Recommended Posts

خداوند به خانواده ان مرحوم صبر دهد
دست مریزاد به مسئولین امنینی کشور تو روز روشن نه تنها به نوامیس مردم تجاوز می کنن اونها رو چاک چاک می کنن بلکه امروزه دیگه هیچ کس به لطف این امنیتدر خیابان ها در امان نیست .مختار ثقفی چه کرد و ...
فقط خواستم این نکته را به اونهایی که با طرح گشت های بسیج در سطح شهر مخالفت میکردند یاداوری کنم که این بی امنیتی ماحصل همان شعارهای پوچ و واهی است زمانی که به خاطر اهداف شخصی و صرفا سیاسی با نیروی مخلص و بی ادعا و کاری بسیج ان گونه برخورد شد باید این روزها و این تنبلی دستگاه امنینی رو می دیدن ولی متسفانه کو چشم بیدار و گوش شنوا چیزی که ارزش ندارد مال و جان و ناموس مردم است

واقعا اگه نیروی انتظامی قادر به تامین امنیت داخل مرزها نباشه خدا به داد مرزها برسه که به دست چه نیرویی داره اداره و کنترل میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید کاری کرد که حمل قمه و قداره و چاقو ...
فرقی با اسلحه نداشته باشه
این همه قانون تو این مملکت داره هر روز تصویب میشه
یه قانون درست حسابی هم برای حمل سلاح سرد بذارن بعدم سفت و سخت اجراش کنن
این همه هم نیروی بسیج پای کار هست.
بگذریم که دلیل همه این مسائل یه چیز دیگست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان
بنده فکر کنم پنج سالی هست که مطالب این سایت رو دنبال میکنم اما این اولین پستم هست. واقعا خبر تاسف بار و خشم اوری هست و تا چند ساعث اول که این خبر رو خوندم خیلی اعصابم بهم ریخته بود و امیدوارم که مسولان پیگیری کنند اما یک نکته بسایر جالب و حاشیه ای رو با این عکس مطرح میکنم که نشان دهنده دشمنی عده ای انسان حقیر است که از مرگ ایشان خوشحال شدند!
http://www.shiaupload.ir/images/57005299652085467752.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]لطفا دوباره وارد پروسه جوگیری نشوید ...[/quote]

نه بابا چه کاریه ..... میشینیم زنجیر می چرخونیم که همه جا آرومه ...... امنیتمون زبان زد بود که داره بر باد فنا می ره .......

آقا رضا قویترین مرد ایران و جهان به قتل رسیده ..... شما فقط همین به ذهنت رسید ؟؟!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نه بابا چه کاریه ..... میشینیم زنجیر می چرخونیم که همه جا آرومه ...... امنیتمون زبان زد بود که داره بر باد فنا می ره ....... [/quote]

حرف تولید نکن از خودت و درست و بجا نظرات رو مطالعه کن:

[quote]لطفا دوباره وارد پروسه جوگیری نشوید ...[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز خدا رو شکر که اينجا مثل آمريکا داشتن سلاح گرم آزاد نيست وگرنه ..... !!!! واقعا داريم به کجا ميريم ?

هر چند اينها بايد اعدام بشن, ولي بايد دنبال دليل اصلي گشت . و گرنه هر کسي در اين مملکت ميدونه که مجازات آدم کشي اعدامه !!! منتها چرا اين جرايم چاقو کشي وغيره مدام داره هر روز بيشتر ميشه دلايل ديگري داره که ..........

:rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا وقتی که احکام اسلامی کاملا اجرا نشه و ترس از چوب حقوق بشر اروپایی نزاره احکام اسلام رو کاملا اجرا کنیم اوضاع بدتر هم میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روحش شاد

بله دیگه وقتی نیروهای آموزش دیده سر پست اصلی خودشون نباشن و در حال جمع آوری دیش های ماهواره و برخورد نظامی امر به معروف و نهی از منکر باشن ( امر به معروف و نهی از منکر به روش نظامی که اسلام با اوون 100 % مخالف هست اگر شرایط اصلی و تاثیر گذار اوون رو خوانده باشید دوستان من) همینه دیگه!!!!!! به خدا قسم با چشمان خودم دیدم که امشب کلی از برادران کلاه کج دارن برای ارتقاء امنیت اخلاقی ( مبارزه با بد حجابی تلاش میکنند) جلو یکی از مراکز تجاری رفتم جلو به یکی از این عزیزان گفتم که خدایش این حق هست شما که اینقدر آموزش دیدید برای مبارزه و ماموریت های خاص خود باید بیاید برای مبارزه با بد حجابی به کار گرفته بشید ؟!!!!!!!!
اوون بنده خدا چیزی نگفت گفت لطفا بفرمایید برید . [size=7]قشنگ میشد فهمید تو چشماش که خودشون هم نا راضی بودن از این دستور بالا .[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تا وقتی که احکام اسلامی کاملا اجرا نشه و ترس از چوب حقوق بشر اروپایی نزاره احکام اسلام رو کاملا اجرا کنیم اوضاع بدتر هم میشه[/quote]

تو پست قبليم هم گفتم. همه ميدونن که مجازات آدم کشي اعدام هست ! منتها چرا باز اين جرايم داره افزايش پيدا ميکنه ?? پس خود اجراي حکم راه حل نيست.... مشکل جاي ديگست ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]تا وقتی که احکام اسلامی کاملا اجرا نشه و ترس از چوب حقوق بشر اروپایی نزاره احکام اسلام رو کاملا اجرا کنیم اوضاع بدتر هم میشه[/quote]

