Recommended Posts

بازم دلیل بر بسط نیست.و رسیدگی هم نکردن چون شاید روش خوب رسیدگی رو نرفتین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزیز آریا0912 در مورد انتخابات و شبهاتش در این سایت بارها دوستان کل موضوع رو شکافتن و بحث شده این انتخابات هیچ مشکلی نداشت و سالم برگزار شد حالا عده ای میخوانتوهم تقلب داشته باشن مشکل خودشون هست.[/quote]
بنده به نتيجه انتخابات كاري ندارم منظورم قضاياي بعد از انتخابات هست !متاسفانه نيرويهاي امنيتي قرون وسطايي عمل كردن در حالي كه ميتونستن بدون كشتار و كتك زدن زن و بچه مردم به غائله خاتمه بدن نهايتش اين بود كه انتخابات رو دوباره برگزار كنند.چند وقت پيش اسپانيا شاهد تظاهرات مردمي بود همه ديدند كه رفتار پليس با مردم چگونه بود. متاسفانه حكومت دچار اشتباه بسيار بدي شد كه نتيجه اونو الان داريم ميبينيم.(تنگ تر شدن تحريمها-از دست دادن مشروعيت-ريزش نيروهاي انقلابي و..........)چند وقت پيش يكي از مسئولان اسرائيل گفته بود ما براي استخدام جاسوس قبل از جريانات انتخابات مشكل داشتيم ولي بعد از اون نه!

[quote]و اما نظر شما در مورد نظام باید عرض کنم مشکل شما اینه که به نفر نگاه می کنین و حق رو در قالب نفر می بینین و این باعث میشه با از رده خارج شدن نفر شما هم تفکرتون از بیخ بریزه پایین.
مولا علی می فرمایند حق را با فرد نشناسید فرد را با حق بشناسید .
ملاک باید حق باشه وقتی ملاک حق بود و همه رو با اون سنجیدین و عادلانه و عاقلانه قضاوت کردید اون وقت هیچگاه راه رو گم نمی کنید.[/quote]
با اين فرمايش شما كاملا موافقم!

[quote]و اما در مورد مواردی که اشاره کردین در مورد اول هیچ دلیل قاطعی برای مفسد بودن نیست [/quote]
در مفسد بودن اين شخص شكي نيست اينجا شهر بزرگي نيست و تقريبا اكثر مردم همديگرو ميشناسن اين فرد اولين بارش نبوده ! در كلبه سه نفر از دوستانش هم منتظر بودن جالبه اين شخص نه شلاق خورده و نه به زندان محكوم شده !متاسفانه شاهد هستيم يك زن بدبخت بخاطر دزديدن دو بسته گوشت زنداني ميشه و يا دست دزد خرده پا رو قطع ميكنن ولي دزدان بزرگتر براحتي در كشور مي گردن و حتي مسئوليت هم ميگيرن! icon_cool
در ضعف قوه قضائيه هيچ شكي نيست و اگر با منطق نگاه كنيم ميبينيم كه نبايدم باشه چون رئيس قوه قضاويه با شايستگي به رياست نرسيده.

[quote]مورد دوم شما هم بدون سند هست و با توجه به اینکه این مورد شامل موارد تجاوز به عنف هست اگر اتفاق بیفته دیگه شاکی خصوصی نمی خواد و خود قوه اگر این مورد ثابت بشه هرگز حکمی غیر از اعدام صادر نمی کنن و اگر هم تنها دزدی بوده که بستگی به نوع وسایل و نوع کار داره که اونم حکم خودش رو داره و همیجوری فرد رو رها نمی کنن مگر اینکه شما مثلا آزادی با سند رو هم آزادی کامل در نظر گرفته باشین.[/quote]
در اين مورد شايد حق با شما باشه ولي مردم به وحشت افتاده بودن !
و يك جمله عرض كنم خدمتتون متاسفانه در چينش مسئولان وفاداري آنها بيشتر از هر چيز ديگري مورد توجه هست و اين باعث مشكلاتي شده كه در دراز مدت به كشور لطمه خواهد زد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
icon_cool میگم مشکلت انتخاباته برادر من یه سری به تاپیک های دوستان بزن در این مورد مخصوصا نظرات برادر مصطفی در مورد کودتاهای مخملی رو بخون بد نیست.در ضمن با ابطال انتخابات چیزی از مملکت نمی موند .
در ضمن نیروهای امنیتی ما به نظر نمره خوبی گرفتن چون این روش در تمام دنیا جواب داده بود و فقط این دفعه در ایران نتیجه نداد.

اسپانیا شاهد تظاهرات مردمی بود نه براندازی.

