امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]جناب GAGNUS شما حتما اشتباهی دیدی من شکی ندارم که چیزی به نام موجود فضایی وجود نداره شما هم حتما قبلش فیلم دیدی یا اینکه این قدر از همین فیلم ها دیدی که هر چی تو ذهنت بوده جلو چشت اومده (این ها از نظر پزشکی اثبات شده)من به شما مگم چیزی به نام موجودات فضایی وجود ندارد.[/quote] من نمیدونم چی دیدم ولی هر چی دیدم به چشمانم اعتقاد دارم شما میتوانید باور نداشته باشید اصلن منهم به جای شما بودم باور نمیکردم اگر چنین چیزی تجربه نمیکردم در ضمن من تنها نبودم ما چهار نفر بودیم حادثه 3 شب پشت سرهم تکرار شده بود و بعد اگر چیزی نبود چرا مامورهای ویژه روس مارو بازجوی کردن و بعد هم تهدید کردن به کسی چیزی نگیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادران گرامی هر لینکی میدید فیلتر من که فیلتر شکن ندارم اگر دارید بزارید منم استفاده کنم البته با لینک بدون فیلتر هم فیلتر شکن بزارید هم لینک فیلم رو :mrgreen: :mrgreen: :evil: :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادران گرامی هر لینکی میدید فیلتر من که فیلتر شکن ندارم اگر دارید بزارید منم استفاده کنم البته با لینک بدون فیلتر هم فیلتر شکن بزارید هم لینک فیلم رو :mrgreen: :mrgreen: :evil: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

برادر چرا پستهاي قديمي رو مياري بالا؟ ميتوني ازش استفاده كني ولي نبايد لينك 3 سال قبل رو نظر بدي كه بياد بالا.
به تاريخ و ساعت ارسال خبر اوليه در گوشه راست و پايين دقت كن: 2009-10-17, 14:51:24

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول: همانطور كه جناب abijoon1 اشاره كردند، لطفا تاپيك‌هاي قديمي را بالا نياوريد.

دوم: هر وقت كه تعداد ارسال‌هايتان از 250 بيشتر شد، سري به لينك زير بزنيد. (البته راه حل ديگري هم هست،آن تاپيك با اين تاپيك فعلي ادغام بشود)
:mrgreen:
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=19605

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]برادران گرامی هر لینکی میدید فیلتر من که فیلتر شکن ندارم اگر دارید بزارید منم استفاده کنم البته با لینک بدون فیلتر هم فیلتر شکن بزارید هم لینک فیلم رو :mrgreen: :mrgreen: :evil: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

برادر چرا پستهاي قديمي رو مياري بالا؟ ميتوني ازش استفاده كني ولي نبايد لينك 3 سال قبل رو نظر بدي كه بياد بالا.
به تاريخ و ساعت ارسال خبر اوليه در گوشه راست و پايين دقت كن: 2009-10-17, 14:51:24[/quote]
من نیوردم بالا من معمولا لینک های میرم که درحال بحث باشه این پست تو صفحه اول سایت دیدم اومدم توش من کاری نکردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حوالی ساعت 22:18 شامگاه امشب (پنجشنبه 18 خرداد 1391)، گزارش‌های متعددی از شهرهای کشور مبنی بر مشاهده پدیده نورانی عجیبی در آسمان منتشر شد. ماهیت این پدیده هنوز مشخص نشده است.

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که در آسمان تبریز، همدان، شیراز، کرج، تهران، کرمانشاه، شاهرود و مشهد، پدیده عجیبی دیده شده که ماهیت آن هنوز مشخص نیست.

به گفته برخی شاهدان عینی، نور سفیدی ناگهان منفجر شد و ابری در اطراف آن شکل گرفت که به سرعت گسترش پیدا کرد و نیمی از آسمان را گرفت.

تصویر زیر را علیرضا منشتی از کرمانشاه گرفته است.

WWW.khabaronline.ir/Images/News/Larg_Pic/18-3-1391/IMAGE634747089935328787.jpg
این تصویر از تهران است.

WWW.khabaronline.ir/Images/News/Larg_Pic/18-3-1391/IMAGE634747089920508761.jpg
این تصویر از آسمان تبریز است .

[url=http://khabaronline.ir/detail/219088/science/astronomy]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فیلم زیر در لکبتان، منطقه‌ای در باکو (پایتخت آذربایجان، همسایه شمالی ایران) گرفته شده است. این فیلم با گوشی همراه گرفته شده است.

مشاهده این پدیده در آسمان ایران و آذربایجان بدان معنی است که منشأ این پدیده می‌بایست در ارتفاع بسیار زیادی از سطح زمین رخ داده باشد.

www.khabaronline.ir/Images/News/AtachFile/19-3-1391/FILE634747116211702939.flv

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تصاویری که توی سایت منبع نمایش داده شده این رو نشون می ده که نور از یه جایی به صورت خطی اومده و یک دفعه به حالت ابر تبدیل شده این چیزی هست که شاهد های عینی هم اون رو توی قسمت نظرات بیان کردن حالا این چی بوده خدا عالم هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره منم تو خوزستان هستم و اینو دیدم عکسم گرفتم ولی چیزی توش مشخص نیست ، من فکر کردم که هواپیماست و چون هوا خاکه نور نورفکنش میزنه به آسمون خاکی و هوا روشن میشه .
دقیقآ همین چیزی بود که تو عکسه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سفینه فضایی Artor-h5 RQ در نزدیکترین فاصله خود نسبت به زمین دیده شد

به گزارش سنترال کلوبز به نقل از سایت رسمی هوافضای بایکنور وابسته به سازمان فضایی ناسا سفینه مخابراتی Artor-h5 RQ در نزدیکترین فاصله خود نسبت به زمین قرار گرفت

این سفینه به علت فرار از نوعی تشعشعات خورشیدی مجبور به کاهش ارتفاع و مصون ماندن از زیان های احتمالی بود

مردم خاورمیانه این رویداد زیبا را حدود ساعت 16:42 به وقت گرینویچ مشاهده کردند

سفینه مزبور در حال حاضر در ارتفاع نرمال خود قرار گرفته است.

------------------------------------------------------------------------

ساعتش نمیخونه ولی امیدوارم ربطی به پرتاب ماهواره ما نداشته باشه. هر چند به هر حال احتمال مشکل همیشه هست و عادی است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احتمال اینکه شهابسنگ باشه خیلی کمه چون توی اسمون مانور داده و تغییر جهت هم داده
دوستان اگه اطلاعی دارن بگن
شاید فضایی ها حمله کردن icon_wink

راستی شاید ماهواره بر جدید ایران بوده باشه که با شکست مواجه شده باشه چند بارم عقب انداختنش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سفینه فضایی Artor-h5 RQ در نزدیکترین فاصله خود نسبت به زمین دیده شد

این سفینه به علت فرار از نوعی تشعشعات خورشیدی مجبور به کاهش ارتفاع و مصون ماندن از زیان های احتمالی بود

مردم خاورمیانه این رویداد زیبا را حدود ساعت 16:42 به وقت گرینویچ مشاهده کردند

[/quote]

من که فکر نکنم مربوط به سفینه باشه اصلا شبیه به سفینه نیست بعدش ساعتش هم همون طور که گفتین با این ساعت که اعلام شده نمی خونه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم