Recommended Posts

اگر تو نمي خواستي بكشي چرا بعد از گردنش يه ضربه ديگه به قلبش زدي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]
واقعا مشکل کجاست؟
نیروی انتظامی ما واقعا کارایی لازم را نداره. اکثر افرادی که استخدام میشند فقط برای گرفتن حقوق و از سره ناچاری پلیس شدن. آخه شغل دیگری نمی تونستند دست و پا کنند. این یک واقعیته.
[/quote]

[align=center][color=brown][size=18]واقعا مشکل کجاست؟[/size][/color][/align]

سلام دوست من
ببخشید این حرف رو می زنم اما شما احساس نمیکنی با بیان این حرفت کمی داری بی انصافانه در مورد نیروی انتظامی قضاوت میکنی ؟؟؟؟
برادر اپرا در پست های قبلی مفصل حرف هایی رو که من میخواستم بگم بیان کردند نیروی انتظامی واقعا نمیتونه برای هر فردی یک نگهبان بگذاره خدا که واقعا نیست آیا انصافا این شدنی یه ؟؟؟
یکی دیگه هم اینکه اگر در اخبار دقت کنید اوباش و اشرار اتفاقات تاسف بار اینچنینی با سرعت عمل همین نیروی انتظامی ناکارامد !در اسرع وقت دستگیر شدند پس دیگه واقعا چه وظیفه ای به گردن این سازمان بدبخت بخت برگشته می مونه ؟؟؟تشکر که بماند آخر الامر همه تقصیرها به گردن اونهاست - باز هم - همچنان - همیشه -
این از ناکارآمدی سازمان - البته نباید غیر منطقی بود به هر حال هر سازمان هر مجموعه ای ایرادات و نواقص و عیب هایی هم در عملکردش هست اما اینکه بگیم ناکارآمد اونم وقتی که در اکثر موارد در اسرع وقت مسببین این فجایع دستگیر می شن کمی بی انصافی یه -
و اما شما فرمودید حقوق و از سر ناچاری پلیس می شن - کدوم حقوق برادر من ! چه کاری ؟؟؟ شما کجای کاری ؟؟؟- آواز دهل از دور شنیدن خوش است ....
درست نیست بگم اما فقط برای این میگم که بدونی بشخصه جزء پرسنل این سازمانم اما رسته انتظامی خیر - من پرستارم پرستار بهداری ناجا ...... درمورد مسائل امنیتی اطلاعاتی ندارم اما مسائل اینچنینی یک چیزهایی رو از همکاران میشنوم و میدونم درمورد حقوق و از کار دل پردردی که پرسنل این سازمان دارند خدا می دونه و بس ! شما تصور کن با این درگیری روانی و مناقشات همه روزه که بچه های کلانتری و آگاهی و مواد مخدر و .... [u]همه روزه [/u]برخورد میکنند آیا حقوق ناچیز درجه داری یا افسری باز هم در مقابل این همه فشار و تنش روحی و روانی و عصبی که حتی اختیار زندگی خودت رو هم نداری باز هم حقوق به حساب می یاد ؟؟؟
.
.
.
بهتره کمی واقع بین باشیم منصف باشیم این جامعه ماست که به قهقرا کشیده شده و تا زمانی که مسئولین و مردم اینطور از هم دورند بایدم شاهد مسائل خیلی خیلی بدتر و وحشتناک تر باشیم و واقعیت اصلی جامعه امروز ما اینه - همین و بس - [color=darkred]همه از هم دورند هیچکس به فکر هیچکس نیست[/color] و اینطور می شه که با یک جامعه لجام گسیخته روبرو می شیم که داریم می بینیم -
در هر صورت باز هم از پرحرفی خودم از این که بحث منحرف شد صمیمانه از حضور همه دوستان عذرخواهم - به بزرگی خودتون ببخشید
به نوبه خودم درگذشت مرحوم داداشی رو به همه دوستان تسلیت میگم نام ویادش در کنار بزرگمردانی چون جهان پهلوان تختی و مرحوم پوریای ولی پاینده و جاویدانه چرا که در فرهنگ اصیل ما
[align=center][size=24][color=olive][b]پهلوانان هرگز نمیمیرند ....[/b][/color][/size][/align]
امیدوارم خون این پهلوان سفر کرده رو زمین نمونه
خدانگهدار[/quote]
سلام دوست ارزشی
من نوشتم اکثر افراد نگفتم همه نیروی انتظامی! گفتم؟
چون خیلی مفصل نوشتید متوجه شدم دله پر دردی دارید
لاکن چیزی که مردم میبینند شاخص است نه نظر من و شما
نیروی انتظامی ما افراد کار آمدی نداره. حادثه میدان کاج رو که دیگه کتمان نمیکنید
دوست من در اماکن جزیره کیش حدود 1.000.000 میلیون تومان حقوق میگیره. درجه ستوان دو. شما چند میگیر؟
ایشون قبل از گزینشش ببخشید که اینطور میگم. آدم هیز و چشم چرانی بود. الانشو نمیدونم چون ازدواج کرده.

