death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote name='majid363' timestamp='1378780996' post='337740']
[right][b][color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3] وقتی برای جستجوی یک واژه وارد سایت صهیونیستی گوگل می شوید،حرف اول کلمه را که وارد می کنید،یک سری پیشنهادات بی ربط به شما می دهد،اگر شما از آن کلمات صرف نظر کنید و به جستجو ادامه بدهید تصاویر و محتوای بی ربط دریافت میکنید،این دارند سیاست محتوایی خاص برای ما ایجاد کرده است که صهیونیستی است.[/size][/font][/color][/b][/right]
[/quote]
توهم توطئه
  • Upvote 7
  • Downvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Dezchilds' timestamp='1378785552' post='337741']
توهم توطئه
[/quote]
اما بخش مربوط به ضعف سیستم های مخابراتی درسته
سوریه هم شاید اصلی ترین ضربه را از هم مخابراتش خورده
با شنود و دسترسی به اطلاعات قبل از این وقایع 2-3 ساله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید من کی گفتم و برای بار چندم دارم میگم آمریکا عمرا حمله نمیکنه ویرایش شده در توسط aZ0zA9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آسیای غربی(خاورمیانه) به زودی روزهای جدیدی را تجربه خواهد کرد...روزهای بدون ارتجاع عرب و اسرائیل منحوس را...روزهای بدون حضور انگلیس و آمریکا را...چیز عجیبی در شرف وقوع است
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]یک نکته هم در رابطه با ایالات متحده اینکه همین چند روز پیش در حملات هواییش به افغانستان دوباره چندین کودک و زن کشته شدند ولی باز این قدرت رسانه هاست که " کشتار " را با " کشتار " متفاوت میدونند و نکته عجیب اینجاست که چنین کشوری به راحتی و آسودگی میشه داعیه دار حقوق بشر!! [/right][/font][/color][/quote]

اگر بیدار نباشید، رسانه‌ها کاری می‌کنند که شما از مظلومان متنفر، و عاشق ظالمان باشید.
http://www.mediafire.com/convkey/9bf6/fqmpdh8tgmk8214fg.jpg
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ronin313' timestamp='1378795269' post='337750']
آسیای غربی(خاورمیانه) به زودی روزهای جدیدی را تجربه خواهد کرد...روزهای بدون ارتجاع عرب و اسرائیل منحوس را...روزهای بدون حضور انگلیس و آمریکا را...چیز عجیبی در شرف وقوع است
[/quote]
منظورتون دقیقا چیه؟میشه بیشتر توضیح بدید؟برچه اسا و منبعی همچین حرفی میزنید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdishata' timestamp='1378795600' post='337752']
اگر بیدار نباشید، رسانه‌ها کاری می‌کنند که شما از مظلومان متنفر، و عاشق ظالمان باشید.
[url="http://www.mediafire.com/convkey/9bf6/fqmpdh8tgmk8214fg.jpg"]http://www.mediafire...8tgmk8214fg.jpg[/url]
[/quote]اگه اون بن لادن لعنتی نبود آمریکا فرصت نمی کرد تو خاور میانه روی کثافتش رو نشون بده !مثل دوران قبل از 11 سپتامر با متحدانش اهدافشو پیش میبرد! البته آمریکا اگه بخاد خیلی راحت با اون ابر رسانه هایی که در چنگ داره دلیل تراشی میکرد ولی به نظر من نمی تونست در این حجم وسیع دست به عملیات خرابکارانه بزنه! ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1378798177' post='337765']
اگه اون بن لادن لعنتی نبود آمریکا فرصت نمی کرد تو خاور میانه روی کثافتش رو نشون بده !مثل دوران قبل از 11 سپتامر با متحدانش اهدافشو پیش میبرد! البته آمریکا اگه بخاد خیلی راحت با اون ابر رسانه هایی که در چنگ داره دلیل تراشی میکرد ولی به نظر من نمی تونست در این حجم وسیع دست به عملیات خرابکارانه بزنه!
[/quote]
افزون بر اینکه بن لادن از اول ساخته و پرداخته خود امریکا بود یانکی ها مدتها قبل از چهره شدنش توی منطقه حضور مستقیم داشتن از اشغال بیروت در 1982 و جنگ نفتکش ها با ایران تا جنگ اول خلیج فارس و ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز عراق.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اکنون «اوباما» و «نتانیاهو» فکر می کنند، باید سریعاً یک تکانی به سوریه بدهند زیرا سوریه به «جمهوری اسلامی» گره خورده و پروژه ای از طرح های کلان تر ایران است. «جان کری» وقتی برای دفاع از لایحه جنگی «اوباما» در «کمیته روابط خارجی سنا» آماده شده بود، گفت: «اگر آمریکا دست به اقدامی نظامی در سوریه نزند؛ «جعبه پاندورایی» را باز می کند (روایت افسانه ای از جعبه ای با بلاهای ناعلاج) که عواقب خطرناکی برای کشور خواهد داشت.» (13/6/1392).بر این مبنا است که آمریکا تصمیم گرفته رأساً و مستقیماً وارد گود شود، چرا که بعید می داند این وضع فرسایشی به خودی خود متحوّل شود.

