inge

نیروی هوایی اسراییل (پیشینه ، روندها ، گزارش، تحلیل وخبر )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

پایگاه شبکه 10 جهودها!
الان انقدر شرایط اونجا بحرانیه که یکی از خبرهای مهمشون در مورد بار رفایلی(معرف حضورتون هست دیگه) بود.
این دوستان خبرساز ملت رو کلا ... فرض کردن.
پیشاپیش بخاطر وجود صحنه های نامناسب در این سایت از شما عذر میخوام.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز اقایون خبردراری بازی در اوردن نه؟!؟
عرض کردم که.... کسی تایید نکرده خبر رو.... تویتر اقایون ارتش اسرائیل رو هم چک کردم ولی فرصت نشد که اعلام بکنم که خبری نذاشتن در این خصوص.....
البته چند تا تویت اسرائیلی ها بود که حرف میزدن در خصوص تهدید شدن توسط سوریه، ولی فکر نمی‌کنم ارتباطی داشته باشن!!
من رفتم تو جنرال و دیگه یادم نبود بنویسم براتون که چی شده!!!
خلاصه اونوری ها تایید نکردن!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا مسئولین این رسانه ها چه فکری پیش خودشون میکنن که این اخبار منتشر میکنند بعد نمیگن وقتی گند خبرشون در میاد مردم چه فکری میکنند...
اللهم اشف کل مریض ویرایش شده در توسط DEXON
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='cheka' timestamp='1360090434' post='298211']
[quote name='arsp' timestamp='1360088642' post='298197']
[right]همچنین این شبکه اعلام کرد : سیستم دفاع موشکی ارتش اسرائیل به علت شباهت زیاد جنگنده‌های سوری به جنگنده‌های اسرائیلی و پرواز آنها در خط هوایی یکسان، نتوانست جنگنده‌ها را بر فراز تل‌آویو و حیفا سرنگون کند.
[/quote][/right]

[right]البته سیستم های هوایی از روی آرایش پروازی جنگنده ها دوست یا دشمن بودنشون رو تشخیص نمیدن ! اگر واقعا چنین چیزی اتفاق افتاده باشه یعنی سوری ها با دستکاری تو سیستم IFF جت هاشون (شاید با استفاده از فانتوم ترکیه که سقوط کرد) کدهای interrogation دستگاه رو با پدافند هوایی اسراییل یکی کرده اند .[/right]
[/quote]

دوستان یک چیزی راجب کد IFF شنیدند و هی میگن ! [img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/hee%20hee.gif[/img] IFF اگر درست عمل میکرد که هواپیمای مسافربری اکراین توسط اس-200 به جای یک هواپیمای آموزشی اشتباه نمیگرفتند و نمیزدند ! icon_eek
[b]بگذریم![/b]
چکا دقت کن ! دوستان میفرمایند از هواپیما دست نوشته هایی پراکنده در مسیر ریخته شده !
این نمیتونه کار یک جنگنده باشه ! نکنه خلبان کاکپیت رو در سرعت 1 ماخ میزنه کنار و چند گونی از یادداشت هارو برفراز مقصد تکون میده تا یاداشت ها از گونی خارج بشند ![img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/raised%20eyebrow.gif[/img] از اون حرفا بود چکا .... :-(
به نظرم به قول حاج رضوان ربطی به گنبد پشمکین هم نداره ....... [u]یا این حقیقت داره که اگر داشته باشه باید با یک هواپیمای سسنا کارنادو یا یک همچین چیزی این ماموریت رو انجام داده باشند یا اینکه اصلا این خبر وجود خارجی نداره[/u]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]یک نکته ای لازمه اضافه کنم: آنچه که بیان کردم بدان معنا نیست که چنین کاری را کلا غیرممکن بدانم! ولیکن بسیار بسیار دشوار و بعید است. در واقع روی صحبت بنده با دوستان است، وقتی چنین خبر محیرالعقولی را می شنوند، ابتدا به دنبال منابع بیشتر و اطمینان از صحت آن باشند...[/font][/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فرخ خان
همچین حرفی از کسی با معلومات شما واقعا بعید بود icon_eek
همه دنیا می دونن که میشه در پایلون های حمل تسلیحات زیر بال جنگنده باکس های در دار حامل اوراق تبلیغاتی جاسازی کرد !
در دوره ای که فاو تحت تصرف ما بود فیترهای عراقی هر روز کرور کرور احکام نماز روی سر رزمنده ها خالی می کردن که توی زمین غصبی نمازتون باطله icon_cheesygrin
سردار نجف اگر آن باشن می تونن تایید کنن.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1360093553' post='298230']
فرخ خان
همچین حرفی از کسی با معلومات شما واقعا بعید بود icon_eek
همه دنیا می دونن که میشه در پایلون های حمل تسلیحات زیر بال جنگنده باکس های در دار حامل اوراق تبلیغاتی جاسازی کرد !
در دوره ای که فاو تحت تصرف ما بود فیترهای عراقی هر روز کرور کرور احکام نماز روی سر رزمنده ها خالی می کردن که توی زمین غصبی نمازتون باطله icon_cheesygrin
سردار نجف اگر آن باشن می تونن تایید کنن.
[/quote]

