امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote]بیشتر همون پهپاد معقوله - اما دراینصورت به احتمال قوی مشکل صدای موتور رو حل کردند - چون دفعه قبل از این راه شناسائی شده بود - سوال من اینه که 500 متری یعنی با چشم هم ندیدند؟[/quote]
سوال منم اینه که حالا 500 متر را اگر فاکتور بگیریم اون 50 دقیقه را کجای دلمان بگذاریم !

یک پرنده کوچک هم اگر 50 دقیقه بالای سر آدم چرخ بزنه متوجه میشیم چه برسد به پهپاد ![/quote]

موافقم این لز سوال من جدی تره؟ حالا یکی این پازل رو حل کنه ببینیم دیدن و نزدن - یا ندیدن و نزدن -یا دیدن و نتونستن بزنن
اصلا منطقه عملیاتی پایگاه دوم کجا میشه (کجای خلیج فارس؟)
اگه به فرض تنگه هرمز هم باشه 50 دقیقه با سرعت 30 گره اصلا میشه گفت به دریای عمان و خلیج فارس نمیرسه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صل علی محمد یاور رهبر آمد. ( پهپاد IR170 sentiel )
بله به سلامتی آی آر 170 هم دادند بیرون .... icon_rolleyes

جدای از شوخی شاید رنگش آبی بوده آسمون هم صاف .... بعد رادارگریز هم بوده باشه .... ولی خودمونیما اگه 500 متر منظور ارتفاع 500 متر بوده باشه چی؟ اونوقت بازهم میدیدنش؟ ولی اگه اینطوری باشه یعنی یک عدد بمب 500 پوندی رو میتونیم بندازیم روش بعد هم دیگه معلومه چی میشه .. .... icon_wink

ولی اینکه حریم هوایی این ناوها برامون معنی نداره ، آدم کیفور میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چون خطری برای ناو نبوده عکس عملی نشون ندادند به قول معروف در اون زمان ارزش تیر نداشته!

[quote]جدای از شوخی شاید رنگش آبی بوده آسمون هم صاف .... بعد رادارگریز هم بوده باشه .... [/quote]پ
ناو گروه از شبکه پیشرفته راداری بهره می بره وقتی ما می تونیم پرنده رادار گریزی مثل سنتینل کشف کنیم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همونطور که گفتم شخصا بعید می دونم که بحث عملیات پنهانی بوده باشه یا اینکه آمریکایی ها نتونسته باشن بزنن.

ولی مسئله اینجاست 20 سال پیش ما در شرایطی بودیم که آمریکایی ها به خودشون اجازه می دادن هواپیمای مسافربری ما رو در ارتفاع چندکیلومتری که مسیر پروازی معمول خودش رو طی می کرده بزنن. ولی اکنون در مقابل پهپاد شناسایی که از فاصله 500 متری 50 دقیقه ازشون فیلمبرداری می کنه هیچ اقدامی نمی کنن (اگه فرض کنیم دیدنش و میتونستن بزننش)

30 سال پیش به نیروهاشون در داخل همین مملکت دستور می دادن که تجهیزات بجاموندشون در صحرای طبس رو بمبارون کنند ولی الان یکی از پیشرفته ترین تکنولوژیهاشون یعنی آر کیو 170 در همون حوالی طبس به زمین می شینه و اونا باز اقدامی برای بمبارون و موشک بارون اون نمی کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نطرتون در مورد غواص چیه ؟icon_rolleyes[/quote]

هوم.... من هم به این فکر کردم اما زود منصرف شدم

باید 50 دقیقه با سرعت 30 گره شنا کنه میشه؟ - ممکنه موتور ویژه هم باهاش باشه اونوقت معما دوچندان میشه چون همچین چیزی رو تو زیر آب راحت تر باید ببینند- اما معمولا غواص زیر آب باید باشه و فیلم برداری از ناو هواپیمابر از عرشه باید باشه و گرنه استفاده خاصی نداره- البته چرا اگه بخوان بزننش از زیر آب مفهوم داره

