Recommended Posts

سلام

به گزارش گرداب :
مجله "رولينگ استون" به كشتار تفريحي غيرنظاميان بي‌سلاح و بي‌گناه در افغانستان پرداخته كه اعضاي گروه آمريكايي بدون هيچ دليل موجهي آنان را هدف پرتاب نارنجك دستي و شليك بي‌وقفه مسلسل دستي قرار مي‌دهند.

به گزارش گرداب به نقل از شبكه ايران، مجله "رولينگ استون" در مقاله‌اي تحت عنوان "تيم كشتار" به تشريح كشتار عمدي غير نظاميان عادي و مثله كردن اجساد افراد افغاني از سوی يك واحد نظامي (جوخه) ‌آمريكايي، جمعي تيپ پنجم استرايكت مستقر در منطقه قندهار افغانستان اختصاص داد.

در اين مقاله به تفصيل به كشتار تفريحي غير نظاميان بي‌سلاح و بي‌گناه مانند نوجوان 15 ساله‌اي به نام "گلمدين" پرداخته شده است كه از سوی اعضاي گروه آمريكايي متوقف شده و بدون هيچ دليل موجهي هدف پرتاب نارنجك دستي و شليك بي‌وقفه مسلسل دستي آنان قرار مي‌گيرد.

اين افراد بعدا در پاسخ به علت حمله به اين پسربچه، وي را به دروغ از افراد عضو طالبان معرفي مي كنند كه قصد حمله به آنها را داشته است.

به گزارش رولينگ استون، حداقل چهار غير نظامي قرباني شليك رگبار اين افراد شده‌اند. اين افراد همچنين اجساد متعددي را نيز به طرزي فجيع صرفا براي تفريح و شادماني مثله كرده‌اند. بر اساس گزارش مجله مذبور اين افراد در بازجويي‌هاي انجام شده به جنايات خود اعتراف كرده‌اند.

تارنماي مجله رولينگ استون همچنين مجموعه‌اي حاوي عكس‌هاي گرفته شده از سوی اعضاي جوخه مذبور، طي پنج ماه نخست سال گذشته ميلادي را در تارنماي خود منتشر كرده است. اين عكس‌ها بيش از 150 عدد است. رولينگ استون در صفحه‌اي كه به اين موضوع اختصاص داده به صراحت اعلام مي‌كند كه پنتاگون طي اتخاذ اقداماتي فوق‌العاده در صدد معدوم كردن اين عكس‌ها برآمد و كوشش گسترده‌اي را براي يافتن هر فايل در اين زمينه و جلوگيري از دست به دست شدن اين تصاوير قبل از بروز افتضاحي همانند قضيه ابوقريب اعمال كرد.

مجله رولينگ استون مي‌افزايد كه اين عكس‌ها نمايانگر فرهنگي بارز در ميان نيروهاي نظامي آمريكايي است كه در اين فرهنگ كشتار غير نظاميان بي‌گناه بهانه‌اي براي جشن گرفتن است.

‌وزارت دفاع آمريكا ظاهرا پس از نااميد شدن در مورد جلوگيري از افشاي موضوع اين جنايات و به دنبال انتشار مقاله مجله رولينگ استون طي بيانيه‌اي كوتاه با تصريح بر مغايرت قطعي با تصاوير منتشر شده از سوی مجله رولينگ استون با معيارها و ارزش‌هاي ارتش آ‌مريكا رسما پوزش خواسته است. اين وزارت‌خانه اعلام كرده است كه در حال حاضر دادگاه نظامي افراد خاطي در جريان است و تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تصاويري تكان‌دهنده از كشتار مردم افغان توسط نظاميان آمريكايي:
[url=http://media.farsnews.com/Media/9001/ImageReports/9001150957/11_9001150957_L600.jpg]تصویر 1[/url]
[url=http://media.farsnews.com/Media/9001/ImageReports/9001150957/12_9001150957_L600.jpg]تصویر 2[/url]
[url=http://media.farsnews.com/Media/9001/ImageReports/9001150957/16_9001150957_L600.jpg]تصویر 3[/url]
[url=http://media.farsnews.com/Media/9001/ImageReports/9001150957/14_9001150957_L600.jpg]این یکی رو اگه دلشو ندارین نبینید[/url][/quote]

سلام ...

متاسفانه ما از این عکس این چند وقته زیاد می بینیم ...
عراق ،
افغانستان
غزه ،
لبنان
بعدیش کجاست !؟

بعضی هاش که یه مشت بچه هستن به شدت دردناک تره برای من ...

برای من همون عکس پسره که مرده بود و چشم هاش هم باز بود به شدت تاثر بر انگیز تر بود ...
..............
//////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////

خطاب به دوست آذری ...

انسانیت حکم می کنه که اینجا متاثر بشی ... حتی اگه دشمنت باشه ... کدوم امامی از امامان شیعه گفتن اگه یه از خدا بی خبری بره تو کشور اسلامی و کشتار کنه تو باید خوشحال بشی !؟
مگه امام علی نبود با خبر بی حرمتی یه عده به اصطلاح مسلمون به یه زن یهودی که تحت حمایت مسلمانان بود گفت ( دقیق یادم نیست ) : « اگه مرد مسلمانی با شنیدن این خبر از غم و غصه هلاک بشه ، سزاواره » .... حالا شما می گی شیعه هستم و خوشحالی می کنی ...

اگه شیعه بودین این حکومت مقتدر شیعه تو جنوب کشورتون همسایه تون بود ، نمی رفتین به خاطر نژاد گرایی احمقانه تون دست به دامان دشمنان حکومت شیعه و همسایه تون بشین و بر ضدش اقدام کنی .... نمی اومدین بگین ایرانی تو تاریخ وجود نداشته !!!! ((( لااقل می گفتید ایران 2300 سال خاک ما رو اشغال می کرد یه چیزی ولی اینکه ایران تو تاریخ وجود نداشته .... ))))

هر چی بهتون شد از بی عرضگی و ندانم کاری و خیانت عظیمی بود که در حق ما کردید ... اگه همون موقع و حتی اگه همین حالا به جای آمریکا و اسرائیل و دشمنان ما به ما روی بیارید و از ما کمک بخواید می تونیم کمکتون کنیم و مشکلاتتون رو حل کنیم ... ولی دیگه اونقدر هم بزرگواری نداریم که به کسی که علنا باهامون دشمنی می کنه ، کمک کنیم .