نه تنگ تر شدن تحریم ها نه شکستن حریم ها و نه هیچ مورد دیگه ای تنها به این دلیل نیست و اگر اینطور فکر می کنین فکر کنم باید کل تفکرات خودتون رو در مورد سیاست و عوالمش عوض کنین.
در مورد ریزش هم نیروی سست عنصر همون بهتر که ریزش کنه نه یه عده منافق دور و ور سیستم باشن.در مورد اون حرف اسراییلی نا محترم هم باید عرض کنم خدا وند باعث و بانی بی فکری در این مملکت رو بکشه تا این نوع شرها رو برای مملکت درست نکنن که بعد نظام متهم بشه.

دوست عزیز احکام مربوط به تجاوز به عنف رو بخونید شامل حال این افراد نمی شه و احکام زنا هم هیچ کدام باز صدق نمی کنه پس بزرافشانی سیاسی و شبهه ناک نفرمایید.

دیگه داری از حد می گزرونی عزیز من این حرف شما اولا توهین به ریاست قوه قضاییه و در عین حال رهبری هست .یعنی ایشون نفهمیدن و کلاه سرش رفته و یا کلاه سرش گذاشتن و یک رییس بی لیاقت رو منصوب کردن .گفتم که شما مشکل داری ولی نمی خوای بیان کنی مستقیم برای همین یکی به میخ می زنی یکی به نعل آخرش هم اسم امام خامنه ای رو میاری که برات حاشیه امن درست کنه.
خواهشا درک کن و بفهم چی می گی .

و مورد آخر شما هم تنها یک ادعا هست و باز مدرکی نمیشه براش داشت.وفداری و .... معنای خاصی نداره حالا اگر می گفتین عده ای با ریا به جایی می رسن موضوع دیگه ای بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]icon_cool میگم مشکلت انتخاباته برادر من یه سری به تاپیک های دوستان بزن در این مورد مخصوصا نظرات برادر مصطفی در مورد کودتاهای مخملی رو بخون بد نیست.در ضمن با ابطال انتخابات چیزی از مملکت نمی موند .
در ضمن نیروهای امنیتی ما به نظر نمره خوبی گرفتن چون این روش در تمام دنیا جواب داده بود و فقط این دفعه در ایران نتیجه نداد.

اسپانیا شاهد تظاهرات مردمی بود نه براندازی.

نه تنگ تر شدن تحریم ها نه شکستن حریم ها و نه هیچ مورد دیگه ای تنها به این دلیل نیست و اگر اینطور فکر می کنین فکر کنم باید کل تفکرات خودتون رو در مورد سیاست و عوالمش عوض کنین.
در مورد ریزش هم نیروی سست عنصر همون بهتر که ریزش کنه نه یه عده منافق دور و ور سیستم باشن.در مورد اون حرف اسراییلی نا محترم هم باید عرض کنم خدا وند باعث و بانی بی فکری در این مملکت رو بکشه تا این نوع شرها رو برای مملکت درست نکنن که بعد نظام متهم بشه.

دوست عزیز احکام مربوط به تجاوز به عنف رو بخونید شامل حال این افراد نمی شه و احکام زنا هم هیچ کدام باز صدق نمی کنه پس بزرافشانی سیاسی و شبهه ناک نفرمایید.

دیگه داری از حد می گزرونی عزیز من این حرف شما اولا توهین به ریاست قوه قضاییه و در عین حال رهبری هست .یعنی ایشون نفهمیدن و کلاه سرش رفته و یا کلاه سرش گذاشتن و یک رییس بی لیاقت رو منصوب کردن .گفتم که شما مشکل داری ولی نمی خوای بیان کنی مستقیم برای همین یکی به میخ می زنی یکی به نعل آخرش هم اسم امام خامنه ای رو میاری که برات حاشیه امن درست کنه.
خواهشا درک کن و بفهم چی می گی .

و مورد آخر شما هم تنها یک ادعا هست و باز مدرکی نمیشه براش داشت.وفداری و .... معنای خاصی نداره حالا اگر می گفتین عده ای با ریا به جایی می رسن موضوع دیگه ای بود.[/quote]
در پشت سخنان شما منطق وجود نداره و متاسفانه توهين ميكنيد.ترجيح ميدم بحث رو ادامه ندم ضمنا بنده به رهبري ارادت كامل دارم اينو ميتونيد در تمام پست هاي بنده مشاهده كنيد!
متاسفانه شما فكر ميكنيد مردم نميفهمن و فقط شما هستين كه ميفهمين و بصيرت دارين! حداقل ادعاي مردم سالاري نكنيم!
والبته خواهشي كه دارم اينه كه به هيچ عنوان از مذهب براي سرپوش گذاشتن اعمالمون استفاده نكنيم.
موفق باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب ...... این تاپیک به کجا رفت ..... جناب اوپرا از شما بعیده ..... قرار بر این بود که به احترام مرحوم داداشی از بحث های حاشیه ای اجتناب کنیم .....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

