Recommended Posts

http://www.kalam.tv/fa/video/83139/index.html

این لینک فیلمی هست کع دو ساعت قبل از حادثه تو برنامه ی فیتیله جمعه تعطیله ضبط شده

یادش گرامی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعاْ متاسفم

خب دست مريزاد داره به برادران قوه قضاپيه و عزيزان نيروي افتضاح.. ببخشيد انتظامي !

يه بچه 15 ساله مي ياد قهرمان ملي رو ميكشه ! جالبه كه كم كم اون دو نفر ديگهع دارند تبرپه ميشن ! خب يه سوال :
اگه اون دو نفر ديگه نبودند ايا تمركز پهلوان ما بالاتر نبود ؟ آيا حريف اون نميشد يا نميتونست جلوي ضربه خوردن خودش رو بگيره ؟؟ پس همه طوره اونها هم مقصر هستند و شريك جرمند اونها هم بايد اعدام بشند و اين حداقله !!

جال[color=blue]به تو اروپا و امريكا براي قهرمانهاي ملي و يا زنهاي بازيگر فيلم س*ك*سي هم محافظ گذاشته ميشه ! البته خيلي از هنرپيشه ها يا سايرين خودشون با بستن قرارداد با شركتهاي امنيتي محافظ مخصوص و باب طبعشون ميگيرند اما دولت هم اونها رو حمايت بي دريغ ميكنه ! دقيقاْ مثل ما !!! :rose: [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه اون دو نفر ديگه نبودند ايا تمركز پهلوان ما بالاتر نبود ؟ آيا حريف اون نميشد يا نميتونست جلوي ضربه خوردن خودش رو بگيره ؟؟ پس همه طوره اونها هم مقصر هستند و شريك جرمند اونها هم بايد اعدام بشند و اين حداقله !!
[/quote]

دوست عزيز داريد در مورد جان آدم حرف ميزنيد نه چغندر !!!
کسي که با چاقو ضربه رو وارد کرده قاتل محسوب ميشه نه بقيه !
بقيه هم تاز اگر در دعوا شرکت کرده باشند ,جرم سنگيني نيست, شايد چند ماه زندان .گويا جز قاتل کسي چاقو نداشته يا استفاده نکرده .
فرض کنيد شما و دوستانتان با کسي دعوا کنيد و بعد يکي از دوستانتان شخص مورد نظر رو بکشه ! انوقت همه شما رو اعدام کنند !!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام و درود خدمت دوستان

روح الله داداشي را خدايش بيامرزد.
از بچه محل هاي قديمي ما تو خيابون مرتضوي بود تا جايي كه مي دونم هم اين اخرها تو حصارك كرج ميشستن.
خدا رحمتش كنه.
-------------------------------------------------------------
پ.ن : وقتي هم و غم مسءولين نيروي انتظامي و قوه بشه كارهاي فرعي كه بايد با فرهنگ سازي درست بشه نتيجه اي غير از اين نداره.
بالاخره 20 تا گشت ارشاد دور ميادين اصلي تهران باشه اثر بخش تره تا كسي به فكر امنيت جامعه باشه.
امار تجاوز/قتل/دزدي/سرقت مسلحانه و ... روز به روز بيشتر ميشه اقايون به فكر... استغفرالله...[/quote]

سلام

حقیقتا نصف این پست های این تایپیک در لفافه فقط با گشت ارشاد مخالفت کرد ...
احتمالا با خبر بعدی که به دست میاد می گین پلیس به جای مبارزه با پارتی های شبانه و چهارتا سی دی فروش بیچاره ( که همین حالاش هم مبارزه نمی کنه ) باید بره به فکر امنیت باشه
همین جور پیش بره شما پلیس رو از برخورد پلیس با اینکه یکی توی وسط میدون آزادی بره شروع به زنا کنه رو هم منع می کنید

همون رفتار بد که از همه چیز می خواد به نفع و علیه چیزی که می خواد استفاده کنه ( در اینجا جمع کردن دیش ماهواره و گشت ارشاد ) >> اوف بر این اخلاق ...

