Recommended Posts

[quote]انشالله
به امید این که ایشون نجات پیدا کرده باشند[/quote]

ان شا الله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
BBC هم از مصاحبه با سخنگوی سفارت پاکستان و واژه [b]پناه بردن[/b] استفاده کرده گفته:
[quote]
[align=left]
A missing Iranian nuclear scientist, who Tehran says was kidnapped a year ago by the CIA, has[b] taken refug[/b]e in the Iran section of Pakistan's US embassy.

A spokesman from Pakistan's Foreign Office, Abdul Basit, told the BBC that Shahram Amiri [b]was seeking immediate repatriatio[/b]n to Iran

[/align]

[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چيزي كه مشخصه ! اميري لوس شد و اجبارا اون رو تحويل دادن ! يه مترسگ به اسم خليلي در اوردن ! تا ملا باراك روي منبر براي چيز خوري حرفي داشته باشه !! ... !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صدا و سیما هم با دفتر حافظ منافع ایران مصاحبه کرد :

صدا و سیما هم خبر رو تایید کرد و اعلام کرده که دارند سعی می کنند بیارندش ایران. ان شا الله که به سلامت به آغوش وطن برگرده .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما هم اميدواريم كه به سلامت به ايران برگردن اما بايد دقت كنيم كه دشمن هميشه احمق نيست.در واقع شايد لازم باشه كه اقاي اميري در ايران به يك پست غير مهم مشغول به كار بشن و از بكار بردن ايشون در واحدهاي مهم و استراتژيك يا هر محلي كه در اون نوعي از اطلاعات طبقه بندي شده وجود داشته باشه خودداري بشه.
دنيا رو چه ديدي.هر چيزي ممكنه اتفاق بيفته.زماني كسايي توي اين كشور ادعاي پيروي از ولايت فقيه رو داشتن و مورد تاييد امت حزب اله بودن اما حالا چي؟كي باورش ميشه.
بايد مراقب دشمن بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موساد با اطلاعات غلطي كه در مورد شهرام اميري داشته امريكايي ها رو وارد بازي جديدي كرد كه وقتي امريكايي ها متوجه اشتباهشون شدن قصد تحويل اميري به موساد رو داشتن كه با پخش مستند تصويري شهرام در رسانه ها تيرشون به سنگ خورد و نتونستن اين نظامي متعهد كشورمون رو بسوزونن !! ( ديوار حاشا بلنده .... اما نه همه وقت )
در هر صورت ممكنه طي روزهاي اينده مبادلاتي هم صورت بگيره كه در مجموع يك شكست بزرگ اطلاعاتي براي غرب + سرخوردگي مضاعفي براي موساد ( كه نشان از وجود بحران در سيستم اطلاعاتي اسرائيل هست ) خواهد بود!
سربازان گمنام اقا امام زمان ( عج) ...2 ---------------------------- مثلث جاسوسي اعراب - اسرائيل - امريكا ... 0
فراموش نكنيم كه آمريكايي‌ها در اين پرونده لطمات زيادي خوردند !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه به اينكه مي دزدنش نه به اينكه فرار مي كنه مي ره دفتر حافظ منافع ايران
ببينيم ايشونو در هتل نگه مي داشتن با براشون ويلاي شخصي گرفته بودن اين قدر راحت در رفته سريعا پناه برده دفتر حافظ منافع ايران ببينم ما اين قدر ساده فرض شديم
:evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمانپرست خبر داد:
شهرام امیری با خروج از آمریکا عازم ایران شد
سخنگوی وزارت خارجه از خروج شهرام امیری از خاک آمریکا خبر داد و اعلام کرد که وی به ایران بازمی گردد.
به گزارش خبرگزاری مهر، رامین مهمانپرست اضافه کرد: با تلاش های انجام شده از سوی جمهوری اسلامی ایران و همکاری موثر سفارت پاکستان در واشنگتن دقایقی پیش شهرام امیری با بدرقه رئیس دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن خاک آمریکا را از طریق کشور ثالث به مقصد جمهوری اسلامی ایران ترک کرد.

مهمانپرست همچنین از گفتگوی تلفنی شب گذشته کمالوندی معاون آمریکای وزارت امور خارجه با شهرام امیری خبر داد که طی آن ضمن حصول اطمینان از سلامت و آرامش روحی وی خصوصا پس از حضور در دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن بر هر گونه تلاش کشورمان برای بازگرداندن وی به میهن اسلامی و آغوش خانواده تاکید شده بود.