دشمنی می کنید >>>
فحش می دید >>>
ادعای دروغ و تحقیر هم کنید >>>
رفیق غار دشمنان ما هم هستین ( آمریکا و اسرائیل ) >>>
ادعای ارزی هم دارید و برای بخشی از خاک ما نقشه می کشید >>>
گروه های تجزیه طلب رو هم حمایت می کنید >>>
حکومت ضد اسلامی هم که دارید ( منع حجاب هم که خاطرتون هست ) >>>

آخرش هم می خواین کمکتون کنیم !؟ سنگ پای قزوین هم در برابر شما از رو می ره ....
لااقل تو یه مورد کوتاه بیان بعد بگین ایران کمکون نکرد .... شما می رید دور هم می گید ایرانی ها احمق ، بی شعور ، کودن و ... ، بعد خودتون هم باورش می کنید !؟

تمام .... با پوزش از مدیران محترم ... ولی این دیگه عقده ای شد تو دلم که یه بار جواب پان ترک ها رو بدم ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="100"][quote]
خطاب به دوست آذری ...

انسانیت حکم می کنه که اینجا متاثر بشی ... حتی اگه دشمنت باشه ... کدوم امامی از امامان شیعه گفتن اگه یه از خدا بی خبری بره تو کشور اسلامی و کشتار کنه تو باید خوشحال بشی !؟
مگه امام علی نبود با خبر بی حرمتی یه عده به اصطلاح مسلمون به یه زن یهودی که تحت حمایت مسلمانان بود گفت ( دقیق یادم نیست ) : « اگه مرد مسلمانی با شنیدن این خبر از غم و غصه هلاک بشه ، سزاواره » .... حالا شما می گی شیعه هستم و خوشحالی می کنی ...

اگه شیعه بودین این حکومت مقتدر شیعه تو جنوب کشورتون همسایه تون بود ، نمی رفتین به خاطر نژاد گرایی احمقانه تون دست به دامان دشمنان حکومت شیعه و همسایه تون بشین و بر ضدش اقدام کنی .... نمی اومدین بگین ایرانی تو تاریخ وجود نداشته !!!! ((( لااقل می گفتید ایران 2300 سال خاک ما رو اشغال می کرد یه چیزی ولی اینکه ایران تو تاریخ وجود نداشته .... ))))

هر چی بهتون شد از بی عرضگی و ندانم کاری و خیانت عظیمی بود که در حق ما کردید ... اگه همون موقع و حتی اگه همین حالا به جای آمریکا و اسرائیل و دشمنان ما به ما روی بیارید و از ما کمک بخواید می تونیم کمکتون کنیم و مشکلاتتون رو حل کنیم ... ولی دیگه اونقدر هم بزرگواری نداریم که به کسی که علنا باهامون دشمنی می کنه ، کمک کنیم .

دشمنی می کنید >>>
فحش می دید >>>
ادعای دروغ و تحقیر هم کنید >>>
رفیق غار دشمنان ما هم هستین ( آمریکا و اسرائیل ) >>>
ادعای ارزی هم دارید و برای بخشی از خاک ما نقشه می کشید >>>
گروه های تجزیه طلب رو هم حمایت می کنید >>>
حکومت ضد اسلامی هم که دارید ( منع حجاب هم که خاطرتون هست ) >>>

آخرش هم می خواین کمکتون کنیم !؟ سنگ پای قزوین هم در برابر شما از رو می ره ....
لااقل تو یه مورد کوتاه بیان بعد بگین ایران کمکون نکرد .... شما می رید دور هم می گید ایرانی ها احمق ، بی شعور ، کودن و ... ، بعد خودتون هم باورش می کنید !؟

تمام .... با پوزش از مدیران محترم ... ولی این دیگه عقده ای شد تو دلم که یه بار جواب پان ترک ها رو بدم ...[/quote]

من که پان ترک و تجزیه طلب نیستم!منع حجاب توسط حکومت انجام نشد نمیدونم شایدم انجام شد و لنکران اجرا نشد ولی من نه سومقاییت و نه...خبری نشنیدم اگر فیلمی دارید بگزارید ما هم استفاده بکنیم لطفا فیلم باشه نه عکس.

ما چه خیانتی در حق شما کردیم؟؟

دشمنی:ما با مردم ایران دشمنی نداریم.تنها دشمن ملت آذربایجان ارمنیهایی هستند که من تاپیک جنایاتشونو زدم ولی منتشر نشد.
فحش:ببخشید شما به ما خر و الاغ میگید نه ما!
دروغ و تحقیر ما توسط فارسها ادعا نیست وقتی طرفداران تراکتور اسم بابک رو آوردند بلافاصله شعارهایی نظیر ترکها وحشی شدن و ....توسط پرسپولیسی ها گفته شد!نتیجه!تراکتور3جلسه محرومیت و پیروزی هیچی!
خوب دوست من دست ملت آذربایجان از قبل از فروپاشی شوروی برای کمک گرفتن به نزد شما دراز شده بود...محبوبیت امام خمینی و امام خامنه ای در نزد آذریها الانم زیاده.اون موقع ما چند صد بیت برای ایران و...نوشتیم جواب؟وقتی دیدیم داریم شکست میخوریم چی کار میکردیم؟منتظر فتح باکو میشدیم؟اجبار ما رو به همکاری با آمریکا و روسیه و اسراییل(روابط با اسراییل الان خیلی محدوده)مجبور کرد.آذربایجان به اندازه کافی معادنی داره و خاکش طلاست.نیازی به آذربایجان ایران نداره.اگه آذربایجان حمایتشون میکرد مثل کومله ها الان سلاح داشتند. :mrgreen:

