Recommended Posts

[quote]
[color=red][b]شهرام امیری پژوهشگر ربوده شده ایرانی به تهران بازگشت[/b][/color]
شهرام امیری پژوهشگر ربوده شده ایرانی دقایقی پیش با استقبال جمعی از هموطنان و مسئولان وارد فرودگاه امام خمینی تهران شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شهرام امیری ساعت 5 صبح امروز پنجشنبه با پرواز دوحه - تهران به ایران بازگشت و ساعت 5 و 25 دقیقه وارد سالن انتظار پروازهای ورودی فرودگاه امام خمینی تهران شد.

شهرام امیری کارشناس و محقق دانشگاه صنعتی مالک اشتر که سال گذشته در مدینه منوره ربوده شد در یک پیام تصویری که در تاریخ سه ‌شنبه 17 فروردین 89 مطابق با 5 آوریل 2010 ضبط شده و به روشی خاص به دست دستگاه‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران رسید به تشریح ربایش و وضعیت کنونی خود پرداخت.

وی دراین سند تصویری ارسالی که از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و در بخش های مختلف خبری پخش شد با بیان اینکه هم‌ اکنون در شهر توسان ایالت آریزونای آمریکا است تاکید کرد که در تاریخ 13 خرداد 88 در یک عملیات مشترک بین تیم‌های ترور و ربایش سازمان اطلاعات آمریکا (CIA) و استخبارات عربستان سعودی در مدینه منوره ربوده شده است.

ایران از زمان مفقود شدن این تبعه خود در عربستان بر ربوده شدن او توسط سرویس های امنیتی آمریکا تاکید داشت که انتشار این تصاویر ویدیوئی اثبات این نظر ایران به شمار می رود.

همچنین جمهوری اسلامی ایران همواره آمریکا را به عنوان مسئول حفظ جان امیری دانسته و برای مشخص شدن وضعیت این تبعه خود حداقل دوبار مسئولان سفارت سوئیس در تهران را به عنوان حافظ منافع آمریکا احضار کرده بود.

حسن قشقایی معاون پارلمانی امور ایرانیان و کنسولی وزیرامورخارجه به همراهی برخی دیگر از مسئولان در مراسم استقبال از شهرام امیری حضور داشتند.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1117002
[/quote]

[quote]
[color=red][b]پیشنهاد 50 میلیون دلاری آمریکا برای همکاری را رد کردم[/b][/color]
پژوهشگر دانشگاه مالک اشتر پس از بازگشت به کشورمان با اشاره به پیشنهادات و تطمیع هایی که از سوی آمریکا درباره وی صورت گرفته است گفت: آنها یک موبایل به بنده دادند و تا روز آخر تاکید داشتند که در صورت همکاری علاوه بر دادن 50 میلیون دلار شرایط زندگی در یکی از کشورهای اروپایی را برایم فراهم خواهند کرد.

شهرام امیری پس از بازگشت به کشورمان بامداد امروز پنجشنبه در فرودگاه امام خمینی (ره) در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر که آیا امتیاز و پیشنهاداتی از سوی آمریکا برای همکاری به شما ارائه شد گفت: در بحث ربایش بنده موضوع اصلی بحث تبلیغات روانی بود که از سوی آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی ایران دنبال می شد.

وی افزود: من پژوهشگر ساده ای هستم که در یک دانشگاه کار می کنم و کار محرمانه ای انجام نمی دهم. علاوه بر آن درب دانشگاهی که بنده در آن مشغول فعالیت هستند به روی همکاری باز است و کار محرمانه ای در آن صورت نمی گیرد.

شهرام امیری با تاکید بر اینکه از ابتدای ربایش بنده بحث تطمیع از سوی آمریکایی مطرح بود، تاکید کرد: از روز اول آمریکایی ها برای یک مصاحبه 10 دقیقه ای با شبکه خبری سی ان ان حاضر به پرداخت 10 میلیون دلار به بنده بودند.

پژوهشگر دانشگاه مالک اشتر یادآوری کرد: آنها به بنده اعلام کردند در صورتی که از بازگشت به جمهوری اسلامی ایران منصرف شوم حاضرند علاوه بر پرداخت 50 میلیون دلار و فراهم کردن شرایط زندگی در یکی از کشورهای اروپایی برای بنده شرایط حضور خانواده ام را در آن کشور نیز فراهم آورند.