>>>>>>>>>>>>>>>

مشکل کار اینجاست که رئیس قوه ی قضائیه میاد با افتاخار می گه : « مثلا یه پرونده ای بود که یارو از یکی دیگه 50 هزارتومن طلب کار بود ، شاید شما ندونید ولی ما برای صادر کردن درست این حکم چند صد ساعت کار کردیم و چندین بار پرونده رو بین قضات و دیوان ها و ... فلان دست به دست کردیم تا نهایتا حکم رو دادیم ، هر چند این موضوع چند برابر همون 50 هزارتومن برای قوه ی قضائیه هزینه داشت ولی ما می خواستیم حکم عادلانه بدیم و ... »

و به این نا کار آمدی واضح افتخار هم می کنه ....
فرض کن یکی اونقدر محتاجه که برای 50 تومن می ره شکایت می کنه ( حتما نون شب نداره که زحمت این شکایت رو به جون می خره ) و به جاش حداقل 6 ماه الافه ( اینجوری که رئیس قوه ی قضائیه تعریف کرد ، فکر کنم چند سال صحیح تره ) ، مرد بیجاره به غلط کردن افتاد ...

مشکل اصلی این پیچ و خم و ادا و اطوار و ناز و عشوه های قوه ی قضائیه هست که هر روز هم روند دادرسی رو طولانی تر می کنه و بهش هم افتخار می کنه ...

زمانی که پلیس تو یه روز گرفتشون احتمال سابقه دار بودن رو می ده ، پس مشکل کجاست ، چرا بیشتر این جرایم خشن از سابقه دار ها روی می ده !؟ اصلا چرا این سابقه دار ها اینقدر راحت تو جامعه به جرایمشون ادامه می دن !؟

آقا اسلام بخوره تو سرتون ( که اجراش هم نمی کنید ) به جاش بیان چهارتا قانون درست حسابی دیگه وضع کنید ، یارو رو به جرم قمه کشی می گیرن ، خب زندان نخواستیم برین دوتا انگشت شصتش رو قطع کنید تا هم درس عبرتی زنده برای هم قطارهاش باشه و هم کرک و پر خودش بریزه و هم دیگه نتونه قمه تو دست بگیره

می برینش تو پیکاب می شونینش و با پول بیت المال می چرخونیدش تا جری تر بشه ، این اگه انسانیت و آبرو داشت نمی رفت قمه کش و زورگیر بشه ...

یه نکته :

فکر می کنید اگه حضرت علی ( ع) تو ایران حالا بود و می خواست بره به محکمه تا زره ش رو که دست مرد مسیحی بود طلب کنه ، چند سال معطل می شد !؟
یک سال
دو سال
سه سال
اونقدر طولش می دادن کاری می کردن که حضرت علی (ع) از شکایت کردن خودش پیشمون بشه

قاضی شریح با دوتا سوال قضیه رو فیصله داد ، ولی فرض کن همون مورد تو ایران حالا به وجود بیاد ، چند سال طول می کشه تا یه حکمی بدن

زمانی که حضرت علی به دخترش می گفت که اگه این گردنبند رو برای خودت بر داشته بودی و خودت هم به بیت المال پسش نمی آوردی دستت رو به جرم دزدی قطع می کردم یعنی شفافیت در قوانین

ولی حالا چندتا دزد داریم که دستشون قطع شده باشه !؟

مثلا تو همین شهر ما یکی برام تعریف می کرد که یارویی بود که وسایل چند تا خونه رو دزدید و در آخر حتی رفت اسلحه گذاشت روی سر مامور پلیس و خلع سلاحش کرد و باز هم دزدی کرد تا سر انجام گرفتنش ، یه جو نا امنی عجیبی هم تو شهر ایجاد شده بود
( مثلا تو یه هفته پنجاه خونه رو یه عده زدن که یکیش هم همسایه رو به رویی ما بود >> ولی فکر کنم اون یه گروه دیگه بود ) >

ولی قاضی فقط به 8 سال حبس محکومش کرد که اون طرفی که برام ماجرا رو تعریف می کرد قسم می خورد که زیر 8 سال آزادش می کنند ....

یه پلیس خوبی بود به نام آبروشن هم چند سال پیش شهیدش کردن و تا حالا هم فکر نکنم قاتلش رو گرفته باشن ( شاید هم من مطلع نباشم )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب ، بگذریم
این قضیه هم مثل دیگر اتفاقات ( اصفهان ، کاشمر ، سعادت اباد ... ) به فراموشی سپرده میشه .

نفر بعدی کیه !!! :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]لطفا دوباره وارد پروسه جوگیری نشوید ...[/quote]

آقا رضا دوست خوبم شما دیگه چرا عزیز برادر من !!!!!!!!

