Sami1993

رژه 29 فروردین 1394 ( روز ارتش ) / خبر ، گزارش ، تصویر ، تحلیل

Recommended Posts

با این اسباب بازی ها کجا رو میخواهیم بگیریم ؟! اگر آمریکا باشه که 30 هزارتا امرپ ردیف میکنه برامون ، اگر این گروهک های تروریستی باشه که شهادت احتمالی 500 هزار نفر پرسنل ارتش و سپاه رو بهشون پیشاپیش تبریک میگم ؛

http://media.isna.ir/content/1429358282690_isna-6.jpg/4

1429358282690_isna-6.jpg

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعا امروز بخار شدم رفت این ارتش بجای قوت کمر امروز کمر من را شکست  این مردک یابو واقعا باید برد در صبحگاه مشترک ستاد و بست به یک اراده ام 47 و در صبحگاه نمایش ژانگولر با هاش اجرا کرد عمق فاجعه در زمان عبور اقارب و اون اسنایپ 23 من رو بخار کرد حیف که سایت اجازه نمی ده و اگر نه جاداشت بخاطر حیثیت سایت هم که شده دهن مبارک رو باز و دوستان را به رنگهای مختلف همچون استتار مزخرفشون رنگی می کردم 

جدا حال نوشتن ندارم من دارم می رم خودم رو خلاص کنم یا حق :cowboy:

ویرایش شده در توسط sargnt
  • Upvote 8
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط worior، 29 فروردین 1394 - off topic
مخفی شده توسط worior، 29 فروردین 1394 - off topic
جواد ظریف : غربی‌ها از چهار تا تانک و موشک ما نمی‌ترسند، آیا شما فکر کردید امریکا که با یک بمبش می‌تواند تمام سیستم دفاعی ما را از کار بیندازد از سیستم دفاعی ما می‌ترسد؟ آیا واقعاً به خاطر قدرت نظامی ماست که امریکا جلو نمی‌آید؟ 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

رژه سپاه در اصفهان (امروز)

13940129131345984_PhotoL.jpg

ویرایش شده در توسط irfateh
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وقتی نیرو نسبت به بیت المال متعهد نباشه و فقط بخواد یه جورایی فرار کنه بره مرخصی همینه...... و الله  ربطی به بودجه نداره  بخدا  میشه با بعضی تجهیزات بهترین رژه را داشته باشیم .. رژه کره شمالی شاهد این حرف.... فقط سوء مدیریت ... همین و بس.      یا علی

• Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی نیست تو ستاد مشترک به این شیوه مسخره و بچه گانه استتار تجهیزات ارتش گیر بده

خداشاهده داعش تو استتار وانت هاش حرفه ای تر عمل میکنه.......اخه کشیدن گل و بوته چه معنی میده ؟؟؟؟؟؟؟؟

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بابا ولکنید اینها رو اینها فقط می خوان .... ملت بذارن تا دهان باز میشه بوجه فلان بوجه بهمان ..... خورده ها فقط ز  ر  می زنن امروز واقعا فهمیدم چرا بوجه ندارن  خوب ... پدر این آته اشغال های مسخره رو با پول تو جیبیتون ساختین الکی یک دونه بی تی آر رو هم حروم کردن خیلی از این عتیقه داریم یکی شم حروم کردن یک چیزی ساختن من هر کاری کردم توی هیچ کجای من فرو نمی ره الان یک چیزی به استعداد 12 عدد قرص خواب خوردن یا امروز رو فراموش کنم یا خودم فراموش شم

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از بین تصاویر مختلف رژه شیراز و رژه دریایی قابل قبول بود، البته این نظر منه.

اگر بتوان یک رژه منسجم برگذار کرد که در اون یگانهای زرهی هم به جای سوار بر تانک بر بودن، واقعا در چند ستون منظم رژه برن بسیاری از این انتقادات مرتفع خواهد شد. چنانکه که در سایر کشورها مرسومه

مشکل اینه که سالها قبل یک برنامه نادرست و غیر اصولی و من درآوردی برای رژه ریخته شده و همون عینا هر سال تکرار میشه.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

thumb_n2850436-4286441.jpg

زنجان

[url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10314/3110000_933.jpg]thumb_3110000_933.jpg[/url]

مشهد

ویرایش شده در توسط bds110
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دم شیرازی ها گرم
منو به یاد رژه سال های نه چندان دور رژه بلوار آیت الله بهبهانی اهواز میندازه... از وقتی رژه منتقل شد به خیابون لشکر، کیفیت هم صفر شد... شما حساب کنید دقیقاً جلوی درب پادگان رژه میرن!!! همه ادوات بلافاصله بعد از رژه، ده پانزده متر جلو تر میرن داخل پادگان! همه هم روی کامیون و کمرشکن :) این همه میگن شیرازی ها خستن و فلان اما رژه شون حداقل در بین مراکز استانها اوله. بوشهر هم بد نبود
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

3107750_261.jpg

عملا هیچ چیزی برای دفاع هوایی و ضد کروز نداره! هیچی! خیلی راحت شکار میشه

• Upvote 14
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

3107750_261.jpg

عملا هیچ چیزی برای دفاع هوایی و ضد کروز نداره! هیچی! خیلی راحت شکار میشه

تازه دوتا از لانچرهای موشک های ضد کشتی اش هم برداشته شده... و جاش خالیه...

خدا رحم کنه

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

میگن هیتلر به یه سری نوآوری ها که هر کدومش میتونست سرنوشت جنگ رو عوض کنه اصلا بهاء نداد یا دیر بهاء داد .  بدبخت اگه الان تو ایران بود که یا کلا در ارتش رو تخته کرده بود یا اینکه سکته رو زده بود رفته بود اون دنیا!

ویرایش شده در توسط habdollahi83
  • Upvote 8
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.