گل بلبل
اینام از یادمون میره همونطور که خون دیگر [color=#FF0000]شهدا[/color] از یاد رفت ویرایش شده در توسط saeghe_1
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='reza2250' timestamp='1391958452' post='364382']
خیلی خب
منظور من واضح هست بنده فحوای کلامم این بود که اصولا به دلیل این که در ایران برای سربازان صفر اهمیت و ارزشی قائل نیستند نمیتوان با سنجش توان و تجهیزات آنان به کل توان دفاعی کشور پی برد
و این کاستی از این جهت بود که فرماندهان دفاعی کشور خطر بیشتری از جانب نیروی هوایی دشمن احساس میکردند و نظرشون رو به مقابله با این موضوع معطوف کرده بودند اما از نظر من چون اخیرا خطر گروه های تروریستی مرزها و جان سربازان ما را تهدید میکند باید به این بخش هم توجه شود

ما اگر پدافند ،صنایع موشکی و پهپادی قدرتمندی داشته باشیم میتوان گفت توان بازدارندگی بالایی داریم اما بدون این موارد اگر نیروی زمینی بسیار قدرتمندی هم داشته باشیم به هیچ وجه نمیتوان گفت توان بازدارندگی داریم
البته صحبت شما صحیح هست با توجه به سطح تهدیدات باید تجهیزات و آموزش هر بخش افزایش پیدا کند حال تهدیدی که ما از ناحیه قدرت هوایی طرف مقابل احساس میکنیم هم وزن تهدیدی که از ناحیه ی نیروی زمینی آن متوجه ما میشود هست؟
[/quote]tgk ;i
[quote name='reza2250' timestamp='1391958452' post='364382']
خیلی خب

[/quote]فلن که این سربازهای پیادمون هستن که هر چند ماه یک بار یا سر بریده میشن یا تو کمین کشته میشن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.