جنبه دیگر
شما یکبار خودت زنگ بزن 110
اول لذت ببر سبک سخن گفتن و لهجه طرف اون ور خط
دوم وقت بگیر ببین کی میان
سوم ببین اگر اومدن چکار میکنند. یک نگاهی هم به اون استوار یا افسری که اومده بنداز. حرکاتش و رفتارش
من چی بگم بخدا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نيروي افتضاحيه نه انتظامي.البته تو كل دنيا فكر كنم پليس از همه نيروها كم كار تر و مفسد تر باشه.البته دوستان ناراحت نشيد.واقعيتو ميگم.تو اين چند هفته كلي خبر تجاوز و شرارت شنيدم.بعضي وقتا حالم از دنيا به هم ميخوره .پس اين برو بچ نيوري انتظامي چيكار ميكنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده در چند پست انتقاد كردم از وضعيت كشور ولي مورد نكوهش بعضي از كاربران قرار گرفتم ولي اين جمله رو عرض كنم خدمت دوستان:تا موقعي كه شايسته سالاري جاي ريش سالاري رو نگيره و اقايان پست هاي دولتي رو بين خودشون (اقوام و دوستان)تقسيم ميكنند وضعيت همين خواهد بود كه ميبينيم و بدتر هم خواهد شد .متاسفانه افراد دلسوز و كاربلد كنار گذاشته شدن و موجودات رياكار و نالايق شدن مسئول مملكت.
باز هم دعا ميكنم:اميدوارم كشور به نخبگان سپرده بشه نه نخاله گان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه یه ذره از اون مغزتون هم کار بکشید ؛ درد نمیگیره بخدا!
همش انگشتاتون رو روی کیبورد نکوبید، کمی هم فکر کنید ...

[quote]تا موقعي كه شايسته سالاري جاي ريش سالاري رو نگيره[/quote]

[quote]نيروي افتضاحيه نه انتظامي.[/quote]

...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آخه یه ذره از اون مغزتون هم کار بکشید ؛ درد نمیگیره بخدا!
همش انگشتاتون رو روی کیبورد نکوبید، کمی هم فکر کنید ...[/quote]
ببخشيد مثل اينكه به شما خيلي خوش ميگذره يا احتمالا تو اين كشور زندگي نميكنيد!
دوست دارم بدونم تو اين كشور كدوم بخش كارشو درست انجام ميده؟لطفا چند بخش رو نام ببريد؟
تا جايي كه مردم ميبينن فقط درجا زدن و عقب ماندگي كشوره والا ما مريض نيستيم كه بيايم اينجا اعتراض كنيم و اعتراض امثال بنده هم از سر دلسوزي است و نه چيز ديگري.بايد انتقاد كنيم تا كشور پيشرفت كنه . و الا با تعريف و تمجيد الكي كشور اباد نميشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و همچنان قتلها و ترور ها به صورت سریالی ادامه دارد!!!!