وی همچنین تاکید کرد که وزارت خارجه همچنان پیگیری های خود را در رابطه با مسئولیت های دولت آمریکا در ربایش امیری از طریق کانالهای مختلف حقوقی و دیپلماتیک ادامه خواهد داد. :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]مدیرعامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح به اقدامات انجام شده برای ساخت هواپیمای مسافربری در کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به فعالیت‌های انجام شده و براساس برنامه‌ریزی‌ها حداکثر تا 5 سال دیگر ایران در تولید هواپیما خودکفا خواهد شد.شبکه ایران _ منوچهر منطقی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح که پیش از این سکاندار ایران خودرو بود، در گفت و گو با خبرنگار شبکه ایران، با تشریح اقدامات انجام شده برای ساخت هواپیمای مسافربری در کشور، اظهار داشت: حداکثر در برنامه پنجم به تکنولوژی ساخت هواپیما‌های منطقه‌ای خواهیم رسید.
وی که مسئولیت پروژه ساخت هواپیماهای پهن پیکر نیز در مجموعه فعالیت‌هایش است، افزود: در زمینه هواپیماهای منطقه‌ای (با ظرفیت 130-70 نفر) تلاش داریم به سمت ظرفیت‌های بالا‌تر حرکت کرده و همزمان به سمت توسعه طراحی‌ها گام برداریم.

[b]ساخت 30 درصدی هواپیمای پهن پیکر با امکانات موجود[/b]
منطقی در عین حال به توانایی و امکانات کنونی کشور برای ساخت هواپیماهای پهن پیکر نیز اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی و با توجه به امکانات موجود تا 30 درصد ظرفیت انجام کار را داریم و به طور حتم برای رسیدن به توانایی 100درصدی، با داشتن برنامه در کنار اُراده ملی، می‌توان ایران را نیز به کشور هواپیماساز تبدیل کرد.
وی درباره اقدامات انجام شده در این زمینه گفت: برای آغاز ساخت هواپیما پهن پیکر نیازمند یکسری مهارت‌ها و اجرای موارد استاندارد آن هستیم، بنابراین رسیدن به این مهم، زمان خواهد برد.

مسئول ساخت هواپیمای پهن پیکر، تحقق اهداف ترسیم شده در این بخش را نیازمند اجرای مرحله به مرحله کار در سه بخش هواپیماهای کوچک و متوسطه، هواپیماها با ظرفیت 70 تا 130 نفر و هواپیما با ظرفیت بیش از 200 نفر دانست.
به گفته منطقی، هرکشوری برای رسیدن به مرحله ساخت هواپیمای پهن پیکر این مراحل را طی کرده است. به طور مثال کشور برزیل در حال گذر سه مرحله‌ای است که ما باید در آن قدم بگذاریم.
وی با تاکید بر اینکه کشورمان در تمام بخش‌های مربوط به ساخت هواپیما توانمندی بالایی دارد، تصریح کرد: باید به گونه‌ای عمل کرد که بتوان این بخش‌ها را مانند یک زنجیر به هم متصل کرد.

مسئول ساخت هواپیمای پهن پیکر به مواردی که باید در ساخت هواپیما باید به آن توجه شود، اشاره کرد: طراحی کامل، طراحی مشترک و تولید، تولید صرف و تعمیر و نگهداری هواپیما، از جمله مواردی است که در ساخت هواپیما باید مورد توجه قرار گیرد.
به گفته منطقی ایران با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات موجود، پتانسیل ساخت هواپیماهای کوچک و متوسط را دارد. هرچند که در بخش هوا نوردی منطقه‌ای نیز قابلیت تعمیر و نگهداری کاملاً وجود دارد.
وی تصریح کرد که به غیر از توانایی تعمیر و نگهداری، اکنون در این بخش منطقه‌ای در حال ورود به مرحله تولید و طراحی مشترک هستیم.

وی درباره اقدامات انجام شده برای ساخت مشترک هواپیما با برخی از کشورها نیز اظهار داشت: مذاکرات و جمع‌بندی‌ها با کشورهای مورد هدف انجام شده است.
منطقی بدون آنکه نامی از کشوری ببرد، گفت: زمانی که تصمیم گیری‌ها قطعی شد، اسم کشورها را اعلام خواهیم کرد. هرچند که وی کشورهای مذاکره کننده را ترکیبی از کشورهای اروپایی و غیراروپایی بیان کرد.

[b]تحریم مانع از فعالیت ساخت هواپیما نخواهد شد[/b]
مسئول ساخت هواپیمای پهن پیکر درباره اثرات تحریم‌ها بر فعالیت هواپیماسازی کشور نیز اظهار داشت: تحریم اثری به ساخت هواپیما‌های تجاری ندارد، از این رو کار متوقف نخواهد شد. هرچند که با اراده ملی، استراتژی‌ میان‌مدت و ترسیم درست مراحل کاری، می‌توان مراحل پیچیده ساخت هواپیما را پشت سر گذاشت و در مدت کوتاهی به یک کشورهواپیماساز تبدیل شد.
منطقی با بیان اینکه تا 20 سال آینده ایران به چهار تا 6 هزار فروند هواپیمای منطقه‌ای با ظرفیت 90 تا 110 نفر نیاز دارد، تصریح کرد: اگر نتوانیم این نوع هواپیماها را در کشور بسازیم، به طور حتم ارز‌های زیادی از کشورمان خارج می‌شود.

