aminmessi

شکارجانور قندهار/ به دام افتادن پهپاد جاسوسی پیشرفته آمریکا RQ170

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]اخطار
معمولا بعد از فجایع به این شکل ، سرویسهای جاسوسی شروع به مطرح کردن کلی اتفاقات میشن و مترصد یک سوراخ یا شکاف کوچیک میشن تا به سرنخ اصلی برسن.
اخبار این حادثه رو فقط از منابع رسمی دنبال کنین و اهمیتی به سناریو سازیهای عزیزان جواسیس وطن فروش که اتفاقا شاهد جر خوردن حنجرشون بخاطر پارس کردن زیاد جلوی اربابانشون شده توجهی نکنین.
این رو فقط بگم که ارتش سایبر ایران در حال رصد این سایت هست. ( جان دل برادر که با اینترنت گوشی همراه دسترسی پیدا میکنن مد نظر هستن. انشاالله همنشین ریگی خواهید شد. )
بعد هم طبقه بندی این اطلاعات جوری هست که امیران سپاه و ارتش در جریان ماوقع نخواهند بود تا بوقتش. واحد ویژه ای کار بررسی رو انجام میدن. حتی به خبرهای من هم
اعتماد نکنین. چون دسترسی ندارم. موفق باشید.[/quote]

بنده نه خائنم و نه وطن فروش ولی اگه واقعآ این حرف شما درست باشه که کاربران این سایت توسط بروبچ گرداب کنترل میشن که کلامون پس معرکه است ، پس فردا به خاطر سوزوندن فسفر اضافی انگ جاسوسی و خیانت هم بهمون می چسبونن!!!!!

سناریو هیجان انگیز بنده همین جا به کل کنسل میشه و دیگر ذره ای فسفر سوزانده نخواهد شد فقط همینقدر بگم که این پهپاد باهوش تر از این حرفا بوده و در نقطه مشخصی که باند هم اماده کرده بودیم فرود نمیومده !!! حتی تا مرز زدنش هم پیش میرن ولی با سماجت ما ساعت ها اون رو در اسمان ایران جولان میدن (با تغییر دادن مرتب مختصات پایگاه فرود!) تا سوختش تموم بشه بعد مثه اینکه خوشبختانه کمپانی سازنده سیستم فرود اضطراری رو براش تعریف کرده بوده و مثه یه کفتر جلد وسط بیابون میشینه !!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
بالاخره صفحه 28 به این نتیجه رسیدم که بچه های اینجا کاملا تخصصی کار می کنند و اشباح اختصاصی سایت هم رو نمایی شدند.!!!
icon_twisted

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من بعنوان نمونه یکی از این دستاوردها رو میتونم بگم که جالب توجه هم هست.
الان سپاه پاسداران برانکاردهایی برای حمل مجروح تدارک دیده که فقط توسط یک نفر جابجا میشه ...!!
حقیقتا سپاه یک گسترش انبساطی رو داره. به این معنی که در تمام واحدها داره تلاش میشه و انشاالله در وقتش به اطلاع من و شما خواهد رسید.[/quote]

عزیز من این مطلبت چه ربطی به عنوان تاپیک داشت!
احتمالا اون دستاورد باید ترکیبی از فرغون و امبولانس باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بنده نه خائنم و نه وطن فروش ولی اگه واقعآ این حرف شما درست باشه که کاربران این سایت توسط بروبچ گرداب کنترل میشن که کلامون پس معرکه است ، پس فردا به خاطر سوزوندن فسفر اضافی انگ جاسوسی و خیانت هم بهمون می چسبونن!!!!![/quote]
نمیدونم چرا این بخش رو به خودتون گرفتین اما منظور بنده شما نبودین.
اینکه کنترل میشه یا نه باید به عرض برسونم که سایتهایی چون میلیتاری با سابقه طولانی بیشترین حساسیت رو میطلبه.
برخی با مدد مدیران سایت رفع میشه و مواردی هم هستند که لازمه بررسی بیشتری به عمل بیاد.
برادر خوب من :
همیشه تا بوده، پشت هر دروازه ای یه خائن نشسته. من به این جمله ایمان دارم. سالهاست که سرویسهای جاسوسی کمتر ریسک فرستادن ماموران خودش رو میکنه و ترجیح میده با انگشت گذاشتن روی دکمه قرمز رنگی به اسم " فقر " مزدور محلی استخدام کنه.
پس قبول کنین که این حساسیت ها بجاست.
[quote]یه کاربر به نام سعید220 توی سنترال کلابز گفته که سامانه ای که توسط اون این پهپاد رو شکار کردند حدود 20 روز پیش توی قرارگاه خاتم انبیاء رونمایی شده بوده،از طرف دیگر هم جناب ارمانی می گوید این سامانه رو قبلآ برای انحراف و هدایت موشک های کروز دشمن طراحی کرده بودند که توی این عملیات استفاده شد،گیج شدیم به خدا[/quote]
اصلا جای گیج شدنی نیست.
اگر ماه محرم الحرام نبود میلیتاری این موفقیت رو جشن میگرفت. شما مختار هستین که هر کدوم رو میپسندی قبول کنی ، اما نکته مهم اینه که الان در اختیار ماست.
این روش جنگال نیازمند سالها آموزش و تمرین هست و به سادگی دست یافتنی نیست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من بعنوان نمونه یکی از این دستاوردها رو میتونم بگم که جالب توجه هم هست.
الان سپاه پاسداران برانکاردهایی برای حمل مجروح تدارک دیده که فقط توسط یک نفر جابجا میشه ...!!
حقیقتا سپاه یک گسترش انبساطی رو داره. به این معنی که در تمام واحدها داره تلاش میشه و انشاالله در وقتش به اطلاع من و شما خواهد رسید.[/quote]