[size=18]پهلوانان هرگز نمیمیرند.[/size][color=red][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسانی که عقده قدرت دارن و چون هیچ هنری و کمالاتی هم ندارن هر موقعیتی که گیر میارن میگن ریش است و فلان است . اگه شما آدم بودید مطمئن باش که مردم به شما اعتماد میکردن . ولی وقتی هیچ عرضه یا حتی معلومه که سواد درستی هم نداری وقتی موقعیت و مساله ای پیش میاد عقده هاتون رو خالی میکنید .
همه خوب میدونیم که در اینجا پلیس هیچ تقصیری نداره البته نمیخوایم بگیم هیچ نقطه ضعفی هم نداره ولی وقتی کسی بی محابا و بی دلیل چیزی رو تبدیل به یک مسئله میکنه ، همه در حسن نیتش شک میکنن. بنده که اگه امثال شما در روز روشن هم بکن خورشید پیداست تا تحقیق نکنم چون از زبان کسی مثل شما شنیدم باور نمیکنم .
همچنین همه حتی خود شماها میدونیم که ریشه ماجرا در چیه اما وقتی با بی منطقی فقط در صدد القای یک مطلب بی ربط هستید معلومه که دارید دانسته خطی رو دنبال میکنید . مطمئنم اگه شما پلیس بودید و یا به اشتباه مردم به شما اعتمادی میکردن پدر ملت رو در میاوردید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کسانی که عقده قدرت دارن و چون هیچ هنری و کمالاتی هم ندارن هر موقعیتی که گیر میارن میگن ریش است و فلان است . اگه شما آدم بودید مطمئن باش که مردم به شما اعتماد میکردن . ولی وقتی هیچ عرضه یا حتی معلومه که سواد درستی هم نداری وقتی موقعیت و مساله ای پیش میاد عقده هاتون رو خالی میکنید .
همه خوب میدونیم که در اینجا پلیس هیچ تقصیری نداره البته نمیخوایم بگیم هیچ نقطه ضعفی هم نداره ولی وقتی کسی بی محابا و بی دلیل چیزی رو تبدیل به یک مسئله میکنه ، همه در حسن نیتش شک میکنن. بنده که اگه امثال شما در روز روشن هم بکن خورشید پیداست تا تحقیق نکنم چون از زبان کسی مثل شما شنیدم باور نمیکنم .
همچنین همه حتی خود شماها میدونیم که ریشه ماجرا در چیه اما وقتی با بی منطقی فقط در صدد القای یک مطلب بی ربط هستید معلومه که دارید دانسته خطی رو دنبال میکنید . مطمئنم اگه شما پلیس بودید و یا به اشتباه مردم به شما اعتمادی میکردن پدر ملت رو در میاوردید .[/quote]
اولاشما ياد بگير درست صحبت كني هر وقت تونستي بدون توهين و بي احترامي و با منطق صحبت كني بيا اينجا بحث كن.
دوما بنده نه ادم سياسي هستم و نه طرفدار هيچ حزبي .بنده فقط خواهان صحيح اداره شدن كشور هستم (هر كي كه ميخواد باشه)تا اينهمه مشكلاتي كه بخاطر عرضه و سواد شما براي كشور پيش اومده رو شاهد نباشم.احتمالا امثال شما نه درد بيكاري كشيدي و نه درد فقر و ....حاضر و آماده براتون فرستادن .
تا كي بايد شاهد بي لياقتي باشيم ؟دولت هاي قبلي اگه به مردم پاسخگو نبودن لااقل به رهبري پاسخگو بودند ولي اين دولت چي؟من نميدونم واقعا شما ايران زندگي ميكنيد ! ؟نمايندگان مردم و علما ي حوزه صداشون در اومده از اينهمه فساد و بي لياقتي و لي شما انتظار داريد ما هرروز بيايم اينجا تعريف و تمجيد كنيم!هرروز بايد منتظر شنيدن خبر تلخي باشيم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند تا نکته دوستان:
اول اینکه بارها من و آقا رضا خواهش کردیم جو گیر نشین و اروم و منطقی و همچنین منصفانه بحث کنین تا نتیجه درست و حسابی بگیرین.
داداش سعید تو که خودت از همه بدتر شدی از شما بعیده ؟

