ssalii

آيا اسراييل در حمله به غزه موفق خواهد بود؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من که فکر نکنم این اتفاق هرگز از یاد مردم برود البته با تلاش رسانهای ما کی شروع شد خدا به زمین گرم بزنتشون دور جدید کشتار icon_biggrin :oops: icon_wink icon_cheesygrin :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوشحالم که بالخره دوستان متوجه شدن چرا مردم غزه هیچ وقت سکشت نمی خورند در ضمن شما دوست عزیز که به دنبال لیدر می گردی مردم غزه مسلامان هستند و بدون شک شیعه هم دارند [size=18][/size]شما از امام حسین لیدر بزرگتری برای فرهنگ آزادی و آزادگی سراغ داری و همان طور که آقای احمدی نژاد گفت اگر از این پس اسرائیل حرف از هلوکاست بزند ما نیز می گوییم غزه و همان طور که گفتم حماس هیچوقت شکست نمی خورد این همان چیزی بود که گفتم اینجا شرق دنیاست در ضمن فرهنگ آزادی از دیرین در میان مردم جهان بوده و از بین نخواهد رفت :oops: icon_biggrin[/quote]

با سلام خدمت همه دوستان

saegnt عزیز ، بنده نیازی ندارم که دنبال لیدر بگردم چون رهبر دینی و مذهبی خودم سالها پیش یافته ام - اما اگر در این چند وقت مطالب ارسال شده در سایت را دنبال کرده باشید و یا حتی اخبار را به یک نکته واحد میرسید و آن هم آنست که :

اعراب منطقه ( قطر - امارات - عربستان - مصر - اردن - یمن -کویت و ... ) به نوعی تحت رهبری سران خاین و شکم باره خود در افکار انسان دوستانه و عقاید خود دچار پس رفت هستند. قبول ندارید ؟

اگر یک رهبر مانند امام خمینی ( رحمت الله علیه ) - اما سنی مذهب - در میان اعراب پیدا شوند میتواند با درایت و رهبری و تدبیر اول از همه آنان را متحد و در مرحله بعد به نابودی سریعتر اسراییل و متحدان آن کمک کند.

فکر کنم شما و آرمانی عزیز منظور بنده را بهتر متوجه شده باشید. هیچ کدام از لیدر های عرب زبان و سنی مذهب شخصیت و درایت امام خمینی و رهبرمان را ندارند ضمن آنکه بدلایل احمقانه و ابلهانه بدلیل شیعه بودن رهبر ایران و حتی با وجود عرب بودن رهبر حزب الله لبنان بروی رهبری این بزرگان نیز اجماع ندارند.

به همین دلایل است که اعتقاد دارم موضع حماس در ضعف قرار دارد. و نیازمند یک رهبری قوی در حال حاضر است.

چرا با وجود آنکه اعتقاد داریم مردم کشورهای عرب زبان منطقه مسلمان هستند یک صدایی و اتحاد در میان آنان نزدیک به صفر است ؟ آیا این نشانه عدم وجود در اجماع بروی یک رهبر واقعی در میان اعراب نیست ؟ تا آنان را از خواب که سالیان سال به آن دچار هستند بیدار کند؟ اگر واقعا اعراب مایل باشند که از خواب بیدار شوند icon_wink که بعید میدانم.

----------

موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عرباي پنجاه شصت سال پيش مثل اينكه خيلي با غيرت تر از الانيها بودند..لا اقل چند بار با اسراييل درگير شدند هر چند بر اثر بي لياقتي و بي تدبيري فرمانده هاشون مفتضحانه شكست ميخوردند..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امپرور عزیز من منظور شما را کاملا دریافتم ونظر شما برای من قبل احترام می باشد من
میخواهم نکته ای را به شما بگویم در ابتدای شروع حملات در روز اول و دوم کسی فکر نمی کرد مردم کشورهای عرب زبان به اینگونه عکس العمل نشان دهند و همین طور مردم جهان این را قبول دارم مردم عرب زبان اتحاد ندارند ولی شما فکر نمی کنید بالاخره مردم کشورهای عرب زبان از رجال خود نا امید شدند نکته این جاست کسی حرف از { رهبر } ایران نمی زند که با سخنان ایشان جهان عرب تکان خورد باید قبول کرد اگر ایشان آن سخنان محکم را نمی زد شاید هیچوقت مردم عرب اینگونه عکس العمل نشان نمی دادند باور داشته باش که مردم عرب زبان به دنبال یک لیدر در دنیای اسلام می گردند که همین کافی است ما به رجال عرب نیازی نداریم وقتی مردمان جهان عرب را داریم از خواب بیدار می کنیم به خدا باور داشته باش که برای بندگانش بد نمی خواهد و اگر آنها در مواقعی حقیر و خار می کند بدان که دارد اسباب بزرگی آنها را فراهم می کند شما مرد مدبری هستید چون اکثر دوستان این جنگ را جنگ سلاحها می پندارند که این درست نیست چون اگر این چنین بود غزه محکوم به شکست بود انشا اله خدا می داند با این قوم ظالم چه کند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="EMPEROR"][quote]
اگر یک رهبر مانند امام خمینی ( رحمت الله علیه ) - اما سنی مذهب - در میان اعراب پیدا شوند میتواند با درایت و رهبری و تدبیر اول از همه آنان را متحد و در مرحله بعد به نابودی سریعتر اسراییل و متحدان آن کمک کند.
فکر کنم شما و آرمانی عزیز منظور بنده را بهتر متوجه شده باشید. هیچ کدام از لیدر های عرب زبان و سنی مذهب شخصیت و درایت امام خمینی و رهبرمان را ندارند ضمن آنکه بدلایل احمقانه و ابلهانه بدلیل شیعه بودن رهبر ایران و حتی با وجود عرب بودن رهبر حزب الله لبنان بروی رهبری این بزرگان نیز اجماع ندارند.
به همین دلایل است که اعتقاد دارم موضع حماس در ضعف قرار دارد. و نیازمند یک رهبری قوی در حال حاضر است.
موفق باشید[/quote]

