death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote]براي ظهور حضرتش بلند صلوات [/quote]
بلند فرستادم همه بیدار شدن !
ضد حال میزنی ها حاجی :waitung:
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='jalalfalahi' timestamp='1377721542' post='333669']
برادر تنها امید به خدا مهم نیست.خدا توی قران گفته که ساز و برگ جنگی فراهم کنید تا دشمنانتون رو بترسانید.حالا باید وسایل باشه که بجنگیم.نمیشه که با کلاش به جنگ با اف-22 رفت که!
[/quote]

برادر همه اینها وسیله است . امید فقط باید به خدا باشه

درسته فرموده باید تجهیز کافی بشی و سلاح داشته باشی ولی باز میگه اگه بالاترین سلاح در دنیا هم داشته باشی بازم فقط امیدت به خدا باشه

اگر هم نداشتی بفکر تهیه باش اما باز توکلت فقط به خدا باشه

همه چیز فقط در دست خداست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ShahryarHedayati' timestamp='1377721565' post='333671']
[b][b][color=#ff0000]گفتگوی تلفنی پوتین و روحانی ، هر دو رییس جمهور مخالفت خود را بر حمله به سوریه تاکید کردند [/color][/b][/b]

[b]حرف اخرو قطعا فرمانده کل قوا میزنه و باید منتظر واکنش رهبر بعد از حمله باشیم[/b]
[/quote]

[right]دوست عزیز حضرت اقا ریس جمهور این دولت رو فردی مورد اعتماد و مطلوب نامیدن![/right]

[right]پس شما مطئمن باش صحبت های ایشون برای رهبری هم قابل تامل هست![/right]

[right]و هر تصمیمی با مشورت فرد مطلوبش گرفته میشه![/right]

[right][color=#ff0000]ویرایش شد.[/color][/right]
[right][color=#ff0000]دفعه بعد فقط ویرایش پست انجام نخواهد شد دوست من!!!![/color][/right]
[right][color=#ff0000]OPS[/color][/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5][b]63 کاربر در حال خواندن این تاپیک است[/b][/size]

فکر کنم برا خودش رکوردیه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
چقدر این تاپیک سریع جلو رفته ! خسته شدم از بس که خوندم icon_cheesygrin
از دوستان خواهش میکنم نتایج رو خیلی زود نگیرند . اگر فردا موشکهایی بر علیه خاک سوریه شلیک شود ، مهم خود شلیک آنها نیست بلکه مهم این است که هدف آنها کجا خواهد بود و این مساله است که ادامه وضعیت سوریه رو مشخص خواهد کرد.
دوستان از الان در نظر بگیرند که هدف قرار دادن سوریه فقط هدف قرار دادن دولت سوریه محسوب نمی شود و اگر تعدادی از این موشکها به نواحی تحت کنترل دولت سوریه اصابت نکرد ، زیاد مایه تعجب دوستان نشود. :winking: ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Mohebbi' timestamp='1377719929' post='333640']
[color=#000080][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=5]اوضاع ما چند کشور به ظاهر دوست مثل تعدادی بچه است که می خواهند یک سگ رو فراری بدند و با هم قسم می خورند و عهد می بندند که تا اخرش بمونند اما به محض اینکه سگه پارس میکنه همشون عهدشون رو فراموش میکنند و برای نجات خودشون هرکسی یه گوشه ای پناه می بره. اون بچه ای که ضعیف تر از همه است و نمیتونه فرار کنه هم توسط سگه پاره میشه. [/size][/font][/color]
[color=#000080][font=tahoma,geneva,sans-serif][size=5]قصد ندارم ادعا کنم که ایران و روسیه باید به نفع سوریه وارد عمل بشند (چرا که جای دولتمردان روسیه و ایران نیستم و اون ها چیزهایی رو میبینند که من نمیبینم) اما در حد تذکر باید قبول کنیم که واقعا توان و جرات مقابله با امریکا (هرچند به مصالحی) نداریم.[/size][/font][/color]
[/quote]
خب اینجاست که بحث جالب تنظیم مواضع بر اساس توان و نه ارزو پیش میاد ...

