death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

والا منم نفهمیدم که چی شد! :)))

کلا این تجمع ها اکثرا بدون مجوز بودن و باهاشون برخورد شد....

حالا اینکه اون بابایی که اومد اعتراض کرد چش بود معلوم نیست! :) ولی ظاهرا میگفت اینجا اعتراض نکنین یا همچین چیزایی....(من سورانی بلد نیستم! شاید سیاوش اگر کلیپ رو ببینه، بتونه قسمتیش رو ترجمه کنه اونم شاید...)

واضح بود که تقریبا حاجی :))

نمیدونم چی کار به سوریه داشتن اینا !! عجب :))

ملت زده سرشون به خدا !

فقط یه تیکشو نفهمیدم : گفت کوردیستان و ****** بیزاره !!  شبیه کرمانشاه بود !! :))  اما قطعا کرمانشاه نبود چون اصن ربطی نداره 

شما فهمیدی ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

در باب سنندج فقط یک نکته عرض میکنم و میدان رو میسپاریم دست دوستان دیروزمون ...

سنندج الان شدیدا با دو مساله درگیر هست همونطور که کل کردستان

یکی افرادی هستند که نظرشون اینه باید با دولت مرکزی ایران بجنگند و از تمام وقایع پیرامونی استفاده کنند تا کردستان بزرگ رو تحقق ببخشند

یکی هم افرادی هستند که مشخصا با توجه به نفوذ چندین ساله مبلغین بسیار حرفه ای تکفیری، باعث شدند که در میان اکراد هم افراد قابل توجهی طرفدار تکفیری ها به خصوص داعش بشوند ...

همین الان هم در نبرد کوبانی کردهای زیادی ضدکردها دارند میچنگند....

وقتی فقط از داخل جوانرود 2 نفر انتحاری میره به عشق داعش در جبهه های نبرد عراق ....تو خود بخوان این حدیث مفصل

هر دو گروه هم همایشهایی داشتند البته صد درصد داعشی ها زود جیم فنگ میزدند و میزنند ...

یا حق

پی نوشت: البته شما که استاد ماها هستید ؟ میدونید که ؟ همممممه چی آررررررررومه .... همممممممممممه چی آرومه ... من چه شادم ! چه سرخوشم ( آ]نگ محمد علیزاده رو یادم نیست، همین مضمون ش بود)

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اون آخرش اگه اشتباه نکنم میگفتن نمیدونم چی چی  ی پ گ. درست گفتم؟ اگه داشتن به نفع ی پ گ شعار میدادن که دیگه واویلاست. ول معطلیم icon_eek  دوستان کرد ترجمه کنین ببینیم چی میگن. مام یه خورده کردی یاد بگیریم بد نیست؟:)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با عرض ادب و سلام بنظرم کاملا اشتباه میفرمایید 

مگه ائتلاف دز کوبانی ضرری هم به کرد ها رسونده؟هر بمبی بوده بر سر داعش بوده و هر ضرری از ابتدای ورود بوده برای داعش و بعضا( بشار اسد) بوده 

گرچه من هم لعنت میفرستم به سیاست امریکا در عراق و سوریه ک تمام توانش رو در راه نابودی داعش نمیگذاره و بیشتر سعی در ایجاد توازن قوا داره ولی اگر همین بمباران های هوایی (بخصوص در چند روز گذشته )در کوبانی نبود تا حالا کوبانی بطور کامل سقوط میکرد  شکی هم درش نیست   

گفتم سیاست کثیف! ایجاد توازن قوا!

البته اینو هم باید اضافه کنم ک این نشان از ...بودن بعضی از کرد ها داره ک امریکا رو ناجی میدونن چون بر کسی پوشیده نیست ک پشت این بمباران های امریکا تنها و تنها منافعش قرار داره ولا غیر!

همین امریکا در جنگ خلیج فارس ظرف چند هفته زن و بچه و کرد و عرب رو در عراق زیر آتش گرفت  نصف عراق رو شخم زد اونهم چ شخم عمیقی و تغریبا کل تاسیسات زیر بناییشو فلج کر  هم اکنون هم بیشتر داره با داعش بازی میکنه تا جنگ!

سلام علیکم

شما هم سخن من رو گفتید ولی به زبانی دیگر ...

دقیقا آمریکا و متحدان منطقه ایش هم همین رو میخوان ولی همونطور که خود شما هم گفتید منظور آمریکا از این حملات ، نیت های پنهانی هست که پشتش داره ...