عزیز من این مطلبت چه ربطی به عنوان تاپیک داشت!
احتمالا اون دستاورد باید ترکیبی از فرغون و امبولانس باشه.[/quote]
عجالتا عرض شود :
ببخشید.
فقط یک مثال بود. منظور از این مثال ،گفتن این نکته هست که سپاه در طی این سالها و در آرامش اقدام به آموزش
نیروهای تخصصی کرد. واحدهایی همچون این واحد جنگال،دستاورد جان بر کفان هست.
چه بسا باز هم برگهای برنده دیگری داشته باشیم که به وقتش رو خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک سوال
گیرم که ما تکنولوژی ساخت پنهانکارها را از این drone استخراج کنیم.
آیا متریالشو داریم؟ واقعا این بیسرنشین چقدر میتونه توانایی ساخت مصنوعات هوایی ما رو جلو ببره؟
من فکر نکنم روسیه حتی حاضر باشه یه دونه میگ 31 بابت تعویض این طیاره بده
ماشالله دوستان زدن تو کاره معامله کردن یک اسکادرانش
یا انتقال تکنولوژی s300 همراه با خود سامانه
بلند پروازی بعضی دوستان از سقف پروازی b2 هم زده بلاتر icon_twisted
یه نکته هم بگم.
اگر دقت کرده باشید متوجه شدین که مقامات نظامی ایران دیگه دنبال s300 نیستند. از حرف های امیر وحیدی راحت میشه اینو فهمید
احتمالا سامانه ای با توانایی مشابه و بالاتر s300 الان تست هم شده و تمام
کی خبرش پخش میشه؟ موقعی که یک f22 باهاش افتاد پایین !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی این شگفتی که بچه های این سرزمین بوجود اوردند میلیاردها دلار سرمایه گذاری روی این تولیدات رو به خطر انداخته و امریکایی ها حالا حالا باید تو کف باشند

ولی جناب nemo شما بر اساس چه منبعی می گویید دایما مختصات فرودگاه رو عوض می کردند ولی جانور اجتناب می کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من فکر نکنم روسیه حتی حاضر باشه یه دونه میگ 31 بابت تعویض این طیاره بده
ماشالله دوستان زدن تو کاره معامله کردن یک اسکادرانش
یا انتقال تکنولوژی s300 همراه با خود سامانه
بلند پروازی بعضی دوستان از سقف پروازی b2 هم زده بلاتر [/quote]
آناکین جان بعضی از تکنولوژی های این پهباد جزو آرزوهای روسهاست که حاضراند هر کاری به خاطرش بکنند !
چرا نباید به خاطرش جنگنده یا پدافند پیشرفته ندهند ?!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرم کم کم تلاش آمریکا و متحدانش برای رهایی از بار سنگین روانی این موضوع داره شروع میشه:

افتتاح زودتر از موعد سفارت مجازی icon_twisted ایالات متحده
شلوغ کاری در مورد جلسه فردای اتحادیه اروپا و تصمیم کشورهای عضو به اصلاح روابط با ایران
و احتمالا نمونه های دیگر..
==========================================

رصد برخی فروم ها هم جالبه، مثلا ایرانین!!

اول از تمسخر شروع کردند بعد رسیدند به انکار بعد اسب تراوا حالا هم جمرهای روسی...

