senaps

ارتش پیش‌مه‌ر‌گه‌ی کردستان عراق، ماشین مخوف جنگی یا...

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

جناب منچولباف جهت خودتون رو روشن کنید. ایران دیر یا زود با پژاک و pkk درگیر جنگ خواهد شد. حالا چه مستقیم و چه غیر مستقیم. شما کدوم طرفی هستید؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mancholbaf' timestamp='1379013418' post='338370']
بیگدل این ضعیفه ها که تو بهشون میخندی از تو گردن کلفت ترش رو سر بریدن big_hug

فعلا که زنان مناطق دیگر دارن میرن واسه امارات و قطر نه زنان کورد :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: این 3 تا خنده واست که بفهمی چه گفتم hee_hee hee_hee hee_hee
و زنان مناطق دیگر میرن واسه نکاح شدن نه زنان خلق ما !!
[/quote]
کاش اون قدر لیاقت داشتم که سرم به دست چنین کسانی بریده بشه :-(
اما من بر خلاف شما انسان ها رو بر اساس افکار و عقایدشون تقسیم بندی می کنم نه زبان و محل تولدشون ! در نتیجه نسبت به اون کسانی که برای کثافت کاری به امارات و قطر و سوریه یا هر جای دیگه ای میرن هیچ تعلق خاطر و تعصبی ندارم تا خندیدن بهشون حرصیم کنه icon_cheesygrin پس هر چه قدر که دوست دارید بخندید
و در رابطه با تخصص و توانمندی اصلی زنان گروهک های محارب تجزیه طلب اون قدر از رزمندگان جبهه غرب خاطره شنیدم که برای به یقین رسیدن کفایت می کنه. ویرایش شده در توسط bigdelimohamad9
  • Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Royal_falcon' timestamp='1379014510' post='338375']
جناب منچولباف جهت خودتون رو روشن کنید. ایران دیر یا زود با پژاک و pkk درگیر جنگ خواهد شد. حالا چه مستقیم و چه غیر مستقیم. شما کدوم طرفی هستید؟
[/quote]

شما از کجا اطلاع دارید که ایران دیریا زود درگیر خواهد شد؟

مطمئن باشید من از خیلی از شماها وطن پرست تر هستم ولی با این وضع کشور به ترکستان میره اقوام حق تدریس به زبان مادری ندارند وهزاران مشکل دیگر امیدوارم که در اینده ایران به حالت اصلی خود برگردد و سیاست هر حکومتی که دارد بر مبنای دوستی اقوام باشد نه دشمنی!!!
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این دوستمون قطعا حق دارن که ناراحت بشن.خیلی از کردهای ایران تو عراق و ترکیه فامیل دارن و دیگران حق ندارن به ناموس کسی توهین کنن.منم کردم و قطعا اگه یه روزی درگیری با پژاک باشه ایرانی خواهم بود واما بارها تو این سایت به کل کردها فحش ناموسی دادن و همه کردها رو با هم جمع کردن.اصا کجای دین ما همچین چیزی جایزه.کجای تشیع توهین روجایز دونسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه طرز تفکر این گروهها اشتباهه دلیل بر توهین نیست.ما جواب این گروهها رو تو گود میدیم همونطور که بچه ها ی سپاه حقشونو کف دستشون گذاشتن.
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
و در رابطه تخصص و اصلی زنان گروهک های محارب تجزیه طلب اون قدر از رزمندگان جبهه غرب خاطره شنیدم که برای به یقین رسیدن کفایت می کنه.
[/quote]

دوست ندارم این مبحث در سایت بیاد، چونکه خیلی ته داره و عمیقه..... البته میتونیم در این خصوص بحث بکنیم و تاپیکی باز بکنیم و دقیق و جامع بحث بکنیم...

فکر نمی‌کنم ما به عنوان کشوری که زن‌ها رو به خط مقدم نفرستادیم و اصولا خانم‌ها در بهترین حالت در بهداری های نظامی کار میکنن حق اظهار نظر در خصوص تخصص زنان کرد اسلحه به دست داشته باشیم...

و البته ما خودمون در اینجا هم در مسائلی بودیم و وقتی تعریف همون مسئله رو برا دیگران شنیدیم هم بودیم و میدونیم ماجراش به چه شکلی پیش میره! :)

خلاصه که اگر خواستید، و موافق بودین و مدیران هم اجازه دادن، تاپیک زنان نظامی رو احیا میکنم و بحثش رو پی میگیرم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1379015145' post='338382']
دوست ندارم این مبحث در سایت بیاد، چونکه خیلی ته داره و عمیقه..... البته میتونیم در این خصوص بحث بکنیم و تاپیکی باز بکنیم و دقیق و جامع بحث بکنیم...