نژادگرایی مطرح نیست.تالشی ها مدارسی به زبان خودشون دارند حتی اقلیت کرد هم همینطور!کجا نژاد گراییه؟

کی گفته ایرانی در تاریخ وجود نداشته؟هر کی گفته غلط کرده.ایران قدمتی 7000ساله داره.آذربایجان هم تقریبا 5000ساله(البته در ترکیه گورهای 8500ساله کشف شده.)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
ما چه خیانتی در حق شما کردیم؟؟

[b]فحش:ببخشید شما به ما خر و الاغ میگید نه ما![/b]
دروغ و تحقیر ما توسط فارسها ادعا نیست وقتی طرفداران تراکتور اسم بابک رو آوردند بلافاصله شعارهایی نظیر ترکها وحشی شدن و ....توسط پرسپولیسی ها گفته شد!نتیجه!تراکتور3جلسه محرومیت و پیروزی هیچی!
خوب دوست من دست ملت آذربایجان از قبل از فروپاشی شوروی برای کمک گرفتن به نزد شما دراز شده بود...محبوبیت امام خمینی و امام خامنه ای در نزد آذریها الانم زیاده.اون موقع ما چند صد بیت برای ایران و...نوشتیم جواب؟وقتی دیدیم داریم شکست میخوریم چی کار میکردیم؟منتظر فتح باکو میشدیم؟اجبار ما رو به همکاری با آمریکا و روسیه و اسراییل(روابط با اسراییل الان خیلی محدوده)مجبور کرد.آذربایجان به اندازه کافی معادنی داره و خاکش طلاست.نیازی به آذربایجان ایران نداره.[b]اگه آذربایجان حمایتشون میکرد مثل کومله ها الان سلاح داشتند. [/b]:mrgreen:

نژادگرایی مطرح نیست.تالشی ها مدارسی به زبان خودشون دارند حتی اقلیت کرد هم همینطور!کجا نژاد گراییه؟
[/quote]

سلام
اون خبر رو که پادشاه آذربایجان تصویب کرد و رفت ... حالا جرات نکرد اجرا کنه به من ربطی نداره ...
[quote]
دروغ و تحقیر ما توسط فارسها ادعا نیست[/quote]

من فارس نیستم ، لر هستم ... ایران چندین قومیت مختلف داره ... عرب ، کرد ، ترک ، لر ، بلوچ ، ترکمن و .... شما نیومده می خوای تفرقه تو کشور ایجاد کنی ، ایران هم یعنی سرزمین نجبا ... مثل ترکیه و ارمنستان و آذربایجان و گرجستان و ترکمنستان ، اسم کشور بر اساس اسم یه قومیت نیست که باعث قوم گرایی بشه ... این کشور تاریخ داره ...

1- فحش رو که همه به همه می دن ... تو ورزشگاه های ایران همه به همه فحش می دن ... شما هم رفتین خواهر و مادر و دختر کریم باقری و علی دایی رو آوردین جلوی چشمشون ... فوتبال رو نیار تو وسط

2- من می بینم که تمام تیم ها ( به خصوص خوزستانی ها ) رو باید تو تبریز نقره داغ کنند و هر جوری شده پدرشون رو در بیارن ( اونم نا جوانمردانه ) با داوری که به نفع شما می گیرن و هنوز هم ادعا دارین ... کدوم تیم شهرستان و حتی تهرانی بازیکنش داور رو زد و محروم شد و به خاطر مردمش رفتن محرومیتش رو رفع کردن ، والله شما صداتون به یه جایی می رسه ... بقیه ی شهرستان ها رو خودتون و تهرانی ها و اصفهانی ها با روش های جالبی ناک اوت می کنید و هنوز هم ادعا دارید ...

3- [b]آره ، به همراه ادعای تشکیل کشور آذری ... شاید خودتون ادعایی نداشته باشید ( که شک دارم نداشته باشید ) ولی حداقل دولت آذربایجان ادعا داره و این ادعا رو چندین بار علنی اعلام کرده ... شعور سیاسی هم خوب چیزیه ، اگه حکومت ایران از حکومت آذربایجان حمایت کنه معنیش اینه که ادعاهای دولت آذربایجان درسته [/b]
جمهوری اسلامی با دشمنانی نظیر حکومت های عربی ، طالبان ، آمریکا ، ناتو ، اسرائیل ، روسیه و ... می خوای چکار کنه ، بیاد از مردم حمایت کنه تا همین خودتون بگین می خواد از طرفداراش حمایت کنه تا آذربایجان رو اشغال کنه ... بشه تجزیه طلب و اشغال گر ...
.... ما همین چند روز پیش توسط پان کرد های وابسته به غرب چند نفر از مامورانمون به شهادت رسیدن و می ریم و می خونیم که کاربران ترک و آذری با وقاحت هر چه تمام تر می گن ، ایرانی های .... دارن از پ ک ک حمایت می کنند و ... کلا حرفهایی که شما می زنی بیشتر به گوش ما می رسه ولی اهمیتی نمی دیم ...

در ضمن ، حکومت جمهوری اسلامی با حکومت آذربایجان طرفه ... حالا زیاد به مردم آذربایجان برای ورود به ایران سخت نمی گیره ، دیگه حد خودتون رو بدونید ...

4- شما عرضه ندارید با 8.5 میلیون جمعیت می رین به جنگ 3.5 میلیون و شکست می خورید ، تقصیرش رو بندازین گردن ما ... بعدش موقعی که خیلی راحت ما رو نادیده می گیرین و می رین سراغ ترکیه و آمریکا و اسرائیل ، می خوای ما بیایم بهتون التماس کنیم که : « بزارین بهتون کمک کنیم » کار به مردم نداشته باش ... باید حکومت تصمیم بگیره ...

