EMPEROR

خداحافظی با دوستان

Recommended Posts

با عرض سلام به همه دوستان

در این چند وقتی که در خدمت دوستان بودم جز خاطره خوب و افزوده شدن به اطلاعاتم نمی توانم عبارت دیگری بیان کنم اما متاسفانه بدلیل مشغله زیاد کاری و اعزام به ماموریت دیگر نمی توانم در خدمت دوستان بزرگوارم باشم. شاید برای دوستان قدری عجیب باشد که من با وجود بودن سایتهای مختلف در ایران تنها این سایت را برای پیدا کردن دوستان خوب و ارائه نظراتم انتخاب کردم. چراکه می دیدم در این سایت چند نکته برجسته وجود دارد.

1- اکثر کاربران فعال در نهایت احترام به ذکر نظرات خود میپردازند.
2- عشق و علاقه واقعی به ایران را میتوانستم در نظرات و دیدگاههای اکثر دوستان مشاهده کنم.
3- مسئول این سایت با علاقه و پشتکار در ایجاد یک سایت مفید و محیا کردن محیطی سالم برای هموطنانم تلاش میکنند.

در این مدت دوستان خیلی خوبی پیدا کردم که برای آنها همواره آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگیشان را از ایزد مننان خواستارم.

از چهار دوست خوبم هم که در برخی اوقات با یکدیگر بحثهای خارج از عرف داشتیم در همین جا عزرخواهی میکنم ، امیدوارم درک کنند که اگر بحثی داشتم و باعث آزردگی خاطر آنان شده است یا بر اثر برداشت اشتباه من و زود قضاوت کردن در مورد آنان بوده و یا تصور میکردم که آنان دارند بحث را به سمت خدشه دار کردن اعتقاداتی که داشتم ، می بردند. در هر صورت حالا که دارم خدا حافظی میکنم امیدوارم این دوستان بنده را حلال کنند.

1- Mr. fox
2-jahandar
3- has
4- Grippen

چند تاپیک که مهم ترین آن - دومین دشمن ما مسلمان .... - را نتوانستم تکمیل کنم اگر دوستان مایلند که این تاپیک تکمیل گردد - کتاب خاطرات همفر و کتابهای مشابه برای تکمیل مدنظرم بود و تا فصل سوم مطالب کتاب آورده شده است.

--------------

برای همه دوستان آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگیشان از ایزد منان خواستارم

امپراتور ( البته چون من هیچ وقت امپراطور نبوده و نیستم همواره با ت این لغت را مینویسم ) icon_razz

33 ساله - مهندس مکانیک ، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی و متخصص در تعویض روغن انواع خودرو :?

دوستان اگر در زمینه کاری امری داشتند آدرس ایمیل من iran.empire@yahoo.com میباشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اي بابا كجا امپراتور جان تازه داشتيم با هم كار ميكرديم

اميدوارم در هر كجا كه هستي موفق و سرحال و سلامت باشي و دوباره يه روزي به سايت برگردي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت استاد بزرگوارم امپراطور (نه با ت! امپراطوري، نيازي به تسليحات و سپاه قدرتمند و ايالات وسيع نداره! امپراطوري حقيقي، تو دل‌ها تشكيل مي‌شه).

خبر رفتن شما از سايت، تكميل كننده‌ي وقايع بد اين چند روز اخيرم بود!!
حقيقتاً ناراحت شدم كه سايت داره يكي از بهترين و باسوادترين اعضاءاش رو از دست مي‌ده. هميشه از نظرات و معلومات خوب شما دوست و برادر گرامي استفاده كردم. مي‌دونستم كه با مشغله‌ي فراواني كه دارين، بالاخره روزي از سايت خواهيد رفت. ولي حقيقتاً آمادگي‌اش رو نداشتم!!

با اين حال، اميدوارم كه در كار و زندگي‌تون، همواره موفق و مويد باشين و حقير و ساير دوستان عزيز، تونسته باشيم گوشه‌اي از ذهن شما رو، در قالب خاطرات تلخ و شيرين؛ ولي به ياد موندني، پر كرده باشيم.

اگر زندگي و كار، به شما اجازه داد و مجدداً (در آينده‌اي نزديك يا دور)‌ به سايت برگشتيد، باز هم شاگردوار از محضر شما استفاده خواهيم كرد. ولي تا اون روز، براتو آرزوي موفقيت در تمامي امور و رسيدن به آرزوهاي كوچك و بزرگي كه داريد مي‌كنم.
مطمئنم كه جامعه و همچينن كشور عزيزم، بيشتر از هر قدرت، همسايه و منبعي، نيازمند جوانان متخصص و وطن‌پرستي مثل شما داره. جواناني كه اين دين به ميهن رو شناخته و براي پيشرفت اون، هر كاري رو انجام مي‌دن. مطمئناً آينده‌ي ايران زمين، به لطف بزرگواراني چون شما، بسيار درخشان خواهد بود.