فکر نمی‌کنم ما به عنوان کشوری که زن‌ها رو به خط مقدم نفرستادیم و اصولا خانم‌ها در بهترین حالت در بهداری های نظامی کار میکنن حق اظهار نظر در خصوص تخصص زنان کرد اسلحه به دست داشته باشیم...

و البته ما خودمون در اینجا هم در مسائلی بودیم و وقتی تعریف همون مسئله رو برا دیگران شنیدیم هم بودیم و میدونیم ماجراش به چه شکلی پیش میره! :)

خلاصه که اگر خواستید، و موافق بودین و مدیران هم اجازه دادن، تاپیک زنان نظامی رو احیا میکنم و بحثش رو پی میگیرم؟
[/quote]
سلام سیناپس جان
شما مطلبت رو ادامه بده و باور کن یه قسمتی اش هم تقصیر خودت هستش که با عث میشی این تاپیک زنان نظامی ات به همه جا سرایت بکنه .
اگر میشه بدون حاشیه و البته به شکل بیطرف :winking: تاپیک رو ادامه بده .
ممنون.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا بحث رو قومیتی نکنید. من خودم از یه قومیت خاص هستم و فارس نیستم ولی هیچ وقت دیدید من بحث قومیتی کنم؟ جنبه داشته باشید.
[quote]
مشکل دوستان اینه که اگر الان به جای این بی‌حجاب ها عکس دخترای با حجاب خودمون تو دوران جنگ رو میذاشتیم، همه میگفتن افرین به غیرتشون که رفتن جلو و وایسادن برا اب و خاکشون.... ولی چون این دخترا روسری سرشون نیست، شدن ضعیفه‌هایی که هیچ کاری از دستشون بر نمیاد!! ....
[/quote]
به نکته ظریفی اشاره کردی. لایک. :winking:
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mancholbaf' timestamp='1379015010' post='338380']
شما از کجا اطلاع دارید که ایران دیریا زود درگیر خواهد شد؟

مطمئن باشید من از خیلی از شماها وطن پرست تر هستم ولی با این وضع کشور به ترکستان میره اقوام حق تدریس به زبان مادری ندارند وهزاران مشکل دیگر امیدوارم که در اینده ایران به حالت اصلی خود برگردد و سیاست هر حکومتی که دارد بر مبنای دوستی اقوام باشد نه دشمنی!!!
[/quote]
ایران همین الانش هم تو منطقه مرزی غرب کشور با پژاک درگیر هست و هر از گاهی خبر شهادت یکی از فرزندان ملت به گوش میرسه. منتها کی به جنگ تبدیل میشه به شرایط کل خاورمیانه بستگی داره و اینکه ارباب بزرگ کی تصمیم میگیره سگ هاش رو بفرسته سراغ ایران . سلفی ها از شرق و احتمالآ خوزستان وارد میشن و پژاک و pkk از غرب . مرکز هم ...

تو این که جنگ نزدیکه شکی نیست. اما شما جواب من رو ندادید. کدوم طرفی هستید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک بار دیگه تاکید میکنم که صرفا در حالتی از نظر بنده اوکی هست که در خصوص خانم‌ها در پژاک و اینکه چیکار میکنن و چیکار نمی‌کنن صحبت بشه که بشه به صورت جداگانه و بدون خراب کردن این تاپیک ازادانه در موردش صحبت کرد...
تاپیک زنان نظامی بنده قبلا ساخته شده و قدری هم جلو رفته.... اگر دوستان علاقه دارن، من اون تاپیک رو با یه سری خبر موثق و بین‌المللی و نه پسر خالم گفت و دوستم گفت پر میکنم و بعدش میتونیم بحث در خصوص زنان نظامی رو ادامه بدیم....
[b]غیر از اون حالت، خدمت دوستان خیلی روک بگم که راضی نیستم در این تاپیک در این خصوص صحبتی بشه...[/b]

من اینجا از این خانم‌های نظامی عکس نذاشتم که بیایم ببینیم با کی رابطه دارن یا با کسی رابطه ندارن، من این عکسا رو گذاشتم که نشون بدم که حتی زن‌ها هم در کارهای رزمی شرکت میکنن و کشته هم میدن و با خود ایران هم درگیر شدن و با ترک‌ها هم درگیر شدن و عکس اختصاصی اون دو دختر کرد سوری رو هم قرار دادم که 2 ساعت تاخیر انداختن بین ورود نیروهای النصره به شهرشون که مشخصا منجر به قتل عام همشون میشد... و این وسط این عمل اینها، هیچ اهمیتی نداره که نیم ساعت بعدش با کی میخوابه و با کی نمی‌خوابه...