[quote name='farid_mov2006' timestamp='1378797858' post='337761']
منظورتون دقیقا چیه؟میشه بیشتر توضیح بدید؟برچه اسا و منبعی همچین حرفی میزنید؟
[/quote]استراتژیست های آمریکایی دارند یک بن بست کامل را تجربه می کنند...بازی از حالت تعادل خارج شده و به مرز جنون رسیده. قطعا هژمونی امریکا شکست خودش رو به زودی از آسیای غربی شروع خواهد کرد اگر ساکت بنشیند

«فَهَلْ يَنتَظِرُونَ إِلاَّ مِثْلَ أَيَّامِ الَّذِينَ خَلَوْاْ مِن قَبْلِهِمْ؛ قُلْ فَانتَظِرُواْ، إِنِّي مَعَكُم مِّنَ الْمُنتَظِرِينَ» (سوره مبارکه یونس- 102)، پس آیا جز ایّام (عذابی) را انتظار می کشند، که پیشینیان قبل از آنها انتظار بردند؟ بگو: منتظر باشید، همانا من هم با شما از منتظرانم....
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نگرفیتد چی شد!؟
هم ما هم اونا به هم چنگ و دندون نشون دادیم..
ما یه سری اقدامات کردیم اونا یه سری..!
هر دو هم به همدیگر ثابت کردیم که از سوریه کوتاه نمی اییم..
اوباما زرنگ تر از این حرفهاست ولی اگه الان امریکا یه رئیس جمهور جمهوری خواه داشت شک نکنید دو هفته پیش به سوریه حمله شده بود...!
بازی داره روز به روز جذاب تر میشه..!
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1378799884' post='337774']
نگرفیتد چی شد!؟
هم ما هم اونا به هم چنگ و دندون نشون دادیم..
ما یه سری اقدامات کردیم اونا یه سری..!
هر دو هم به همدیگر ثابت کردیم که از سوریه کوتاه نمی اییم..
اوباما زرنگ تر از این حرفهاست ولی اگه الان امریکا یه رئیس جمهور جمهوری خواه داشت شک نکنید دو هفته پیش به سوریه حمله شده بود...!
بازی داره روز به روز جذاب تر میشه..!
[/quote]تو زمینه فکری آمریکائیها چیزی به نام امتیاز دادن نیست.اگه امتیاز بدن شروع شکستشونه و اینو خیلی خوب می دونن.از طرفی ایران به علت نزدیکی و داشتن نیروهای زبده و چریکهای متبحر و البته شهادت طلب دست بالا رو تو سوریه داره و اوضاع سوریه به دلخواه ایران پیش میره.آمریکا این وضع رو تحمل نمیکنه اما به سوریه هم حمله نخواهد کرد اما تعادل دشمنی داره بهم میخوره.... ویرایش شده در توسط ronin313
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]شاید خواندن این مطلب خالی از لطف نباشد:[/size]

[size=5][b]هل تم إحراق السفياني في ريف القصير ؟[/b][/size]

