Recommended Posts

اوپراي عزيز توضيحات كافي را فرمودند، بنابراين بنده، اذيتتون نميكنم.
[quote]
ببخشيد مثل اينكه به شما خيلي خوش ميگذره يا [color=red]احتمالا تو اين كشور زندگي نميكنيد! [/color]
دوست دارم بدونم تو اين كشور كدوم بخش كارشو درست انجام ميده؟لطفا چند بخش رو نام ببريد؟
تا جايي كه مردم ميبينن فقط درجا زدن و عقب ماندگي كشوره والا ما مريض نيستيم كه بيايم اينجا اعتراض كنيم و اعتراض امثال بنده هم از سر دلسوزي است و نه چيز ديگري.بايد انتقاد كنيم تا كشور پيشرفت كنه . و الا با تعريف و تمجيد الكي كشور اباد نميشه.[/quote]

واقعا جا داشت اين سوال رو از شما بپرسيم.

واقعا كسي كه تو اين كشور زندگي ميكنه، بايد ازش درخواست كنيم كه در مورد اين عقيده شما قضاوت كنه:

[b][color=red]ريش سالاري!!![/color][/b]

EMPEROR عزيز
از شما ممنونم.

همه ما به اين مشكلات كشورمون واقفيم و ازش ناراحت!

اما زماني كه عده اي مشكلات رو بزرگتر از حدي كه هستند ميكنند و طوري برخورد ميكنند كه مشكلات بيشتر هم ميشوند
عده اي كه همه سيستم و افراد جزو و كلانش رو مورد توهين قرار ميدهند
عده اي كه اين مسائل رو بهانه ميكنند تا [b]عقده هاشون عليه نظام [/b]رو تخليه كنند:

بايد اعتراض كنيم ...
ولو متهممون كنن به هر چيزي!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا رضا درست می گه دلیلی نداره برای هر مشکل ولو پیچیده و نگران کننده تمام دستاوردها، تمام سلوکمون رو، تمام مسیری رو که اومدیم و همچنین اشخاصی که دلیلی برای اهانت به اونها وجود نداره و اصولا غیرعقلایی سخن گفتن و آسمان و ریسمان رو بی جهت به هم بافتن رو باید بگذاریم کنار و این معنا نداره تا با شنیدن یک خبر هر چند هم که آزارنده باشه انگشت بسوی ... دراز کنیم!؟ باور کنید باید دست از این روش برداشت
دوستان عزیزم بهره گیری از احساسات صرف در این موارد اصولا معنایی نداره! حتی در جنگ هم که حماسه و شور اون بر هیچ انسان دانا و منصفی پوشیده نیست جایگاه تدبر و تمهید و خردورزی و اندیشه کردن خیلی مهم بوده
من دوستان رو دعوت می کنم به راه شناختن بجای داوری نابجا کردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان بحث نامربوط به این موضوع رو در جای دیگری ادامه دهید.

[quote]داداش سعید تو که خودت از همه بدتر شدی از شما بعیده ؟

اما در مورد مشروب باید بگم احتمالا عده ای به متهم القا کردن که با گفتن این حرف ممکنه قتل رو غیر عمد فرض کنن و برای همین این مطلب رو مطرح کرده و در مورد اینکه اون مرحوم کتکشون زده و... هم احتمالا دروغ میگه چون همراه مقتول حرفش سندیت بیشتری داره و اشاره ای به درگیری نکرده صرفا همونی هست که اول گفتم چند تا جوان جو گیر بودن خلاصه توی ماشین هم برای هم نوشابه باز می کردن و نون قرض می دادن احتمالا چند تا درگیری و کتک کاری دیگه هم با هم توی محل داشتن و برای خوشدون از خوشدون اسطوره ساخته بودن بعد این اتفاق پیش میاد و پای کل کل کردنهای این نوعی وسط اومده و خلاصه فکر کردن مثل همیشه بچه بازی می کنن و بعد هم در میرن .
بعد از پیاده شددن به دلیل ترس و هیجان و ترشح ادرنالین فراوان و در عین حال حس کم نیاوردن جلوی رفقا بی مقدمه و بی محابا با دیدن یه فرد هیکلی شروع کرده به زدن.
آقا سعید من این رو از روی تجربه میگم این فقط یه حادثه بوده و هیچی پشتش نیست چراکه این سه جوان در حد این حرفها نیستن و باز تجریبه به من ثابت کرده تنها آدم ترسیده می تونه اینطوری کور ضربه بزنه و سریع.[/quote]

از همه بدتر نشدم و فقط دنبال این هستم که ببینم قوه قضائیه با این جنایتکارها چه میکنه؟

اما درباره آدم ترسیده!