بله دیگه این مسئله هم مانند دیگر مسائل با اخبار ساعت 14 شبکه یک سیما و روزنامه کیهان آقای شریعتمداری و اخبار 20.30 و دیگر دوستان حل میشه انشا الله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به قول یک نفر از دوستان به زودی 20:30 یک گزارش از قتل قهرمانان در اروپا و آمریکا پخش می کند!!!! :rose: icon_cheesygrin icon_cheesygrin :mrgreen:

[size=9]آقای شریعتمداری و دیگر دوستان هم نظر ایشون هم به زوودی مدارکی را افشا میکنند که کار اسرائیل بوده و برای رعب و وحشت این کار صورت گرفته !!!!!!!!![/size]

فقط بلد شدن صورت مسئله پاک میکنند مسئولین دلسوز و عدالت محور ما !!!!!!!!!! . :oops: :rose: :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]با سلام و درود خدمت دوستان

روح الله داداشي را خدايش بيامرزد.
از بچه محل هاي قديمي ما تو خيابون مرتضوي بود تا جايي كه مي دونم هم اين اخرها تو حصارك كرج ميشستن.
خدا رحمتش كنه.
-------------------------------------------------------------
پ.ن : وقتي هم و غم مسءولين نيروي انتظامي و قوه بشه كارهاي فرعي كه بايد با فرهنگ سازي درست بشه نتيجه اي غير از اين نداره.
بالاخره 20 تا گشت ارشاد دور ميادين اصلي تهران باشه اثر بخش تره تا كسي به فكر امنيت جامعه باشه.
امار تجاوز/قتل/دزدي/سرقت مسلحانه و ... روز به روز بيشتر ميشه اقايون به فكر... استغفرالله...[/quote]

سلام

حقیقتا نصف این پست های این تایپیک در لفافه فقط با گشت ارشاد مخالفت کرد ...
احتمالا با خبر بعدی که به دست میاد می گین پلیس به جای مبارزه با پارتی های شبانه و چهارتا سی دی فروش بیچاره ( که همین حالاش هم مبارزه نمی کنه ) باید بره به فکر امنیت باشه
همین جور پیش بره شما پلیس رو از برخورد پلیس با اینکه یکی توی وسط میدون آزادی بره شروع به زنا کنه رو هم منع می کنید

همون رفتار بد که از همه چیز می خواد به نفع و علیه چیزی که می خواد استفاده کنه ( در اینجا جمع کردن دیش ماهواره و گشت ارشاد ) >> اوف بر این اخلاق ...

>>>>>>>>>>>>>>>

مشکل کار اینجاست که رئیس قوه ی قضائیه میاد با افتاخار می گه : « مثلا یه پرونده ای بود که یارو از یکی دیگه 50 هزارتومن طلب کار بود ، شاید شما ندونید ولی ما برای صادر کردن درست این حکم چند صد ساعت کار کردیم و چندین بار پرونده رو بین قضات و دیوان ها و ... فلان دست به دست کردیم تا نهایتا حکم رو دادیم ، هر چند این موضوع چند برابر همون 50 هزارتومن برای قوه ی قضائیه هزینه داشت ولی ما می خواستیم حکم عادلانه بدیم و ... »

و به این نا کار آمدی واضح افتخار هم می کنه ....
فرض کن یکی اونقدر محتاجه که برای 50 تومن می ره شکایت می کنه ( حتما نون شب نداره که زحمت این شکایت رو به جون می خره ) و به جاش حداقل 6 ماه الافه ( اینجوری که رئیس قوه ی قضائیه تعریف کرد ، فکر کنم چند سال صحیح تره ) ، مرد بیجاره به غلط کردن افتاد ...

مشکل اصلی این پیچ و خم و ادا و اطوار و ناز و عشوه های قوه ی قضائیه هست که هر روز هم روند دادرسی رو طولانی تر می کنه و بهش هم افتخار می کنه ...