5- عزیزم اگه برنامه ی راز رو نگاه کنی ، تا حالا چندین مستند و برنامه در آشنایی با مردم آذربایجان نشون داده ولی به جاش من یه مستند بیشتر از ارمنستان ندیدم و اونم هدف این بود که بگه مسیحی های ارمنستان با غرب سر اعتقاد دینی مشکل دارن ...

6- نژاد گرایی اینه که اعلام می کنه ، کشور بزرگ آذربایجان ...

8- اگه می خواستین حمایت مسلحانه کنید ، مثل همون کومله که به توپ و راکت و بمب و ... بستیمش ، به همون بسته می شدید ... اونها رو هم همین آمریکا و اسرائیل و انگلیس و عربستان و ... دارن حمایت مالی می کنند و گرنه خیلی وقت پیش تومارشون بسته می شد .

اینها رو داشته باش و بعد اظهار نظر نکن ... من بهتون توصیه می کنم که یا حکومتتون رو عوض کنید یا منتظر باشید تا یه روزی نیروهای نظامی ایران سیاستمدارها و نظامی هاتون رو خفه کنند .

[quote]در پیام اخیر الهام علی اف به مناسبت روز 31 دسامبر که توسط رسانه های باکو از جمله خبرگزاری رسمی آذر تاج و شبکه تلویزیون دولتی آذ. ت. وی. منتشر شده، آمده است: "هموطنان عزیز! هم تباران محترم!... موجودیت دولت مستقل آذربایجان، شرایط گسترده ای را برای تقویت هر چه بیشتر اتحاد ملی میان [b]آذربایجانی های دنیا [/b]و سازماندهی[b] هموطنانمان[/b] فراهم می کند. در همین حال، هم تبارانمان در خارج از کشور نیز برای توسعه کشورمان و یاری رساندن به حل مشکلاتی که بروز می کند، تلاش می کنند. مثمر ثمر شدن این یاری رسانی در سایه اتحاد مستحکم، انسجام و سازماندهی مطلوب هموطنانمان امکان پذیر است. به همین علت نیز دولت آذربایجان نیز به امر سازماندهی [b]دیاسپورا[/b] (جمعیت ذی نفوذ در خارج از کشور) اهمیت زیادی میدهد و به این روند کمک همه جانبه می نماید."[/quote]

لینک : http://www.tabnak.ir/fa/news/140095

برادر شاید الهام علی اف رئیس جمهور یه کشور دیگه باشه ما خبر نداریم ، شاید هم آذربایجان تو جنوب شرقی آسیا باشه ... شاید هم منظورش از اتحاد آذربایجانی ها دنیا ، آذربایجانی های بیرون از کهکشان راه شیری باشه ....
ما احمق نیستیم ...
و این هم فقط نمونه ای از خروار بود وگرنه جمهوری اسلامی مانع از پخش شدن این اظهار نظر ها در ایران می شه ... اگه یک دهمی که این پادشاهتون علیه ما موضع می گرفت ، ما علیه آذربایجان موضع می گرفتیم اونوقت ...

فکر نکنید حالا که ایران تنها افتاده وسط آمریکا و ناتو و انگلیس و اسرائیل و حکومت های عربی هم باهاش دشمنی می کنند شما هم می تونید بیاین و یه ضربه بزنید و برید ... ایران بوده و خواهد بود ...

در ضمن در مورد جنگ قره باغ
[quote]جمهوری اسلامی ایران در این زمینه ابتکار عمل را در دست گرفت و مذاکرات مستقیمی را با طرفین درگیر انجام داد. اما هیچ یک از طرفین حاضر به تن دادن به رای هیئت میانجیگری نشد.[/quote]

نمی خواستین برای کمک به شما بیایم و ارمنی ها رو قتل عام کنیم و یه نسل کشی به شیوه ی عثمانی به راه بندازیم !؟

بازهم می گم ، مطمئنم اگه حکومت آذربایجان خالصانه برای حل مشکل قره باغ به ایران رو کنه و دست از ادعاها و اقدامات خصمانه اش بکشه ، جمهوری اسلامی این توان رو داره که موضوع قره باغ رو بدون در گیری حل کنه به گونه ای که هر دو طرف راضی باشن (( به شرطی که ترکیه و روسیه دخالت نکنه و ارمنستان زیاده خواهی نکنه ))

شما و ارامنه باید با هم تو این منطقه زندگی کنید ، نه شما می تونید اونها رو نابود کنید و نه اونها شما رو ،،، ولی حیف که دل های شما پر از کینه هست و دلیل شکست در جنگ رو در کمک ایران به ارمنستان (( حقیقت رو بگو ، نگو ایران بهمون کمک نکرد ، اون چیزی که تو سرتون هست رو بگید ، مرد باشید ، اون چیزی رو بگو که تو سایر فروم ها می گید ... اون چیزی رو که تو فروم های انگلیسی زبان رو می گید رو بگید ... ))
نکته ی جالبش هم اینه که ارمنی ها هم می گن تو باکو مرد نبود ، از تبریز اومدن کمکشون !؟؟ حالا این وسط ما شدیم متهم دو جانبه ....

درضمن ارامنه هم ادعاهایی دارن (( کدومش رو باور کنیم !؟ ))

[quote]
1- شما با کرکری خواندن به هیچ جا نخواهید رسید

2- قره باغ 20 سال است مستقل از جمهوری جعلی آذربایجان زندگی می کند

3- زمانی همین حرف های شما را ایلچی بیگ یعنی رییس جمهور مرده و پان ترکیست باکو
می گفت ولی نتیجه اش این شد که ارامنه قره باغ مناطقه اطراف این جمهوری را از شر حضور پایگاه های باکو کم کردند و او آرزوی اشغال قره باغ را به گور برد

4- از کدام جنایات حرف می زنید ؟

از قتل عام ارامنه در سومگاییت در فوریه 1988
و در گنجه در دسامبر 1988 و در باکو در ژانویه 1990
و در ماراقا در قره باغ در آوریل 1992
؟!!!
این ها که کشتار هایی بود که همفکران شما علیه ارامنه عملی نمودند

5- با زیاده خواهی روی خوش نخواهید دید
و مطمئن باشید کردهای ترکیه و ایرانی ها و تالشی های جمهوری جعلی آذربایجان و ... در کنار ارامنه خواب های شما و علی اف را به بی قراری تبدیل خواهند کرد

امتحان کنید !!!