امیری در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران درباره سخنان هیلاری کلینتون وزیرخارجه آمریکا مبنی بر اینکه وی آزادانه به آمریکا آمده و آزادانه به جمهوری اسلامی ایران بازگشته است، عنوان کرد: بنده تعجب می کنم که وزیرامورخارجه کشوری که مدعی حقوق بشر است ادعای آزادی بنده را می کند در صورتی که بنده را ربوده اند.

وی اضافه کرد: من مدارکی دارم که نشان می دهند آزاد نبودم و تحت نظر افراد مسلح سازمان های اطلاعاتی آمریکا قرار داشتم. شاید کلینتون از وجود چنین نیروهایی خبر ندارد که بهتر است در این زمینه از رئیس جمهور آمریکا بپرسد.

موضوع ربایش را به صورت حقوقی پیگیری خواهم کرد

امیری در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری که خواستار ارائه توضیحات بیشتر درباره چگونگی ربایش و آزادی شد گفت: یک سری موضوعات وجود دارد که بیان آن مناسب نیست. بنده بسیاری از موضوعات را ثابت خواهم کرد و تمام مسئله را از روز اول تا به امروز شرح خواهم داد.

پژوهشگر دانشگاه مالک اشتر در پاسخ به سئوال یکی دیگر از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا موضوع ربایش خود را از سوی آمریکایی ها به صورت حقوقی و از طریق مجامع بین المللی پیگیری خواهید کرد، گفت: این پرونده باز است و حضور بنده باعث خواهد شد که مدارک تکمیل تر شود. بنده تمامی مسائل مربوط به ربایش خود را از سوی نیروهای آمریکایی شرح خواهم داد و با تکمیل تر شدن مدارک، پرونده را از طریق مجامع بین المللی پیگیری خواهم کرد چرا که در این مدت خسارات زیادی به خودم و خانواده ام وارد شده است.

وی در پاسخ به این سئوال که به چه دلیل آمریکایی شما را هدف قرار دادند اظهار داشت: بهتر است این سئوال را از آمریکایی ها بپرسید.

اگر مشکلی داشتم به ایران باز نمی گشتم

شهرام امیری در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران که پرسید شایعاتی مطرح شده بود که شما جاسوس سی آی ای بوده اید، خاطرنشان کرد: این موضوعات قبل از رسانه ای شدن به بنده هم اعلام می شد و می گفتند که چنین بحث هایی را در رسانه ها در صورت عدم همکاری منتشر خواهند کرد.

وی افزود: سناریوهای مختلفی پس از ربایش بنده در نظر گرفته شده بود اما قطعا اگر مشکلی داشتم به ایران باز نمی گشتم.

خانواده ام تحت حمایت جمهوری اسلامی ایران بوده است

پژوهشگر دانشگاه مالک اشتر با بیان اینکه این رسانه ها حتی تهدید خانواده ام را از سوی جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند و آن را به عنوان شرطی برای بازگشت بنده عنوان کردند اما هیچگاه چنین نبوده و پس از ربایش بنده خانواده ام تحت حمایت جمهوری اسلامی ایران بوده است.

امیری با اشاره به اینکه شبکه ای بی سی نیوز مسئله را طوری مطرح کرد که بنده تحت فشار تهدید خانواده ام به ایران باز می گردم اعلام کرد: چون بنده به سناریوی تعریف شده از سوی آمریکایی ها تن ندادم آنها چنین بحث هایی را مطرح کردند.

هیچ گونه تحقیقی درباره فعالیت های هسته ای نداشته ام

وی در پاسخ به این سئوال که در سایت فردو و نطنز چه نقشی داشته است یادآور شد: من یک پژوهشگر دانشگاهی بودم و شاید اطلاعاتی که یک فرد عادی نسبت به نطنز دارد از بنده بیشتر باشد.

وی با تاکید بر اینکه هیچ ارتباطی با سایت فردو و نطنز نداشته است تاکید کرد: این حربه ای بود که از سوی دولت آمریکا مطرح می شد.