لينك خبر : http://www.inn.ir/newsdetail.aspx?id=46896[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه واقع بتونیم بسازیم و تولیدشو مثه پیکان واسه خودمون اسون کنیم اونوقت می تونیم براحتی از c130 های قراضه که باعث شهادت بسیاری از هموطنان شد راحت بشیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=green][b]اميري از آگاهي رژیم صهیونیستی از ربوده شدنش پرده برداشت[/b][/color]
[color=blue]"شهرام امیری" از آگاه بودن رژیم صهیونیستی از ربوده شدن وی پرده برداشت.[/color]

رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود ما آماده هستیم تا وی را وادار به صحبت کردن بکنیم.

امیری گفت: اسرائیل آمادگی خود را برای تحویل گرفتن من و نگهداری ام در زندانهای خود اعلام کرده بود تا من را مجبور به صحبت کردن بکنند و اگر حرف نزدم در زندانهای مخفی خودشان نگهداری کنند و به نام من اطلاعات دیگری را به مطبوعات دنیا منتقل و اعلام کنند که با ما همکاری کرده و به اسم من اطلاعات جعلی را به عنوان اطلاعات اصلی و ضد جمهوری اسلامی ایران منتشر کنند.

امیری گفت: سه روز بعد از اینکه برای سفر زیارتی در عربستان به سر می بردم، یک خودروی ون سفید رنگ مقابل من توقف کرد که سه سرنشین داشت. یک راننده، فردی با کت و شلوار رسمی و نفر سومی هم سرنشین عقب خودرو بود که وی هم لباس رسمی بر تن داشت. انها به من گفتند ما از کاروان دیگری هستیم که به طرف مسجد النبی می رویم و اگر مایل هستید خوشحال می شویم شما را هم برسانیم. من به سمت خودرو رفتم تا سوار شوم اما زمانی که در خودرو را باز کردم و خواستم بنشینم سرنشین عقب خودرو اسلحه ای را به پهلوی من قرار داد و گفت ساکت باش و سر و صدایی نکن انها من را بیهوش کردند. هنگامی که به هوش آمدم چشمهایم بسته بودند و فقط صدای هواپیمای غول پیکر که مسافربری نبود شنیدم. متوجه شدم که احتمالا در یک هواپیمای نظامی هستم.

وقتی به مقصد رسیدم متوجه شدم در داخل خاک آمریکا هستم.

وی تاکید کرد: در این مدت فشارهای روانی و شکنجه های روحی که به من وارد شد بسیار شدید بود. من را تحت این فشار روانی قرار دادند که یک سری اسناد و مدارکی را که همراه یک لپ تاپ بود با یک رسانه آمریکایی مطرح کنم که با خواست خودم به امریکا پناهنده شده ام و این مدارک را به همراه خودم به آمریکا اورده ام.

لینک
http://www.yjc.ir/News/NewsDesc.aspx?newsid=330811

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينم عكس دفتر حافظ منافع جمهوري اسلامي ايران در امريكا

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/a%7E4.jpg[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/a1%7E1.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=green][b]شهرام امیری 5 صبح فردا وارد تهران می‌شود[/b][/color]
[color=blue]شهرام امیری ساعت 5 صبح روز پنج شنبه از طریق پرواز "دوحه - قطر" وارد فرودگاه امام خمینی (ره) خواهد شد. [/color]

شهرام امیری کارشناس و محقق دانشگاه صنعتی مالک اشتر که سال گذشته در مدینه منوره ربوده شد در یک پیام تصویری که در تاریخ سه ‌شنبه 17 فروردین 89 مطابق با 5 آوریل 2010 ضبط شده و به روشی خاص به دست دستگاه‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران رسید به تشریح ربایش و وضعیت کنونی خود پرداخت.

وی دراین سند تصویری ارسالی که از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و در بخش های مختلف خبری پخش شد با بیان اینکه هم‌ اکنون در شهر توسان ایالت آریزونای آمریکا است تاکید کرد که در تاریخ 13 خرداد 88 در یک عملیات مشترک بین تیم‌های ترور و ربایش سازمان اطلاعات آمریکا (CIA) و استخبارات عربستان سعودی در مدینه منوره ربوده شده است.

ایران از زمان مفقود شدن این تبعه خود در عربستان بر ربوده شدن او توسط سرویس های امنیتی آمریکا تاکید داشت که انتشار این تصاویر ویدیوئی اثبات این نظر ایران به شمار می رود.

همچنین جمهوری اسلامی ایران همواره آمریکا را به عنوان مسئول حفظ جان امیری دانسته و برای مشخص شدن وضعیت این تبعه خود حداقل دوبار مسئولان سفارت سوئیس در تهران را به عنوان حافظ منافع آمریکا احضار کرده بود.

لینک
http://www.fararu.com/vdcfecdt.w6dytagiiw.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آدم تو کار آمریکایی ها سر در نمی یاره که . به همین راحتی مگه می زارن این آقا در بره اون هم از دست سرویس های اطلاعاتی و امنیتی . بزارن به همین راحتی دسترسی به اینترنت داشته باشه . من یک نظری دارم . شاید همه ی اطلاعات رو گرفتن بعد با این بهانه ها می خوان راهیش کنن پس اون فیلمی که ازش در اومد ، چی بود اون ؟ که قصد ادامه تحصیل دارم و از این جور بساطا .

حالا خودش بعدا می یاد تعریف می کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.