پس به نظر شما آیا این چنین کمک های ظاهری ، در اصل و باطن کمک حال کردهای کوبانی بوده یا خیر ؟؟ مشخصه دیگه ،،، بله در ظاهر و کوتاه مدت به نفع هست ولی در باطن و بلند مدت کاملا به ضرر .....

پس اصلا این کمک ها فایده ای نداره ....

پس شما هم کاملا با من موافقید دیگه :winking:

ببینید چطور با تزویر و نفاق ؛ اهدافش رو داره جلو میبره .... مردم منطقه باید هوشیار باشن تا فریب نخورند .

لعنت به شیطان که دشمن آشکار انسان هاست

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تظاهر کنندگان که مشخصه چی میگن اون یارو که میکروفن رو گرفت ولی مشخص نبود چی میگفت یکی اونو ترجمه کنه 

این که ایران موضع مظلوم رو گرفته که نمیزارن و نمیشه و...  و در مقابل تظاهرات کرد ها خویشتن داری کرد خیلی کار منطقی و درستی بود فعلا پیکان تیز انتقاد سمت ترکیه هست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

1410881_1507206402852218_463457961247223
سردار خدا قوت..!
سلام ای بازمانده ی نسل طلایی پاسداران انقلاب اسلامی..

سلام

دقت کرده اید توی تمام عکسها زاویه سر و نگاه سردار یک شکل است ؟ میشه دوستان عکس اصلی رو که همه اینا داره از روش مونتاژ میشه رو پیدا کنند ؟

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما نمیخواد گهر افشانی هاتونو تو سایت پخش کنین. تو سایت منتقد کم نداریم و همه قابل احترام هستن . اما خب شما یک پست ندارین که یه فحشی چیزی به کردها نداده باشین...

سایت جای عقده گشایی از یک شخص یا قوم نیست . ما همه کاربران مثل برادر هستیم و لزومی نداره به هم توهین کنیم ... یکی ترک یکی کرد یکی فارس عرب و.... دست تو دست هم

اگه سردار سلیمانی هم مثل شما بود که الان اوضاع ایران این نبود و این اقتدار مدیون اونهاست نه افکار بچگانه شما که تخم تفرقه رو پخش میکنی دوست عزیز

درود بر سردار سلیمانی عزیز که بچه کرمانه ولی تو کردستان عراق دوشادوش برادران خودش میجنگه ..... :rose: :rose: :rose:

اول اینکه حد و حدود خودت رو بشناس و بی احترامی نکن. دوم اینکه منظور من طایفه بارزانی بود که بزرگترین خیانت ها رو به کردها کرده نه مردم کرد.

اینکه بارزانی در حق کردها خیانت کرده حرف من نیست. چیزی هست که در عمل می بینیم. الان مردم کردستان عراق طوری بار اومدن که بیشتر با کاباره و زن و مشروب حال می کنن تا قومیت و ملیت و زبان کردی. برای همین هم بود که داعش تونست تا پشت دروازه های اربیل هم پیش بیاد.

بله من هم می گم همه ما ایرانی ها با هم برادر و برابریم ولی اینطور هم نیست که برادرهای امروز فردا روی هم اسلحه بکشن یا برادرهای دیروز امروز در حق هم این کار رو بکنن. این برادری رو باید گذاشت دم کوزه آبش رو خورد. دوست عزیز از استقلال دم زدن اقلیم کردستان عراق دقیقا در جهت منافع رژیم غاصب صهیونیستی و آمریکا و در عکس جهت منافع ملی عراق و ما هست. کردهای عراق بیشتر از همه مدیون ما هستن. از این بابت هم منتی بر سرشون نیست ولی نمک خوردن و نمکدون شکستن هم روا نیست.

امیدوارم تو این چند سطر خلاصه منظورم رو رسونده باشم و بحث بیشتر از این به حاشیه نره.

• Upvote 9
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصاویری از کاروان وحوش داعش در مقدادیه عراق

meqdadye_28129_copy.jpg

meqdadye_28329_copy.jpg

meqdadye_28429_copy.jpg

thumb_meqdadye_28529_copy.jpg  thumb_meqdadye_28629_copy.jpg  thumb_meqdadye_28229_copy.jpg

**

تصاویر طرفداران داعش منتسب به کشمیر

BzrgcqVCEAAJxNs.jpg

BzrgdKaCUAIWqHJ.jpg

thumb_Bzrgd7OCQAA7rCq.jpg  thumb_Bzrgea_CcAASPMk.jpg

**

تصویر ابو ولید التونسی که توسط مبارزان کرد در کوبانی به درک واصل شد .

این شخص از مبارزان برجسته ی داعش در نبرد کوبانی بود .