امپرور عزیز

نوع تفکر و عقاید اعراب سنی مذهب با ما بسیار متفاوت هست. به همین خاطر نوع انتخاب رهبرشون هم کاملا با ما فرق داره. اگر نگاهی به دهه های گذشته بکنیم معدود افرادی بودند که تونستند نقش لیدر رو بازی کنند.نمونه ای که میتونم مثالش رو بزنم همون جمال عبدالناصر هست. رهبری که تونست مدت کوتاهی رهبری اعراب رو بدست بگیره و حتی اونها رو متقاعد کنه که به جنگ دشمن دیرینه اشون برن. به عقیده من در این قشر داشتن سه خصیصه میتونه یک شخص رو به مقام رهبری اعراب برسونه. اول از همه بتونه شجاعت رو در لحظات حساس با بیان اتشین به کالبد اونها تزریق کنه. دوم داشتن شجاعت ذاتی و بیان ازادانه نقطه نظراتش و دست اخر که شاید به نوعی مهمتر هم باشه داشتن ثروت کافی هست.

اگر مثال بروز رو بخوای میتونم از اسامه بن لادن بگم که هر سه خصیصه رو داشت ( یا شاید داره ؟!!! ) . اگر بن لادن در مسیر درستی بود و الت دست سرویسهای جاسوسی قرار نمیگرفت و مجبور نمیشد به دامان ملاعمر پناه ببره شاید، شاید میتونست عده کثیری از اعراب رو در جهت حذف اسرائیل بسیج کنه. خدا عالم است ولی اگر روزی هم شنیدید که خود اسامه در خدمت سرویسهای جاسوسی موساد بوده انچنان تعجبی نکنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگر مثال بروز رو بخوای میتونم از اسامه بن لادن بگم که هر سه خصیصه رو داشت ( یا شاید داره ؟!!! ) . اگر بن لادن در مسیر درستی بود و الت دست سرویسهای جاسوسی قرار نمیگرفت و مجبور نمیشد به دامان ملاعمر پناه ببره شاید، شاید میتونست عده کثیری از اعراب رو در جهت حذف اسرائیل بسیج کنه. خدا عالم است ولی اگر روزی هم شنیدید که خود اسامه در خدمت سرویسهای جاسوسی موساد بوده انچنان تعجبی نکنید.[/quote]

آرمانی عزیز

بنده بعد از دیدن فیلم فارنهایت 9/11 به خیلی از مسایل پی بردم . یقین دارم که القاعده وابسته به سرویسهای جاسوسی است.

فیلم جالبی است.

--------

موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسراييل از ديروز عمليات زميني خود را در شمال غزه آغاز كرده است و در مناطقي تنها توانسته است 500 تا 800 متر ژيشروي داشته باشد و تا الان هم 3 دستگاه مركاوا و يك فروند هليكوپتر از دست داده است. بس مي توان نتيجه گرفت هنوز هراس دارد تا دست به ي.رش عظيمي بزند چون در اين مناطق محدود هم دستاوردي برايش نداشته است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يك سوال دارم

تو تيكه هايي از فيلم هاي اين جنگ خصوصا همان شبي كه اسراييل حمله زميني را آغاز كرد

انفجار يك بمب خيلي نظرم را جلب كرد! مثل اينكه در ارتفاع معيني منفجر شد و نور بسيار زيادي هم توليد كرد!
خيلي شبيه يك انفجار اتمي بود اما خبري از خسارت نبود! لااقل اين چيزي بود كه من دستگيرم شد

ممنون مي شوم اگر دوستان بفرمايند كه آن بمب چي بوده؟ در خبرها شنيدم كه گويا از اورانيوم ضعيف شده هم استفاده كردند.

منتظر پاسخ دوستان هستم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته با تمام هراسشون راه افتادند و غزه رو از وسط دو نصف کردن. اگر هراس نداشتن چی کار می کردن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صبر داشته باشید دوستان .