شهرام امیری خاطرنشان کرد: بنده هیچ گونه تحقیقی درباره فعالیت های هسته ای نداشته ام و مقامات و پژوهش های بنده سطح فعالیت هایم را نشان می دهد.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1117005
[/quote]
[quote]
[color=red]
[b]
جزئیات ربوده شدن شهرام امیری/
شهرام امیری: آمریکا قصد انتقال من به اسرائیل را داشت[/b][/color]
شهروند ربوده شده ایرانی که با تلاش جمهوری اسلامی ایران موفق به فرار از دست نیروهای امنیتی آمریکا شده است بامداد امروز پنجشنبه در بدو حضور در تهران جزئیات ربایش خود را اعلام و تاکید کرد ایالات متحده آمریکا او را تهدید به انتقال به اسرائیل کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، شهرام امیری پژوهشگر ربوده شده ایرانی بامداد امروز پنجشنبه به تهران بازگشت و در بدو حضورش در ایران در تشریح ربوده شدن خود توسط نیروهای امنیتی آمریکا گفت: من از مسئولان که با جدیت و دلسوزی موضوع من را پیگیری کردند تشکر می کنم چون تبلیغات منفی گسترده ای علیه من طراحی شده بود اما ایران به شهروند خود اعتماد داشت و بر همین اساس از من حمایت کرد.

وی همچنین از دستگاههای امنیتی به خاطر تلاش برای آزاد سازی او قدردانی و خاطرنشان کرد: این اقدامات نشان داد که سیستم اطلاعاتی آمریکا یک سیستم پوشالی بیش نیست و می توان بر این غول استکباری غلبه کرد.

امیری تصریح کرد: 14 ماه پیش من در مدینه و در مقابل هتلم توسط عوامل جاسوسی آمریکا و عربستان به مکانی نامعلوم در عربستان منتقل شدم و سپس با یک فروند هواپیمای نظامی از عربستان به آمریکا منتقل شدم.

وی افزود: در دو ماه اول که در آمریکا بودم تحت شدیدترین شکنجه های روحی و روانی ماموران سازمان اطلاعاتی آمریکا (سیا) بودم و هدف اصلی آمریکا یک بازی سیاسی علیه ایران بود.

این شهروند ایرانی تاکید کرد: از من می خواستند که در رسانه های گروهی اعلام کنم که به خواست خودم به آمریکا پناهنده شده ام و در این فرایند اسناد مهمی به همراه یک لپ تاپ که حاوی اسناد محرمانه هسته ای است به آمریکا منتقل کرده ام.

امیری این نوع اقدام آمریکا را در راستای خوی خصمانه استکبار توصیف کرد و گفت: فکر می کنم هر کس که جای من بود حاضر نمی شد شرافت خود را فدای خواسته های مالی کند.

وی از مقامات ایالت متحده آمریکا این سئوال را پرسید که چرا با وجود ادعا مبنی بر همکاری ام با آمریکا حاضر نشدند وجود من در این کشور را تایید کنند و یا اینکه به من اجازه دهند با رسانه های گروهی مصاحبه کنم.

امیری اضافه کرد: آمریکاییها می گفتند که اگر خواسته آنان را تمکین نکنم من را به اسرائیل تحویل می دهند به نحوی که دیگر با حضور من در زندانهای مخفی اسرائیل اثری از من نخواهد ماند.

وی همچنین گفت: بازجویانی از رژیم صهیونیستی در برخی جلسات بازجویی من حضور داشته اند و مشخص بود برنامه آمریکا انتقال من به اسرائیل است.

امیری در خصوص نحوه فرار خود از دست ماموران امنیتی آمریکا و نیز نحوه انتشار فیلم هایش در سایت های اینترنتی گفت: این موضوعات به یک معما تبدیل شده و خودآمریکایی ها نیز می گفتند این موضوع واقعیت ندارد اما من اسنادی را در اختیار دارم که آنها را منتشر خواهم کرد تا مشخص شود که ادعای آنان دروغ است.

حسن قشقاوی معاون کنسولی پارلمانی و امور ایرانیان وزیرامورخارجه پیش از سخنان شهرام امیری در جمع خبرنگاران با اشاره به سالروز ولادت امام حسین(ع) گفت: با تلاشهای جمهوری اسلامی ایران و مقاومت سرفرازانه این شهروند ایرانی و خانواده ایشان و ملت ایران بعد از 14 ماه خبر خوش ورود آقای امیری را شاهدیم.