یاد دوران آقای قالیباف بخیر چه دوران طلایی بود تازه شاهد ظهور یک نیروی انتظامی و پلیس تخصصی بودیم اما ......................[/quote]

سلام دوست من .
بله دوران سردار قالیباف واقعا طلایی ترین دوران برای پلیس ایران بود - سردار همیشه عزیز ما شفقت و ابهت رو به نیروی انتظامی برگردوند .
لکن با این امای آخر شما کاملا مخالفم.
این راه همچنان ادامه داره ...

دوستان عزیز منهم خواهش میکنم به احترام جهان پهلوان فقیدمون لحظه ای از این بحث و جدل ها سکوت کنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا جون عزیزتون بس کنید این حرف ها را.
این تاپیک در مورد مرگ قهرمان ملی ما هست نه اتاق تصویه حساب های سیاسی.
بخدا زشته. خوبیت نداره.
نظرتون را بدید و وسلام. هی کوت روی کوت نگیرید و بحث را کش ندید.
icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب احسان جان و اناکین بنده نمی خواستم اینطور بشه و الان هم نمی خوام ولی وقتی یه فردی بر میداره میاد توی سایت هر چی دلش می خواد میگه و متاسفانه مدیری باهاش برخورد نمی کنه اگر جوابش هم ندیم که دیگه واویلا میشه.

آقا برداشتن میگن ریاست قوه نا لایق هست و خوب این توهین نیست پس چیه .بعد هم میگه بنده ولایی هستم یکی نیست بگه برادر من ولایی بودن به پست دادن نیست به فهم اینه که این حرفی که می زنی به کی بر می گرده.

دوست عزیز به جای گارد گرفتن سری به تاپیک های مرتبط با این قضیه بزنین اینجا اطلاعاتی گیر میارین که خیلی جاها گیرتون نمی آد تا افاضه نفرمائید که انتخابات دوباره برگذار بشه.
گفتم شما مشکلت اینه که بار معنایی کلمت رو نمی فهمی وقتی می گی انتخابات باطل یعنی نتایج اشتباه رهبر دروغ گفت و بقیه مسئولین هم همینطور و ...... یعنی شما دست میزاری روی پاشنه آشیل .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]علی داداشی در این مورد می‌گوید: «دختر خانمی از یکی از شهرهای شمالی کشور آمده بود و در مراسم روح‌الله شرکت کرد. او خیلی اصرار داشت مرا ببیند، وقتی با هم روبه‌رو شدیم گفت شما مرا می‌شناسید؟ هرچه فکر کردم او را به خاطر نیاوردم .

او به من گفت ۱۰ سال قبل شما یک مغازه مشاوره داشتید. من آن زمان یک دختربچه دستفروش بودم که هر از گاهی به مغازه شما می‌آمدم و شما از من جوراب می‌خریدید، برادرتان یک روز از من جوراب خرید. وقتی جوراب را به او دادم،از من پرسید کلاس چند هستم؟ اما من همان سال به خاطر فقر مالی خانواده ام ترک تحصیل کرده بودم. او وقتی قصه زندگی‌ام را شنید کاری کرد که زندگی مرا تغییر داد. او گفت تو به کارت ادامه بده اما درست را رها نکن.من هزینه تحصیلت را می‌‌دهم. [/quote]

خيلي بخشيد دوست عزيز من اصلا قصد توهين با شما يا روح الله را ندارم ولي
ولي روح الله 10 سال پيش يه مغازه داشت كه توش سوسيس وكالباس مي فروخت ومشاوره دم مغازه نمي داد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جناب احسان جان و اناکین بنده نمی خواستم اینطور بشه و الان هم نمی خوام ولی وقتی یه فردی بر میداره میاد توی سایت هر چی دلش می خواد میگه و متاسفانه مدیری باهاش برخورد نمی کنه اگر جوابش هم ندیم که دیگه واویلا میشه.

آقا برداشتن میگن ریاست قوه نا لایق هست و خوب این توهین نیست پس چیه .بعد هم میگه بنده ولایی هستم یکی نیست بگه برادر من ولایی بودن به پست دادن نیست به فهم اینه که این حرفی که می زنی به کی بر می گرده.

