Recommended Posts

بچه ها آماده باشید که احتمالا چند تا رونمایی جدید و باحال انجام بشود .
بالاخره تو یک ماه باید یک چیز جدیدی را نشان بدهند ؟ نه ؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه دوسته عزیز مشکل خیلی از ماها اینه که مرعوب تبلیغات دشمنیم و از درون تهی از ایمان و شجاعت شدیم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يكم هم آنهايي كه اضافه وزن دارن وزنشان را كم كنند بدنشان را آماده كنند كه اگه خبري شد جا نمونند از غافله ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیروهای نظامی ، تحت فرمان رهبری و در تصمیمات راسخ اند. دشمن هم میداند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنگ تو این منطقه با وضعیت کنونی جهان یعنی خرد شدن اقتصاد امریکا و کشور های صنعتی icon_rolleyes :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]جناب mortezave
ارسال پست متوالی در سایت ممنوع است آن هم سه پست پشت سر هم !!!![/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من امدن این ناو و بحث تحریم نفت و غیره برای فشار به ایران در مذاکرات هسته ای جدیده و گرنه اونها اگر جنگ را برده می دیدند همین الان حمله را آغاز می کردند و دوستانی که نگران بهانه ندادند به اینها هستند بدانند که مانند نوشیدن یک لیوان آب تولید بهانه می کردنند مثلا یه کشتی شونو تو خلیج فارس منفجر می کردند یه قایقو هم می گرفتند و اعترافو و ........همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اگر انها لحظه ای در پیروزی شک نداشتند همین الان حمله می کردند

انها می خواهند هر طور که شده از ایران امتیاز بگیرند چون روند کنونی نشان از ضعف بیشتر انها در اینده را نشان می دهد

[size=18]چون کاملا روشن است که هر نوع شناور در دریای عمان و خلیج تا ابد فارس متخاصم از جانب ایران شناخته شود جایی جز کف دریا ندارد و این را از هزینه انبوهی که در این حوزه شده می توان فهمید icon_rolleyes [/size]

تازه دوستان فراموش کرده اند که بحث حزب الله و سوریه تا حل نشود صبت از مقابله مستقیم با ایران دیوانه گی محض می باشد و قبلا به طور مفصل از ابعاد جنگ با ایران بدون حذف حزب الله و سوریه بحث به طور کامل بحث شده

پس این اعزام ناو هم دنباله سیاست کثیف انگلیسی ها برای ایجاد رعب و وحشت پیگیری می شود. اما کور خوندند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بلف میزنه مرتیکه صهیونیست
عمرا مانور برپا کنند همزمان با سپاه
شوخی که نیس داداش من
یک جرقه کوچیک باعث میشه کل خلیج فارس مثل دیوار خراب بشه رو سرشون
نفتمون هم تحریم نمیشه صبر کن و ببین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين ناو هر چه قدر هم قويباشه با شليك ١٠ تا نور هيچ كاري نميتونه بكنه.اولي ،دومي،سومي،چهارمي رو شايد بزنه ولي بقيه رو نه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]......................

بجهت جلوگیری از انحراف تاپیک نوشته ها پاک شد.
sina12152000[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote][b]موقعي كه گفتم كمي براي اون حرف اقاي صالحي زود بود !! هر كس و ناكسي يه چيزي گفت !!

هنوزم ميگم نبايد اون حرف رو ميزديم !! كمي زود بود !! حالا عملا ما نمي تونيم براحتي از پس اينها بر بيايم !!
باز 4 تا جوون 17 تا 20 ساله تو سايت در مي يان ميگن نه ما با موشك فلان ميزنيم و ما با روحيه بسيجي فلان ميكنيم ! اغلب نه جنگ ديدن نه تجربه كافي دارند

بابا جان اول سياست درست + روحيه بسيجي + زمان مناسب + تجهيزات كافي = بعد تهديد امريكا

هنوز براي رويارويي كمي زوده ! تا كاملتر نشدن رينگهاي پدافندي ما و عملياتي شدن رهگير بومي و افزايش ناوهاي كلاس جماران = هنوز براي مقابله زوده ![/b][/quote]

شما آخر فیلم مختار رو بشین دوباره نگاه کن برای نظراتت مفیده عزیز ![/quote]

درست میگی فیلم آخر مختارچی شد تنها موند وشکست خورد میخوای اشتباه بعضی ها رو به کشته شدن هزاران نفر منجرکنی من اصلا آرزومه تقاص همه ظلمها رو به حق این ملت شده رو بگیریم ولی به گفته دوستمون زوده icon_rolleyes[/quote]