وی همچنین از پایداری امیری و تلاشهای دستگاههای ذیربط قدردانی کرد.
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1117004[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]امیری اضافه کرد: آمریکاییها می گفتند که اگر خواسته آنان را تمکین نکنم من را به اسرائیل تحویل می دهند به نحوی که دیگر با حضور من در زندانهای مخفی اسرائیل اثری از من نخواهد ماند. [/quote]
عجب ....!!!
پس خود سرويس هاي اطلاعاتي امريكايي هم بر پليد بودن اسرائيل اذعان دارن و ما نمي دونستيم !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا رو شکر که به سلامت به ایران برگشت .

کاش وزیر اطلاعات از نحوه نجات دادن و آوردنش به ایران خبر می داد و می گفت چه جوری سربازهای امام زمان (عج) زدن تو دهن آمریکا و اسراییل :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الله اکبر الله اکبر الله اکبر.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]
در مراسم استقبال از شهرام اميري؛
قشقاوي تبادل اميري با سه تبعه آمريكايي بازداشت شده در ايران را رد كرد[/b]

به گزارش خبرنگار سياست خارجي خبرگزاري فارس، حسن قشقاوي معاون كنسولي، امور مجلس و ايرانيان خارج از كشور وزارت امور خارجه كشورمان كه صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم استقبال از شهرام اميري دانشمند و محقق ايراني در فرودگاه امام خميني (ره) حضور داشت، در نشست خبري كه به اين منظور برگزار شده بود، طي سخناني اظهار داشت: به بركت تلاش‌هاي همه جانبه دولت جمهوري اسلامي ايران و مقاومت سرفرازانه شهرام اميري شاهد حضور وي بعد از 14 ماه اسارت در ميهن اسلامي هستيم.
وي همچنين از مقاومت شهرام اميري و پايداري خانواده‌اش، تلاش وزارت خارجه و ساير ارگان‌هاي ذيربط و تلاش‌هاي همه جانبه در راستاي ارائه مدارك و مستندات لازم و پيگيري‌هاي سياسي گسترده در اين زمينه قدرداني كرد.
معاون وزير خارجه در پاسخ به سؤالي درباره مبادله شهرام اميري با سه تبعه آمريكايي بازداشت شده در ايران، تصريح كرد: رهايي اميري هيچ ارتباطي با اتباع آمريكايي بازداشت شده در ايران ندارد. نه طرف آمريكايي چنين ادعايي را مطرح كرده و نه چنين چيزي واقعيت دارد. اين سناريوسازي‌هاي تبليغاتي است كه رسانه‌هاي خارجي همواره دنبال مي‌كنند و كاملا بي پايه و اساس است. ما تكذيب مي‌كنيم و در آينده نيز روشن خواهد شد كه چنين چيزي نبوده است.
قشقاوي اين را حق طبيعي و قانوني شهرام اميري و دولت جمهوري اسلامي دانست كه در اين ربايش آشكاري كه صورت گرفته پيگير خسارت‌هاي معنوي و روحي وارده بر ايشان و خانواده‌اش باشند.
معاون وزير خارجه ادامه داد: همان گونه كه تاكنون نهادهاي ذيربط جمهوري اسلامي پيگير قضيه بودند از اين پس نيز با معيارهاي حقوقي شناخته شده بين‌المللي آين آمادگي وجود دارد كه نسبت به استيفاي حقوق تضييع شده ايشان و جبران خسارات اقدام شود.
قشقاوي در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس كه پرسيد آيا پيگيري‌هاي حقوقي مختص آمريكاست يا عربستان را نيز شامل مي‌شود؟ گفت: اجازه دهيد ابعاد مختلف قضيه در سير ربايش ايشان بررسي شود.
يكي از خبرنگاران با اشاره به اظهارات اميري كه عنوان كرد در زمينه هسته‌اي فعاليت نمي‌كرده از قشقاوي پرسيد چگونه است كه مقامات ايراني اميري را دانشمند هسته‌اي مي‌نامند؟ كه وي پاسخ داد: ما هيچ زمان اعلام نكرديم كه اميري دانشمند هسته‌اي است. مطالبي كه آقاي اميري عنوان كرد مثل زلال آب روشن و عين واقعيت است و هيچ چيز مبهمي وجود ندارد؛ مگر اينكه كسي بخواهد به مدد كارهاي ژورناليستي موضوع را پيچيده و مبهم كند.
به گزارش خبرنگار فارس، ملاباشي معاون دانشجويي وزير علوم كه به نمايندگي از وزير علوم در مراسم استقبال از شهرام اميري حضور داشت نيز طي سخناني تصريح كرد: ما با تمام قوا در همه مجامع علمي دنيا اين گروگان‌گيري كه بر خلاف تمام موازين بشري انجام شد را دنبال مي‌كنيم.
وي نسبت به بازگشت شهرام اميري به عنوان يكي از پژوهشگران ارتش 3.5 ميليوني پژوهشگران كشور ابراز خرسندي كرد.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8904240021

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ساختن هواپیما در کشور می تواند سبب رشد بسیاری از صنایع شود و موقعیت های شغلی و رشد اقتصادی زیادی برای ایران فراهم کند

اینگونه صنایع باعث رشد شرکت های صنعتی متوسط شده و برای آنها منابع مالی لازم برای توسعه و تحقیقات را فراهم می کند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18][color=darkblue]نگرانی مقامات ارتش امریکا ازافزایش بیماریهای روانی نظامیان اشغالگر خود[/color][/size]

بسمه تعالی

با سلام

بیماری‌های روانی، اعتیاد و خودکشی در میان سربازان آمریکایی همواره سیر صعودی دارد و این مساله موجب نگرانی شدید مقامات نظامی این کشور شده است.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/232710710_orig.jpg[/img]

به گزارش سرویس بین‌الملل شبکه ایران، بدنبال لشگرکشی کاخ سفید به کشورهای عراق و افغانستان طی هفت سال گذشته و فشارهایی که بر ‌سربازان این کشور وارد آمده،‌ خبرها حاکی از افزایش بیماری‌های روانی،‌ قتل و خودکشی در میان نظامیان آمریکایی افزایش یافته است.
پایگاه روزنامه آمریکایی " یو اس تو دی " گزارش داد که شمار نظامیان این کشور که اقدام به خودکشی می‌کنند به شدت افزایش یافته و این مساله مقامات ارتش آمریکا را سخت نگران کرده است.
به نوشته این روزنامه، در ماه گذشته میلادی شمار نظامیان ارتش آمریکا که اقدام به خودکشی کرده اند به 32 تن افزایش یافته است.
شمار نظامیان آمریکایی که در سال گذشته میلادی دست به خودکشی زده بودند، 244 تن اعلام شده است.
" کریستوفر فیلبریک" فرمانده بخش جلوگیری از خودکشی نیروهای ویژه امریکا علت افزایش خودکشی در میان نظامیان این کشور را افزایش استراس و فشارهای روحی در جریان جنگ عراق و افغانستان توصیف کرد.
این در حالی است که ژنرال " توماس لنگوبراند" یکی از فرماندهان ارشد آمریکا اعلام کرد که ارتش این کشور یک مرکز رایانه‌ای تاسیس کرده که سربازان با استفاده از این مرکز و بازی کامپیوتری فشارهای روانی خود را کاهش خواهندداد.
نشریه گاردین در این زمینه نوشت، این بازی رایانه‌ای جدید با نام " فراتر از جبهه " علاوه بر اینکه روی سربازان تاثیر می‌گذارد، از رفتارهای آن‌ها تاثیر می‌پذیرد و در اصل یک تعامل دوطرفه را با سربازان برقرار می‌کند. نقش اول این بازی سربازی است که با آخرین امکانات و تجهیزات نظامی، در منطقه حاضر شده است.
ارتش آمریکا قصد دارد هزاران نسخه از این بازی کامپیوتری جدید را در اختیار سربازان خود بگذارد تا احتمال خودکشی بین آن‌ها کاهش یابد. این مرکز برای توسعه و گسترش این بازی بین سربازان خود یک میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است.
این بازی در پایان نشان می‌دهد که سرباز قهرمان نزد خانواده و اقوام خود برمی‌گردد که این امر می‌تواند شادمانی سربازان آمریکایی حاضر در عراق را به دنبال داشته باشد.

منبع: شبکه ایران http://www.inn.ir/newsdetail.aspx?id=47066

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]حادثه تروريستي زاهدان براي چندمين بار خورشيد اخلاص، شجاعت و مظلوميت نيروهاي بسيجي را خلق كرد.

جوان آنلاين /علي رضايي - حادثه تروريستي مقابل مسجد جامع زاهدان گرچه صحنه هاي تلخي را به تصوير كشيد، اما براي چندمين بار خورشيد اخلاص، شجاعت و مظلوميت نيروهاي بسيجي را خلق كرد و جلوه نمايان كلام بنيانگذار انقلاب اسلامي كه فرمودند: «بسيج لشكر مخلص خداست» از قطرات خون «شهيد محمد گلدوي» در فضا نورافشاني شد.
اقدام به موقع اين شهيد بزرگوار براي مقابله با عامل تروريستي كه قصد ورود به داخل مسجد جامع زاهدان را داشت، حقيقتا عشق را در واقعيت معنا كرد. چراكه اگر آن انفجار در داخل مسجد و در ميان انبوه جمعيتي كه براي جشن ولادت علمدار كربلا حاضر بودند، رخ مي داد چه بسا به جاي 29 شهيد، امروز با 150 شهيد و يا بيشتر مواجه بوديم.
در واقع شهيد محمد گلدوي به محض اطلاع از آنكه فردي اصرار دارد بدون بازرسي وارد مسجد شود و به نوعي يك حادثه تروريستي قريب الوقوع برايش محرز شد، عامل تروريستي را در بغل مي گيرد و اين اقدام شجاعانه وي موجب آن مي شود تا مواد منفجره اي كه قرار بود بيش از 100 نفر را به شهادت برساند، قطعه هاي عشق و ايثار را از وجود محمد گلدوي و چهار تن ديگر از نيروهاي بسيجي مستقر در محوطه بر زمين و هوا فروزان كند.
بدين ترتيب عامل انفجاري كه به قصد جنايت و قتل مردم بي گناه، انتحار و خودكشي را پذيرفته بود، طعم مرگ با ذلت را چشيد و اما محمد گلدوي با انجام عمليات استشهادي، از جان خود براي حفظ جان ديگران گذشت و طعم شيرين شهادت را در اوج عزت و غيرت چشيد. براستي تفاوت آشكاري ميان اين دو پيداست. يكي فريب خورده شيطان كه عمليات انتحاري را براي آدم كشي اجرا و خود را قرباني هوس هاي حزب شيطان مي كند. ولي ديگري با فداكاري و اقدام استشهادي در راه رضاي خدا قدم برمي دارد و براي حفظ جان هموطنانش، از داغي كه مي رفت بر سينه صدها پدر، مادر، همسر و فرزند بنشيند، جلوگيري مي كند.
حال يك نكته قابل تامل باقي مي ماند كه امروز محمد گلدوي كجاست و روزي آن نزد كيست؟ و عامل تروريستي در كجاست و آيا مفري براي رهايي از عذاب الهي براي او مهياست؟ جسم هر دوي آنان قطعه قطعه شد و هر دو با آنكه مرگ را در چندقدمي خود مي ديدند اما از آن فرار نكردند و به سوي آن دويدند. اما يكي به سمت شهادت دويد و در آغوش سيد و سالار شهيدان قرار گرفت و ديگري با فريبي كه از جانب جندالشيطان خورده بود، به سوي شيطان دويد و نفرين و لعنت خانواده هاي داغدار را توشه راه خويش كرد.
اين نكته قابل تامل را مي توان در كلام خدا هم پيدا كرد، به طوري كه در سوره آل عمران، آيه 169 در خصوص شهيدان آمده است:
«ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون»
«و گمان مبر آنان كه در راه خدا كشته شده اند، مردگاني هستند، بلكه آنان زنده و در بارگاه پروردگارشان بهره مندند.»
و از سوي ديگر در خصوص سرنوشت نهايي منافقان تيره دل و رهروان شيطان در آيه 19 سوره مجادله چنين بيان شده است: «استحوذ علَيهم الشيطان فَأنساهم ذکر اللّه، اولئک حزب الشيطانِ، الا ان حزب الشيطانِ هم الخاسرون».
«شيطان بر آن ها مسلط شده است و ياد خدا را از خاطر آنها برده است. آن ها حزب شيطانند و بدانيد حزب شيطان زيان کارانند.»