مردم قره باغ برای استقلال خود همانقدر که سایر کشورها حق دارند - محق هستند[/quote]

این قسمت ایرانی های رو من تکذیب می کنم .... چون به هر حال نفعی برای ما نداره (( هر دو طرف یکی عاشق روسیه و اون یکی عاشق آمریکا و ترکیه و اسرائیل )) ما فقط می ایستیم و نگاه می کنیم icon_cheesygrin

اینم یه پست دیگه از یه آذری (کدام محق است !؟ ارمنستان یا آذربایجان >>> همه ی اینها از زمانی شروع شد که عثمانی و بعدش روس ها اومدن وسط )
[quote]
مربوطه در باکو و سایر جاهای آذربایجان نه مربوط به جنگ قراباغ بلکه مربوط به سال 1918 یعنی زمانی که نیروهای ترک برای آزادسازی باکو وسایر جاها از دست اشغالگران ارمنی خیلی اندک امامسلح و متحد روس که قتل و کشتار بسیار فجیعی انجام داده بودند بوده است رهبری نیروهای ترک نوری پاشا بوده که بعد از ورود به باکو و دیدن جنازه ها بی اختیاراشک از چشم هاش جاری شده و اذعان نموده که کشته های ما یعنی مردم بیگناه آذری چندین برابر بیشتر از کشته های ارمنیست
همچنین عرض کنم که استقلال جمهوری آذربایجان برای اولین بار نه در باکوی اشغال شده بلکه در تفلیس اعلام شد وپایتخت بعد از آزادسازی باکو از گنجه به باکو انتقال یافت
حالا تصور نمایید اگر در آنزمان باکو با کمک نیروهای روسی مدت زیادی در دست ارامنه میماند و ترکها به کمک آذریها نمیآمدند همانطوری که امروز قره باغ دست ارامنه است که صدالبته عامل اصلی روسیه است امروز به کدام ارمنی میتوانستیم اثبات کنیم که 92سال پیش آنجا ارامنه ای وجود نداشت واگر هم بوده اند خیلی اندک بوده اند امروز هم برای ما تاریخ چندین هزار ساله ای در میآوردند که باکو اصلا شهریست ارمنی
اگر امروز جمهوری آذربایجانی وجود دارد و روسها باکمک اندک ارمنی نتوانسته اند ریشه آذریهای شمال رود ارس را خشک کنند همچنین بعد از کشت و کشتار ارومیه و محاصره ناموفق خوی که اصلا حکومت ترک و مثلا ارمنی ستیزی در آنزمان درایران وجود نداشته که بهانه قراردهند بلکه هدف ارمنستان بزرگ خیالی بوده و نتوانستند به اهداف نامشروع خود برسند بدانید که تنها یاور مردم آذری در دوطرف ارس نیروهای ترک بوده اند نه فارس نه عرب و نه ملت دیگری حال میتوانید علت محبت و علاقه هرآذری رو به ترک و ترکیه درک نمایید البته کمک وحمایت ترکها نه جنبه اشغالگرانه و کشت و کشتار داشته بلکه برخلاف حمایت روسها بلکه کاملا مشروع و حق بجانب بوده است برای اطلاع بیشتر در مورد کشتارچندده هزاری ارومیه میتوانید به کتاب ارومیه در محاربه عالم سوز مراجعه نمایید در مورد علت تبعید و تحجیر ارامنه عثمانی در1915 هم باید دوستان حوادث و اقدامات ارامنه از سال 1890 در تشکیل گروههای تروریستی و اقدامات خرابکارانه و پاکسازی قومی جستجو نمایند والا بدون دلیل آمدن وکاملا یکطرفه بدون اشاره به زمینه ودلایل تحجیر قتل عام خواندنش در شرایطی که نتوان در مقابل ادعای چنان بزرگی نتوان مدرک و سند ارائه داد و نتوان گفت کجا اتفاق افتاده و مخالفت با هرگونه دعوت برای تحقیق و خاکبرداری توسط ترکها درشرق این کشور ویافتن گورهایی که اصلاوجود خارجی ندارندقبول این ماجراچیزی بیش از ساده لوحی نیست[/quote]

اصلا برین به این لینک و کامنت ها رو بخونید ( به سایتش ایراد نگیر ... مردانگی داره ، کامنت هر دو طرف رو گذاشته ... ... )
http://farsi.iranahayer.com/index.php?news=2478

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس چرا دوشکاهای ارامنه ایرانی بودند :mrgreen:

نه من نه دیگر آذریها به خاک ایران علاقه ای نداریم.منظور از توسعه یعنی چی؟؟

مگه توسعه فقط مرزیه icon_cheesygrin اکثر پزشکان که به مداوای بیماران ترک میپردازند ایرانی هستند.و خیلی رابطه اقتصادی خوبی با ترکان ایران دارن.
این رو ببین

این اعترافات که از یکی از سیاهترین لکه های ننگ تاریخ بشریت پرده بر میدارد توسط یک روزنامه نگار وشاعر معروف ارمنی نگاشته شده است که خود در آن جنایات شرکت داشته وآنرا مایه افتخار خود وارامنه میداند. باشد کسانی که هنوز نسبت به وقوع این فاجعه با تردید مینگرند با خواندن این اعترافات صریح وتکاندهنده بخود بیایند.
یکی‌ از شعرا و نویسندگان مشهور ارمنی به نام زوری بالایان در کتابی‌ تحت عنوان ؛احیا دوباره روحمان؛ از قتل عام خوجالی در تاریخ ۲۶ فوریه ۱۹۹۲ که خود نیز در آن شرکت داشته چنین مینویسد:
با خاچاتوریان به خانه ای که تصرف کرده بودیم وارد و کودک ۱۳ ساله تورکی رادیدیم که توسط سربازان ارمنی به پنجره اتاق میخکوب شده بود خاچاتوریان برای اینکه جلوی گریه و فریادهای کودک را بگیرد پستان بریده شده مادرش را به زور در دهان وی فرو برد بعد از آن من پوست سر و سینه و شکم کودک را کنده و تایم گرفتم کودک در عرض هفت دقیقه بر اثر شدت خونریزی جان داد و من با این عمل دچار شادی و شعف زاید الوصفی شدم و تمام روحم سر شار از غرور گردید.

