SAEID

نظرات کاربران درباره انجمن جدید سایت

Recommended Posts

[quote name='senaps' timestamp='1353101307' post='283239'][quote]در بخش انگليسي ، فقط مقاله ارسال كنيم يا اخبار معتبر انگليسي رو هم قرار بدهيم ؟
مقالات تأليفي باشند يا ميتوان عمليات كپي ، پيست را هم انجام داد ؟
سايت سياهي هم وجود دارد يا نه ؟[/quote]

فک کنم منتظر بودن من پست بدم تو این انجمن تا پاکش کنن نه؟!
اون بخش که کلا به فنا رفت،ولی دو تا انجمن دیگه تو بخش خبرها ایجاد کردن یکیش انجمن خبرهای انگلیسی هستش و دیگری اینکه عنوان انجمن ارسال تاپیک به سایر بخش های اون تالار رو انگلیسی کردن کپشنش رو!!! تاپیک بدبخت من کجا رفت خدا میدونه![/quote]

دوست گرامی.

چیزی پاک نشده. تاپیک شما هم سرجاشه.
صرفاً طبقه بندی مباحث انگلیسی تغییر کرده و هر مبحث ذیل بخش مربوطه قرار گرفته.

این هم تاپیک شما :

[url="http://www.military.ir/forums/topic/23243-islamic-republic-of-irans-army/"]http://www.military....-of-irans-army/[/url]

--------------------------------------------------------------

امکان منفی دادن بصورت موقت و بنا به صلاحدید برادر سعید حذف شده.

ان شاءالله طی روزهای آینده، این امکان مجدداً برقرار خواهد شد.
پس خواهشاً دوستان از قضاوت های عجولانه و پیش داوری های نادرست اجتناب بفرماین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]سلام[/right]
[right]یه نظر دارم اگر لحاظ بشه خیلی خوب هست[/right]

[right]رنگ زمینه از سفید (این که الان هست) به کمی تیره تر مثل خاکستری یا سبز خیییلی کمرنگ عوض بشه که برای چشم هم ضررش کمتر بشود[/right]

[right]مثل سایت دیجیتال پوینت[/right]
[right]http://forums.digitalpoint.com/forumdisplay.php?f=21[/right]
[right]یا سایت های دیگری که سفی نیستند[/right]

[right]مطالعه مطالب در اون سایتها راحت تر هست[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
صرفاً طبقه بندی مباحث انگلیسی تغییر کرده و هر مبحث ذیل بخش مربوطه قرار گرفته.
[/quote]
بله پیداش کردم ولی ظاهرا امکان ادامه‌ی تاپیک میسر نیست؟! یعنی برا من نه نوشته قفله نه میذاره توش پست بدم!!!! فک کنم تنظیمات گروه‌ها برای این انجمن درست انجام نشده.... مثلا گروه کاربر های عادی مثل بنده فقط امکان دیدن داریم و نه پست دادن.... شاید هم محدودیت تعداد پست داره این انجمن ها که اگر اینطوره، لطف اعلام کنین...

-----------------
انجمن های انگلیسی برای کین؟! برای قرار دادن خبر های ترجمه نشده برای خونده نشدن توسط خودمون؟
یا برای اینکه کاربر خارجی زبان بیاد اونجا؟ بعد واقعا کاربر خارجی زبان حاضره بیاد تو این سایت به این شکل فعالیت کنه؟ تازه کلی باید تکنیک های سئو پیاده کنیم که بتونیم بیایم بالا و دیده بشیم....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]اگه سایت اصلی رو هم مثل انجمن بکنید خیلی خوب میشه الان انگار سایت اصلی از انجمن جداست اما اگه با هم تطبیق بشن و وقتی از سایت وارد انجمن بشیم یک تب جدید باز نشه خیلی بهتره !! [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از زخمات دوستان

بعضی صفحات ویروسی توصیف می شوند و سیستم اعلام خطر می کند برای مثال ص 27 ، "فوری جنگ جدید غزه شروع شد"
ممنون می شوم نگاه کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arminheidari' timestamp='1353141163' post='283292']
با تشکر از زخمات دوستان

بعضی صفحات ویروسی توصیف می شوند و سیستم اعلام خطر می کند برای مثال ص 27 ، "فوری جنگ جدید غزه شروع شد"
ممنون می شوم نگاه کنید
[/quote]