به نظرتون او دلفین روبوتی که نمایش داده بودن چطوره؟ ممکنه یه تست تکنیکی موفق داشته باشیم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
نکته اول ایا امریکا برای خودش حریم ندارد .فکر کنم ده کیلومتری حریم دارند برای ناو
نکته دوم ایا از نظر نظامی و وسایل روی ناو مهم نیست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
تا زمانی که فیلم گرفته شده یا حداقل قسمتی از اون نمایش داده نشود فقط می شود گفت این خبر برای مصرف داخلی کشور و در آستانه نشست بغداد منتشر شده است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
تا زمانی که فیلم گرفته شده یا حداقل قسمتی از اون نمایش داده نشود فقط می شود گفت این خبر برای مصرف داخلی کشور و در آستانه نشست بغداد منتشر شده است.[/quote]
اقا از ه نظر ایا از نظر اینکه نگرفته اند یا چه در ایران اگر از این کارها گفتند باید قبول کنیم در مورد rq170 که اینگونه عمل شد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اي كاش لااقل يه قسمتي از فيلم به نمايش ميزاشتن.اينجوري حرف و حديث ها خيلي كمتر ميشد.در هر حال اگر از روي اب فيلمبرداري كرده باشند به علت ارتفاع ناو فكر نميكنم چيزي از تجهيزات روي عرشه مشخص شده باشه. احتمالا بايد فيلمبرداري هوايي بوده باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فاصله ایمنی ناوگان دریایی ایالات متحده در همه جای دنیا [b]10 کیلومتر [/b]هست.

یعنی هیچ شی ناشناسی اعم از دریایی، هوایی، زیر دریایی و . . . حق نداره بدون اجازه ناو یا ناوگان از 10 کیلومتری به اون نزدیکتر بشه.

با نزدیک شدن به فاصله 10 کیلومتر اخطارهای لازمه بر روی باند بین المللی اضطراری به شی ناشناس داده خواهد شد و پس از آن شلیک اخطار و نهایتا شلیک به قصد نابودی هدف.

ایران این فاصله را برای ناوهای آمریکایی در محدوده خلیج فارس به [b] 450 متر [/b]تقلیل داده و آن را به آمریکایی ها اعلام است ( 9550 متر از آن را کم کرده است)

یعنی آن قایق یا پهپاد ما هنوز می توانسته 50 متر دیگر نزدیکتر برود!

حالا باید بپرسید چرا آن 50 متر را جلوتر نرفته است!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام
تا زمانی که فیلم گرفته شده یا حداقل قسمتی از اون نمایش داده نشود فقط می شود گفت این خبر برای مصرف داخلی کشور و در آستانه نشست بغداد منتشر شده است.[/quote]
اقا از ه نظر ایا از نظر اینکه نگرفته اند یا چه در ایران اگر از این کارها گفتند باید قبول کنیم در مورد rq170 که اینگونه عمل شد .[/quote]
نه دوست عزیز اشتباه برداشت نکنید منظورم بحث توی گرفتن یا نگرفتن فیلم نیست چون اگر انجام نشده بود طبیعتا خبرش رو منتشر نمی کردند . منظور من وضعیت ناو توی فیلم است که مشخص می کند واکنش ناو نسبت به فیلم برداری چیست و اینکه واقعا فیلم برداری به صورت مخفیانه انجام شده است یا ناو هم از موضوع اطلاع داره و اقدامی انجام نمیده .
البته در صورت دوم این یک نوع امتیاز دادن به ما محسوب میشه و طبیعتا کمک به کاربرد داخلی اون!
icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام
اگر به دو صفحه اول تاپیک RQ-170 نگاه کنید عین همین اظهارات را مشاهده خواهید کرد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام
اگر به دو صفحه اول تاپیک RQ-170 نگاه کنید عین همین اظهارات را مشاهده خواهید کرد ![/quote]
بيخيال برادر من.هنوزم براي من يكي مشخص نشده كه چطور اونو به اصطلاح هك كردن.بنده نه تو عمرم هك كردم و نه بلدم ولي برنامه نويسي و تغيير برنامه تراشه ها رو خوب بلدم و ميدونم بدون داشتن پيش زمينه از اطلاعات اوليه نميشه هيچي رو هك كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام
اگر به دو صفحه اول تاپیک RQ-170 نگاه کنید عین همین اظهارات را مشاهده خواهید کرد ![/quote]
ببخشید که دوباره دارم این رو درج می کنم.:
[quote][quote][quote]سلام
اقا از ه نظر ایا از نظر اینکه نگرفته اند یا چه در ایران اگر از این کارها گفتند باید قبول کنیم در مورد rq170 که اینگونه عمل شد .[/quote]
نه دوست عزیز اشتباه برداشت نکنید منظورم بحث توی گرفتن یا نگرفتن فیلم نیست چون اگر انجام نشده بود طبیعتا خبرش رو منتشر نمی کردند . منظور من وضعیت ناو توی فیلم است که مشخص می کند واکنش ناو نسبت به فیلم برداری چیست و اینکه واقعا فیلم برداری به صورت مخفیانه انجام شده است یا ناو هم از موضوع اطلاع داره و اقدامی انجام نمیده .
البته در صورت دوم این یک نوع امتیاز دادن به ما محسوب میشه و طبیعتا کمک به کاربرد داخلی اون!
icon_rolleyes[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.