SAEID

انتخاب مديران سايت

Recommended Posts

سلام بعد از بررسیهای انجام شده و تاخیری چند روزه نتایج اعضای جدید کادر مدیریتی سایت به قرار زیر است. saman_777 ، لوازم و تسلیحات انفرادی arshya4171 ، بخش خبر Electrician ، بخش نیروی دریایی F35 ، بخش دفاع مقدس FeldMarshall ، بخش جنگ hamed_713 ، بخش نیروی هوایی sina12152000 ، بخش جنگ hans ، بخش جنگ 00Amin ، بخش خبر درباره این دوستان هم بعد از یکمی فعالیت دیگه و یه بررسی مجدد نتیجه اعلام میشود. MJMZLA ، nozheh ، PEYMAN ، babakim1 از سایر دوستان گرامی هم بخصوص در بخش نیروی هوایی دعوت به همکاری میگردد. در این بخش نیاز به چند نفر آشنا به مسائل کلی هوانوردی نظامی و تجهیزات و تسلیحات مورد استفاده در نیروهای هوایی کشورهای جهان است. ******************** توجه: مدیران جدید تا قبل از دریافت پی ام راهنمای مدیریت کار خاصی انجام ندهند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه :!: به همه کسایی که مدیر شدن تبریک می گم.و امیدوارم بتونیم مفید تر از قبل عمل کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان دستت درد نكنه من هم تبريك مي گم به همه دوستان :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام بنده مایلم در زمینه الکترونیک؛ خصوصا قسمت الکترونیک زمینی همکاری کنم با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ... سعید جان من مایلم در بخش جنگ همکاری کنم ... اگر کمکی از دستم بر می آمد خبرم کن ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام. من در مورد تجهیزات و تسلیحات مورد استفاده در نیروهای هوایی کشورهای مختلف جهان با استناد به منابع معتبر مي تونم همكاري كنم. البته با توجه به اطلاعاتم در مورد آژانس هاي مختلف خبري جهان در بخش اخبار كاربران هم مي تونستم فعاليت واقعا خوبي داشته باشم كه گويا در اين مورد مدير يا مديران مربوطه انتخاب و مشخص شدن و همچنين اگر بخشي به عنوان سياست راهبردي كشورها در امور نظامي اگه بود. ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

درباره این دوستان هم بعد از یکمی فعالیت دیگه و یه بررسی مجدد نتیجه اعلام میشود.

MJMZLA ، nozheh ، PEYMAN ، babakim1

با تشكر از زحمات شما مدير گرامي.

آقايون مدير به شما هم تبريك ميگم و اميدوارم در امر مديريت فقط تذكر را مد نظر خود قرار نديد( مثل بعضي از مديران همين سايت) و مثل كركس و حامد 713 مفيد واقع شويد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سعید اگر خواستین می تونم در بخش هواپیما های نظامی همکاری کنم . البته فقط در این بخش در مورد بخش های دیگه اطلاعات کافی ندارم . :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام سعيد جان ، آقا مديريت بخش «ساير بخش‌ها» رو لطف مي‌كني ؟ icon_cheesygrin چقدر بچه‌ي خجالتي و كمرويي هستم من icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا من هم در بخش خودروهای زرهی و غیر زرهی و توپخانه مایل به انجام مدیریت هستم. سعید جون اگه میشه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به هواپیما ها و تسلیحات مورد استفاده در نیروهای هوایی کشورهای جهان آشنایی نسبتاً مناسبی دارم .

ولی احساس میکردم بخش دریایی دچار افت و کمبود مطلب علمی بود ، به همین خاطر تو بخش دریایی بیشتر فعالیت میکردم .

به هر دو بخش دریایی و هوایی علاقه دارم و هر بخشی که لازم شد میتونم فعالیت کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
علی 75 بیا تو انجمن 4 تا مطلب بزار ببینیم چی می شه؟!!اگه خوب فعالیت کنی قول می دم میارمت دم دست خودم! icon_cheesygrin icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.