یعنی در کل این وسط همه یک کاری کرده اند جز نیروهای ایرانی!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=18][color=red]دقت کردید بعضی از بچه هایی که صفحات ابتدایی حضوری پر رنگ همراه با نظراتی ... داشتند دیگه حضور ندارند!!!![/color][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]گزینه دیگری نیز پیشنهاد شده مبنی بر این که یک گروه خرابکار به ایران فرستاده شود که بقایای این هواپیما را منفجر کنند. پیشنهاد سومی نیز مطرح شده و آن این که لاشه هواپیما از طریق حمله هوایی نابود شود. [/quote]

اگه میشه به گوش امریکایی ها برسونید ترجیحا در این عملیات از یک عدد B2 و تعداد یک اسکاتران اف22 استفاده نمایند تا هم کلکسیون رادارگریزهای ما کامل بشه هم خیال اونا راحت شه که دیگه تکنولوژی رادار گریزی ارزش انقدر هزینه کردن و تحقیق وتوسعه و جنگ راه اندختن رو نداره. icon_twisted

[quote]
دوستان یادتون هست خرداد ماه امسال که رهبر از نمایشگاه خودکفایی های دفاعی دیدن کردن تو یه بخش یه نفر داشت برای آقا در مورد قسمت های پیشران و.. زیر دریایی ساخت داخل می گفت قبلا هم از ساخت گفته شده بود اما تولید توربین های که کاربرد تو زیردریایی داشته باشه خیلی برام جالبه مخصوصا اگه میتسوبیشی باشه:mrgreen: [/quote]

خب رسیدیم به بخش فرا ساحل(یعنی همون دریا)
ما چند مدل توربین داریم که قابلیت استفاده در دریا با توجه به اندازه و توان خروجی دارند.
مدلهای :Mitsubishi Torque Covertor
Sulzer S7, Ruston
اما بیشترین نوع توربین ساخته شده مربوط به شرکت ZORYA-MASHPROEKT اوکراین میباشد.
در واقع این توربین یکی از گردن کلفت ترین انواع توربین در جهان میباشد که برای کار در شرایط سخت و خشن کاری بسیار مناسب است. برای همین بهترین گزینه برای کشتیهای نظامی و زیر دریاییها است. در صورتی که موتورهای دیگر برای کشتی های تجاری مناسب می باشد.

توربین UGT 25000 دارای توان 25 MW و وزن 16 ton میباشد.
بزودی تعداد زیادی از این مدل در ایران منتاژ می شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ولی جناب nemo شما بر اساس چه منبعی می گویید دایما مختصات فرودگاه رو عوض می کردند ولی جانور اجتناب می کرد[/quote]

شرمنده بنده دیگه بحثی ندارم و فکر می کنم تخیل گرایی در این زمینه میتونه سرنخ های جدیدی رو از نحوه اجرای این ربایش برای سرویس های جاسوسی دشمن روشن کنه ، منبع من هم تخیل و حدس و گمان بوده!

فکر می کنم تنها فرومی در دنیا هستیم که به این شیوه داریم رو موضوع بحث می کنیم!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا حالا من رفتم خاطراتم از فیلمهای علمی تخیلی رو تحلیل کردم و یه فرضیاتی دادم که خودمم از اول میدونستم زیادی فضاییه حالا شما همه کاسه کوزه هارو سر من نشکنید دیگه.اصلا واقعا الان به من ثابت شد که این قدرت تخیل اصلا هم چیز خوبی نیست به درد خودم و دوستایه فیلم بازم میخوره.
از این به بعد انگار باید بزنم تو ژانر ملودرام و نئونوار و مستند این طور که معلومه تاثیرات ژانر SI-FI اصلا آخر عاقبت خوشی نداره مخصوصا تو این سایت icon_twisted

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینکه این بی سرنشین چجوری دست ما افتاده مهم نیست
مهم اینه که الان دست ماست
خوده آمریکایی ها هم فهمیدن که بدجوری سوتی دادن و برگ برنده دست ایرانه!
فعلا عقلانی و منطقی اینه که دیگه زیاد در مورد نحوه گرفتنش ، مکان گرفتنش و... بحث نکنیم و صبر کنیم ببینیم مسئولان نظامی کشور تو چند روز آینده چه خبرایی میدن
منتظریم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما همیشه خوب و توفانی شروع می کنیم و باعث اتفاقاتی می شویم که ظرفیتهای فراوانی برای منافع کشور ایجاد میکنه ولی متاسفانه بیشتر مواقع در ادامه کار مدیریت موضوع رو از دست میدیم و کسانی که اول کار کاملا بازنده محسوب می شدند اداره کار رو به دست می گیرند و بازی رو به نفع خودشون پیش می برند. یک مثالش داستان روابط ایران و انگلیس بود.
داستان این پهباد هم خیلی خوب شروع شد ولی ظاهرا خبر های خوشایندی برای سرنوشت این داستان به گوش نمیرسه و یه عده بازیگران بزرگتر از ما دارند وارد بازی می شوند . در این جور موارد سابقه تاریخی نشون داده که همواره مزایاش به اونا میرسه و چیزی که نصیب ما میشه زحمت و دردسر قضیه و رو نمای خالی اونه.
خدا کنه خبرها درست نباشند و بتونیم ادامه موضوع رو هم خودمون و با اختیار و تصمیم خودمون پیش ببریم.
icon_twisted

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.