Recommended Posts

[quote]
اين اعراب ملخ خور تنبان خودشان را بدون كش آمريكايي نميتوانند نگه دارند
[/quote]
عربها که یه لباس دیگه میپوشن که اصلا کش و بند و کمربند نداره icon_razz)

این حرفها را اگه بزاریم به حساب حماقت این شاهزاده ها که هیچ ، ولی اگه قرار باشه فرض محال را بر این بزاریم که پشت سر این حرفها و مصاحبه ها قضایائی سیاسی قراره اتفاق بیفته ، فکر کنم بشه نتیجه گیری های زیادی کرد ...

پیوست :
توی تابناک یه متن از یه کاربر اومده بود که :
باز صد رحمت به آمریکا که ما را محور شرارت نامید ....نه ویرووس .....

پیوست 2:
[quote]او ادامه مي‌دهد: هم‌اکنون رئيس‌جمهور جديدي در آمريکا بر روي کار آمده که نامش «باراک حسين اوباما» است و بيان اسم «حسين» در بين مشخصه‌هاي نسبي‌اش به گونه‌اي براي ما مايه افتخار است؛ به همين دليل، ما نبايد آغازگر رويه‌هاي بازدارنده باشيم. [/quote]
این امیر کویت فکر کنم وقتی صدام "حسین"[color=red] ..................................... [/color]، توی انگلستان حمام آفتاب میکرده

پیوست 3:
قسم میخورم تا امروز فکر میکردم فقط شیعه ها حسین و حسینی بودن را افتخار میدونن .

[color=red]اخطار[/color]

[color=red]لطف در رعايت ادب و نزاكت نظر بديد. دفعه بعد از تاپيك اخراج ميشيد. ارماني[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]
[/quote]
عربها که یه لباس دیگه میپوشن که اصلا کش و بند و کمربند نداره icon_razz)

.[/quote]

از همينرو گفتم اينها عرضه ندارند يك كش تبنان بسازند و تنبان پايشان كنند
و لابد هوس تنبان ايراني به سرشان زده!
خليج فارس و اشتهاي عرب:

يکي شيخ عرب ديدم به مسقط
که صحبت از خليج فارس ميکرد
به لفظ جعلي از آن نام ميبرد
به سوي خاک ايران پارس ميکرد

به او گفتم اگر اين کافي‌ات نيست
اضافه کن بر آن بحرخزر را
همان بهتر که الساعه ببندي
سوي مازندران بار سفر را

عرب جدي گرفته، چشته خورده
ز من يک هديه‌ي مخصوص ميخواست
خليج و بحر را کرده تصاحب
پدرسگ از من اقيانوس ميخواست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آمريكا سعي داره با زدن تهمت ساخت صلاح هاي اتمي به ايران
تمام منطقه را بر عليه ايران بشوراند
آنوقت به تنب ها و بوموسي ايران هم چشم دارند
مطمپنم اگر چهار پنجم خاك همه كشورهاي عربي رو آمريكا و يا اسراييل و انگليس و ... اشغال كنند باز اينها دم نخواهند زد
ولي همچنان براي جزاير و درياي ايراني واق واق ميكنند حرام زاده ها[/quote]

برادر من نیودی جان ما اخر نفهمیدیم شما کدوم طرفی هستی؟! از یک طرف میای می گی ایران جزایرو اشغال کرده از یک طرف دیگه میای می گی عرب ها ملخ خوارند! (البته شنیدم ملخ خوشمزه است! ولی سوسمار رو امتحان نکنید!). icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب من هم اگه مثل اين شيخک تو يکي از ايالات امريکا !! icon_razz زندگي ميکردم به اوباما افتخار ميکردم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]كاربران عزيز سلام

متاسفانه دوباره بر اثر يك خبر دچار هيجان جواني شديد و همونطور كه انتظارش رو ميرفت به جاي نظرات سازنده فقط به گفتن كلمات ..... بسنده كرديد.

از جناب ارشيا خان كه خودشون مدير خبر هستند انتظار فرستادن اينگونه اخبار رو نداشتم. گروه خبر سعي داره تمامي تلاش رو به خبرهاي علمي و نظامي و پيشرفتهاي بشري بده. نه اينكه خبرهاي ريز رو زير ذره بين ببره و ......

تاپيك قفل ميشه.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش خبرگزاري فارس، سفير سابق امريكا كه با بي‌بي‌سي گفتگو مي‌كرد تاكيد كرد: اوباما هم مثل بوش بدون محدوديت زماني با ايران مذاكره خواهد كرد و ما در دوره اول رياست جمهوري اوباما شاهد تداوم مذاكرات هسته‌اي با ايران خواهيم بود.
بولتون كه از نو محافظه‌كاران آمريكايي است در ادامه اظهار داشت: من به اوباما توصيه كرده ام سه ماه را با ايران مذاكره كند و اگر به نتيجه نرسيد به سراغ تغيير رژيم برود اما من مي‌دانم اوباما به توصيه من توجهي نخواهد كرد و مسير مذاكره اي را كه انتخاب كرده ادامه خواهد داد.
وي در ادامه به خبرنگار بي‌بي‌سي گفت: من چشم‌انداز تغيير رژيم را در ايران نمي‌بينم . گشودن سفارتخانه آمريكا در ايران به اين كشور مشروعيت مي‌دهد در حالي كه دولت اين كشور مشروع و قابل اعتماد نيست.
جان بولتون در عين حال در پايان تاكيد كرد : من گزينه نظامي را به نفع آمريكا و دنياي غرب نمي‌دانم اين عمل فقط مي‌تواند زمان مناسب را در اختيار ما بگذارد.امريكا از حمله نظامي سودي نخواهد برد و اين ايران است كه به سمت هسته‌اي شدن در حال حركت است.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8711111241

