GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

fwy_flamethrower1-530606.jpg

18vh_flame.jpg

بنظرتون ناپالم در چه حدی میتونه در جنگ شهری موثر باشه؟؟؟؟؟؟

آیا اصلا تاثیری داره؟؟؟

18+

http://uupload.ir/files/4zak_fa0isu8kesmwcg59c1.jpg

http://uupload.ir/files/b0ur_images.jpg

ویرایش شده در توسط Srbazazry
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این سفیر خیلی خوبه انقدر فرت و فرت صادر هم میکننش ! والا

• Upvote 5
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک سوال برام پیش آمده است

سوری ها از درگیری زیاد با داعش پرهیز می کنند این به خاطر درگیری با النصره و داستان حلب است و عدم تحریک زیاد داعش ؟

یا داستان چیز دیگری است ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یک سوال برام پیش آمده است
سوری ها از درگیری زیاد با داعش پرهیز می کنند این به خاطر درگیری با النصره و داستان حلب است و عدم تحریک زیاد داعش ؟
یا داستان چیز دیگری است ؟

سوری ها بیشتر تمایل دارن داعش به بقیه گروه های تروریستی حمله کنه.و اینکه داعش تمایل زیادی در لبنان هم فعال بشه که این باعث شده حضور ایران و حزب الله در سوریه پر رنگ ار بشه برای جلوگیری از ورود داعش و بقیه گروه ها به لبنان.
و یه نکته دیگه اینکه خود داعش هم از درگیری با ارتشی که زرهی قوی داشته باشه فراریه چون ادوات که زرهی رو از کار بندازه مثل موشکهای زدتانک در اختیار نداره .جنگ چریکی و خانه به خانه قوین اما عمده تصرفاتشون به خاطر همراهی ساکنین مناطق و خیانت ها صورت گرفته
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داره این عملیات حلب تبدیل به یه عملیات فرسایشی میشه..اگه دقت کرده باشید...دیگه روس ها اون حضور اولیه را ندارن......تا الان این جوری بوده که اگه یه عملیات فرسایشی بشه بازنده ارتشه......اید اشتباه باشه.....ولی به نظرم...داعشم استراتزیش را از حمله به گروههای دیگه عوض کرده....و...سمت ارتش داره حجوم میبره........تروریستا هم دارن جنگیدن زیر بمباران راخو ب بلد میشن......با حرف های دیروز پوتین در مورد اسد....اگه روس ها پا پس بکشن که تا حدودی کشیدن....ضربه بده  خواهد خورد ارتش........

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

...ولی به نظرم...داعشم استراتزیش را از حمله به گروههای دیگه عوض کرده....و...سمت ارتش داره حجوم میبره.......

چون احتمال داره ارتش بعد از شکست محاصره ی فرودگاه کویروس به سمت رودخانه ی فرات حرکت کنه و خط مواصلاتی  رقه به شهر منبج قطع بشه داعش طبیعی هست که تمام نیروهاشو بیاره و در شرق و جنوب حلب  به ما حمله کنه راه قبلی که رقه رو به ترکیه وصل میکرد الان توسط کردها مسدود شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبر شهادت 16 نیروی حزب ا.. شایعه است این خبر ماله دو رزو پیشه

روستای غمام در کنترل ارتش

CSutsSHUAAEkEXM.jpg

thumb_CTHf1VuXAAEe-yF.jpgthumb_CTHf1UfXAAAXIPN.jpgthumb_CTHf1T-XAAA8KXt.jpg

ممنون، همیشه خوش خبر باشی
التماس دعا
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان الان پستی برای بنده ارسال شد که حاوی اسامی شهدای حزب الله در کمین مذکور هست...
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام عزیزان

دوستانی که خبرگزاری های عربی وابسته به مسلحین و جبهه خودی رو میدونن لطفا لینکاشو بدن برا استفاده  

مخصوصا عربی هاشو

اگرم داعش و احرار و النصره و الباقی     وبسایت خبری یا چیزی شبیه این دارن هم بی زحمت لینکشو بدین من باب اگاهی

و در اخر اگر لینکهاتون مال فیسبوک و توئیتر و و تلگرام و امثال ذالک هست  در صورت موثق و سریع بودن اطلاعاتشون مشتری ام(مفتی البته)

و در اخر چون اینجا برا اخبار هست   این تقاضا رو اینجا دادم.       ببخشید که غیر مرتبط با جو تاپیک  صحبت کردم       و اگر این تقاضای من قبلا مطرح شده و پاسخ گرفته من بی اطلاعم و پیشاپیش عذر تقصیر

به امید پیروزی جبهه حق و شادی صاحب الزمان (عج)

به نام خدا

دوستان پست بالا رو من چند روز پیش فرستادم خدمت عزیزان

اما ظاهرا کسی مایل نبود کمکی کنه!!!!

اگر علتش تنبلی حال حوصله نداشتن برا جواب دادنه که هیچ

اما اگر خدای ناکرده علت عدم همکاری   اینه که منابع خبر منحصر باشه برا مطلعین از این منابع           این جای بسی تاسف داره

من که شخصا برا افزایش اگاهی و علاقه دنبال اخبارم   و قصد مسابقه خبر رسانی ندارم

خیلی تعجب کردم وقتی دیدم سر جزئی ترین نکات بحث چند صفحه ای میشه و دوستان یه خبرو از  منابع خودشون تایید و تکذیب میکنن    اما خواسته روشن و برادرانه بنده که برا همه مفیده       انگار نه انگار میشه :straight:

موفق باشید!!!

به امید پیروزی رزمندگان راه حق

یاعلی

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.