siavash75

جیش العدل مسئولیت ربایش مرزبانان را بر عهده گرفت

Recommended Posts

دلم برای بنیاد شهید می سوزه که هر هفته یک عده ی جدید به لیست تحت پوشش هاش اضافه می شوند .
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سپاه هم ساعتی پیش بیانیه ای منتشر کرده. جالب هست واقعا، خصوصا تیتر خبر.

[color=#000080][font='Times News Roman', Times, Arial, Tahoma, sans-serif][size=5][b][right][url="http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921120000971"][size=4]آمادگی سپاه برای مقابله ویرانگر با تهدیدات/ انتظار مردم از پاسخ وزارت خارجه به یاوه‌گویی‌ آمریکایی‌ها[/size][/url][/right][/b][/size][/font][/color]
  • Upvote 8
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ldmdff' timestamp='1391941274' post='364348']
دوست من یه هواپیما نمیتونه بیادو شهرهای مارو بگیره بلکه بعد از هواپیما نیروی پیادش میاد جولو یه استراتژی جنگی رو موفق میگن که همه جوانبو در نظر بگیره حالا اومدیمو نتونستیم جولو هواپیماهاشو بگیریم اگه به سیستم پیادمون فکر نکنیم که دخلمون اومده . حالا سرباز صفر لب مرز و ول کن کدوم یگان نظامی ما تجهیزات یه سرباز صفر آمریکاییو داره
[/quote]
بحث خیلی واضح و خب پیش پا افتاده هستش
اگر نتونیم جلوی قدرت هوایی دشمن رو بگیریم که دیگه نیروی زمینی دردی رو از ما دوا نخواهد کرد با بمب باران های دقیق یا کل توان نیروی زمینی ما از بین میره یا مجبور میشن پنهان بشن و عملیاتی نباشند خیلی ساده هست و به نظرم ربطی به عنوان تاپیک نداره البته من به این علت چنین چیزی رو مطرح کردم که دوستان اسیری چند سرباز لب مرز را ربط دادند به توان دفاعی ما که واقعا خیلی بی معنی هست
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1391938073' post='364329']
فقط این نکته رو ذکر میکنم که مدیرکل اداره اطلاعات س وب مدتی بعد از مصاحبه عوض شدند..!
حالا پیدا کنید پرتقال فروش را..!
[/quote]
چه پرتقال فروش هایی داره کشور ما.....

چیز عجیبی نیست عادی عادی عادی هست ....
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب متاسفانه ما عادت به بزرگ نمایی خودمون داریم !ولی بزرگ نمایی خیلی وقتا کار دستمون داده.
میگن کسی که خودش رو بزرگ ببینه اولین دشمنش خداست.شاید اینا ربطی نداشته باشه ولی فاصله حرف تا عمل خیلی زیاده ...

انشالله که ماجرا ختم بخیر بشه .
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در تاپیک درگیری قبلی هم من گفتم فقط باید متجاوز رو توی خاک کشور پاکستان تعقیب کرد و از عاقبت کار هم نترسید درست مثل زمان جنگ باید نیروهای نظامی ما ما سیم ترمز ببرند و بزننش سیم آخر وگرنه سال های سال شاهد این چنین اقداماتی خواهیم بود. یه عده شرور که میان حریم زمینی کشورت رو نقض میکنند و می کشند و می زنند و می برند رو میخواهی با چه زبونی باهاشون صحبت کنی ؟ مسالمت ؟ لابد اگر هم گیرشون انداختن میدونشون دست قانون مثل عبدالمالک ریگی که کسی نفهمید آخرش چی شد ؟!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='reza2250' timestamp='1391943927' post='364353']
اگر نتونیم جلوی قدرت هوایی دشمن رو بگیریم که دیگه نیروی زمینی دردی رو از ما دوا نخواهد کرد با بمب باران های دقیق یا کل توان نیروی زمینی ما از بین میره یا مجبور میشن پنهان بشن و عملیاتی نباشند خیلی ساده هست و به نظرم ربطی به عنوان تاپیک نداره البته من به این علت چنین چیزی رو مطرح کردم که دوستان اسیری چند سرباز لب مرز را ربط دادند به توان دفاعی ما که واقعا خیلی بی معنی هست
[/quote]ucdc
[quote name='reza2250' timestamp='1391943927' post='364353']
[/quote]برادر اون سربازایی که ازشون حرف میزنی اولین زنجیره دفاعی کشورو تشکیل میده در نتیجه کاملن مربوطه به توان دفاعی هستش نمیشه که بگیم ما توان دفاعی بالایی داریم اما هر چند ماه یک بار مرز بانامونو یا سر ببرن یا تو کمین بکشن . من نگفتم توجه کمتری به دفاع هوایی بشه میگم به همه نیروها باید توجه بشه نه اینکه توجه به یکی سبب بشه از یکی دیگه غافل بشیم تا اونجا که سطح تجهیزاتو امکاناتش برسه به استاندارد قبل جنگ سرد ویرایش شده در توسط ldmdff
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]دقیقا روزی که این خبر زده شد گفتم کار جیش العدله... و دقیقا گفتم چند وقت دیگه فیلم سر بریدنشون هم در میاد...[/right]
[right]تنها چیزی که باعث میشه کمی اروم بگیرم وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان هستند.[size=4]..[/size][size=5][size=4] اگه سیستم نظامی ما کمبود داره و ضعف در مرزبانی،[/size]بر عکس با هر قدمی که این جیش العدل بر میداره بچه های اطلاعاتی هم یک قدم بهشون نزدیک تر میشن.... خیلی وقتا فقط ممکنه همون وقت عکس العملی نشون ندن تا ماهی بزرگ تر فرار نکنه...بفهمید اینو ساده نباشید...من کاری به سیستم نظامی مرزهامون ندارم حالا[/size]...[/right]

[right]گروهکی که به صورت بزن و در رو میجنگه و پشتش مستقیم به خود القاعده بنده و سازمان اطلاعات عربستان و قطر و غیره...حالا دیگه کاری نداریم چند تا مرزبان پاکستانی رو خریدن...[/right] ویرایش شده در توسط IRIAF
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکل اینه که تسلیحات مورد استفاده همان تسلیحات زمان جنگ هست . تو چند سال اخیر چند تا خودرو هجومی محافظت شده تولید کردیم؟ هیچی................ موقعی که پاکستان نمیتونه امنیت مرزشا تامین کنه باید عملیات نیروهای نوهد یا صابرین تو عمق خاک پاکستان انجام بشه............ تا کی باید سربازای بد بخت اموزش ندیده تو مرز اسیر یا شهید شن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخه مشکل اینجاست هرچقدر هم این گروه ها رو متلاشی کنی و سرکرده هاشون رو بگیری بازم یه گروه دیگه با دلارهای عربستان سبز میشه . این علف های هرز با کندن تموم نمیشن باید زمین رو بخشکونیم . باید کاری کنیم که پاکستان اینقدر کمکاری نکنه در مقابله با این گروه ها ! به نظر من که پاکستان مثل عربستان از ابزار تروریسم برای تاثیر گذاشتن روی همسایه های خودش استفاده میکنه و هیچ قصد و نیتی برای مبارزه واقعی با این گروه ها نداره . این یکی دو تا عملیات اخیر و جون گرفتن جیش العدل هم بعد از روی کار امدن نواز شریف عامل عربستان اتفاق افتاده !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تنها راه مسلح کردن شیعه های پاکستانه با یک تیر میشه دو نشون زد!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='warjo' timestamp='1391930212' post='364314']

[b]عمليات جستجوي 5 مرزبان مفقود شده در منطقه جکيگور[/b]

[/quote]

باعث تاسفه، انگار افراد زیر برفها موندن که با عملیات جستجو پیدا بشن.
بجای عملیات جستجو باید پیشگیری صورت میگرفت که انگار نه انگار.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید منتظر یک برخورد کوبنده ی دیگه از سوی مسئولان سیاسی و نظامی با پاکستانی ها باشیم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[font=tahoma,geneva,sans-serif][quote name='warjo' timestamp='1391930212' post='364314'][/font]
[font=tahoma,geneva,sans-serif]براساس اين گزارش، بلافاصله اکيپ هايي از مرزباني استان و قرارگاه قدس با [color=#b22222]دو فروند بالگرد[/color]، براي پيگيري به منطقه اعزام شدند، همچنين دو اکيپ [color=#b22222][b]به سرپرستي جانشين فرماندهي مرزباني ناجا [/b][/color]به استان اعزام تا از نزديک بر عمليات جستجو نظارت نمایند.

[/quote][/font]

[font=tahoma,geneva,sans-serif]مرزبانی ناجا=مورچه چیه که کله پاچش چی باشه.[/font]
-------------------------------------------------------------------
[font=tahoma, geneva, sans-serif]اگرچه لحظه ای فکر در مورد کوتاهی های که باعث افزایش تعداد این دست حوادث میشن خون آدمو به جوش میاره و ناراحتی دوستان هم طبیعیه، ولی دیگه انصافا طوری رفتار نکنین انگار نصف مملکت اشغال شده!![/font]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.