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آفتاب - هنگامی که ماه گذشته یک روزنامه‌نگار عراقی کفش‌هایش را در یک کنفرانس خبری در بغداد به سمت جرج بوش پرتاب کرد، موجی از طعنه‌های اینترنتی، طنزهای سیاسی و تظاهرات خیابانی در جهان عرب شکل گرفت. اکنون، حرکت این خبرنگار، الهام‌بخش آفرینش آثار هنری نیز شده است.

مجسمه‌ای از یک لنگه کفش، در ابعاد یک نیمکت و با پوششی از مس، روز پنج‌شنبه به طور رسمی در عراق پرده‌برداری شد. مسؤولان و بازدیدکنندگان در یک برنامۀ کوتاه دور این مجسمه که در فضای آزاد نصب شده قدم زدند، و ویژگی‌های آن (مثلاً یک درخت که از درون کفش بیرون آمده) را نگاه کردند.

«لیث العمری» (مجسمه‌سازی که این لنگه‌کفش مسی را ساخته است)، آن را تقدیری به جا از «منتظر الزیدی» و وجهۀ قهرمانی او در بخش‌هایی از دنیای اسلام و حتی خارج از آن، می‌داند.

«لیث العمری» گفت که این کار به احترام «الزیدی» است و «مایۀ افتخار برای همۀ عراقی‌هاست». او افزود: «این [مجسمه]، یک اثر سیاسی نیست».

همچنین این مجسمه قطعه شعری دربارۀ «الزیدی» دارد و از فضیلت «قدرت اینکه بتوانی حقیقت را بلند فریاد بزنی» یاد می‌کند.

الزیدی در آن کنفرانس خبری در حالی که کفشهایش را درمی‌آورد و به سمت بوش پرتاب می‌کرد، فریاد زد: «این از طرف بیوه‌ها، یتیم‌ها و کسانی است که در عراق کشته شدند».

بوش جلوی هر دو کفش جاخالی داد، اما این تصویر در فرهنگ عربی بسیار قدرتمند بود، زیرا اعراب پرتاب کفش به سمت یک نفر را نشانۀ تحقیر شدید او می‌دانند. عراقی‌ها با کفش‌ها و دمپایی‌هایشان به یکی از مجسمه‌های سرنگون‌شدۀ صدام (پس از حملۀ آمریکا به عراق) نیز ضربه می‌زدند.

فتین عبدالقدیر النصیری، مدیر یک یتیم‌خانه در تکریت که بچه‌های آن به تزیین این مجسمه کمک کردند، گفت: «این یادبود هدیه‌ای برای نسل‌های آتی باقی خواهد ماند. آنها داستان قهرمان (الزیدی) را به یاد خواهند آورد که بدین صورت با رییس‌جمهور آمریکا وداع کرد».

این هم عکسی از این تندیس:
http://www.asriran.com/files/fa/news/1387/11/11/105351_829.jpg

منبع :عصر ایران

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان در اين تاپيك تصاوير مربوط به پايگاه هاي نظامي را كه از طريق گوگل ارث رصد شده قرار بدهيد(البته همراه با مختصات كه احيانا اگر كسي خواست آن را در گوگل ارث پيدا كند مشكلي نداشته باشد)

ليست زير هم 13 مكان سياسي نظامي است كه در گوگل ارث بايكوت يا اديت شده.