لينك خبر : http://www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?Id=305514[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زد جان با تشکر از شما بابت متن زیبای ارسالیتون ولی اسم درست این شهید عزیز محمد گلوی هست که بیشتر خبر گزاری ها به اشتباه گلدوی مینویسند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب بود اسم تاپیک رو میزدید ، " فرق انتحار و استشهاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خداوند رحمت کنه این بنده خدا رو در جوار سید و سالار شهیدان جا بگیره و خدا لعنت کنه اون منتحر بی دین رو که خودش رو به وهابیت و حزب شیطاان فروخت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
وستان نکته جالبی که می تونم در مورد ایشون بگم اینه که ایشون فرزند همین مسجد هستند ودر همین مسجد بدنیا امده بودند و در همین مسجد نیز به خدا پیوستند تنها می تونم بگم
وبای ذنب قتلت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يك مقام آگاه در گفت‏وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس با اشاره به بازگرداندن شهرام اميري پژوهشگر ايراني به كشور و شكست مفتضحانه دستگاههاي اطلاعاتي و رسانه‌اي اين كشور در اين موضوع گفت: اين يك جنگ اطلاعاتي بين سازمان اطلاعات مركزي آمريكا و ما بود كه طراحي و مديريت آن توسط ايران انجام شد.

وي يادآور شد: ما در طراحي اين جنگ هدف‌گذاري اطلاعاتي مختلفي را ديده بوديم و به فضل خدا به همه اهداف خود در اين جنگ دست يافتيم بدون آنكه حريف ما هيچ پيروزي واقعي را به دست بياورد.

اين مقام آگاه، يكي از اين پيروزي‌ها را همين اظهارات مسئولان امنيتي آمريكا دانست كه گفته بودند " اطلاعات اميري نزد ماست و خود او در ايران ".

وي در تشريح اين موضوع گفت: ما در هدف‌گذاري خود به دنبال اين بوديم كه از درون سازمان اطلاعات مركزي آمريكا اطلاعات خوبي را به‏دست بياوريم و در مقطعي كه آقاي شهرام اميري در آمريكا بود، توانستيم ارتباطي را با وي در سال 88 برقرار كنيم و اطلاعات بسيار ارزشمندي از اين طريق به دست آمد و در عين حال ايشان مديريت و راهنمايي نيز شدند.

" به دليل آنكه اطلاعات شهرام اميري به خاطر فشردگي زماني و ملاحظات خاص از طريق ارتباط از راه دور قابل دريافت نبود، در بازگشت به ميهن اسلامي اين اطلاعات منتقل شد و دستگاههاي اطلاعاتي جمهوري اسلامي ايران هم اكنون جزئيات ارزشمندي از سازمان اطلاعات مركزي آمريكا در اختيار دارند كه پيروزي بسيار بزرگي است. "

* كشف ليست مورد نظر سيا براي ربايش

وي در خصوص نوع اطلاعاتي كه هم اكنون در اختيار نيروهاي اطلاعاتي كشورمان است نيز گفت: ‌اين اطلاعات هدف‌گذاري شده در حوزه‌هاي مختلفي است؛ اولاً مشخص شد سيا در مقابل كلاهبرداران حرفه‌اي باز هم فريب اطلاعاتي خورده است و برخي سازمان‌هايي كه براي سيا كار جمع‌آوري اطلاعات انجام مي‌دهند چون فهميده‌اند اين سازمان در مورد فعاليت صلح آميز هسته‌اي كشورمان جهت‌گيري مشخصي دارد و فقط بر گزينه انحرافي تاكيد مي‌كند، با گرفتن پول‌هاي كلان، اطلاعات كاملا منحرف و غلطي به آنها منتقل كرده‌اند كه اين اطلاعات هم اكنون در اختيار ما به طور كامل قرار گرفته است و آنها توانسته‌اند از اين طريق يك كلاهبرداري حرفه‌اي را انجام دهند كه يكي از آنها، سازمان تروريستي منافقين است.

وي همچنين ادامه داد: ما توانستيم اين موضوع را بفهميم كه آمريكائيها براي تكميل سناريوي فريبكارانه خود، در پي چه اقدامات ديگري بوده و به دنبال چه نفراتي براي ربايش و مستندسازي جعلي هستند.

به گفته اين كارشناس مسائل بين‌الملل، چون سيا اصرار داشته كه همين جهت‌گيري را داشته باشد، با اتكا به اطلاعات غلط راه‌هايي را پيموده و ادعاهايي را مطرح كرده است و حتي به آژانس بين‌المللي انرژي اتمي فشار وارد كرده بود اما براي اثبات اين ادعاهاي واهي دنبال آدم‌ربايي و تكميل مستندات براي فريب‌كاري بودند و بر همين اساس به آقاي اميري پيشنهاد دادند با به‏عهده گرفتن جزئيات و اسناد دروغين يك لپ‌تاپ موهوم از مواهب مادي كلاني برخوردار شود.