اما در مورد مشروب باید بگم احتمالا عده ای به متهم القا کردن که با گفتن این حرف ممکنه قتل رو غیر عمد فرض کنن و برای همین این مطلب رو مطرح کرده و در مورد اینکه اون مرحوم کتکشون زده و... هم احتمالا دروغ میگه چون همراه مقتول حرفش سندیت بیشتری داره و اشاره ای به درگیری نکرده صرفا همونی هست که اول گفتم چند تا جوان جو گیر بودن خلاصه توی ماشین هم برای هم نوشابه باز می کردن و نون قرض می دادن احتمالا چند تا درگیری و کتک کاری دیگه هم با هم توی محل داشتن و برای خوشدون از خوشدون اسطوره ساخته بودن بعد این اتفاق پیش میاد و پای کل کل کردنهای این نوعی وسط اومده و خلاصه فکر کردن مثل همیشه بچه بازی می کنن و بعد هم در میرن .
بعد از پیاده شددن به دلیل ترس و هیجان و ترشح ادرنالین فراوان و در عین حال حس کم نیاوردن جلوی رفقا بی مقدمه و بی محابا با دیدن یه فرد هیکلی شروع کرده به زدن.
آقا سعید من این رو از روی تجربه میگم این فقط یه حادثه بوده و هیچی پشتش نیست چراکه این سه جوان در حد این حرفها نیستن و باز تجریبه به من ثابت کرده تنها آدم ترسیده می تونه اینطوری کور ضربه بزنه و سریع.

دوست عزیز در مورد دوستتون ان شا الله الان آدم خوبی شده و داره خدمت می کنه اما بدنه ناجا رو درجه دارها و سربازها تشکیل میدن نه افسران و این در حالی که اقوام و اشنایان زیادی در این سازمان دارم که الحمدالله عمدتا دارن صادقانه خدمت می کنن و اهل هیچ برنامه ای نیستن.
اما به عینه دارم می بینم فردی با چند سر عایله و حقوق بیار کم داره کار می کنه اونم به صورت شیفتی و دور از خانواده خودش و حقوقش به اندازه ای نبود که امسال بتونه خونه با اجاره بگیره و با کمک چند نفر از فامیل بهش چند میلیون پول دادن تا خونه ای رهن کنه و حداقل اجاره رو صرف خرج بچه هاش کنه .
اما با این حال اصلا اهل هیچ انحرافی نیست .از این دسته آدم ها خیلی می شناسم و باهاشون رفت و آمد دارم.ولی خوب همه جا نخاله هم هست ولی این نخاله ها اینقدر زیاد نیستن که ما بخاطرشون ناجا رو به آتش بکشیم نباید بشه قضیه اون دستمال و قیصریه.
اما در عین حال این سازمان مشکلات فراوانی داره که اون بحثش جداست و باید به وقتش منطقی مطرح و عالمانه حل بشه.
اون تعداد نخاله هم از دو دسته خارج نیستن عده ای از ناچاری برای رفع حوایج که باید با بهبود حقوق و کمک های دیگه موضوع رو حل کرد و عده ای هم که بناشون سو استفاده هست که باید برخورد جدی و محکم کرد به شکلی که بقیه حساب کار بیاد دستشون.

دوست عزیز تمام این موضوعاتی که در مورد 110 و پلیس و... گفتید رو قبول دارم اما دلیل داره.اول اینکه باید عرض کنم اتفاقا نیروی انتظامی از نظر من راندمان آموزش و یادگیریش از حداقل سپاه و ارتش در برخی زمینه ها بالاتره و فردی که مثلا سه ماه توی این سازمان آموزش می بینه خیلی بشتر از بقیه یاد می گیره.
اما مشکل کار عدم امنیت شغلی و پشتیبانی قضایی از این نیرو هست مثلا مامور این سازمان مطمین نیست که اگر برای زدن یه دزد از اسلحه اش استفاده کنه علیه شکایت نشه و تازه باید دیه هم بده و .....
اینقدر از این موانع قانونی هست که فرد ترجیح میده همیشه با حکم قضایی دنبال کار باشه نه در صحنه عمل کنه چون هیچ پشتیبانی ازش نمی شه .بارها شاهد این موضوع بودم.و این موضوع تنها از کانال قوه قضاییه باید حل بشه .