یه ماشین میپیچه جلوی ماشینی که از روی تصادف راننده اون مرحوم داداشی هست. چند تا ارازل و اوباش با چاقو از ماشین جلویی پیاد میشن و میان طرف این یکی ماشین که بنده خدا داداشی پنجره رو پائین میده تا ببینه چیکار دارن؟ که ناگهان این قاتل جنایتکار عوضی یک ضربه با چاقو به گردن مرحوم میزنه. بعد که مرحوم پیاده میشه هم دو تا ضربه بهش میزنه و فرار میکنن.

حالا تمام این داستان بخاطر ترس بوده! من هم باور کردم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان جوش نزن به وقتش می بینی که همین بوده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امروز داشتم رد گیری پست هایم را میکردم به این تاپیک رسیدم.
نمیدونم چرا بعضی از دوستان اینقدر تند و ستیزه جویانه پست میزنند. انگار همه عالم بدند غیر خودشان!
یک فردی را کشته اند. از قهرمانان ملی ما. خونش پای مال نخواهد شد.
خون چیزی نیست که به راحتی بشه پاکش کرد. دامن قاتل را میگیره. قاتل خواهد مرد

پس چرا دیگه بحث را سیاسی میکنید رفقا؟ انتقاد خوبه ولی نه انتقاد از روی کینه. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

واقعا جا داشت اين سوال رو از شما بپرسيم.

واقعا كسي كه تو اين كشور زندگي ميكنه، بايد ازش درخواست كنيم كه در مورد اين عقيده شما قضاوت كنه:

[b][color=red]ريش سالاري!!![/color][/b]

EMPEROR عزيز
از شما ممنونم.

همه ما به اين مشكلات كشورمون واقفيم و ازش ناراحت!

اما زماني كه عده اي مشكلات رو بزرگتر از حدي كه هستند ميكنند و طوري برخورد ميكنند كه مشكلات بيشتر هم ميشوند
عده اي كه همه سيستم و افراد جزو و كلانش رو مورد توهين قرار ميدهند
عده اي كه اين مسائل رو بهانه ميكنند تا [b]عقده هاشون عليه نظام [/b]رو تخليه كنند:

بايد اعتراض كنيم ...
ولو متهممون كنن به هر چيزي![/quote]
قصد بنده بي احترامي به شما نبود و هيچوقت به خودم اجازه نميدم به هيچ عزيز هموطني خداي نكرده جسارتي بكنم.
ولي بايد واقعيت ها رو بگيم.متاسفانه كشور وضعيت خوبي نداره ! اين قضيه ريش هم سمبلي از رياكاري بود كه عرض كردم و الا پدر خود بنده هم ريش داره !
من تا 2-3سال پيش از طرفداران سرسخت نظام بودم و هميشه بخاطر اين موضوع با دوستان و آشنايان بحث و جدل ميكردم ولي بعد از قضاياي انتخابات و اون افتضاحاتي كه به بار اومد . متاسفانه چيزي براي دفاع كردن باقي نمونده الانم كه متاسفانه مشكلات اقتصادي خيلي حاد شده و البته بعد از قضيه جريان انحرافي كه پيش اومده مسائلي فاش شدكه بيش از پيش اعتقادم رو از دست دادم.اميدوارم رهبر عزيزمان با تصفيه عوامل ناپاك كشور رو از انحراف و خطر نجات بده و مردم هم به خواسته ها و آرمانهايي كه بخاطرش انقلاب كردند برسن!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد عملكرد قوه قضاييه هم مطالبي عرض كنم :سال پيش فردي 4 تا دختر دانشجو رو سوار بر زانتيا شبانه ميبرده به يكي از باغهاي اطراف كه در مسير دچار سانحه ميشن و متاسفانه همه سرنشينان كشته شدند بجز راننده (كيسه هوا جونشو نجات ميده)دادگاه هم اين فرد فاسد رو فقط محكوم به پرداخت ديه كرد!در حالي كه جرمش محرز بوده !
مورد دوم هم چند ماه پيش چند تا شرور نصف شب خودرو ها رو متوقف كردن و متاسفانه در چند مورد زنان رو مورد ازار و اذيت قرار دادن و اموالشون رو به سرقت بردن اين افراد هم بعد از دستيگري چند هفته پيش آزاد شدن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداشی و دخترک جوراب فروش