نه رفیق ! اولا منظر منرو درست متوجه نشدی مختار نبود که اشتباه کرد اون لشکریان ترسوی پشت سرش بودن که تنهاش گذاشتن و با دشمن نجنگیدن و از قبل خودشونو در مقابل دشمن ضعیف میدیدن ! اگر پشتشو خالی نمیکردن مثل گوسفند قربونی نمیشدن ! الان آمریکا داره کم کم نقشه حمله به ایران رو میچینه عراق رو خالی کرده در اسرائیل نیرو و سامانه های پدافندی پیاده کرده و کم کم داره پا روی خرخره و شاهرگ اقتصادی این مملکت با تحریم بانکی و نفتی میزاره ... ما نباید اشتباه شاه اسماعیل رو در جنگ چالدران انجام بدیم ... شاه اسماعیل به حرف فرماندهانش گوش نداد و به نیرویهای عثمانی که در حال موضع گیری بودن با سواره نظامش حمله نکرد و شبیخون نزد و باعث شد تمام ارتشش در جنگ در مقابل آرایش ینی چریها و توپخانش مغلوب و تارومار بشه ... این دست اوندست کردن در مقابل دشمن فقط باعث قوت قلبه دشمنه ! ما باید با یک حرکت برق آسا نیروهای نظامی موجود در منطقه رو نابود کنیم و تنگه رو ببندیم و با زدن چا ههای نفت منطقه قیمت نفت رو به فلک برسونیم ! اینطوری ضربه وحشتناکی به دشمن وارد میکنیم که کمرشو خورد میکنه[/quote]
برادر عزيز حرف شما درست و من هم موافقم ولي پيش بيني بعدش رو هم كرديد.هيچ كسي حز خداوند نميتونه حركت بعدي اين كارو پيش بيني كنه.قضيه صدام حسين فرق داشت چون نيروهاي اپتلاف اعلان جنگ رو داده بودن و آماده جنگ بودن به علاوه عراق به عنوان يك كشور متخاصم و متجاوز به خاك كويت بود (1991)اينو در نظر داشته باشين.ما چي؟نه متجاوزيم و نه ستمكار و فقط يك رزمايش با چاشني تهديد بستن تنگه هرمز برگزار كرديم همين.اين رزمايش هم فقط جنبه اعلام آمادگي اونها رو داره و بس دوست عزيز.نيومدن بجنگن كه.ايران رو هم با عراق يكي نكنيد كه زمين تا آسمون با هم فرق دارن چه از بعد استراتژيك و چه از بعد نظامي و جمعيت.توان نظامي ايران بيشتر از اوني هست كه بعضي ها فكرشو ميكنن اينو مقامات كشورهاي بيگانه هم ميدونن.
در جنگ 2003 هم عراق از نظر جنگ الكترونيك خيلي ضعيف بود طوريكه قبل از شروع عمليات تمامي پايگاه هاي هوايي عراق نابود يا زمينگير شدن.تو اون جنگ شدت حملات سابري و الكترونيك بيش از حد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بايد تو موقع رزمايش اونا صبر كرد تا ببينيم اين ناوهاي اسراپيل رد ميشن يا به درك واصل ميشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خداشاهده بنازم به آیات قرآن ، بنااااااازم

در جاهای مختلف میگه ، برای آنان که می دانند ، برای آنان که فکر میکنند و ....!

هنوزم خیلیا میگن خبری نیست همه چی آرومه

بابا برو برای آمریکایی ها داستان آرامش قبل طوفان رو بگو گریه شون نگیره !!!!

کدوم یک از نیروهای ما تو کل این سی سال ، به مدت یکماه ! رزمایش برگزار میکنه ؟

اصلا در کل جهان کسی هست ؟ چشمک

خوب مشخصه یه چیزی هست یه خبری هست که از نیروی زمینی سپاه تا ارتش تا هوایی و دریایی همه دارند رزمایش برگزار میکنند

اقا والا به خدا من از مدیران میخوام دسترسی ها رو محدود کنه این چه وضعشه دیگه

نوشته سایت میلیتاری یعنی کسانیکه حداقل های شناخت مسایل نظامی رو میدونند

بابا من اعتراض دارم والله اعتراض دارم این دیگه چه وضعیه

برای آقااااااااااایونی که متاسفانه حتی یک کتاب استراتژی هم نخوندن عرض میکنم :