اما موردی رو دوستان عرض کنم کمی روش فکر کنین این یه سر نخ هست:
ابتدا قضیه جریان انحرافی پیش اومد بعد قضیه وزارت خارجه و نهایتا بحث وزارت اطلاعات و... به نظر من این اخبار در حالی داره پوشش داده میشه و مثلا از بایگانی خبرهای 6 سال پیش پرونده های خاک خورده میاد بیرون و میره روی سایتها که نیروی انتظامی در برخورد با بد حجابی مشغوله و در عین حال انتخابات هم در پیشه .
یه عده فهمیدن با وضعیت عادی نمی شه خیلی کارها توی این کشور کرد نتیجه اینکه باید برخی از گلوگاهای امنیتی و نظامی رو خفه کرد تا در بحرانهای بعدی بتونن راحتتر عمل کنن.
چه باید کرد؟‌
می بینیم بحث توهین به فرماندهان سپاه و به حاشیه روندن سپاه در دستور کار قرار میگیره.بچه های بسیج و غیر بسیجی طیف حزب الله منزوی میشن.برخورد بی توجهانه ناجا در برخی امور باعث بدتر شدن این موضوع میشه مثل قضیه استادیوم آزادی که باعث دفاعی شدن و تو لاک رفتن بیشتر جریان حزب الله شد .
در کل جریان جزب الله به اوضاع پیش اومده به شکلی وحشتناک منزوی شده و یکی از پیامدهاش اون اینه که به وقتش نمی تونه عکس العمل نشون بده و در عین حال زمانی که بخواد عملی انجام بده خشن برخورد می کنه(به دور ورتون نگاه کنین بوی این موضوه رو استشمام می کنین) و این دقیقا چیزی هست که دشمن می خواد برخورد خشن یعنی اتهام بیشتر انزوای بیشتر و نهایتا حتی محدودیت قانونی .متاسفانه خودمون هم داریم بدتر بهش دامن می زنیم مثلا توی تاپیک نهی از منکر باعث گرفتن جان یکی شد با آدرس زیر:
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16349&postdays=0&postorder=asc&start=15
می بینین وضع به جایی رسیده که امثال کاربر قربانیفر این اقدام رو اشتباه می دونن و این بنده خدا رو متهم می کنن در حالی که ظاهرا خودشون مدعی هستن روحانی هم هستن تا جایی این تفکر توی جامعه موج میزنه که صدای اما جمعه تهران در تاریخ 31/4/90 آیت الله خاتمی هم در میاد که کار این بنده خدا مشکل نداشته و تنها وظیفه ای رو که داشته انجام داده و کسی نباید برای ناهی از منکر و امر به معروف مشکلی درست کنه.
حالا بحث درست و یا نادرست بودن رو نمی خوام مطرح کنم دارم در قالب سناریوی که دارم توضیح میدم بحث می کنم.
خوب تا اینجا موفق بودن سپاه الان منزوی شده و طیف حزب الله هم با این جریانات داخلی و شکل گرفتن یه جنبش انحرافی در دل دولت حزب الهی باعث سرخوردگی و بی اعتمادی شده و این جریان شاید هنوز نتونه دوباره جایگاه خودش رو به دست بیاره.
وزارت اطلاعات آماج حملات میشه و می بینیم حرکات مشکوکی شکل میگیره و به اجبار امام خامنه ای این مورد رو سریع فهمیده و وارد عمل شدن .حالا هم نوبت فشل کردن پلیس هست (نباید فراموش کنیم در سال 88 و به بعد ناجا عملکرد خوبی در حوزه اطلاعاتی داشت خارج از بحث مواردی مثل کهریزک و در کل برایند خوبی داشت و به عنوان اهرمی برای نظام و وفادار نماین شد)این باعث شد که برخورد با این بخش به عنوان بازویی محکم در دستور کار قرار بگیره.
بهترین راه ممکن حمله به امین مردم و مخصوصا امنیت روانی اونها هست .یادمون نره توی کشور ما مسبوق به سابقه هست تا جایی که عده ای در دهه 70 دست به قتل های زنجیره ای هم زدن.