خاچاتوریان جسد کودک را تکه تکه کرده و در مقابل سگهایی که از نژاد خود ترکها هستند انداخت!شب همانروز این کار را با سه کودک دیگر ترک تکرار کردیم `بدین شکل من به وظیفه خود به عنوان یک ارمنی عمل کرده و یقین دارم که که تمامی‌ ارامنه به ما و کارهایمان افتخار خواهند کرد.

زوری بالایان - از کتاب احیا دوباره روحمان- چاپ شده در صفحه ۲۶۰ تا ۲۶۲ نشریه وانادزور بتاریخ ۱۹۹۶.
علاوه بر این نویسنده و روزنامه نگار دیگر ارمنی به نام دیوید خردیان که اکنون ساکن لبنان می‌باشد در لابلای صفحات ۱۹ تا ۷۶ کتابی تحت عنوان'' در راه صلیب'' از مصیبتهای وارد به اهالی خوجالی در طی‌ قتل عام آنها توسط ارامنه به عنوان افتخار ارامنه یاد کرده و در صفحهٔ ۲۶ آن نوشته است:در یک صبح سرد در نزدیکیهای داش بولاق مجبور شدیم برای عبور از یک باتلاق از اجساد پلی‌ برای عبور بسازیم ''پود پول کوویک اوهانیان '' وقتی‌ ترس مرا در عبور از روی اجساد دید و اشاره کرده وگفت نترس حرکت کن و من پایم را روی جسد دختری ۹ تا ۱۱ ساله گذاشته و شروع به حرکت نمودم.پاهایم وتمام شلوارم غرق خون شده بود. بدین شکل ما از روی اجساد ۱۲۰۰ نفر که پلی‌ برای ما شده بودند گذشتیم.
در صفحهٔ۶۲ و ۶۳ '' مارتین ۲'' از یک گروه ارمنی به نام کافلان که وظیفه سوزاندن اجساد را بر عهده داشتند نام برده شده و در ادامه آمده است: ۲۰۰۰ نفر از منگولهای پست(تورکها) در یک کیلومتری خوجالی سوزانده شد .در آخرین ماشینی که برای سوزاندن حمل میکردند من دختری ۱۰ ساله را دیدم که علیرغم زخمهای زیاد در ناحیه سر و دست وسرما و گرسنگی همچنان زنده بود و به سختی نفس می‌کشید ;دخترک به من نگاه میکرد و من هیچگاه چشمها ی آن دختر ۱۰ ساله را که با مرگ دست و پنجه نرم میکرد را فراموش نخواهم کرد `سربازی به نام تیکرانیان گوشهای دخترک را گرفت و او را کشان کشان به داخل اجسادی انداخت که قرار بود سوزانده شوند سپس مواد آتش زا بر روی آنها ریخته و اجساد راآتش زدند' صدای نالهٔ و فریاد کسانی‌ که هنوز زنده بودند از میان آتش به گوش میرسید

موضوع قتل عام مردم ترک آذربایجان شهر خوجالی از سوی ارمنی ها در نشستی در واشنگتن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این کنفرانس توماس گولتز، روزنامه نگاری که از نزدیک شاهد فاجعه انسانی در خوجالی بوده است بر اهمیت شناسایی این واقعه از سوی جامعه جهانی به عنوان یک جنایت جنگی و نسل کشی تأکید کرد.
گولتز با اشاره به اینکه مدارک و شواهد زیادی در زمینه جنایت خوجالی وجود دارد اضافه کرد: در بین ارمنی ها نیز تغییر سیاست انکار کلی این جنایت آغاز شده است.
این روزنامه نگار همچنین فعالیتهای هفده ساله جمهوری آذربایجان در زمینه شناساندن ابعاد این فاجعه انسانی مورد تقدیر قرار داد.
در کنار این کنفرانس، نمایشگاه عکس و نقاشی های دانش اموزان آذربایجانی پیرامون فاجعه خوجالی برپا گردید و فیلمی نیز با موضوع فوق به نمایش در آمد.
ارمنی ها در ۲۶ فوریه سال ۱۹۹۲ یکی از خونین ترین فجایع عصر نو را رقم زدند.
در این روز نیروهای نظامی ارمنستان ۶۱۳ ترک آذربایجانی بی گناه از جمله ۱۰۶ زن و ۶۳ کودک را به قتل رساندند.
هزار شهروند خوجالی نیز در این روز زخمی شدند که مصدومیت ۴۸۷ نفر از آنان از جمله ۷۶ کودک بسیار شدید بوده است.
هنوز از سرنوشت ۱۵۰ نفر از ۱۲۷۵ اسیر ترک آذربایجانی که در جریان قتل عام خوجالی توسط نیروهای ارمنی به اسارت گرفته شدند خبری در دست نمی باشد.

اینها فجایعی است كه ارمنیها در قره باغ به بار آورده اند.این یك نسل كشی و كشتار دسته جمعی است كه ارمنیهای بیرحم در قره باغ به آن دست زده اند.ببینید و خودتان قضاوت كنید:

نقشه پایان جنگ، نواحی کرم‌رنگ متصرفات ارمنستان و مناطق زردرنگ نواحی در دست آذربایجان
روزنامه تركیه خبر داد
تبدیل مسجد تاریخی در قره باغ بالا به محل نگهداری حیوانات توسط ارامنه

یك روزنامه چاپ تركیه از تبدیل شدن یك مسجد تاریخی در منطقه قره باغ بالا به محل نگهداری حیوانات توسط ارامنه خبر داد.