[color=red]روح‌الله شهرت و محبوبیتش را نه فقط به خاطر مدال‌های طلایی رنگش، که به خاطر کمک‌هایش به نیازمان به دست آورده بود؛ کمک‌هایی که هیچ‌کس آنها را نفهمید و او بدون آن‌که حتی به برادرش که نزدیک‌ترین کسش بود بگوید؛ آنها را انجام داده است.[/color]

علی داداشی در این مورد می‌گوید: «دختر خانمی از یکی از شهرهای شمالی کشور آمده بود و در مراسم روح‌الله شرکت کرد. او خیلی اصرار داشت مرا ببیند، وقتی با هم روبه‌رو شدیم گفت شما مرا می‌شناسید؟ هرچه فکر کردم او را به خاطر نیاوردم .

او به من گفت ۱۰ سال قبل شما یک مغازه مشاوره داشتید. من آن زمان یک دختربچه دستفروش بودم که هر از گاهی به مغازه شما می‌آمدم و شما از من جوراب می‌خریدید، برادرتان یک روز از من جوراب خرید. وقتی جوراب را به او دادم،از من پرسید کلاس چند هستم؟ اما من همان سال به خاطر فقر مالی خانواده ام ترک تحصیل کرده بودم. او وقتی قصه زندگی‌ام را شنید کاری کرد که زندگی مرا تغییر داد. او گفت تو به کارت ادامه بده اما درست را رها نکن.من هزینه تحصیلت را می‌‌دهم.

[color=red]الان من سال دوم دانشگاه هستم و تا به حال تمام هزینه‌ها و مخارج تحصیلی من را برادرتان داده است[/color]. وقتی در روزنامه خبر مرگ او را خواندم احساس کردم دنیا به آخر رسیده است. من حامی‌ام را برای همیشه از دست داده‌‌ام. اگر او نبود شاید زندگی‌ام طور دیگری رقم می‌‌خورد و معلوم نبود چه سرنوشت شومی در انتظار من بود. اما او هدیه‌ای به من داد که هرگز نمی‌توانم آن را فراموش کنم. او به من زندگی داد.

دختر جوراب‌فروش تنها کسی نبود که روح‌الله به او کمک کرده بود او هفته‌ای یک‌بار به کهریزک می‌رفت و ماهانه مبلغی را به بهزیستی و سالمندان کهریزک پرداخت می‌کرد. او حتی جایزه یکی از مسابقاتش را به خانواده‌ای بخشید که وضعیت مالی بدی داشتند و دخترشان دیالیز می‌شد». علی داداشی، برادر مرحوم؛ حالا بلند هق‌هق می‌زند و گریه می‌کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با وجود برخی دلایل کلا تو بحث شرکت نکردم و نمیکنم فقط میگم "

http://www.asriran.com/fa/news/174933/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%E2%80%8C%D9%82%D8%AA%D9%84-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%88%D8%B2%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D9%88%D8%AA

شب بر شما عزیزان خوش !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز آریا0912 در مورد انتخابات و شبهاتش در این سایت بارها دوستان کل موضوع رو شکافتن و بحث شده این انتخابات هیچ مشکلی نداشت و سالم برگزار شد حالا عده ای میخوانتوهم تقلب داشته باشن مشکل خودشون هست.

و اما نظر شما در مورد نظام باید عرض کنم مشکل شما اینه که به نفر نگاه می کنین و حق رو در قالب نفر می بینین و این باعث میشه با از رده خارج شدن نفر شما هم تفکرتون از بیخ بریزه پایین.
مولا علی می فرمایند حق را با فرد نشناسید فرد را با حق بشناسید .
ملاک باید حق باشه وقتی ملاک حق بود و همه رو با اون سنجیدین و عادلانه و عاقلانه قضاوت کردید اون وقت هیچگاه راه رو گم نمی کنید.

این نظام با نظر بنده و شما استوار نیست که با نظر من و شما بریزه پایین .پنهان نیست که این کشور رو کی نگه داشته و خودش هم از این به بعد نگهش میداره و انتظار نیست اونم مثل ما که کم میزاریم و کم میاریم کم بیاره و آخرین سنگر رو از دست بده.