نهایتا دوستان اینکه کمی بیشتر تعقل کنیم و توی بازی دشمن قرار نگیریم باز انتخابات در راهه و بازار رنگ و ریای خیلی ها داره برپا میشه.

ببخشین می دونم بی ربط به موضوع تاپیک هست ولی کمی برای اینکه فکر کنیم بد نیست.
نهایتا اینکه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نتیجه دامن زدن رسانه ای به ناامنی در کشور :
[color=red]ترور یک دانشمند کشور در تهران[/color][size=18][/size]
احترام و ادب بعضی ها و درجه سواد و منطقشون رو هم دیدیم و ایضا به آشوب و هرج و مرج کشاندن کشور و همدستی با بیگانه در این جریانات و وطن فروشی اونها رو هم هنوز از یاد نبردیم .
درجه و میزان فهم و منطقشون رو هم دیدیم . بدون مدرک و دلیل کشور رو به مرز بحران رسوندن و تا کنون از ارایه یک خط دلیل عاجزند ولی همچنان برفتنه پا میکوبند .
این دولت با وجود همه نارسائی ها و مشکلات و ضعف ها و نفوذ جریان انحرافی باز هم شرف داره به دولتهای لیبرال و سکولار که تا وقتی که برمسند کار بودند جز به حاشیه کشاندن متدینین و پروبال دادن به لیبرالها و باند بازی و فامیل بازی و تجمل گرایی و پایه گزاری هزار فامیل و اشرافی گری کاری نداشتند و آنجا که مردم با تعجب سوال داشتند از این وضعیت با پرروئی متدینین و حزباللهی ها و روحانیون رو نشون میدادند تا اینکه دولت وقت سرکار اومد و باند تزویر و فریب نتونست دوباره مردم رو فریب بده . هنوز یادمون هست که رقیب رییس جمهور در برنامه تبلیغاتی اش در دور دوم چطور دستش میلرزید و مدام وعده میداد . همون تزویری رو که با اون مردم رو فریب دادند رو در سال 88 بکار بردند و دیدیم که چطور از مردم تو دهنی خوردند . همین الان هم اگه از مردم نظر بخوان کسی پشیمون نیست از رایش به آقای دکتر چرا که اگه ایشون از چیزی ناراحت باشه حالا درست یا غلط فوقش اینه که میره میشینه خونش و یا استعفا میده و میره دنبال کارش و لی به ملتش خیانت نمیکنه با دشمن کشورش هم قسم نمیشه کشورش رو به آشوب و هرج ومرج نمی کشونه مردم و طرفدارنش رو دعوت به آشوب و آتش ردن تهران نمیکنه از کشورهای بیگانه و دشمن کمک نمیخواد به مردم آسیب نمی رسونه جون های مردم رو فریب نمیده بچه های مردم رو به جون هم نمیندازه و بدبخت نمی کنه و به کشتن نمیده به قانون کشورش هر چند معترض هم باشه بی احترامی و دهن کجی نمیکنه و....
علما در زمان خاتمی چه ها کشیدند و خون دل خورد و مصیبت دیدند . امروز اگر ناراضیند از برخی موارد چون می خواهن که همین مقدار کجی هم نباشه ولی شما فکر میکنید که دوست دارن کسی مثل خاتمی یا هاشمی دوباره سرکار بیاد؟؟؟!!!
اگه شما دور نشستی من در متن هستم اینها جرات ندارن از چند کیلومتری حوزه هم رد بشن اگر هم بیان مخفیانه و بدون اطلاع قبلی و برای مورد خاص (باصطلاح خودمون دزدکی ) و با فرد خاص دیدار میکنن وگرنه طلاب حوزه تشنه به خون این ها هستن
منطق و ادب رو هم ما از بی ادبان یاد گرفتیم عزیز
[color=red]
کاربر فوق بعلت نقض قوانین سایت موقتا از تاپیک اخراج شد.
sina12152000[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آخه یه ذره از اون مغزتون هم کار بکشید ؛ درد نمیگیره بخدا!
همش انگشتاتون رو روی کیبورد نکوبید، کمی هم فکر کنید ...