والا من نه عکسی در جای دادن کاغذ در پایلون ها دیدم نه فیلمی ! برام عجبیه !

بنده فیزیکدان نیستم اما تا جایی که من حدس میزنم : به هیچ عنوان این حرکت عملی نیست! شما تصور بفرمایید یک جنگنده سرعتی معادل 1200 کیلومتر در ساعت داره ! مجرای پایلون هارو باز کنه کاغذی از خارج نمیشه!
وزن یک کاغذ مگه چند گرمه ؟ همه کاغذ ها بر مبنای اون سرعت بالا گوله میشن به سقف داخلی پایلون برادر

البته بنده اینجا بگم این نظریه من بود ...... شاید هم بشه و ما بی خبر بودیم ! ولی تا ایونجایی که یادمه این حرکت هارو در جنگ جهاتی دوم انجام میدادن ! مخوصا با هواپیما های پایپر ...گرچه با هلیکوپتر هم دیدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]یک سایت سوری خبر داد[/right]
[right]پرواز جنگنده‌های سوریه بر فراز فلسطین اشغالی[/right]
[right]خبرگزاری فارس: یک سایت خبری سوریه اعلام کرد که جنگنده‌های ارتش این کشور بر فراز دو شهر در فسلطین اشغالی اعلامیه پخش کردند.[/right]

[right]به گزارش [url="http://www.farsnews.com"]خبرگزاری فارس[/url] به نقل از سایت خبری [url="http://www.dampress.net/?page=show_det&category_id=7&id=25276&lang=ar"]دام پرس[/url]، جنگنده‌های سوری با پرواز در ارتفاع پائین در حیفا و تل آویو اعلامیه‌‌هایی بر فراز این دو شهر پخش کردند.[/right]
[right]این سایت خبری اعلام کرد که کانال 10 اسرائیل این خبر را منتشر کرده و مدعی شده که روی این برگه‌ها نوشته شده؛ [/right]
[right]«ما هر وقت که بخواهیم می‌توانیم پاسخ دهیم ولی خودمان زمان و مکان را انتخاب می‌کنیم، با درود کرکس های سوری»[/right]
[right]پدافند هوایی رژیم صهیونیستی نتوانستند این هواپیما‌ها را سرنگون کنند چراکه شبیه به جنگند‌های اسرائیلی بودند.[/right]
[right]این اقدام پاسخی به حمله هفته گذشته جنگنده‌های اسرائیلی به یک مرکز تحقیقات نظامی سوریه در حومه دمشق بوده است[/right]