در اغاز درگیری با حزب الله ، اکثرا هموطنان عزیز در ایران و چه در سایت های خبری و ... می گفتند که حزب الله یک شکست خورده است ولی دیدم که اسرائیل بود که با گردن شکسته از معرکه بیرون اومد . ولی خوب مطمئنا حزب الله از ویژگی هایی برخوردار بود متاسفانه غذه و یا به طور کلی حماس از اون برخودار نیست . برای مثال این جنگ مثل یک جنگ بین ایتالیات و واتیکان می مونه / تقریبا کاملا در محاصره است .

از طرفی دیگه باید فقط منتظر بود و به خدا توکل داشت و دعا کرد برای پیروزی رزمندگان اسلام .

کمی صبر و ایمان خودش همه چیز رو درست می کنه . icon_biggrin

این برای دوستانی که می گفتند اسرائیل جرات حمله زمینی رو نداره . به هر حال هر چی بود حمله رو کرد حالا چه پیروز و چه شکست خورده .

پس عنوان تاپیک رو عوض کنید چون از امروز به بعد کمی خنده دار می شه . چراکه اسرائیل حمله زمینی رو کرده . و آدم ها ی جنایتکاری مثل بوش وحشی جنایتکار ، می شینند و حرف از حقوق بشر می زنند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]انفجار يك بمب خيلي نظرم را جلب كرد! مثل اينكه در ارتفاع معيني منفجر شد و نور بسيار زيادي هم توليد كرد!
خيلي شبيه يك انفجار اتمي بود اما خبري از خسارت نبود! لااقل اين چيزي بود كه من دستگيرم شد [/quote]

ثا اونجايي كه من فهميدم
اون آتش عظيم و نور زياد به خاطر حمله به منابع گاز بود
كه فكر كنم يه نيم ساعتي هم سوخت و آتش بر پا بود (شايدم بيشتر از نيم ساعت)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]البته با تمام هراسشون راه افتادند و غزه رو از وسط دو نصف کردن. اگر هراس نداشتن چی کار می کردن؟[/quote]
[align=justify]با سلام خدمت همه دوستان گرامي
منطقه نوار غزه باريكه اي به طول حدود 42 و عرض حدود 7 كيلومتر است كه البته اين نسبت طول و عرض همه جا يكسان نيست و برخي جاها بيشتر است و مجموعا مساحت منطقه چيزي حدود 350 كيلومتر مربع اعلام شده . بنابراين اسراپيليها 7 كيلومتر تانك سواري كرده اند آن هم در پناه بمب خوشه اي و سلاحهاي اورانيوم ضعيف شده و اين وقتي ارتش درست و حسابي جلويشان نباشد خيلي هنر محسوب نمي شود . ضمن اينكه در همين 7 كيلومتر حداقل 7 تانك و يك هليكوپتر و 15 سرباز ازدست داده اند و 3 سرباز هم اسير داده اند كه در جنگ 33 روزه هم در ميدان جنگ اسير نداده بودند . البته اينكه حماس را در حد و اندازه حزب الله فرض كنيم هم اشتباه است چرا كه هم سرزمينشان به طور كامل محاصره است و هم سلاح قابل ملاحظه اي ندارند و هرچه دارند همين است بنابراين بايد گفت حماس شاهكار كرده كه با آن وضع تدارك و تسليحات و منطقه نبرد چنين تلفاتي را به اسراپيل وارد كرده است . در واقع با اين همه ادعاي اسراپيل بايد توقع داشت كار غزه را به صورت متعارف و كلاسيك كمتر از 24 ساعت تمام مي كردند . [/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ثا اونجايي كه من فهميدم
اون آتش عظيم و نور زياد به خاطر حمله به منابع گاز بود
كه فكر كنم يه نيم ساعتي هم سوخت و آتش بر پا بود (شايدم بيشتر از نيم ساعت)[/quote]

نه آن را نمي گم!

انفجاري را كه مي گم خيلي سريع مورش قطع شد. فكر كنم حدود10 ثانيه. نورش به قدري زياد بود كه غير از آن نور هيچ چيز ديگري مشخص نبود.
اگر بتوانم آن فيلم را تهيه كنم آپلود مي كنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نه آن را نمي گم!

انفجاري را كه مي گم خيلي سريع مورش قطع شد. فكر كنم حدود10 ثانيه. نورش به قدري زياد بود كه غير از آن نور هيچ چيز ديگري مشخص نبود.
اگر بتوانم آن فيلم را تهيه كنم آپلود مي كنم.[/quote]

منم همونو ميگم من كه داشتم از شبكه خبر به صورت مستقيم قضيه رو نگاه ميكردم ديدم آسمون روشن شد
من هم اين قدر فيلم آخر و زماني ديدم كه يه لحظه جو منو گرفت گفتم شايد بمب اتمي چيزي زدن
ولي بعد كه آتش رو نشون داد و خاموش نميشد پيش خوم فكر كردم كه شايد پمپ بنزيني چيزي رو زدن
چند دقيقه بعد هم كه زير نويس كرد اسراييل مخازن گاز رو زده
به خاطر همون ميگم احتمالا مخزن گاز بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.