1- کاخ سفید آمریکا، بنا به دلایل امنیتی تصاویر کامل و واضحی از مقر رییس جمهور آمریکا در گوگل مپ و گوگل ارث به نمایش در نمی‌آید.
2- کنگره آمریکا، در ابتدای راه‌اندازی گوگل مپ تصاویر کنگره بصورت تیره نشان داده می‌شد اما اخیراً این مورد برطرف شده و جای آن را تصاویر قدیمی گرفته است.
3- محل اقامت معاون رئیس جمهور امریکا: ‌محل اقامت معاون اول رییس جمهور آمریکا نیز در گوگل ارث ناواضح دیده می‌شود، این در حالی‌ست که تمام مناطق اطراف آن واضح دیده می‌شود.
4- پایگاه هوایی Soesterberg در هلند که محل نگهداری هواپیماهای استراتژیک F-15 آمریکایی ست در گوگل ارث سانسور شده است.
5- PAVE PAWS در ایالت ماساچوست آمریکا که محل اصلی رادارهای اخطار حملات موشکی به آمریکاست ناواضح و سانسور شده است.
6- هتل شط العرب در بصره عراق، این هتل که محل اقامت سربازان انگلیسی در بصره است احتمالاً بعد از انتشار اخباری مبنی بر اینکه ممکن است با استفاده از اطلاعات گوگل ارث مورد حمله قرار گیرد از نقشه‌های گوگل پاک شده است.
7- شهر Leeuwarden در هلند یکی از مراکز و پایگاه‌های اصلی فرماندهی و عملیات هوایی ناتو در شمال اروپاست. با زوم کردن روی نقشه و مقایسه آن با مناطق اطراف متوجه می‌شویم که طراحان نقشه‌های گوگل به جای این شهر چمن کاشته‌اند!!
8- پایگاه هوایی ریمس در فرانسه، تنها ساختمان این پایگاه هوایی در نقشه‌های گوگل بصورت شطرنجی نمایش داده می‌شود.
9- Novi Sad در صربستان، این پایگاه نظامی هم بصورت کاملاً مبهم و نا واضح مشاهده می‌شود.
10- پایگاه هوایی Kamp van Zeist در انگلستان که یکی از پایگاه‌های مقدم آمریکا به شمار می‌آید بطور رسمی در نقشه‌های گوگل مخدوش و غیر قابل نمایش شده است.
11- آژانس C-3 ناتو در بروکسل بلژیک، این محل یک انستیتوی علمی‌ست که جهت پشتیبانی علمی نیروهای ناتو احداث شده است؛ این ساختمان نیز بطور کامل سانسور شده است.
12- محل ساختمان جدید سفارت آمریکا در هلند، این محل نیز بطور کامل در گوگل ارث مخدوش شده است.
13- پایگاه هوایی رامستین در آلمان، این پایگاه که به عنوان یکی از مراکز فرماندهی ناتو یاد می‌شود، در جنگ عراق مورد استفاده نیروهای آمریکایی و متحدانش قرار گرفت.
هواپیماهای استراتژیکی توسط نیروی هوایی آمریکا در این محل نگهداری می‌شود. این پایگاه نیز بطور کامل توسط گوگل ارث سانسور شده است.
http://www.rajanews.com/detail.asp?id=24290

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر یکمی قدیمی هست! تو لینکهای پی سی دانلود خونده بودمش.

یه مکان با وسعت زیاد تو گروئلند هست که سیاه کردن و احتمال یه پایگاه استراتژیک آمریکایی باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

شما کافی است نام کشور، شهر و یا حتی کدپستی محل مورد نظرتان را در کادر جستجوی این برنامه وارد کنید، تا تصاویری کاملا واقعی از محل مورد نظر در اختیار شما قرار گیرد.

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=24290[/quote]

ميشه توضيح بديد تو كدوم قسمت برنامه ميشه كد پستي را درج كرد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به تازگی ، بعد از یه چند دقیقه ای که از برنامه استفاده میکنم ، تصویرم بنفش میشه .... تقریبا زمانشم ثابته ... و باید برنامرو ببندم و دوباره باز کنم ، که بازم با سرعت بیشتری این اتفاق عجیب میوفته ... :lol:
مثلا وقتی دارم روی ایران میگردم ...بعد از 7-8 دقیقه .... یک چهارم نیم کره شمالی بفش رنگ میشه و هیچ کاریشم نمیشه کرد ... انگاری یه فی*لتره .... و یه حالت نقشه هایو داره که با طیف رنگ نقشه پستی و بلندی های منطقه رو نشون میده ولی هیچ کاریش نمیتونم بکنم
بارها نرم افزارو پاک جردمو دوباره ریختم .... حتی جدید ترین ورژنشو هم از خود سایت گوگل به طور مستقیم دانلود کردو ولی بازم این مشکل رو دارم ....
کسی میتونه کمکی بکنه ؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قسمت آب و هوا فعاله؟ غیرفعالش کن شاید درست بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي از قسمت هاي پرت و كوهستاني و بياباني ايران تو گوگل ارث حدود 7 ساله كه آپ تو ديت نشده!
مثلا سري به جاهايي كه جديدا سد ساخته شده بزنيد (ميبينيد كه سدي وجود نداره)
اين درسته كه اگر پول بديم تمام قسمت ها رو آپ تو ديت ميتونيم دريافت كنيم؟
واگر آپ هست قسمت پوليش با چقدر (ديلي) (تاخير) هست؟ چند دقيقه؟ همان لحظه؟ چند ساعت؟ چند هفته و ماه و يا حداقل مربوط به اون سال :lol: ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من شنيدم كه ورژنهاي پولي سرويس زمين گوگل را در ايران نميشه دريافت كرد درسته؟ كسي چيزي ميدونه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصولاً قسمت دانلود سایت گوگل (و ساب دوماین های اون) برای آی پی های ایرانی بسته است...و عزیزانی که vpn دارن باید ازین سیستم برای دانلود استفاده کنن.
Waffen-SS جان شاید مشکل شما هم همین باشه ...شاید چون از آی پی ایران میرید این مشکلات رو براتون درست میکنن...
[size=18]بقیه عزیزان چنین مشکلاتی رو دارن یا نه؟[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.