[quote] سلام
چقدر این تاپیک سریع جلو رفته ! خسته شدم از بس که خوندم icon_cheesygrin
از دوستان خواهش میکنم نتایج رو خیلی زود نگیرند . اگر فردا موشکهایی بر علیه خاک سوریه شلیک شود ، مهم خود شلیک آنها نیست بلکه مهم این است که هدف آنها کجا خواهد بود و این مساله است که ادامه وضعیت سوریه رو مشخص خواهد کرد.
دوستان از الان در نظر بگیرند که هدف قرار دادن سوریه فقط هدف قرار دادن دولت سوریه محسوب نمی شود و اگر تعدادی از این موشکها به نواحی تحت کنترل دولت سوریه اصابت نکرد ، زیاد مایه تعجب دوستان نشود. :winking: [/quote]

اتفاقا به نظر مهم تر از هدف حملات خود نفس حمله هست و پاسخش... ویرایش شده در توسط DEXON

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شبيه دختر بچه ها شروع كرديد به ترسيدن ؟چتون شده ؟امنيت ايران به ايرانيه نه به خارجي مرد باشيد جوري از كشورتون دفاع كنيد ك كسي فكر بد بهش نكنه مگه اول جنگ ما چي داشتيم ؟ حزب الله داشتيم يا سوريه خودمون امنيت خودمون رو ساختيم بازم لازم شه ميسازيم چرا ترسيدين معلوم نيست حمله برا نابودي باشه شايد يه گوشمالي كوتاه باشه اصلا اسد هم بره اتفاقي نيوفتاده شما واقعا فكر ميكنيد تو سوريه همه اسلحه رو ميزارن كنار خيلي دموكراتيك انتخابات برگزار ميكنن تازه اول كارشونه تازه اول بدبختيشونه استراتزي جنگ نيابتي شكست خورد مسئله اي نيست ما 2 سال وقت داشتيم براش فكر كنيم حتما راه حل ديگه اي داريم حتي اگه نداشته باشيم هم مسئله اي نيست 4 سال دست به عصا حركت ميكنيم راه پيدا ميكنيم سوريه حتي اگه شكست هم بخوره بخاطر شكاف داخلش بود ما اگه شكاف نداشته باشيم شكست نميخوريم اينو يادتون نره 2 سال جنگ داخلي داشت بعد امريكا تازه شايد بشار رو سرنگون كنه تا وقتي يه زنچير محگم باشيم كسي زورش به ما نميرسه
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الان وقتشه نتایج میلیونها ساعت مطالعه در کشور برای ایستادن جلوی بزرگترین ماشین جنگی دنیا رو دایره ریخته بشه!

این جنگ برای ما میتونه حکم تست واقعی استراتژی و تسلیحاتمون رو داشته باشه و میتونیم آمادگی خود رو بسنجیم و تا حد امکان از قربانی شدن سوریه جلوگیری کنیم.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راست مي گي الان نيمه شبه .... صلوات آروم icon_cheesygrin .... مهم اينه كه بر روي اعصاب و احساسات خودمون كنترل داشته باشيم .... اين تاپيك رو كه مي خوندم با خودم گفتم اضطرابي كه ما توي ايران گرفتيم شايد مردم سوريه نگرفته باشن !!! .... البته بندگان خدا وضعيت خيلي بدي دارند ولي يادمان باشد ايران و جوانان شيعه ي ايراني مركز ثقل و تكيه گاه شيعيان عالم هستند .... اين جا بايد مركز كنترل و فرماندهي باشد .... رهبري را نگاه كنيد .... آرامش ايشان مايه ي آرامش ماها مي شود .... ما هم مي توانيم اين آرامش را منتقل كنيم .... منظورم بي خيالي نيست ..... كنترل بر روي هيجانات .... اگر نتوانيم خودمان را كنترل كنيم ، نتيجه اش مي شود اين همه تحليل احساسي در اين تاپيك كه از بيرون كردن افقاني ها شروع شده و به تكفير مقامات حكومتي خودمان و چين و روسيه هم رسيده است .... مراقب باشيد .... اين كه معصومين ما اين همه در مورد فتنه ها و حوادث آخر الزماني هشدار داده اند ، اين هشدار ها ، الان بايد به كار ما بيايد ..... يادتان باشد كه معصومين ما گفته اند ، تنها كساني مي توانند از اين حوادث و امتحان ها سر بلند بيرون بيايند ، كه ايمان قوي داشته باشند .... كسي كه ايمان قوي دارد ، هيجاني و احساساتي نمي شود .... اصطلاحا جو زده نمي شود .... اگر هم شد ، سعي مي كند آن را كنترل كند و در جاي خودش آن را بكار بگيرد كه كمك حالش باشد :winking: .... اميدوارم تونسته باشم منظورم را درست برسونم ....