اهداف برگزاری رزمایش در کشورهای جهان چیست ؟ 10 نمره

محل و زمان رزمایش براساس چه اهدافی انتخاب می شود ؟ 10 نمره

تو را به قران کمی کمتر .... کنید

اه بابا دیگه خسته مون کردین، والله که خدا تقصیرش نیست ... والله که نیست میگه به عینه می بینند حقیقت رو اما به ده ها دلیل میزنند زیرش چون یا به نفع شون نیست یا درک ش رو ندارند

اهههههههههههههههههه

اینجا سایت نظامی هست ، سایت نظامی یعنی تحلیل نظامی ، کسانیکه هنوز نمیدونند رزمایش با اهداف : آمادگی نیروها ، نشون دادن قوای نیروهای مسلح ، برقراری ترس و رعب قبل از حمله احتمالی دشمن در دل دشمن ، ایجاد کردن موازنه منفی ، ایجاد بازدارندگی،آمادگی نیروها برای دفاع از مناطق احتمالی که قصد حمله دشمن هست و خنثی سازی اون که مستقیما بازدارندگی رو در پی داره ، بهتره دیگه تو پست هاشون طوری برخورد نکنند انگار با بچه سه ماهه طرف هستند

به والله که نیروهای مسلح ما مثل شما بی خیال نیستند و سرخوش !

گوشه ای از سخنان سردار فدوی :
[color=red]
[size=24]
وی افزود: امروز بیش از بیست و چند سال از آن زمان گذشته است. ما بر اساس آیه شریفه "واعدولهم ما استطعتم من قوه" این افتخار را داریم که بگوئیم که حتی ۲۴ ساعت از این سال‌ها را برای تقویت استطاعت خود از دست نداده‌ایم؛ امروز توانمندی جمهوری اسلامی ایران اعم از سپاه و ارتش که از آن برخوردار است نسبت به زمان جنگ قابل تصور نیست.[/size]

[/color]

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/90057/هشدار-فرمانده-نیروی-دریایی-سپاه-به-آمریکا

والله قباحت داره ، فرماندهان ایرانی حرف دلشون این باشه اون وقت یه عده برادر گرامی نشستند اینجا دارند اینقد ساده تحلیل آبکی سیاسی و نه نظامی میکنند

برادرا ، سپاه پاسداران و ارتش این کشور شب و روز برای چی فرصت ها رو از دست نداده ؟ ها برای چی ؟ برای اینکه بی خیال مثل بعضیا لنگ بالا لنگ پشت سیستم ننداخته که امروز اقایون بیان بگن ما فلان طور با موشک میزنیم امریکا رو ..... برای اینکه اقایون با خیال راحت بگن خبری از جنگ نیست

اگر نیست پس مغز .... لابد ملت خوردن رزمایش میزارند، سخنرانی میکنند

والله من باشم جلو روی همه میگم توبه میکنم و حیا میکنم از این همه نشانه آشکار نظامی که هست و هنوز بعضیا میزنند زیرش

[color=orange]

لابد میخوان جو داخل کشور ملتهب نشه !!!

مثل خیانت صدا و سیما در سال 88 ! میخواست جو ایران ملتهب نشه ! کاری کرد همه برن ماهواره نگاه کنند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/color]

اه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

[quote]اگزوست سرعت KH-55 رو نداره و مادون صوت هست.
ولی به شخصه فکر می کنم استفاده از توان زیر سطحی احتمالا کم هزینه تر خواهد بود.
هر چند که معتقدم این شناور ها حتی در مقابل موشک های کروز مادون صوت هم در عمل تواناییشون در اون حدی نیست که ازش تعریف میشه و قطعا آسیبپذیر خواهند بود.

سال گذشته فرمانده کل سپاه صحبت از تعمیم استراتژی به کارگیری قایق های تندرو کوچک موشک انداز به زیر سطح و استفاده از زیرسطحی های کوچک تندرو کرده بودند که تصور می کنم باید منظورشون زیردریائی های کوچک تر از غدیر باید باشه.

البته من یه طرحی از یک نمونه از همین زیردریائی های دو نفره خودمون هم توسط پلین من دیدم که زیرش اژدری نصب میشد که طولش از خود زیردریایی بیشتر بود. نمی دونم پلین من بر مبنای یک عکس واقعی این طرح رو کشیده بود یا بر مبنای تصوراتش.

----

امیدوارم به یمن ورود این مهمان جدید، در رزمایش آتی نیروی دریایی سپاه موشک ظفر هم رونمایی بشه.[/quote]
احتمالا منظورتون اینا هست....:
...
[/quote]

بله. منظورم همین تصویر بود.

گمان می کنم شبکه من و تو اصلا نیازی به پخش مستند از این ناو نداشته باشه. گویا خود این خبر تاثیرش رو گذاشته!

