ssalii

آيا اسراييل در حمله به غزه موفق خواهد بود؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

غزه موتور حركت صنعت جنگ غرب هست براي خارج شدن از بحران اقتصادي فعلي وقتي اين موتور به حركت افتاد شروع ميكنند به اشك تمساح ريختن و اقدامات بعدي كه جنبه نمايشي داره يعني هنرپيشه بعدي او با ما نيست مياد و ژست حقوق بشر و دفاع از آزادي رو خواهد گرفت و نقش ناجي رو براي مردم غزه بازي خواهد كرد ! اين وسط ماهم از حساب ذخيره ارزيمون حي برداشت ميكنيم حي برداشت ميكنيم و بحران اقتصادي دي رو شيفت ميديم به داخل اقتصادمون اونم بخاطره اينكه ميگيم شايد نفر بعدي ما باشيم و كمك ميكنيم به صنعت جنگ به نفع اونا و امثال ما در دنيا زيادند و ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]البته با تمام هراسشون راه افتادند و [color=red]غزه رو از وسط دو نصف کردن[/color]. اگر هراس نداشتن چی کار می کردن؟[/quote]

منبع اين خبر چيه؟
من كه منابع خبري را چك كردم همچين خبري را نديدم.

----------------------------------------------------------------------------
[quote]منم همونو ميگم من كه داشتم از شبكه خبر به صورت مستقيم قضيه رو نگاه ميكردم ديدم آسمون روشن شد
من هم اين قدر فيلم آخر و زماني ديدم كه يه لحظه جو منو گرفت گفتم شايد بمب اتمي چيزي زدن
ولي بعد كه آتش رو نشون داد و خاموش نميشد پيش خوم فكر كردم كه شايد پمپ بنزيني چيزي رو زدن
چند دقيقه بعد هم كه زير نويس كرد اسراييل مخازن گاز رو زده
به خاطر همون ميگم احتمالا مخزن گاز بوده[/quote]

نه دوست عزيز , گفتم كه من تمام آن آتشي را كه گفتيد را ديدم , اين انفجاري را كه گفتم اصلا به ان ربطي ندارد.
منبع اين انفجار ارتفاع داشت اما آن اتش سوزي از سطح زمين نور توليد مي كرد.

همانطور هم كه گفتم بعد از حدود 10 ثانيه كاملا آن نور قطع شد. خيلي هم سريع اين اتفاق افتاد.

اينم يه عكس از آن انفجار
البته اون چيزي كه من ديدم خيلي شديدتر از اين بود.احتمالا اين تصوير مال لحظات پاياني انفجار باشد.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/taabbodi20090104145846203.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]يك سوال دارم

تو تيكه هايي از فيلم هاي اين جنگ خصوصا همان شبي كه اسراييل حمله زميني را آغاز كرد

انفجار يك بمب خيلي نظرم را جلب كرد! مثل اينكه در ارتفاع معيني منفجر شد و نور بسيار زيادي هم توليد كرد!
خيلي شبيه يك انفجار اتمي بود اما خبري از خسارت نبود! لااقل اين چيزي بود كه من دستگيرم شد

ممنون مي شوم اگر دوستان بفرمايند كه آن بمب چي بوده؟ در خبرها شنيدم كه گويا از اورانيوم ضعيف شده هم استفاده كردند.

منتظر پاسخ دوستان هستم.[/quote]

عزیز جان اونی که شما دیدی بمب خوشه ای بود . که یه منطقه وسیع رو پوشش میداد. اگر اشتباه نکنم حدود 200 بمب کوچیک میشه. خدا لعنتشون کنه که این بمب جز موارد ممنوعه هم هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انفجار بمب هاي خوشه اي اين شكلي نيست !

اخبار بارها از استفاده نوعي بمب حرارتي گفته بود !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو اخبار گفت از آغاز حمله زميني اثراتي از اورانيوم در بمبها پيدا شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا به خدا فرق بمب خوشه اي يا آتش سوزي را با انفجار اورانيوم ضعيف شده مي دانم. icon_biggrin

اورانيوم ضعيف شده بود! وقتي منفجر شد تو يك لحظه , شايد فقط چند ثانيه , مثل طلوع خورشيد همه جا روشن شد!
(راستي منور را هم مي دانم چيه , اين را مي گم كه دوستان نگويند منور بوده :oops: )

با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا حرفه الکساندر درسته امروز نشون داد انفجار در یه لحظه داشت چشممو کور می کرد درست
مثل اورانیوم بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا اونو منم دیدم اون مخزن نفت غزه بود که یه لحظه همه جا روشن شد بعدش دوربین رفت روش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون انفجار مربوط به مخازن سوخت بوده ولي براي ازبين بردن مراكز زير زميني از سلاحهاي ساخته شده با اورانيوم ضعيف شده استفاده كرده است(متاسفانه)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا عكسي كه گذاشتم شبيه انفجار منبع گاز است؟؟؟؟

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/taabbodi20090104145846203.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هست نمونه اي از صحنه ي محل انفجار كه ببينيم؟ در عكس هايي كه در صفحه ي خانه ي سايت گذاشتيد..هيچكدام اينجوري نيستند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من میگم این انفجار رو دیدم
این مخزن نفت یا گاز بود
ای باباااااااااااااااااااا
من نمی گم اسرائیل از تسلیحات ممنوعه استفاده نکرده
من میگم این عکس ماله تسلیحات ممنوعه نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وضعيت داره خيلي از كنترل خارج ميشه اون نامردا فقط زن و بچه هارو دارند ميكشن دست نازيها رو از پشت بستن هالو كاست در هزاره سوم اگه سپاه محمد تشكيل بشه براي جنگ با اسراپيليها من داوطلب ميشم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به شکل انفجار نگاه کنید. تا ارتفاع چندین برابر ساختمانهای بلند اطراف بالا رفته و قارچ مانندی آتشین تشکیل شده است و نیز شدت نور منتشر شده در لحظه انفجار احتمالا ناشی از یک انفجار مینیاتوری هسته ای هست. تقریبا تا ارتفاع 70 متری قارچ بالا رفته که اگر این انفجار بخاطر منبع سوخت بود اولا تا این حد بزرگی نداشت و ثانیا پایداری کمتری داشت و ثالثا نور کمتری در لحظات اولیه داشت. شاید اونجا واقعا مخزن سوخت بود اما با سلاحی که زدند میشه پی به استفاده از تسلیحات غیر متعارف برد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.