علي (اسم مستعار) أحد الشباب المقاتلين والمشاركين في تحرير قرى غرب العاصي موجود حاليا في لبنان وموقوف عن العمل الجهادي بناء على قرار من القيادة فماذا جرى مع علي ولماذا أوقف وسحب من أرض المعركة؟
بالنسبة الى علي القضية واضحة وضوح الشمس في رابعة النهار وهو يعتقد جازما أن هناك تحالف عالمي بين الصهيونية والوهابية وأن مصالح الطرفين التقتا على ارض الشام.
ومن بين المشاهدات والأدلة التي يوردها علي يرويها على الشكل التالي:
بعد أن انتهت معركة "السلومية" كانت أرض الميدان تعج بالقتلى الوهابيين وكانت لحاهم صفراء مصبوغة تشبه الى حد بعيد صيصان العيد التي كنا نشتريها صغارا. تقدمت ومعي بعض الأخوة وبدأنا نقلّب الجثث الى أو وصلنا الى ارهابي يحتضر , تناولت المطرة وأعطيته ليشرب منها, فتبسم وظن أني من " النصرة" وبدأ يتمتم بكلمات : ثال...تمثا..ل... وأخيرا فهمت انه يقول "التمثال لا تنسوا التمثال" .
ظننت أن سكرات الموت دفعته الى الهلوسة, فتركته ومضيت. بعد ان مشطنا المكان وصادرنا الأسلحة والذخائر وجدنا كمية من الكتب والوثائق الدينية وبعض المخطوطات وقد ورد فيها بالحرف الواحد:
[size=5][color=#b22222][b]لابد وأن نقيم تمثالا عظيما في ساحة الشام ليزيد وفي يده رأس الحسين, عندئذ سوف يخرج "معاوية الجديد" ليقيم دولته في الأرض.[/b][/color][/size]
يتابع علي وقد اقشعر بدنه وبدا التأثر في وجهه, اقسم لكم لقد تحولت سوريا الى مهوى لأفئدة المجرمين في العالم, يمكنني أن أقول : إنها رحلة حج عالمية لملاقاة السفياني في أرض الشام.

[size=5]علی که با دیدن صحنه هايی در جریان آزادسازی "القصير" به چنين استدلالی رسیده است، می گوید: پس از اینکه درگیری ها در جبهه "السلومیه" پايان يافت، میدان درگیری مملو از کشته های وهابی بود که روی زمین افتاده بودند، هنگامی که اجساد کشته ها را جابجا می‌کردیم، به تروریستی رسیدیم که هنوز در حالت احتضار بود؛ من مقداری آب به او نوشاندم اما او لبخندی زد و خیال کرد من از عناصر همرزم او در "جبهة النصرة لأهل الشام" هستم. در اين هنگام، به سختی زیر لب زمزمه کرد: «تنديس.. تنديس.. را فراموش نکنید..»

من فکر کردم که حال احتضار و سکرات مرگ، او را به هذیان گویی واداشته است لذا او را رها کرده و رفتم اما پس از اینکه سلاح‌ها و تجهیزات آنها را مصادره کردیم، به چند کتابچه و متون فرقه ای آنها دست یافتيم که دست نوشته هایی نیز در میان آنها وجود داشت. دست نوشته هایی که در تمام آنها یک موضوع مشترک وجود داشت؛ اينکه :[/size]

[size=5][color=#b22222][b]«باید در شام، مجسمه بزرگی از یزید بن معاوية بن أبي سفيان درست شود که سر حسین بن علي [عليهما السلام] را در دست دارد و در آن زمان است که معاویه جديد به عنوان خليفه "امارت اسلامي شام" خروج خواهد کرد تا حکومت فراگير خود را در روی زمین برپا کند.[/b][/color]»

علی که در حين بیان این خاطرات، تنش به لرزه افتاده بود به خبرنگار "عرب تایمز" گفت: من قسم می خورم که سوریه به جایی برای تمام مجرمان تبدیل شده و من می‌توانم بگویم که سوریه به مقصد سفر حجی برای تمامی آنها شده است تا در آنجا با سفیانی آخرالزمان ملاقات کنند.[/size]
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.