این ناو، چه تنها باشه چه همراه با دیگر ناوگروهها ، هر چقدر هم مجهز باشند ، باز اگه قرار باشه تو خلیج فارس بمونن، احتمال انهدامشون بسیار بالاست. به هر حال سیستم های دفاعی این ناوها از توانایی صد در صد برخوردار نیست. و ایران هم انتخاب های بسیار گسترده ای در این منطقه داره، از موشک های کروز ضد کشتی گرفته تا موشک های بالستیک ضد کشتی، موشک ضد رادار زیرسطحی ها و احتمالا مواردی که اعلام نشده مثلا شاید حمله انبوه پهپادهای مسلح و یا پهپادهای انتحاری که چند سال پیش توسط فرمانده نیروی دریایی صحبتش رو کرده بودند.
شاید هزینه بر باشه ولی تو منطقه خلیج فارس احتمال نابودی اونها بسیار بیشتر از احتمال بقای اونهاست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط MR9
      با سلام
      آزمایش سامانه دریاپایه "lora"

طبق اخبار منتشر شده ، صنایع هوا- فضای رژیم عبری (IAI) موفق شده تا آزمایشات سامانه تسلیحات توپخانه ای برد بلند ( Long-Range Artillery weapon system) خود را با موفقیت به اتمام رساند که این تستها ، عمدتاً بعنوان  بخشی از برنامه  تبلیغاتی و همچنین گسترش رزمی  که در نهایت منجر به خرید آن توسط IDF خواهد شد ، در نظر گرفته شده است . در این آزمایش ، یک تیر موشک از روی عرشه یک شناور غیر نظامی ، بسوی یک هدف در عمق دریا شلیک گردید . سامانه تسلیحاتی LORA ، در رده  راکتهای توپخانه ای تاکتیکی  برد بلند قرار دارد  که توسط بخش MALAM از صنایع IAI توسعه پیدا نموده  است .

براساس اطلاعات موجود این سامانه برای انهدام اهداف در بردی فراتر از 400 کیلومتر و با دقتی در حدود 10 متر طراحی و از یک سکوی دریاپایه به مورد آزمایش قرار گرفت . به گفته تحلیلگران دفاعی ، گونه آزمایشی این سامانه راکتی به این دلیل از روی یک شناور غیر نظامی به سوی هدف شلیک گردید تا کارشناسان فنی قادر باشند تا کاراکترهای این سلاح را بطور کامل بررسی و تجزیه و تحلیل کنند . این سامانه رزمی ، از یک تریلر بعنوان پست فرماندهی و یک لانچر زمینی تشکیل شده و می تواند اهداف مورد نظر را در برد مشخص شده ، با دقت مورد اصابت قرار دهد  . در این تست رزمی ، سامانه های اصلی و جانبی و هم راکت شلیک شده ، با موفقیت عمل نموده و رضایت ناظران را برآورده کردند .

بواز لِوی ، معاون اجرایی IAI و مدیر سیستم های تسلیحات راکتی این شرکت در این زمینه معتقد است :
      " این تست ، یکی از پیچیده ترین آزمایشات IAI در یک دهه گذشته بشمار می رود ، چرا که این رویداد ، یک طرح تمام عیار عملیاتی شامل ارزیابی نحوه مانور سامانه ، نحوه عملکرد در مرحله نهایی (ترمینال ) و همچنین دقت در انهدام هدف ، می گردید . وی تاکید نمود که  این سامانه به بلوغ خود نزدیک شده و یک ترکیب بسیار پیشرفته را برای کاربران احتمالی آن به ارمغان خواهد آورد .
      پی نوشت :
      علی الظاهر ، جمهوری اسلامی ایران ، تنها کشوری نیست که روی سامانه های موشکی تاکتیکی با دقت بالا مشغول کار هست !!!!
      صرفاً برای میلیتاری / مترجم  MR9

• توسط Ahmad6644
      اندونزی به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی سوخو است

مقامات اندونزی روز گذشته اعلام کردند که به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی روسی سوخوی SU-30 هستند. این قرارداد که در کنار نمایشگاه هوایی روسیه (MAKS-2007) و در روز اول آن منعقد شده است ارزشی در حدود 330 تا 350 میلیون دلار در برخواهد داشت. این جنگنده‌ها که تکنولوژی آنها به اواسط دهه‌ی 90 بازمی‌گردد، به صورت تدریجی و از سال آینده تحویل داده خواهند شد.

منبع : AVIA.IR
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.