و اما در مورد مواردی که اشاره کردین در مورد اول هیچ دلیل قاطعی برای مفسد بودن نیست کما اینکه حتی اگر این فرد (که جز خودش کسی دیگه زنده نمونده) اعتراف کنه که این دخترها رو برای چی داشته می برده باز نمی شه قصاص و یا حکم زنا جاری کرد چون نه زنا اتفاق افتاده و نه این تصادف عمدی بوده.
مگر جریمه که ممکنه زندان باشه و یا پول باشه و یا شلاق که بستگی به نظر قاضی داره .پس خودتون نددانسته قضاوت نکنین که در قران در این مورد به شدت امر شده اگر اطلاعی از قضاوت و احکام الهی ندارین درش دخالت نکنین.
شاید این تنها موردی که قران دستور میده که فرد بهش وارد نشه اگر سر در نمیاره.پس بیاین ناخواسته حق الناس و حق الله رو برای خودمون نخریم.چون نه شما کامل در جریان این پرونده هستین و نه من و شما قاضی هر چند برنابا جان می تونن حکم این مورد رو بگن.

در ضمن کدوم جرم این بنده خدا محرز بوده این فرد می تونه خیلی راحت ادعا کنه من مسافر کش بودم.در مورد اعتراف هم که عرض کردم باز و چون فعل گناه انجام نشده نمیشه حکم هم جاری کرد.گناه نکرده رو که قصاص نمی کنن و تنها مورد تصادف بوده که اینم نیاز به تفکر زیادی نداره هیچکس خودخواسته ماشین رو چپ نمی کنه که بمیره.

مورد دوم شما هم بدون سند هست و با توجه به اینکه این مورد شامل موارد تجاوز به عنف هست اگر اتفاق بیفته دیگه شاکی خصوصی نمی خواد و خود قوه اگر این مورد ثابت بشه هرگز حکمی غیر از اعدام صادر نمی کنن و اگر هم تنها دزدی بوده که بستگی به نوع وسایل و نوع کار داره که اونم حکم خودش رو داره و همیجوری فرد رو رها نمی کنن مگر اینکه شما مثلا آزادی با سند رو هم آزادی کامل در نظر گرفته باشین.

icon_cool icon_eek فقط علی هق هق نمی زنه چون ما قهرمانی رو از دست ندادیم بلکه یه پهلوان از دست دادیم.خدا روحش رو قرین رحمت کنه و در جوار پهلوان عالم مولا علی محشورشون کنه.
یتیم نوازی ومسکین نوازی مرام شیعه علی هست اگر غیر از این بود باید به این پهلوان شک می کردیم.اگر غیر از این بود اون توان رو خدا به این مرحوم نمی داد که آهن جابجا کنه تا به دختر مسکینی بده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سال پيش فردي 4 تا دختر دانشجو رو سوار بر زانتيا شبانه ميبرده به يكي از باغهاي اطراف كه در مسير دچار سانحه ميشن و متاسفانه همه سرنشينان كشته شدند بجز راننده (كيسه هوا جونشو نجات ميده)دادگاه هم اين فرد فاسد رو فقط محكوم به پرداخت ديه كرد!در حالي كه جرمش محرز بوده ! [/quote]
خوب دوست عزيز 4 تا دختر رو كه ندزديده بوده!
خودشون سوار شدن ديگه،خدا در هر صورت بيامرزتشون اما اين وسط راننده رو به نظرت بايد چي كار ميكردند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نميدونم چرا بعضا از دپستان كوچكترين انتقاد رو به باد حرف و تيكه و متلك ميگيرن.اينكه نيروي انتضامي نا كار امده كاملا مشهوده.من نه ضد نظامم و نه ضد انقلاب.اما بازم ميگم اين نيرو نيروي افتضاحيه نه انتظامي.كاش تامين امنيت رو كاملا به سپاه ميدادن كه شاهد اينجور بي نظمي ها در سطح كشور نباشيم.در ضمن من الكي انتقاد نميكنم و نظرم رو بر ژايه اون چيزي كه عينا ديدم ميگم
با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]دوستان نگران نباشن قرار هست در طرح جمع آوری ماهواره و برخورد با بد حجابی این معضلات از جامعه ما پاک بشه !!!!!! [/b]

یاد دوران آقای قالیباف بخیر چه دوران طلایی بود تازه شاهد ظهور یک نیروی انتظامی و پلیس تخصصی بودیم اما ......................

