GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

بنظر من ترکیه و داعش رابطشون با هم خوبه و دشمنی ای با هم ندارند ولی امریکائی ها  در ماههای اخیر  از طریق کردها و اسلام گرایان سلفی مخالف داعش  در حال قطع پایانه های مرزی بین قلمرو داعش و خاک ترکیه بودند که بمنزله ی قطع رگ حیاتی داعش بود و ترکیه هم برای جلوگیری از قطع خطوط امداد داعش ناگزیر ار ورود به خاک سوریه هست

داعش برای  ترکیه یک شریک تجاری  هست که منابع نفت  رو به ترکیه صادر میکند و در مقابل خدمات و کالا در یافت میکند

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ترکیه براحتی می تونه با داعش رو هم بریزه  هم محاصره نصره جلوگیری کنه هم کردها رو تحت فشار بزاره. به نظر من این دگیری با داعش ساختگیه. تر کیه منافع زیادی در حضور داعش داره که مهمترین اون نفت ارزون هست.

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بر دوستان گرامی.من عضو جدید گروه هستم و بسیار خوشحالم که من رو تو جمعتون راه دادین.
به نظر من بحران سوریه یحرانیست که تا سلها بعد ادامه پیدا میکنه.چه بشار اسد باشه چه نباشه.باید برنامه ریزیه امروزمون برای فرداها باشه که گروه های تروریستی مثل داعش و جیش الاسلام و لشگر اول و ...... هزاران گروهی که حتی به نفراتی که از انگشتان دو دست هم کمترن تشکیل شدن و جامعه و کشور سوریه رو مثل جنگ سالارها ادره میکنن و این قضیه برای آینده ما خیلی مهم هست.باید برنامه ی نظامی و سیاسی قوی ریخت برای حل این مشکلات.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فیلم بمباران مواضع داعش توسط جنگنده های F-16 نیروی هوایی ترکیه

miniuhgfwqw6wnatq8un.png

فیلم

http://1.irartesh.ir/rpd/files/irartesh__Turkish_F-16_fighter_jets_hitting_ISIS_targets_in_Syria_for_the_first_time-%5BYT-f18%5D%5BkIMgyV-zcDw%5D.mp4

• Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد محدوده پرواز ممنوع رو دوستان تایید می‌کنند؟

http://www.presstv.com/Detail/2015/07/24/421691/Turkey-US-Syria-nofly-zone-Erdogan-Davutoglu-ISIL

واکنش ما چه خواهد بود؟

جدا از این آمریکا و اردوغان نجس تر فقط صهیونیست‌ها هستند.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد محدوده پرواز ممنوع رو دوستان تایید می‌کنند؟

http://www.presstv.com/Detail/2015/07/24/421691/Turkey-US-Syria-nofly-zone-Erdogan-Davutoglu-ISIL

واکنش ما چه خواهد بود؟

جدا از این آمریکا و اردوغان نجس تر فقط صهیونیست‌ها هستند.

مثلا چکار کنیم ؟

اگر بمب اتم داشتیم همون اوایل 50 تاش رو میزاشتیم توی سوریه ، بعد کسی جرات میکرد یه سیگارت بده دست تروریستا ؟

یا اینکه دست کم 100 هواپیما میبردیم سوریه جهت مبارزه با تروریسم ! 

قطعا هیچ واکنشی نشان نخواهیم داد ،

اما بهترین کار اینه که کردها رو به قایق های تندرو مسلح کنیم !

• Upvote 14
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثلا چکار کنیم ؟

اگر بمب اتم داشتیم همون اوایل 50 تاش رو میزاشتیم توی سوریه ، بعد کسی جرات میکرد یه سیگارت بده دست تروریستا ؟

یا اینکه دست کم 100 هواپیما میبردیم سوریه جهت مبارزه با تروریسم ! 

قطعا هیچ واکنشی نشان نخواهیم داد ،

اما بهترین کار اینه که اینه که کردها رو به قایق های تندرو مسلح کنیم !

اسد مي‌تونه دو تا فشفشه بندازه تو استانبول و جزایر فساد ترکیه. ۳۴ میلیارد دلار درآمد توریسم ترکیه سریعا میشه صفر

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اسد مي‌تونه دو تا فشفشه بندازه تو استانبول و جزایر فساد ترکیه. ۳۴ میلیارد دلار درآمد توریسم ترکیه سریعا میشه صفر

هم داعش و هم النصره و هم اردوغان و هم اسراییل و هم ناتو منتظر همین قضیه اند ...

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هم داعش و هم النصره و هم اردوغان و هم اسراییل و هم ناتو منتظر همین قضیه اند ...

بالاتر از سیاهی که رنگی نیست. ضمنا لازم نیست اولش این کار رو بکنه. می‌تونه هواپیماها شون رو بزنه. تهدید کنه. مقابله به مثل محدود کنه

بحث بنده اینه که خیلی هم دست بسته نیستیم

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بالاتر از سیاهی که رنگی نیست. ضمنا لازم نیست اولش این کار رو بکنه. می‌تونه هواپیماها شون رو بزنه. تهدید کنه. مقابله به مثل محدود کنه

اونا دنبال یه بهونه هستن که بریزن سرش!!

اگر الان میتونه امید داشته باشه که شاید! بتونه یه منطقه‌ی علوی نشین جدا کنه و بمونه، در اینصورت همه چیز رو به کلی از دست خواهد داد....

بعدم فکر نمی‌کنم سیستم نظامی سوریه در مقابل ترکیه حرفی داشته باشه!

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبر فوری

تعدادی از جنگنده های نیروی هوایی ترکیه دقایقی پیش به اهدافی درمناطق تحت تسلط داعش در شمال سوریه حمله کردند. برای دومین بار در 24 ساعت اخیر

turky2.jpg

حمله همزمان جنگنده های ترکیه به مواضع نیروهای داعش و pkk در سوریه و عراق

01acwp8ztr5xlgvjjgdw.jpg

• Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لازم هم نیست حتما بصورت مستقیم با فشفشه بزنه..

همینکه 4 تا ترقه بذاره تو خودرو جلوی هتل ها و مراکز خرید تو ازمیر و آنتالیا بترکونه کافیه..

اگه 4 تا نخود مغز هم پیدا کنه که براش انتحاری برن هنوز بهتر..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با اینکه از اسد بدم میاد ولی حداقل اینقدر شعور و ذکاوت داره که خودشو وارد درگیری مستقیم با ترکیه نکنه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.