زمانی که پلیس تو یه روز گرفتشون احتمال سابقه دار بودن رو می ده ، پس مشکل کجاست ، چرا بیشتر این جرایم خشن از سابقه دار ها روی می ده !؟ اصلا چرا این سابقه دار ها اینقدر راحت تو جامعه به جرایمشون ادامه می دن !؟

آقا اسلام بخوره تو سرتون ( که اجراش هم نمی کنید ) به جاش بیان چهارتا قانون درست حسابی دیگه وضع کنید ، یارو رو به جرم قمه کشی می گیرن ، خب زندان نخواستیم برین دوتا انگشت شصتش رو قطع کنید تا هم درس عبرتی زنده برای هم قطارهاش باشه و هم کرک و پر خودش بریزه و هم دیگه نتونه قمه تو دست بگیره

می برینش تو پیکاب می شونینش و با پول بیت المال می چرخونیدش تا جری تر بشه ، این اگه انسانیت و آبرو داشت نمی رفت قمه کش و زورگیر بشه ...

یه نکته :

فکر می کنید اگه حضرت علی ( ع) تو ایران حالا بود و می خواست بره به محکمه تا زره ش رو که دست مرد مسیحی بود طلب کنه ، چند سال معطل می شد !؟
یک سال
دو سال
سه سال
اونقدر طولش می دادن کاری می کردن که حضرت علی (ع) از شکایت کردن خودش پیشمون بشه

قاضی شریح با دوتا سوال قضیه رو فیصله داد ، ولی فرض کن همون مورد تو ایران حالا به وجود بیاد ، چند سال طول می کشه تا یه حکمی بدن

زمانی که حضرت علی به دخترش می گفت که اگه این گردنبند رو برای خودت بر داشته بودی و خودت هم به بیت المال پسش نمی آوردی دستت رو به جرم دزدی قطع می کردم یعنی شفافیت در قوانین

ولی حالا چندتا دزد داریم که دستشون قطع شده باشه !؟

مثلا تو همین شهر ما یکی برام تعریف می کرد که یارویی بود که وسایل چند تا خونه رو دزدید و در آخر حتی رفت اسلحه گذاشت روی سر مامور پلیس و خلع سلاحش کرد و باز هم دزدی کرد تا سر انجام گرفتنش ، یه جو نا امنی عجیبی هم تو شهر ایجاد شده بود
( مثلا تو یه هفته پنجاه خونه رو یه عده زدن که یکیش هم همسایه رو به رویی ما بود >> ولی فکر کنم اون یه گروه دیگه بود ) >

ولی قاضی فقط به 8 سال حبس محکومش کرد که اون طرفی که برام ماجرا رو تعریف می کرد قسم می خورد که زیر 8 سال آزادش می کنند ....

یه پلیس خوبی بود به نام آبروشن هم چند سال پیش شهیدش کردن و تا حالا هم فکر نکنم قاتلش رو گرفته باشن ( شاید هم من مطلع نباشم )[/quote]

دوست گرامي سلام

بهتر نيست اول ادب را رعايت كرده! و بدون اطلاعات صحبت نكنيم؟

شما ميدانيد چه چند درصد از نيروي پليس درگيري طرح گشت ارشاد و جمع اوري ماهواره ها شده اند؟
يگان امداد فاتب بصورت كلي درگير اين دو طرح شده است.كه لزومي به اجراي ان نيست.
اگر كمي بزرگتر فكر مي كرديد متوجه مي شديد كه وقتي الات جرم نباشد جرمي انجام نمي شود/ دوست گرامي اگر لباس هاي متناسب و اسلامي در فروشگاه ها فروخته شود و اجازه توليد مانتو كوتاه و با استين كوتاه يا توري داده نشود و از واردات ان جلوگيري شود چه حجمي از جرم كم مي شود؟

بله شما ميتونيد بجاي دفاع از ناموس مردم و جان مردم و ايجاد امنيت 10 ون رو تو 40 تا ميدون تهران معطل كنيد تا ارشاد بشوند.مثل باقي كارهاي نيروي انتظامي همين اش و همين كاسه است. معتاد را ميگيرند و مواد فروش را ول مي كنند.خوب ديگري هم معتاد مي شود.بايد ريشه فساد رو گرفت.

فروشنده و وارد كننده ماهواره را نميگيرند و بعد ميريزند خانه مردم چپ و راست.

بحثي كه لازم ميدونم بگم اينه ريخته شدن قبح! تو جامعه ما انقدر پليس بازي تكراري شده كه قبح پلبس شكسته است و براي مردم تفريح است كه به كلانتري يا پايگاه بسيج بروند.
اگر بوقت و با مدارك كافي كسي را بگيرند و سيستم صحيح باشد و ان شخص جريمه شود در مورد بعدي جرات چنين كاري را ندارد.