[right]منبع: [url="http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911117001575"]http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911117001575[/url][/right]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چکا دقت کن ! دوستان میفرمایند از هواپیما دست نوشته هایی از هواپیما ها پراکنده در مسیر ریختند ! این نمیتونه کار یک جنگنده باشه ! نکنه خلبان کاکپیت رو در سرعت 1 ماخ میزنه کنار و چند گونی از یادداشت هارو برفراز مقصد تکون میده تا یاداشت ها از گونی خارج بشند ![img]http://www.military.ir/forums/public/style_emoticons/default/raised%20eyebrow.gif[/img][/quote]

اسرائیل موقع جنگ ۸ روزه همین کار رو برا غره کرد!!! اگر خلبان اسرائیلی تونسته تو اون سرعت کاکپیت رو بزنه کنار، خلبان سوری هم اینجوری (دست خودتون رو کج کنین!) که نتونه باز کنه! :)....
بعدشم هنوز معلوم نیست خبر راست باشه یا نه!! اونوقت شما براش نرخ تعیین میکنی/!

[quote]در دوره ای که فاو تحت تصرف ما بود فیترهای عراقی هر روز کرور کرور احکام نماز روی سر رزمنده ها خالی می کردن که توی زمین غصبی نمازتون باطله icon_cheesygrin[/quote]

هه هه ماخ! :) واقعا میگفتن این حرفو؟! ویرایش شده در توسط senaps
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته بعضی دوستان هنوز این خبر عجیب تایید یا تکذیب نشده، همه جور استدلالی میکنن تا ایران رو به این قضیه پیوند بدن!!!
اینگار سوریه و لبنان از استانهای ایران هستن!!!!! icon_eek
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='toofan2' timestamp='1360089453' post='298201']
دوستان برای من سوال ایجاد شده که چرا ایران که متحد سوریه از تجربه های جنگی و استراتژیک خود به سوریه کمک نمیکنه? چرا تانکهای سوری همینطوری مثل دیونه ها هجوم میبرن به خیابانها ولی هیچ خودروی زرهی برای پشتیبانی وجود نداره و الا ماشا الله با ار پی جی مثل مور و ملخ نابود میشن! چرا ارتش سوریه در جنگهای شهری ضیف عمل مکنه? نصف سوریه افتاده به دست مخالفان اسد که ۹۰ درصدشون وهابی و سنیهای تندرو هست چرا ارتش سوریه هیچکاری نمیتونه بکنه? سوریه در حال تجزیه شدنه! کردهای تجزیه طلب سوریه گروه مسلح تشکیل دادن برای جدا کردن بخشی ازسوریه!
[/quote]

دوست عزیز جنگ شهری یکی از پیچیده ترین و پر تلفات ترین نوع جنگ مخصوصا برای مهاجم هست حتی قدرتهای بزرگ هم در این نوع نبرد تلفات سنگین میدن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1360094349' post='298233']

[quote]در دوره ای که فاو تحت تصرف ما بود فیترهای عراقی هر روز کرور کرور احکام نماز روی سر رزمنده ها خالی می کردن که توی زمین غصبی نمازتون باطله icon_cheesygrin[/quote]

هه هه ماخ! :) واقعا میگفتن این حرفو؟!
[/quote]
جوک های جالب تر از این هم می گفتن اونم به فارسی افتضاح که خودش سوژه خنده بود icon_cheesygrin
گفتم که سردار نجف باید بیاد تعریف کنه، البته تو تاپیک مربوطه نه اینجا !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][b]یک سایت سوری خبر داد[/b][/quote]

:waitung: :nerd: :13:
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=#ff0000]پدافند هوایی رژیم صهیونیستی نتوانستند این هواپیما‌ها را سرنگون کنند چراکه شبیه به جنگند‌های اسرائیلی بودند[/color]

لطفا یکی از دوستان جمله بالا رو توضیح بده
یعنی سوریها توانستن اون کد مخفیه رو پیدا کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.