مشكل احتمالا از امضاي يكي از كاربران هستش !
همه دوستاني كه اين مشكل رو دارند ميتونند تا رفع مشكل ، با انتخاب " عدم نمايش امضاي برادر [member='mhz'] " بدون مشكل امنيتي از سايت ديدن بكنند !
يا ميتونند با انتخاب علامت ضربدر سمت چپ بالاي امضاي كاربران و انتخاب " عدم نمايش تمامي امضاها " اين كار رو انجام بدهند !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[/quote]

فکر کنم مشکل از لینکی از سایت ایرانبلاگ سابق در امضای یکی از کاربران میباشه!

-------------
همزمان با دوست بالاییم پست دادم.... پاک کنین این پست رو لطفا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Generalmohammad' timestamp='1353142045' post='283299']
[quote name='arminheidari' timestamp='1353141163' post='283292']
با تشکر از زخمات دوستان

ممنون می شوم نگاه کنید
[/quote]

مشكل احتمالا از امضاي يكي از كاربران هستش !
همه دوستاني كه اين مشكل رو دارند ميتونند تا رفع مشكل ، با انتخاب " عدم نمايش امضاي برادر [member='mhz'] " بدون مشكل امنيتي از سايت ديدن بكنند !
يا ميتونند با انتخاب علامت ضربدر سمت چپ بالاي امضاي كاربران و انتخاب " عدم نمايش تمامي امضاها " اين كار رو انجام بدهند !
[/quote]

درست شد
ممنون

[quote name='senaps' timestamp='1353142131' post='283300']
[quote]
[/quote]

فکر کنم مشکل از لینکی از سایت ایرانبلاگ سابق در امضای یکی از کاربران میباشه!
[/quote]

راه کار دوستمون جواب داد ولی باز ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا بنده نمی توانم در قسمت انگلیسی پاسخی به یک تاپیک ارسال کنم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خاصیت اینکه کسی در لیست دوستان ما باشه یا ما در لیست کسی باشیم یا نباشم چیه؟؟ :coffee:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا انجمن های انگلیسی و عدم امکان پست رو در نظر بگیرید و تنظیمات کاربران برای این انجمن رواصلاح کنین... چون ظاهرا همه میتونن ببینن ولی قابلیت ارسال در این انجمن رو ندارن!
(منظور از ارسال در انجمن، ارسال در تاپیک های موجود در انجمنه وگرنه میدونم که برای فرستادن تاپیک باید در انجمن مربوطه اقدام بشه!)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از زحمتهای همه مدیران و مسئولان سایت

میشه درخواست کنم که بخش ارسال های جدید رو به صفحه اول بیارید دوباره؟ الان باید کل بخشهای دریایی-هوایی و بقیه رو بگردیم تا ببینیم چه تاپیکی جدید اومده!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='heliaa' timestamp='1353486006' post='284061']

میشه درخواست کنم که بخش ارسال های جدید رو به صفحه اول بیارید دوباره؟ الان باید کل بخشهای دریایی-هوایی و بقیه رو بگردیم تا ببینیم چه تاپیکی جدید اومده!
[/quote]
چرا از گزینه ی آخرین ارسال های انجمن گوشه ی سمت چپ بالا استفاده نمی کنید؟ می تونید مدت زمان مورد نظرتون رو هم وقتی صفحه باز شد وارد کنید.
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Antiwar' timestamp='1353488074' post='284064']
[quote name='heliaa' timestamp='1353486006' post='284061']

[/quote]
چرا از گزینه ی آخرین ارسال های انجمن گوشه ی سمت چپ بالا استفاده نمی کنید؟ می تونید مدت زمان مورد نظرتون رو هم وقتی صفحه باز شد وارد کنید.
[/quote]

ولی نمونه گذشته سایت خیلی بهتر بود و زودتر متوجه می شدیم که چه تاپیکی جدید ارسال شده و دسترسی خیلی خیلی آسانی به تاپیک ها داشتیم .
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

از زمانیکه منفی مثبتها به حالت سابق برگشت آخرین ارسالها و پستهای جدید و وضعیتها از گوشه سمت چپ انجمن حذف شده چرا ؟؟؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.