متاسفانه نيروي پليس ما هم كه در خيلي موارد رشوه....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان عادت دارند به تمامي مساپل سطحي نگاه كنند.
روح الله داداشي با چاقويي كشته شده كه نبايد به يك نوجوان 17-18 ساله فروخته شود.
از نظر فرهنگي انقدر ضعيف بوده اند كه با يك برخود ساده كار به فحاشي كشيده است.
يك نوجوان از كشيدن چاقو و فرو كردن ان در گردن شخص مقابل ابايي نداشته...

نتيجه:

با اينكه شخص بنده در يك از جرم خيز ترين مناطق تهران بزرگ شده ام اما ميترسم در خيابان نفس بكشم! خدا اخر و عاقبت همه ما را بخير كند با اين وضع...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دوست ندارم تو اينجا پاسخ بدم، اما دوستان بي خيال نميشن ظاهرا
[quote]

اولا حرف را تولید نمی کنند بلکه می گویند

دوما من درست و بجا نظرات دوستان را مطالعه می کردم تا این که به نظر شما رسیدم .....[/quote]
وقتي از طرف من، با ذهنيت خودت حرف من رو ادامه ميدي، ميشه حرف توليد كردن و به عبارتي حرف تو دهن من گذاشتن
[quote]
آقا رضا دوست خوبم شما دیگه چرا عزیز برادر من !!!!!!!!

بله دیگه این مسئله هم مانند دیگر مسائل با اخبار ساعت 14 شبکه یک سیما و روزنامه کیهان آقای شریعتمداری و اخبار 20.30 و دیگر دوستان حل میشه انشا الله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به قول یک نفر از دوستان به زودی 20:30 یک گزارش از قتل قهرمانان در اروپا و آمریکا پخش می کند!!!! chatterbox chatterbox chatterbox chatterbox

آقای شریعتمداری و دیگر دوستان هم نظر ایشون هم به زوودی مدارکی را افشا میکنند که کار اسرائیل بوده و برای رعب و وحشت این کار صورت گرفته !!!!!!!!!

فقط بلد شدن صورت مسئله پاک میکنند مسئولین دلسوز و عدالت محور ما !!!!!!!!!! . Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad[/quote]

ايضا اون جمله اي كه خطاب به احسان گفتم، به شما عرض ميكنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و متاسفانه نکته ای که در همه این موارد مغفول واقع میشه و مهجور می مونه مسائل فرهنگی در لایه های عمیق تر جامعه ایرانیه. بله! بزهی واقع شده و باید اقدامات قانونی مقتضی بشکل جدی و پیگیر اجرا بشه ... اما تا کی ما می خوایم فقط به شق دوم قضیه فکر کنیم؟! مساله آموزش های مقدماتی و اساسی لایه های سنی کودک و نوجوان باید بحث بشه! مساله ریشه های امنیت اجتماعی باید مورد بحث های جدی و کارشناسی قرار بگیره و باید- تاکید می کنم باید!- نهادهای ذی ربط درگیر بشن. بکارگیری نیروهای پلیس و بسیج و ... بجای خود قطعا درست و متینه. با این حال، باید کارهای اساسی تری صورت بگیره؛ اگر حقیقتا مایل ایم تا بشکل ریشه ای تر با قضایا برخورد کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هنوز باور نکردم که این پهلوان وطن دیگه در بین ما نیست.

چهلم پدرش بود بنده خدا که این بلا سرش اومد.

خدا به خانواده ش صبر بده.

این جنایتکارها اعدام نشن من به کل از این قوه قضائیه ... زده میشم.

بله متاسفانه و وضعیت امنیتی کشور روز به روز در حال وخیمتر شدن هست.

مسئولین گرامی هم چون همه جا در امنیت هست شوکر الکتریکی رو ممنوع اعلام کردن چون در ایران نیازی به این چیزها نیست!
دوستان دقت كرديد مهمترين اخبار هر روز كشور شده فتل..تجاوز...قتل...تجاوز...ديگه زورگيري و سرقت مسلحانه رفته تو حاشيه!!

خدا بیامرزش .

سعید جان فقط همین 3 تا شدن جنایتکار ؟ از بین این همه تجاوز و ادم ربایی و قتل فقط شما نگران اعدام همین 3 تا هستی ؟ همین 3 تا شما رو از قوه قضائیه بر می گردونه ؟

همه کسانی که به جان و ناموس و عرض مردم تجاوز کنند جنایتکار هستند.