BzprH2nCEAA1Dm8.jpg

**

نبرد کوبانی تلفات زیادی برای داعش در بر داشته ؛ در حال حاضر حدود 90 نفر از مجروحین داعش رو به بیمارستانی در تل ابیاد (تل بیض) منتقل کردند . 

در صفحه های اجتماعی هم برخی از وحوش داعش برای مبارزه درخواست کمک کردند.

**

تصاویر تسخیر تل حاره توسط النصره در ریف قنیطره (تصاویر برای هفته ی پیش )

tel_hare_gunaytarra_28129.jpg

tel_hare_gunaytarra_28329.jpg

tel_hare_gunaytarra_28729.jpg

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/tel_hare_gunaytarra_28529.jpg]thumb_tel_hare_gunaytarra_28529.jpg[/url]  [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/tel_hare_gunaytarra_28229.jpg]thumb_tel_hare_gunaytarra_28229.jpg[/url]  [url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10286/tel_hare_gunaytarra_28629.jpg]thumb_tel_hare_gunaytarra_28629.jpg[/url]

• Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باو من که کردنیستم نصفشو بیشترشو فهمیدم البته یه دوره همدان بودم رفیق لر و سنندجی زیاد داشتم انگار موثر بوده ...

حاجی مسئله همون قسمت اخرش بود!! وگرنه  چیزی که چنت( منم دارم مثل هلیا میشم! :) ) میشد رو همه میتونن بفهمن!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمیدونم صحت داره یا نه

از جایی که عکس رو برداشتم

گفته شده در اطراف همین کوبانی کشته شده!!!

چه غلط ی میکرده اونجا نمیدونم!!!!

امیدوارم هر چه زودتر عاقبت تک کشون باشه

http://8pic.ir/images/pqsp6btz13a1zm3xyl0b.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام
دقت کرده اید توی تمام عکسها زاویه سر و نگاه سردار یک شکل است ؟ میشه دوستان عکس اصلی رو که همه اینا داره از روش مونتاژ میشه رو پیدا کنند ؟

والا منم خوشحال میشم دوستانی که میگن هر دو عکس مونتاژ و فتوشاپه عکس اصلی رو بزارند تا حرفشون اثبات بشه..
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برا خیلی از جوانان اسلام سوال بود که ایا گروه‌های مختلف کرد، در سوریه مستشار هم دارند؟

جواب این سوال بله هست....

کلیپی اماده کردم از عکس‌های دسته اول و تر و تمیز با یه اهنگ خوب! و تصاویری از در و داف چیز ببخشید! گریلاهای کرد در قبل و بعد از درگیری های سوریه(کوبانی) ...

http://www.uploadbaz.com/cdfljgba4n0m

اگر کلیپ ایرادی چیزی داشت، یه .mp4  به اخر اسمش اضافه کنین! :)

http://www.uploadbaz.com/0hwyo42yu4i3

این هم کلیپی از تجمع مردم سنندج در حمایت از کوبانی همین یکی دو روز پیش... :).. (شعار های ضد اردوغان و ترکیه کاملا واضح و مشخصه)...

بازم میگم که اگر کلیپ ها در پخششون مشکلی داشتن، یه .mp4 به اخر اسمشون اضافه کنین تا پخش بشن...

http://www.aparat.com/v/lzyDd

تهران-میدان انقلاب در حمایت از کوبانی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه سوال؟

این تصاویر مربوط به کشمیر روی پرچمها در اطراف IS-JK نوشته منظورشون IS-JOKE نیست؟ این حمایته یا محکومیت؟

والا منم خوشحال میشم دوستانی که میگن هر دو عکس مونتاژ و فتوشاپه عکس اصلی رو بزارند تا حرفشون اثبات بشه..

تابلو هست که فوتوشاپه! زاویه دید و نورپردازی و سایه ساختگی دور گردن.

مورد بعدی تیپ و هیکل هست به اندازه اصلی ایشون که بنده دیدم نمیخوره.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه سوال؟

این تصاویر مربوط به کشمیر روی پرچمها در اطراف IS-JK نوشته منظورشون IS-JOKE نیست؟ این حمایته یا محکومیت؟

تابلو هست که فوتوشاپه! زاویه دید و نورپردازی و سایه ساختگی دور گردن.

مورد بعدی تیپ و هیکل هست به اندازه اصلی ایشون که بنده دیدم نمیخوره.

سلام

توی منبع اشاره شده بود که طرفداری هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه سوال؟

JK مخفف عبارت جامو و کشمیر (Jammu & Kashmir) هست، نه Joking.

ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.