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کدوم متلک کاربر محترم اینکه دوستان زحمت می کشن و تمام قضیه رو باز می کنن و از نکته نظرات مختلف مثل جتمعه شناسی و امنیتی و ... مورد بررسی قرار میدن به نظر شما متلک هست و تاختن به کاربر .در ضمن هر کاربری که حرف غیر منطقی بزنه باید منتظر حملات انتقادی و نقد از طرف بقیه باشه پس بهترین راه اینه که اگر در مورد چیزی خبر نداره و آگاهی و اطلاع کافی در اختیارش نیست رفی نزنه.
صف نانوایی که نیست اینجا یه فضای بزرگ مجازی هست که پر از متخصص هر کاریه توی همین سایت ما از پلیس تا وکیل و... کاربر هستن و مطمین باشین قرار نیست شما چیزی بگین و همه بگن خوب درست میگه باید منتظر باشین اگر نظرتون خام و ابتدایی هست به شدت مورد نقد هم قرار بگیره چون یه نظر اشتباه و غرض ورزانه(البته منظور شما نیستین در کل عرض می کنم)باعث ایجاد شبهاتی بشه که به این راحتی ها نشه جمعش کرد.

ولی ظاهرا به نظر شما اگر همه با شما هم صدا بشن و بگن بله درست می فرمایین حتما هیچ مشکلی نیست.

در ضمن کدوم عینیت آیا این درست شما همه رو با یک چوب برانید.
مثلا فرض میگیریم شما در تمامموارد برخوردتون با پلیس دست بر قضا با مشکل دارها برخورد کردین مثلا رشو دادین بهشون نمی دونم و هزار تا مورد دیگه اما باز نمی تونین این رو بسط بدین به تمام یه سازمان و قیافه حق به جانب هم بگیرین که بله من خودم دیدم و کردم و...
شاید واقعا اینطور نباشه پس به فکر باشین که این سازمان هم مثل یه فرد هست و تهمت ما بهش ممکنه عقوبت اخروی هم داشته باشه اونم سازمانی که ممکنه چند ده هزار نفر نیرو داشته باشه اگر فردا روز یکی یقه ما رو اون دنیا چسبید که تو با این حرف و اون حرفت حق من رو ضایع کردی و باعث شدی مردم توی خیابون به من چپ نگاه کنن و... باید چکار کنیم.

پس دوستان محترم توجه کنین که خیلی راحت به کسی تهمت و اتهام نزنیم.
باز هم عرض کنم که این سازمان مثل هر سازمانی در دنیا و از ازل تا ابد مشکل داره و باید به فکر جبران مشکلات و نقایص بود اما ریشه ای و درست و با عدل نه احساسی چون مثلا فلان قتل مثل همین مورد که اتفاق افتاده و تنها جایی که تقصیری نداشته همین سازمان بوده آب ببندیم به همه چیز.

جناب سم شیراز ارمی محترم شما هم لطفا کمی رعایت کنین اینجا نه بالاترین نه جرس و بی بی سی فارسی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کدوم متلک کاربر محترم .[/quote]

دوست عزيز يه سر به صفحات قبل همين تايپك بزني متوجه ميشي دوستان در برابر انتقاد هايي كه شد چه لحن تندي رو اتخاذ كردن.در ضمن من نگفتم همه حرفاي منو تاييد كنن منظورم اينكه لحن صحبت كردن خيلي مهمه

اما در مورد بقيه حرفاتو نبايد بگم درسته كه تو هر سازماني مشكل وجود داره اما نه در اين حد.وقتي ناكارامدي از حد گذشت بايد به فكر اصلاح بود.در ضمن شما ميگين دست بر قضا!!!!!!!!!!اخه چقدر دست بر قضا؟يه مورد؟دو مورد؟؟؟نه اون چيزيايي كه ديدم خيلي بيشتر از چند مورد بوده هر وقت هم اقدام كرديم در برابر اين موارد جواب نگرفتيم.اما خدايي بچه هاي سپاه اينجوري نيستن.خيلي جدي قضايا رو پيگيري ميكنن .و به مشكلات مردم رسيدگي ميكنن.باز ميگم نيروي انتظامي يه نظارت بيشتر احتياج داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.