[quote]تا موقعي كه شايسته سالاري جاي ريش سالاري رو نگيره[/quote]

[quote]نيروي افتضاحيه نه انتظامي.[/quote]

...[/quote]

رضای عزیز - هموطن خوبم

چند وقتیست که مطالب و پاسخ های شما را مطالعه میکنم و می بینم که در نهایت احترام نظر و یا اعتراض خود را اعلام میدارید. مطلب فوق بهانه ای بود برای تشکر از فرهنگ و منش پسندیده شما.

از دوستان دیگر بخاطر مطرح کردن این موضوع در اینجا عذرخواهی می کنم و خواهشا بخاطر احترام به روح این پهلوان هم که شده این بحثها را ( کاری به وارد یا ناوارد بودن آنها ندارم ) در جای دیگری ادامه دهید.

--------

موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهترین روش باری فیصله دادن به این اتفاقات اخیر پیشنهاد ایت الله مکارم هست
ایت الله مکارم:
پیشنهاد ما این است که باید شعبه قضایی به سبک دادگاه های امیرمؤمنان علی(ع) با حضور چند مجتهد شجاع برای این کار تشکیل شود و با دقت، ولی با سرعت و حذف تشریفات، حداکثر در عرض یک هفته این مجرمان را به اشد مجازات اعمالشان برسانند تا بقیه عبرت بگیرند و حساب ببرند و مجلس محترم مشکلات قانونی آن را نیز حل کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
. [b][color=#FF4500]ه[/color][color=#FF4500]ي[/color][color=#FF4500] [/color][color=#FF4500]ي[/color][color=#FF4500] [/color][color=#FF4500]ي[/color][color=#FF4500] [/color][color=#FF4500]![/color][color=#FF4500]![/color][color=#FF4500]![/color][color=#FF4500] [/color][color=#FF4500]ا[/color][color=#FF4500]م[/color][color=#FF4500]ن[/color][color=#FF4500]ي[/color][color=#FF4500]ت[/color][color=#FF4500] [/color][color=#FF4500]ك[/color][color=#FF4500]ج[/color][color=#FF4500]ا[/color][color=#FF4500]ي[/color][color=#FF4500]ي[/color][color=#FF4500] [/color][color=#FF4500]ك[/color][color=#FF4500]ه[/color][color=#FF4500] [/color][color=#FF4500]ي[/color][color=#FF4500]ا[/color][color=#FF4500]د[/color][color=#FF4500]ت[/color][color=#FF4500] [/color][color=#FF4500]ب[/color][color=#FF4500]ه[/color][color=#FF4500] [/color][color=#FF4500]خ[/color][color=#FF4500]ي[/color][color=#FF4500]ر[/color][color=#FF4500] [/color][/b]:mrgreen: :

[b]واقعا جاي فكر كردن داره هااا :mrgreen: چون وقتي قويترين مرد جهان تو زندگي عاديش تو اين كوچه خيابوناي شهر امنيت جاني نداره و به همين سادگي (كشكي- كشكي) يه جوجه اونو وسط خيابون ميكشتش at_wits'_end_new! زن و بچه ما ديگه بايد برن بوق بزنن icon_cheesygrin icon_cheesygrin
واقعا جاي تاسف داره :mrgreen:
بايد مجازات حمل چاقو مساوي اعدام (اونهم از طريق سوزاندن همراه زباله هاي متعفن بيمارستاني) باشه تا يه سريا يه كم آدم شن :lol:[/b]

[i][b]خدايا به فضل و كرمت ظهور حضرت را برسان ـ آخرو عاقبت ماروهم به خير كن [/b][/i] icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولا مرحوم داداشی نباید این جوجه ها رو تحریک میکرد به هر حال بزرگتر بود و باید گذشت میکرد.ثانیا بهتره یه شهری واسه مجرما و اعدامیا بزاریم همه رو بفرستیم اونجا و با یه بمبارون تمومش کنیم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.