پس لطفا بحث در این خصوص رو یا تموم کنین، یا اعلام امادگی بکنین برای بحث تا اون تاپیک رو محل بحث در خصوص نظامیان زن بکنیم...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1379016119' post='338386']
مشکل دوستان اینه که اگر الان به جای این بی‌حجاب ها عکس دخترای با حجاب خودمون تو دوران جنگ رو میذاشتیم، همه میگفتن افرین به غیرتشون که رفتن جلو و وایسادن برا اب و خاکشون.... ولی چون این دخترا روسری سرشون نیست، شدن ضعیفه‌هایی که هیچ کاری از دستشون بر نمیاد!! ....
[/quote]

تو این گروهک ها تخصص اصلی و وظیفه زنان همون چیزی هست که جناب بیگدلی بهش اشاره کردن و در این زمینه مثل اسرائیلی ها تخصص بسیار زیادی دارن و استفاده های زیادی کردن و بسیاری از سربازان رو با این روش تور زدن و ضربه زدن ، بعد ازاین مورد اصلی شاید از برخیشون یه چیزی در حد تک تیرانداز خوب دربیاد که با استفاده از استتار در قالب یک زن ضربه بزنه

کوتاهی از رزمندگان جبهه های غرب هست که بخاطر نجابت و مسائل دیگه خاطراتشون در این زمینه رو بصورت مکتوب درنیاوردن تا سندی برای بعدها باشه

بنظرم جای طرح داره و باید این نقیصه جبران بشه و ضرباتی که از این روش کثیف ما خوردیم بیان بشه

صرف نظر از مسائل نظامی مقایسه اینجور آدمها (حیفم میاد بگم آدم ولی مشکل کمبود واژه هست) با زنان شریف و پاکدامن اصلا درست نیست بنوعی مقایسه طیبات با خبیثات هست ویرایش شده در توسط rasoolmr
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
بنظرم جای طرح داره و باید این نقیصه جبران بشه و ضرباتی که از این روش کثیف ما خوردیم بیان بشه
[/quote]

بنابراین شما دارین میگین رزمندگان کشور وسط عملیات رزمی، چششون به یه خانم خشکل افتاده و عملیات رو فراموش کردن و رفتن با خانم مربوطه..... بعد دختره یه دفعه یه چاقو در اوره و طرف رو به شهادت رسونده؟؟
این غیر از پایین اوردن شهدای درگیری های غرب کشور، و غیر از توهین به اونها هیچ چیزی نداره
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1379017486' post='338393']
بنابراین شما دارین میگین رزمندگان کشور وسط عملیات رزمی، چششون به یه خانم خشکل افتاده و عملیات رو فراموش کردن و رفتن با خانم مربوطه..... بعد دختره یه دفعه یه چاقو در اوره و طرف رو به شهادت رسونده؟؟
این غیر از پایین اوردن شهدای درگیری های غرب کشور، و غیر از توهین به اونها هیچ چیزی نداره
[/quote]
همه رزمندگان کشور همت و باکری نبودن و صد البته همشون هم در چنین امتحان دشواری رفوزه نشدن.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسیاری از سربازان وظیفه اینجوری کشته شدن و یا موقعیت و اطلاعات لو دادن و سبب شهادت بقیه شدن و یا پایگاه رو با خیانت تسلیم کردن

روش جنگیدن اونها اینجوریه صدی نود
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='bigdelimohamad9' timestamp='1379014909' post='338378']
کاش اون قدر لیاقت داشتم که سرم به دست چنین کسانی بریده بشه :-(
اما من بر خلاف شما انسان ها رو بر اساس افکار و عقایدشون تقسیم بندی می کنم نه زبان و محل تولدشون ! در نتیجه نسبت به اون کسانی که برای کثافت کاری به امارات و قطر و سوریه یا هر جای دیگه ای میرن هیچ تعلق خاطر و تعصبی ندارم تا خندیدن بهشون حرصیم کنه icon_cheesygrin پس هر چه قدر که دوست دارید بخندید
و در رابطه با تخصص و توانمندی اصلی زنان گروهک های محارب تجزیه طلب اون قدر از رزمندگان جبهه غرب خاطره شنیدم که برای به یقین رسیدن کفایت می کنه.
[/quote]

احسنت :applause: :applause:
به نکته بسیار دقیقی اشاره کردین ملاک و میزان ما برای حب و بغض انسانها مطابقت اعتقادات و اعمال انها با دستورات اسلام است و نه چیز دیگر !
چون تعداد سپاسها به پایان رسیده بود مجبور شدم برای تشکر از شما برای اولین بار در این سایت پستی بگذارم
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.