ولی این مورد دردناکتر از همه موارد قبلی هست.

قهرمانی که به واقع پهلوان بود و تا حالا آزارش به مورچه نرسیده بود ، سه تا گوساله میپیچن جلوی ماشینش و بعد از ضربات چاقو فرار میکنن.

این قابل تحمل نیست که بخشی از مردم ما یک مشت آشغال شدن که از زدن چاقو به گردن مردم ترسی ندارن.

قدیم ها وقتی کسی رو چاقو میزدن به جاهای غیر حساس میزدن به اصطلاح بهش خط می انداختن تا بترسه! باز آفرین به مرام لات های قدیم.

امروز این سومین مورد در این چند هفته هست که با چاقو به گردن یکی ضربه زدن. دو مورد قبلی هم بسیجی بودن.

روح الله داداشی میتونست الان زنده باشه اگر اینقدر به این کثافتها رو داده نمیشد و هر بچه سوسولی جرات حمل چاقو رو به خودش نمیداد.

تا کی باید شاهد این جنایات باشیم؟

تو همین تبریز خودمون تحقیق کن ببین چند مورد جنایت فجیع در چند ماه گذشته روی داده؟

فیلم مراسم تشییع پهلوان روح الله داداشی

http://www.bornanews.ir/Pages/VideoNews-1877.aspx

فیلم آخرین حضور وی در تلویزیون ساعاتی قبل از حادثه

http://www.bornanews.ir/Pages/VideoNews-1859.aspx

این هم یک خبر که میتونه همدستی هر سه جنایتکار رو مشخص کنه.

http://www.bornanews.ir/Pages/News-63814.aspx

امام علی (ع) : حکومت با کفر می ماند ، اما با ظلم هرگز.

اگر روح الله داداشی هم مثل خیلی از آقازاده ها از ایران رفته بود الان زنده بود.

در ضمن خطاب به دوستانی که بخاطر قرار دادن پیام تسلیت در صفحه اول بهانه تراشی میکنند.

شاید حافظه این دوستان ضعیف باشد ولی در طول این چند سال تمام وقایع مذهبی مورد علاقه ایشان هم پوشش داده شده است.

درباره ایام فاطمیه هم اونی که از نظر اعتبار محکمتر هست هر سال در صفحه اول سایت تسلیت گفتیم و روایت دومی رو هم نیازی نیست پوشش بدیم چون این همه اختلاف تاریخ نشون میده این روایت قابل استناد نمیتونه باشه.

اما درباره قهرمانان جنگ تحمیلی. نمیدونم چرا مردم ما فقط فکر میکنن کسانی که در جنگ شهید و جانباز شدن قهرمان هستن! قبل و بعد این عزیزان ما قهرمانی نداشتیم؟ تاریخ رو خلاصه کردید در هشت سال جنگ و از شهدا افراد مافوق انسانی ساختید که جوان امروز چون رسیدن بهشون رو دست نیافتنی میبینه پس بی خیال ماجرا میشه و در پستی ها غرق میشه.

همین شهدا جوانانی مثل من و شما بودند. خیلی بودند جوانانی که قبل انقلاب حتی نماز نمی خواندند. خیلی بودند امثال روح الله داداشی که در اوج دوران قهرمانی بجای قهرمانی در مسابقات رفتند و قهرمانی در مسابقه دفاع از خاک و ناموس را برنده شدند.

قرار نیست همیشه جنگ باشد تا ما فقط از دل جنگ قهرمان پیدا کنیم. این کشور به اندازه کافی قهرمان دارد که جنگ یکی از ابزارهای شناخت اینها هست.

ولی آیا بهتر نیست بجای جنگ با ابزاری که قهرمان رو در زمان حیات شناسایی کرد بشناسیم؟

روح الله داداشی یکی از این قهرمانان بود.

نمیدونم چرا بعضی دوستان تک بعدی هستند.

ولی من الان دو روزه تا چشم بر هم میزارم تصویر مرحوم داداشی میاد جلو چشام و بدون دارو خوابم نمیبره.

تازه داشت قتل فجیع اون دختر دانشجو از یادم میرفت که دوباره ...!

