Sami1993

رژه سراسری 31 شهریور 1393 و هفته دفاع مقدس

Recommended Posts

تجهیز جنگنده های ایرانی به موشک فکور 90

امیر سرتیپ خلبان علیرضا برخور جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تجهیز تامکت های ایرانی به موشک فکور 90 خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، وی افزود : موشک فکور محصول مشترک وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نیروی هوایی ارتش است که هم اکنون به مرحله تولید رسیده است.

این مقام نیروی هوایی با اشاره به توانمندی این موشک هوا به هوا گفت: قابلیت این موشک در رهگیری و انهدام اهداف، در کلاس موشک های همتراز خود است.

جانشین فرمانده نیروی هوایی در ادامه تصریح کرد: این موشک مختص جنگنده های F14 تعبیه شده و نسبت به ماموریت های عملیاتی این جنگنده مورد استفاده قرار می گیرد.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یعنی بعد از این همه سال شاهد تولید فینیکس وطنی هستیم؟ :praying:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان این خودرو رونمایی شده ؟

شاید خودرویی که قراره رونمایی بشه این هست 

car_%283%29.jpg

car.jpg

car_%284%29.jpg

یکم روش کار بشه میشه ازش یه امراپ در اورد

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این جون میده برای زرهی شدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

car_%283%29.jpg

این بنزه

عکس این ماشین تو رشت:

http://upload7.ir/imgs/2014-09/74791708151950821132.jpg

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این بنزه

عکس این ماشین تو رشت:

http://upload7.ir/imgs/2014-09/74791708151950821132.jpg

ظاهرا خودرو بیشتر شبیه کامیونهای kraz اوکرانیه ..........ولی احتمالا پلت فرمش همون بنز باشه

بنظرم اگر بشه چند کلاس کامیون( سبک / متوسط / سنگین) با همین ظاهر ساخت میشه خیلی از نیازهای نیروهای مسلح برطرف کرد لاقل از نینوا که بنظرم خیلی سرتره قابلیت تبدیل به انواع امرپ هم داره

....از بعد صادرات هم میشه به قضیه نگاه کرد

ویرایش شده در توسط Thundar
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قایق پرنده باور هم به گفته مسئولین  یک قایق رادر گریزه که در تمام شرایط اب و هوایی قادر به عملیاته و برای حمله به ناوهای دشمن ساخته شده

حمله ی انتحاری دیگه انشالله؟

• Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

والا نمی دونم چرا دوستان اینقدر گیر دادن به بوستر اس 200 

اون خروجی انتهایی که من روی اس200 سوخت جامد دیدم نشان از توان بالای موتور سوخت جامدش می داد تازه اندازشم نسبت به مدل سوخت مایع کوچک تر بود این خودش حکایت از وزن کمتر داره وحتما اگه موتور رو عوض کردن یه فکری هم برای سیستم های تشخیص و تعقیبش کردن و کامپیوتر هدایت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

والا نمی دونم چرا دوستان اینقدر گیر دادن به بوستر اس 200 

اون خروجی انتهایی که من روی اس200 سوخت جامد دیدم نشان از توان بالای موتور سوخت جامدش می داد تازه اندازشم نسبت به مدل سوخت مایع کوچک تر بود این خودش حکایت از وزن کمتر داره وحتما اگه موتور رو عوض کردن یه فکری هم برای سیستم های تشخیص و تعقیبش کردن و کامپیوتر هدایت

برادر جان لطفا روی عکس مشخصا مواردی که عنوان کردید را نشان بدین / اس 200 سوخت جامد را کی و کجا اعلام کردند ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی اعلان نکرد در رژه حضور داشت و ما اونجا دیدیمش در انتها همه اس 200 ها فکر کنم دوتا بود نشد ازش عکس بگیریم جناب گوبلز هم بود می تواند از ایشون هم بپرسید اگر اومدجناب سامی هم بود ایشون عکسها رو با گوشیش گرفته 

فکر می کنم این باشه بدون بوستر از لحاظ طولی کوچکتر و اگر به خروجی انتهایی دقت کنید مشخصه موتور های جامد مشخصه

http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/s-200_28229.jpg

ویرایش شده در توسط sargnt

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در این عکس چیزی مشخص نیست و قضاوت راجع به انجین  از روی نازل هم به سادگی ممکن نیست ...اگر عکس از کنار هر دو موشک ( با بوستر و بی بوستر ) وجود داشته باشد میشود راجع به تغییر ابعاد تحقیق کرد 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی اعلان نکرد در رژه حضور داشت و ما اونجا دیدیمش

با سلام، شما در رژه حضور داشتید آیا پهپادی را در رژه مشاهده کردید یا نه؟؟؟

چند مدل پهپاد در رژه وجود داشت؟؟؟

در پخش تلویزیونی هیچ پهپادی نمایش داده نشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من خودم بشخصه پهپادی را بطور مشخص ندیدم امسال اصلا وزارت دفاع بر خلاف سالهای قبل که در رژه 31 شهریور می آمد اصلا نیامدا  و در آخره رژه هم بخاطر کمبود وقت دوباره همه در حال مسابقه بودن اینقدر سخنان و رژه نیرو های پیاده طول کشید چیز هایی هم یادم هست سامانه رعد یک بود که موشکهای سام 6 رو حمل می کرد چندتا رادار بود بخصوص اون راداره قبل رپیر اومد شاید ارتقای راپیر باشه یه راداری هم اومد به عنوان رادار سامانه رعد البته شبیه هیچ راداری نبود انگار انتن نداشت  و یا انتنش جمع و به داخل مریه نمی دونم ولی در مورد اس200 اعلان ساخت داخل شد فکر کنم اصولا موشک اس200 چیز زیادی نداره که بخوایم بسازیم ولی موشک قطعا دیجیتالی شده و من از خروجی مطمئنم خروجی نازل موتور سوخت جامد بود و این موتور کوتاه شدن طول رو توجیح می کنه

ویرایش شده در توسط sargnt
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.