زياده عرضي نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام .

اين خداحافظي كه دايمي نيست ديگه پس منتظر بازگشت شما و استفاده از مطالب و گفته هاي خوب شما هستيم ...

موفق پيروز و سربلند باشيد در هر كجاي عالم كه هستيد...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر ناراحت كننده اي است اميدوارم بار ديگر شاهد فعاليت مفيد شما باشم.
من كه بشخصه از معلومات شما بسيار استفاده كردم.
اميدوارم در زندگي موفق و پيروز باشيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امپراتور عزيز
بنده شما رو حلال ميكنم
شما هم من رو حلال كن

خيلي بد گير ميدادم
شرمنده
شما رفتي من ديگه فقط يه سعيد مونده كه بهش گير بدم

اميدوارم يه روز بتوني امپراطور واقعي خودت بشي
چون فكر كنم از همه اين امپراتوري ها با ارزش تر باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با بو
کجا امپراتور تو که یه روز بیشتر نیست پیش ما بودی icon_razz :? :? icon_biggrin :cry: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امپرور عزیز سلام

هر چند که دلایلی که مطرح کردی توجیه کننده این رفتن زود هنگام تو نیست ولی اصرار کردن بر ماندن هم جالب نخواهد بود.
در ادامه صحبتهایی که در پی ام داشتیم میخوام که بعد از بازگشت از ماموریتت در این نظر مجددا تامل کنی تا ما هم تو رو در کنار خودمون احساس کنیم.

به شخصه ازت میخوام که انشاالله دوباره حضور قویتری از تو در سایت ببینم. برای وجود گرانقدرت ارزوی سلامتی و شادکامی دارم. حق نگه دارت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبری ناراحت کننده بود و احتمالا علت این تصمیم عجولانه خود من باشم! :?

به هر حال دو شعر در وصف این حال نقل میکنم و تصمیم با دوست بزرگوار امپرور گرامی.

به کجا چنین شتابان؟ / گون از نسیم پرسید
دل من گرفته زینجا / هوس سفر نداری
ز غبار این بیابان؟ / همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم
به کجا چنین شتابان؟ / به هر آن کجا که باشد به جز این سرا سرایم
سفرت به خیر !‌ اما تو دوستی خدا را / چو ازین کویر وحشت به سلامتی گذشتی
به شکوفه ها به باران / برسان سلام ما را

به نسیمی همه راه به هم می ریزد / کی دل سنگ تو را آه به هم می ریزد
سنگ در برکه می اندازم و می پندارم / با همین سنگ زدن ، ماه به هم می ریزد
عشق بر شانه هم چیدن چندین سنگ است / گاه می ماند و نا گاه به هم می ریزد
انچه را عقل به یک عمر به دست آورده است / دل به یک لحظه کوتاه به هم می ریزد
آه یک روز همین آه تو را می گیرد / گاه یک کوه به یک کاه به هم می ریزد

icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]EMPEROR جان برات آرزوی خوشبختی و سلامتی دارم . امیدوارم باز هم همدیگر رو در سایت بینیم icon_razz [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امپرور جان انشالله هرکجا باشی شاد و موفق باشی و جاودان

به قول مصطفی عزیز برای امپراطور بودن نیاز به توپ و تانک و سرزمین نیست بلکه یه دل کافیه!

شاید زیاد با هم برخورد نداشتیم اما خوب معمولا به صورت مهمان اکثر مطالبتون رو میخوندم و لذت میبردم

امید دارم که هرچه زودتر مسائل کاری تون حل بشه و برگردید

قربانت عزیز

ارنستو رومل

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امپراطور عزیز

براستی جاداره از زحمات و تلاش های شما ا تقدیر و تشکری اساسی بشه

خداحافظ ای امپراتور دلهای ما
خداحافظ ای هم دم لحظه های صمیمی

هر کجا هستی دست خدا همراه تو باشد
همیشه یاد تو همراه ماست

موفق و سربند و سرافراز باشید به امید دیدار

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مانند بقیه دوستان برای شما ارزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که هر چه زودتر دوباره به این کاروان بپیوندید.

(تو کل عمرم اینطوری ادبی صحبت نکرده بودم!! icon_razz )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم براتون آرزوی موفقیت میکنم البته در تمام مراحل زندگی.
منتظر مطالب جالب بعدی شما میمونیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.