روزنامه تركیه با درج خبری پیرامون این مطلب نوشت: مسجد تاریخی در خاك آذربایجان از سوی ارامنه به محل نگهداری گاو و خوك تبدیل شده است.
این روزنامه تصریح كرد كه مسجد تاریخی ساخته شده توسط معمار كربلایی صافی خان قره باغی در قرن 19 در شهر اقدم از سوی ارامنه به محل نگهداری گاو و خوك تبدیل شده است.
بر اساس مشاهدات یك روزنامه نگار روس كه در سایت قفقاز سنتر منتشر شده، سقف این مسجد تاریخی فرو ریخته، درها و پنجره های آن شكسته شده، كف مسجد تخریب شده و این مكان مقدس عبادت به آخور تبدیل شده است.
این روزنامه نگار روس می گوید كه بازدید از این مسجد را در معیت یك سرباز ارمنی و تحت نظارت وی انجام داده، اما خوش شانس بوده كه توانسته از وضعیت این مسجد تاریخی عكسبرداری كند، وی می‌افزاید كه در حین بازدید از مسجد متوجه شده كه كف آن پوشیده از مدفوع چهارپایان است.
Kod:

قایناق:http://www.cloob.com/profile/memoirs/one/username/tavahhom007/memid/2365130

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ...
کلا تا همین جاش هم حرف های آقا مصطفی و مدیران رو نادیده گرفتم ...
چند خط می نویسم ، اگه تعصب نداشته باشی همه چیز درست می شه ...

دشمن های فعلی ایران :
1- آمریکا
2- اسرائیل
3- غرب

دشمن های استراتژیک ایران
1- روسیه

[b]حکومت[/b] آذربایجان هم با آمریکا و هم با اسرائیل شده متحد استراتژیک و به اسرائیل آزادی عمل ویژه ای داده و هم رادار قبله ی روس ها رو اونجا داره ( من نفهمیدم چطور از یه طرف با روس ها اینقدر به ظاهر بدید و از یه طرف دیگه باهاشون رابطه ی نظامی دارید !؟ )
[b]
در ضمن ، حکومت ما مرزهامون رو برای شما تقریبا باز کرده و با مردم شما مثل مردم ایران رفتار می کنه ( ایران با هیچ کشور اینجوری برخورد نکرده ) ولی حکومت شما هزاران مانع برای سفر مردم ایران به آذربایجان ایجاد کرده .[/b]

حالا بگو کدوم کشور اینهمه سینگال دوستی ارسال کرده و در جواب چی گیرش اومده !؟

ا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخوی های گرامی برادر عزیز جناب تامکت اسپارو برادر عزیز جناب 100

خواهش می کنم استدعا می کنم به شما التماس می کنم این بحث ها رو مطرح نکنید من اصلا کاری به قواعد وب سایت و هشدارهای (البته بجای) مدیران ندارم اما به هزار و یک دلیل کاملا حیاتی و بسیار روشن برای بزرگوارانی مثل شما بعنوان یک برادر کوچک و کم بضاعت در سواد سیاسی استدعای عاجزانه دارم در این شرایط خطیر و خاص کشورمون بیاین بجای این حرف ها دل های روشن خودتون رو با هم یکی کنید؛ دست دوستی و برادری به هم بدیم و کشور رو مثل همیشه سربلند و با عزت پیش ببریم و بسازیم. همه ما برادران و خواهران یک خاک یک مام میهن یک تاریخ و فرهنگ همه مون از ریشه های مشترکی هستیم پدران ما برای این سرزمین جانفشانی ها کردن خداوند باریتعالی این کشور رو همیشه از امدادهای خاص خودش در خطرناک ترین موقعیت ها بهره مند کرده از شما خواهش میکنم بیاین و این حرف ها رو این حواشی رو فراموش کنید. به حال و آینده فکر کنیم.
با فروتنی و احترام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اخوی های گرامی برادر عزیز جناب تامکت اسپارو برادر عزیز جناب 100

خواهش می کنم استدعا می کنم به شما التماس می کنم این بحث ها رو مطرح نکنید من اصلا کاری به قواعد وب سایت و هشدارهای (البته بجای) مدیران ندارم اما به هزار و یک دلیل کاملا حیاتی و بسیار روشن برای بزرگوارانی مثل شما بعنوان یک برادر کوچک و کم بضاعت در سواد سیاسی استدعای عاجزانه دارم در این شرایط خطیر و خاص کشورمون بیاین بجای این حرف ها دل های روشن خودتون رو با هم یکی کنید؛ دست دوستی و برادری به هم بدیم و کشور رو مثل همیشه سربلند و با عزت پیش ببریم و بسازیم. همه ما برادران و خواهران یک خاک یک مام میهن یک تاریخ و فرهنگ همه مون از ریشه های مشترکی هستیم پدران ما برای این سرزمین جانفشانی ها کردن خداوند باریتعالی این کشور رو همیشه از امدادهای خاص خودش در خطرناک ترین موقعیت ها بهره مند کرده از شما خواهش میکنم بیاین و این حرف ها رو این حواشی رو فراموش کنید. به حال و آینده فکر کنیم.
با فروتنی و احترام[/quote]

[b]بسمه تعالی

با سلام

[color=green]ضمن تشکر از دوست خوبمون patriot1979 بابت تذکر بجا و متین و هوشیارانه به دوستان [/color]