موفق باشيد

يا علي
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يكي از دوستان گفته بود پيمان دفاعي ايران ديگه تو جهان ارزش نداره اشتباه ميكنه تازه متوجه ارزشش شدن مبارك دوست امريكا بود امريكا 30 روز ازش حمايت نكرد بشار دوست ايران بود 2 سال كنارش جنگيديم من اگه يكي از ديكتاتور هاي خاور ميانه بودم ايران رو براي دوستي به امريكا ترجيح ميدادم ما اينطوري از متحدمون دفاع ميكنيم تا اخر كنارش واي ميستيم يعني تا اخرش ها!!
در مورد پولي ك خرج اسد كرديم هم متاسفانه هيچ راهي براي برگشتش وجود نداره همه هم ميدونيم سقف خواسته ها رو بياريد پايين خواهشن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب شورای امنیت که بی نتیجه تموم شد....

حالا باید دید تا فردا چی میشه!

سردار جعفری هم که تهدید کردند جنگ افروزی در سوریه به بهای نابودی اسرائیل تمام می شود و خلاصه ویتنام 2 درست خواهد شد....

یعنی روی باز کردن جبهه ی بزرگ و یک نبرد چریکی بلند مدت حساب باز شده اگر این حرف فقط تهدید نباشه....

درصد آدرنالین سایت چسبیده به طاق!
خدا کنه یهو تا فردا وسط درگیری داوون نشه! :mrgreen:[size=4] [/size]
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[list=1]
[*]من اگه جای فرماندهان نظامی سوریه بودم بیشترین تمرکزم رو در درجه اول بر روی انهدام و انحراف کروزها میذاشتم.
نمیدونم آیا ایران تسلیحات و یا تاکتیک های ضد کروز رو با سوریه به اشتراک گداشته یا نه
[*]در مرحله بعد سعی میکردم تا جای ممکن با حملات تاکتیکی و محدود به کشورهایی همسایه که از خاک اونها بر علیه سوریه عملیات انجام گرفته. برای مثال اگه از فرودگاهی در خاک اردن هواپیماهای غربی عملیاتی انجام دادن اون محل و با موشک های دقیق مثل فاتح و یا اسکندر هدف قرار میدادم. هم تلفات بهشون وارد میشه هم زهر چشم ازشون گرفته میشخ
[*]مورد آخر هم اینکه اگه ناوهاشون خارج از برد تسلیحات ضد کشتی سوریه هست آیا نمیشه با هواپیماهای بی سرنشین انتحاری اون ها رو هدف قرار داد؟؟ ما که تجربه تصویر برداری از اون ها رو داشتیم. فرض کنید یکی از این بی سرنشین ها خودش بکوبه به آنتن های راداری و سیستم های ارتباطی ناو. هم تبدیل به یه هدف کور میشه هم نمیتونه دیگه کروز شلیک کنه!!!. شما در نظر بگیر با یه سر جمگی 20-25 کیلویی بخوره به سیلوهای پرتاب کروز. چه جهنمی پربا میشه!!! raised_eyebrow
[/list]
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='TALASH' timestamp='1377722603' post='333680']
الان وقتشه نتایج میلیونها ساعت مطالعه در کشور برای ایستادن جلوی بزرگترین ماشین جنگی دنیا رو دایره ریخته بشه!

این جنگ برای ما میتونه حکم تست واقعی استراتژی و تسلیحاتمون رو داشته باشه و میتونیم آمادگی خود رو بسنجیم و تا حد امکان از قربانی شدن سوریه جلوگیری کنیم.
[/quote]
قلعه بازی کردی؟ No rush تمام شد!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1377723100' post='333687']
قلعه بازی کردی؟ No rush تمام شد!
[/quote]

خیر توضیح بدهید یعنی چه ؟ :mrgreen:

ببینیم شما چه بازیهای بلدی ما هم یاد بگیریم ! :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اوه اوه،
سردار سلیمانی هم تهدید کرده... قضیه جدی شده...
گفته سوریه معراج ما به آسمان و قبرستان آمریکایی هاست و هر آمریکایی ای که به سوریه پا بذاره یا کشتیش بیاد اون اطراف باید تابوتشم با خودش بیاره!!!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.