تو پست قبليم هم گفتم. همه ميدونن که مجازات آدم کشي اعدام هست ! منتها چرا باز اين جرايم داره افزايش پيدا ميکنه ?? پس خود اجراي حکم راه حل نيست.... مشکل جاي ديگست ....[/quote]
دوسته بزرگوارم من رشته ام حقوقه
حکم آدم کشی اعدام هست
اما چون دعوا دست جمعی بوده و باید در برابر یک جان یک جان گرفته بشه حکم هر سه نفر اعدام نمیشه مگر خانواده مقتول ما التفاوت دیه {ارش } رو بده تا 3 نفر اعدام بشن که تو ماه حرام دیه 2 برابر هست
اما
اگر قانون گذار بدون توجه به شخص مقابل این نظر رو داشته باشه
استفاده از سلاح برای ایجاد رعب و وحشت و نا امنی در حکم بر هم زدن نظم جامع اسلامی هست حکمش اعدام هست {این دیدگاه بخاطر حقوق بشر غربی زیاد رعایت نمیشه} و اینکار رو با جدیت انجام بدن اون هم در ملع عام به نظر شما پیشگیری نمیشه
دوستی فرمودند
[quote]واقعا جاي تاسف دارد
نمي دانم تا كي بايد اين نا امني ها ادامه پيدا كند

البته ديگه بحث دخالت خارجي نيست نمي دونم نيروي انتظامي و مقامهاي مسيول چگونه مي خواهند امنيت رو برگردونند

چند تن از دو ستام بخاطر سرقت موبايلشون چاقو خورده اند نمي دانم تا كي با اين چاقو كشها بايد مماشات بشه :rose:[/quote]
خوب ما در همین قضییه این احکام رو اجرا کنیم سرقت و زورگیری و تجاوز و دعوا با سلاح سرد حکمش اعدام همه رو هم اجرا کنن در عموم باز هم به نظر شما چاقو کشی صورت میگیره
من احتمال میدم درصدش کم بشه البته با عقل ناقصم البته نظر شما هم محترم هست و بزرگوارانه شاید من درکم به اندازه شما نباشه و نتونم این مسئله رو مثل شما حلاجی کنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]نه بابا چه کاریه ..... میشینیم زنجیر می چرخونیم که همه جا آرومه ...... امنیتمون زبان زد بود که داره بر باد فنا می ره ....... [/quote]

حرف تولید نکن از خودت و درست و بجا نظرات رو مطالعه کن:

[quote]لطفا دوباره وارد پروسه جوگیری نشوید ...[/quote][/quote]

اولا حرف را تولید نمی کنند بلکه می گویند

دوما من درست و بجا نظرات دوستان را مطالعه می کردم تا این که به نظر شما رسیدم .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یادمه در برنامه صندلی داغ چند ماه پیش میگفتی که چقدر کباب کوبیده دوست داری و هر وقت هم میخوری زود خوابت میگیره
چقدر آروم حرف میزدی با اون گردن قطورت
همیشه میخندیدی. "انشاالله" و "خدا را شکر" همیشه ورد زبانت بود
باورم نمیشه که مردی! واقعا نمیشه

راستی نیروی انتظامی اون موقع کجا بوده؟ داشتن رو پشت بوم مردم دیش ماهواره قیچی میکردند یا سره چهار را وایساده بودن ژیگول ها و فوفول ها را میگرفتند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1. برنابای عزیز به نظرم مجاززات اعدام مختص همون کسی است که فاعل و مباشر قتل بوده یعنی، کسی که چاقو زده. دو نفر دیگر نهایتا در صورت داشتن شرایط می توانند معاون جرم باشند. البته اعدام هم عبارت درستی نیست و باید گفت قصاص که می تواند با رضایت ولی دم تبدیل به دیه یا عفو کامل بشه که بنا به قانون احتمالا در چنین صورتی 10 سال زندان خواهد داشت.
2. دوستان توجه شما را به نحوه ی پوشش چرایم در رسانه ها جلب می کنم! به این قضیه توجه داشته باشید. رسانه ها به برخی جرایم که دارای ارزش خبری هستند به صورت بلد شده می پردازند. (جرایمی که دارای خشونت، جاذبه ی جنسی، سلبریتی و ... باشد را دارای ارزش رسانه ای می گویند) این یکی از کابوس های دستگاه های مبارزه با جرم در همه ی کشورهاست. یعنی می تونه ترس از جرم را بیش از میزان واقعی جرایم در جامعه افزایش بدهد. افزایش ترس از جرم منجر به تقاضای مجازات های سنگین تر میشه و تقاضای مجازات سنگین تر باعث میشه که سیاست های پوپلیستی در مبارزه با جرم زیاد بشه که یک موردش افزایش بی رویه ی مجازات های سنگین است. چون سیاست پوپلیستی هیچ تاثیری بر کاهش جرم نخواهد داشت لذا وارد یک دور بی پایان می شویم. متاسفانه رسانه های ما چند وقتی است که به صورت بسیار ناشایست در حال تشدید این دور هستند که نشون میده ما اصلا سیاست رسانه ای در مواجهه با پدیده ی جرم و جنایت نداریم یا این که مقصودی پشت پرده وجود دارد....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.