دوست عزیز به جای گارد گرفتن سری به تاپیک های مرتبط با این قضیه بزنین اینجا اطلاعاتی گیر میارین که خیلی جاها گیرتون نمی آد تا افاضه نفرمائید که انتخابات دوباره برگذار بشه.
گفتم شما مشکلت اینه که بار معنایی کلمت رو نمی فهمی وقتی می گی انتخابات باطل یعنی نتایج اشتباه رهبر دروغ گفت و بقیه مسئولین هم همینطور و ...... یعنی شما دست میزاری روی پاشنه آشیل .[/quote]
كاري به حرفهايي كه زدي ندارم ولي يك جمله ميگم والسلام:
حماقت و ناداني شما كشور را نابود خواهد كرد چنانكه نشانه هاشو داريم ميبينيم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]جناب احسان جان و اناکین بنده نمی خواستم اینطور بشه و الان هم نمی خوام ولی وقتی یه فردی بر میداره میاد توی سایت هر چی دلش می خواد میگه و متاسفانه مدیری باهاش برخورد نمی کنه اگر جوابش هم ندیم که دیگه واویلا میشه.

گفتم شما مشکلت اینه که بار معنایی کلمت رو نمی فهمی وقتی می گی انتخابات باطل یعنی نتایج اشتباه رهبر دروغ گفت و بقیه مسئولین هم همینطور و ...... یعنی شما دست میزاری روی پاشنه آشیل .[/quote]
كاري به حرفهايي كه زدي ندارم ولي يك جمله ميگم والسلام:
حماقت و ناداني شما كشور را نابود خواهد كرد چنانكه نشانه هاشو داريم ميبينيم![/quote]
اين جمله آخري كه مثلآ [b]ختم كلام [/b]زدي پاسخ عقلي و منطقي به مباحث مطرح شده توسط آقاي اپرا بود نه؟!! البته شما تقصيري نداري. اينطوري يادتون دادند. هر وقط بحث ميكشه به جاهايي كه نياز به ارائه مدارك مستند براي اثبات موضوعات مطروحه ميشه امثال شما ها خوب بلديد پاتونو بزنيد زمين و بگيد زمين گرده. حالا داوينچي بيچاره درست ميگفت اما شماها ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اين جمله آخري كه مثلآ ختم كلام زدي پاسخ عقلي و منطقي به مباحث مطرح شده توسط آقاي اپرا بود نه؟!! البته شما تقصيري نداري. اينطوري يادتون دادند. هر وقط بحث ميكشه به جاهايي كه نياز به ارائه مدارك مستند براي اثبات موضوعات مطروحه ميشه امثال شما ها خوب بلديد پاتونو بزنيد زمين و بگيد زمين گرده. حالا داوينچي بيچاره درست ميگفت اما شماها ...[/quote]
اشتباه ميكني!
بنده ميتونم با دليل و منطق شما رو قانع كنم ولي كار بجاهاي باريك كشيده ميشه كه جاي اون تو اين سايت نيست.
اميدوارم بيشتر از عقلي كه خداوند بهمون داده استفاده كنيم و صرفا يك مقلد نباشيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اميدوارم بيشتر از [color=red][b]عقلي[/b][/color] كه خداوند بهمون داده استفاده كنيم و [color=red][b]صرفا يك مقلد نباشيم[/b][/color]
[/quote]
الهي آمين. واقعآ اين تنها خواسته منه.اينو از اعماق وجودم ميگم و با تك تك سلولهام بهش ايمان دارم.

عــــقــــل....
تــــحــــلــــيــــل و تــــفــــكــــر....
چينش موضوعات كنار هم واسه رسيدن به تصوير نهايي....
.
.
.
همه اينها ميتونه ابزاري مفيد براي جلوگيري از تقليد كوركورانه باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/282144_247938655231130_148816875143309_904646_7339501_n.jpg[/img]

دوستان این عکس رو در یک سایت پیدا کردم و متنی داشت با عنوان زیر :

سازمان صلیب سرخ جهانی اخیرا عکسی از یک نوع عنکبوت آفریقایی که به دلایل مجهولی در سرتاسر جهان پخش شده است را منتشر نموده است. نیش این عنکبوت تا 4 روز هیچ اثری نداشته و وقتی رخ می نماید که دیگر کار از کار گذشته است.
این سازمان از تمام افراد و شبکه های اجتماعی خواسته تا در اطلاع رسانی تصویر این بندپا مشارکت کنند.شما نیز آنرا با دیگران مطرح کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عنکبوتش همونیه که تو عکس هست؟"؟؟
این دیگه چیه؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.