اين مقام مطلع با تاكيد بر اينكه اگرچه آمريكائيها بعدها فهميدند فريب خورده‌اند اما به خاطر تكرار ادعاهاي كذب، راهي جز ادامه همين مسير را نداشتند، اضافه كرد: اطلاعات و جزئيات فراواني در خصوص اين فريب خوردگي آمريكا موجود است كه در صورت نياز جزئيات آن مطرح مي‌شود.

* راه‌هاي نفوذ و ضربه پذيري سازمان اطلاعات مركزي آمريكا را تكميل كرديم

وي در خصوص ديگر اطلاعات هدف‌گذاري شده كه توسط شهرام اميري در اختيار جمهوري اسلامي ايران قرار گرفته است نيز گفت: ما همچنين راه‌هاي نفوذ و ضربه پذيري سازمان اطلاعات مركزي آمريكا را تكميل كرديم و برخي مكان‌ها، افراد و مرتبطين آنها نيز شناسايي شد.

اين منبع آگاه تصريح كرد: علاوه بر آنكه شيوه‌ها و روش‌هاي فعاليت‌هاي آنها در صحنه مشخص شد، موضوعات جزئي‌تر مانند خودروهاي آنها نيز مورد شناسايي قرار گرفت كه در صورت نياز جزئيات بيشتر آن اعلام مي شود.

* اعلام شماره‌هاي 2 خودرو متعلق به سازمان اطلاعات مركزي امريكا

وي افزود: براي تنوير افكار عمومي جهان و رسانه‌هاي علاقمند به پيگيري ربايش شهروند ايراني، شماره پلاك دو خودروي متعلق به سازمان اطلاعاتي آمريكا را اعلام مي‌كنيم تا خبرنگاران آزاد تمام دنيا بتوانند اين موضوع را پيگيري كنند. دولت آمريكا نيز بايد شرايط تحقيق را فراهم كند تا نتيجه اين موضوع كاملا مشخص شود.

"يكي از اين خودروها تويوتا كرم‌رنگ به شماره XXE60006 و ديگري شورولت مدل SUV آبي تيره به شماره XUK6939 كه اسم رمز آن SPIT FIRE است؛ هر دوي اين خودروها متعلق به ايالت ويرجينيا هستند. "

* گفت‏وگوي صميمانه اميري با خانواده؛ شكست سناريوي امريكائي‌ها

اين مقام آگاه در پاسخ به سؤال ديگر خبرنگار فارس در خصوص اظهار نظر برخي مقامات آمريكايي در خصوص تحت فشار گذاشتن اميري از طريق تهديد خانواده وي نيز گفت: اگر مواضع مختلف مقامات امنيتي، وزير خارجه و سخنگوي آمريكا مورد بررسي قرار بگيرد، نوعي آشفتگي و بيان حرف‌هاي متناقض مشهود خواهد بود كه يكي از آخرين موضوعات همين مسئله تهديد خانواده آقاي اميري است.

وي خاطرنشان كرد: پس از ارتباطي كه در سال 88 با روش‌هاي مختلف اطلاعاتي بين ما و شهرام اميري برقرار شد، وي گفت‌وگويي نيز با همسر خود داشتند و در همين فيلم كه هم اكنون نيز موجود است، آقاي اميري و همسرشان در يك گفت‌وگوي صميمانه با همديگر در خصوص موضوعات مختلف سخن مي‌گويند و همسر ايشان به وي اعلام مي‌كند كه در سلامت و وضعيت خوبي به سر مي‌برند و از وي مي‌خواهد مقاومت كرده و با آرامش براي بازگشت به ميهن تلاش كند.

اين منبع مطلع در پايان اعلام كرد: همانطور كه به طور گسترده در محافل آمريكايي و ساير كشورهاي غربي نيز گفته شده، ربايش آقاي اميري و بازگرداندن ايشان به ايران، شكست فاحشي براي سازمان اطلاعات مركزي آمريكا در جنگ با ايران بوده و بهتر است آنها اين شكست را بپذيرند وگرنه اطلاعات فراواني در اختيار ايران است كه در صورت لزوم منتشر خواهد شد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8904291565
:evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.