[color=darkred]و نیز در تایید اوامر و فرمایشات مدیر ارشد سایت آقا مصطفی عزیز ،[/color]
[color=orange]
حقیر هم بنابر وظیفه به این دوستان توصیه مبکنم از خودشون خویشتنداری بیشتری نشون بدن و از انحراف تاپیک بیش از این حذر کنند [u]مخصوصا جناب tomcatsparrow عزیز[/u] که یکجانبه به قاضی رفته و در نظر ندارن که در کشور عزیزمون ایران اسلامی برادران عزیز و متعهد و غیرتمند آذریمون قبل از اینکه خودشون رو آذری ترک زبان بدونن یک ایرانی به تموم معنای و مومن و مسلمان میدانند. [/color]

[color=brown]لذا هشدار داده میشه که از سمپاشی و اظهارات تشتت آفرین و تفرقه افکنانه که از اهداف شوم و خیال خام دشمنان ملت خداجو و مومن و مسلمان ایران هست جداً خوددرای کنید تا جای گله و ناراحتی باقی نمونه چون این مسئله هم خلاف مقررات سایت و هم جرمی کیفری و سیاسی امنیتی از نظر قوانین جزایی کشور محسوب میشه..[/color]

[color=indigo]در غیر این صورت[/color]

[size=14][color=red]با کاربران خاطی بیش از این مماشات نخواهد شد و شدیداً برخورد خواهد شد[/color][/size]

[color=blue]یا علی مدد[/color][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با کاربران خاطی بیش از این مماشات نخواهد شد و شدیداً برخورد خواهد شد
[/quote]

آقا نجف خشن شدي ؟! :mrgreen:

دوستان من از اين قافله عقب موندم بي زحمت اين بحث رو توي يه تاپيك ديگه شروع كنيد تا يه بحث گرم داشته باشيم ! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده این بحثو تموم میکنم اصلا:

عیب رندان مکن ای عابد پاکیزه سرشت

که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش روز يكشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران،كشتي نفتكش voyager 1 در جنوب غرب پاكستان در آب‌هاي بين‌المللي اقيانوس هند مورد هجوم دو فروند قايق تندروي دزدان دريايي قرار گرفت كه با هوشياري و اقدام به موقع تكاوران نيروي دريايي ارتش بدون هيچ آسيبي مسير خود را به سوي خاوردور ادامه داد.
دزدان دريايي پس از تيراندازي تكاوران نيروي دريايي متواري شدند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قهرمان دو دوره رقابتهای قویترین مردان ایران که سابقه حضور در مسابقات جهانی را نیز در کارنامه ورزشی اش داشت، شامگاه شنبه در درگیری مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان درگذشت.

به گزارش خبرنگار مهر، روح الله داداشی قهرمان دو دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران که سابقه حضور در چندین دوره رقابتهای قویترین مردان جهان را نیز در کارنامه ورزشی خود داشت شامگاه شنبه در منطقه غرب کرج مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان شهید مدنی جهانشهر کرج دار فانی را وداع گفت.

داداشی که همزمان با میلاد حضرت علی (ع) در آسایشگاه کهریزک حاضر شد و ساعاتی را در کنار سالمندان و کودکان معلول سپری کرد، هنگام مرگ 30 ساله بود. این قهرمان قویترین مردان ایران از ناحیه گلو و سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان به جان آفرین تقدیم کرد.

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2011/06/658615_orig.jpg

آخرین حضور روح الله داداشی در آسایشگاه کهریزک به مناسبت میلاد حضرت علی(ع)

جزییات حادثه:

ایرنا با اندکی تفاوت نوشت:

يك منبع آگاه گفت ' روح الله داداشي ' قوي ترين مرد ايران و جهان در درگيري با سه جوان جان خود را از دست داده است.

اين منبع آگاه كه خواست نامش فاش نشود ، گفت داداشي شب گذشته به همراه يكي از دوستانش با خودروي شخصي اش از سمت شمال به جنوب در خيابان گلشهر كرج در حركت بود كه در ازدحام خودروها بين راننده يك دستگاه پرايد و داداشي درگيري لفظي بوجود مي آيد.

وي بيان داشت : اين درگيري لفظي بين روح الله داداشي و سه سرنشين خودرو پرايد تا خيابان پونه كرج ادامه مي يابد و در نهايت سرنشينان ، از دو خودرو پياده شده و به درگيري فيزيكي مي پردازند.

در اين در گيري يكي از سرنشينان پرايد چند ضربه چاقو به گردن و سينه روح الله داداشي وارد مي كند و بلافاصله به همراه دو سرنشين ديگر پرايد متواري مي شوند.

شدت جراحات وارده به حدي بود كه داداشي قبل از انتقال به بيمارستان جان خود را از دست مي دهد.

روح الله داداشي چند دوره عنوان قوي ترين مرد ايران / مردان آهنين / را به خود اختصاص داد.

وي در رقابتهاي قوي ترين مردان جهان كه سال گذشته با شركت 12 تن از قوي ترين مردان جهان در جزيره قشم برگزار شد عنوان قهرماني را كسب كرد.

وي پس از اين مسابقات اعلام كرد كه ديگر قصد ندارد در رقابتهاي قوي ترين مردان ايران شركت كند.
http://www.tabnak.ir/fa/news/177403/قهرمان-قویترین-مردان-ایران-به-قتل-رسید+عکس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

متاسفانه این گروهای قوی ترین مردان از یکی از بی نظارت ترین بخش های ورزش ایران به اینجاها می رسن و بعید نیست کسی برای مقاصد به اصطلاح ورزشی ایشون رو کشته باشه ...

در ضمن ، کسی که بتونه چنین آدمی رو با چاقو بزنه اونم از جلو بزنه مسلما یه فرد عادی نیست ، یکی باید در حد خودش باشه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من كه خيلي جا خوردم ، خيلي هم افسوس !
بنده خدا امثال قهرمان جهان شده بود !
جدا جون آدميزاد به نخ هم بند نيست !
خدا بيامرزدش ، هميشه بين تمام اين مثلا قويترين مردان ، از همشون با ادب تر و آروم تر بود .
خدا رحمتش كنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.