بهتر است بدانیم که صحبت از قتل یک انسان هست یک انسان.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل اینکه پلاک ماشین پرایدی که این چند تا جوون سوارش بودند مال یه آردی بوده !! یعنی احتمال برنامه ریزی شده بودن قتل این پهلوانمون هم هست .!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا رحمتش كنه.
روزي قهرماني بود كه امروز در بين ما نيست.افسوس....
حالم بهم ميخوره وقتي ميبينم سه جوان تقريبا كم سنو سال اين كار رو انجام دادن البته اگه منبعم درست باشه.
انشاا... به زودي جزييات مشخص خواهد شد.

ويرايش:

من پستهاي قبلي رو نخوندم يكي از دوستان كه در نيروي انتظامي هست يه چيزايي بهم گفت.الان ميبينم كه تقريبا جزييات مشخص شده :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همین دیشب اصفهان روی پل آذر چند نفر دعواشون شده بود یکیشون قمه کشیده بود میزد به ماشین مردم تو ترافیک همه ترسیده بودن رفته بودن تو ماشین! خودم دیدم... این شده وضع مملکت ما آقاجان! پلیس اومده طرف با قمه میدوه طرف پلیسه پلیسه فرار کرد! آخه این چه وضعشه! فقط بلدین فوفولیا و سگاشونا بگیرین؟؟؟

به خدا این مملکت یک پلیس درست و حسابی مثل آمریکا میخواد که تا کسی با قمه دوید سمت پلیس اسلحه بکشه بزنه تو پاش و اگرم نشد بزنه وسط ابروهاش. شما نمیدونین تو زندانای ما چه خبره که! طرف میره با آن و تاب تعریف میکنه میگه با قمه دویدم پلیسا در رفتن همه واسش به به و چه چه میکنن و سوت میزنن! بعد طرف ازاد میشه میره تجاوز میکنه و احساس میکنه خیلی گوزه! بعدشم حمله میکنه طرف پلیس... یک بار پلیس با تیر بزنه تو پاش و بعدشم انقدر با شوکر برقی بزننش تا کف از دهنش در بیاد دیگه جرات نمیکنه از این کارا بکنه.

تازه چون خانواده هاشونم مثل خودشونن وقتی مرتکب قتل میشن خانواده قاتل انقدر خانواده مقتولا تهدید میکنن که طرف رضایت میده!!! من به شخصه از رهبری ایران نا امید شدم.... انتظار نداشتم ایشون تا این حد جلوی زیاد شدن جرم سکوت کنن. اگر میخواین از من متنفر شین یا اخراجم کنین ...همتونم منو خوب میشناسین... از داش علی و سعید و قدیمیای سایت تا جدید ها... اما اگر رهبر علنا اعراضی یا صحبتی در مورد جنایات اخیر نکنه من ایشون را نالایق فرض خواهم کرد. چون خودم به نوعی قربانی این نا امنی بودم و حداقل انتظارم از رهبری این مملکت در مورد این همه جرم و جنایت اینه که رهبر در موردش سکوت نکنه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگر رهبر علنا اعراضی یا صحبتی در مورد جنایات اخیر نکنه من ایشون را نالایق فرض خواهم کرد. چون خودم به نوعی قربانی این نا امنی بودم[/quote]
اولا مطمئن باشید رهبر خودش دها برابر [size=24] بهتر[/size]از [color=green] من وتو [/color] می فهمه باید چی بگه و احتیاجیم به دستورات جنابعالی ندارند چون قوه ی قضاییه خودش واسه خودش رییس داره
ثانیا : من خودم قبول دارم کل ادعا پلیس و قوه ی قضاییه ی اینه که فلانی این کارو کرد ما تو 5 ساعت طرفو گرفتیم درسته کار بزرگیه ولی اون اصل مهم یادشون رفته اونم ایجاد بازدارندگی
یعنی چی چند روز پیش با یکی از دوستام که باباش رییس کل دادگستری استانه حرف می زدم گفتم : اقای فلانی چرا شما کاری نمی کنید ؟ که فامیل های ما رو هر روز می دزدند می گه که این که کار قوه ی قضایییه نیست !!
همینه دیگه تا زمانی که پلیس نریزه تا خونه ی ارازل و اوباش و اونها رو جلوی کل اهالی محل به غلط کردم به ندازه بعدشم همونجا به سرعت [color=red]تیرباران [/color]نشه وضع همینه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.