Sami1993

رژه 29 فروردین 1394 ( روز ارتش ) / خبر ، گزارش ، تصویر ، تحلیل

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=NCzTpB5wSB4
ویرایش شده در توسط Skyhawk

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
^^^^ الآن چی باید گفت، نه واقعا یعنی چی؟ کدوم نیروی مسلح در جهان از دوچرخه استفاده میکنه، البته غیر از پلیس راهنمایی.

حالا اون هیچی، چهارچرخ مینی (یا هر چی که اسمش هست)؟؟!! ویرایش شده در توسط GRIPEN
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

^^^^ الآن چی باید گفت، نه واقعا یعنی چی؟ کدوم نیروی مسلح در جهان از دوچرخه استفاده میکنه، البته غیر از پلیس راهنمایی.

حالا اون هیچی، چهارچرخ مینی (یا هر چی که اسمش هست)؟؟!!

چیز خاصی نیازی نیست که بگیم. نکته جالب تر اینکه در روز ارتش ،بچه بسیجی ها رژه میرن! در کل این رژه ها رو زیاد جدی نگیرید... :)

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چیز خاصی نیازی نیست که بگیم. نکته جالب تر اینکه در روز ارتش ،بچه بسیجی ها رژه میرن! در کل این رژه ها رو زیاد جدی نگیرید... :)

من جدی نمیگیرم، برگزارکنندگان بعضا شدیدا به شوخی میگیرن.

رژه نشان دهنده ابهت نظامی یک کشوره، این رو موقع تنظیم برنامه باید در نظر گرفت، رژه بسیج هیچ اشکالی نداره، مشکل این دوچرخه سواری، لودر سواری، لاستیک جابجا کردن (تو مایه های قویترین مردان) و این جور کارهاست.

باور کنید هیچ کس برگزارکنندگان رو مجبور به اجرای چنین برنامه هایی نکرده، خودشون سرخود تصمیم میگیرن و فکر میکنن کار جالبی هم هست.
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من جدی نمیگیرم، برگزارکنندگان بعضا شدیدا به شوخی میگیرن.

رژه نشان دهنده ابهت نظامی یک کشوره، این رو موقع تنظیم برنامه باید در نظر گرفت، رژه بسیج هیچ اشکالی نداره، مشکل این دوچرخه سواری، لودر سواری، لاستیک جابجا کردن (تو مایه های قویترین مردان) و این جور کارهاست.

باور کنید هیچ کس برگزارکنندگان رو مجبور به اجرای چنین برنامه هایی نکرده، خودشون سرخود تصمیم میگیرن و فکر میکنن کار جالبی هم هست.

بله ، درست میفرمایید ، برگزار کنندگان رژه ، هدف از برگزاری رژه رو فراموش کرده اند که چیه ! حالا بدتر از همه اینه که یک چند سالی رسم شده که در رژه 31 شهریور ، یگان های رژه رونده سپاه جلوی جایگاه شعر و دکلمه (یا هر چیزی که شما اسمشو بزارید) میخوانند ، و بعد انتظار دارن که رژه ابهت هم داشته باشه! من اطلاعی ندارم مغز متفکر این کارها چه کسی یا کسانی هستند ولی اگه همینطور پیش بره ، احتمالا چند سال دیگه مراسم رژه کاملا تبدیل به مهد کودک میشه!

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رژه 29 فروردین  باید جمع بشه ،...

کلن رژه نظامی تو ایران باید جمع بشه

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا اگه یه اعتراض بکنیم دوباره برادران همیشه در صحنه منفی ده ! شروع به منفی باران بنده میکنن...ولی یه سوال دارم چرا باید از تجهیزاتی در رژه ها استفاده کنیم که باعث تمسخر نیروهای نظامی کشور بشیم ؟ یه نمونه در عکس زیر icon_arrowd

http://8pic.ir/images/20wvxmkx1qsepv1fchya.jpg

• Upvote 11
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
اون حامل نذیر و خود نذیر خیلی من رو تو فکر فرو برد!
به این نتیجه رسیدم که ما هم میتونیم به غیر از "موجوداتی" با رنگ آمیزی گاوی (!!) و با جوش دادن ناشیانه چند قوطی آهنی، تجهیزات و تسلیحات مفید یا حداقل خوش قیافه ای بسازیم!
به طور کلی من نه با دوستانی موافقم که از اول تا آخر دنبال به سخره گرفتن رژه و نیرو های مسلح هستند و نه با کسانی که از یک چیز خیلی ساده یه سلاح راهکنشی نامتعارف میسازن! :|
اگر طراحان سامانه های دفاعی در طراحی هاشون مثل نذیر کمی سلیقه به خرج بدن در قدرت "مجازی" خیلی موثر خواهد بود. این ربات نذیر کمی پر هزینه به نظر میاد و از این بابت احتمال تولید انبوه و عملیاتی شدنش خیلی کمه ولی با یک خرده ساده سازی خیلی کارآمد خواهد بود.
از رژه تکاوران تیپ 65 واقعاً لذت بردم.
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا اگه یه اعتراض بکنیم دوباره برادران همیشه در صحنه منفی ده ! شروع به منفی باران بنده میکنن...ولی یه سوال دارم چرا باید از تجهیزاتی در رژه ها استفاده کنیم که باعث تمسخر نیروهای نظامی کشور بشیم ؟ یه نمونه در عکس زیر icon_arrowd

http://8pic.ir/images/20wvxmkx1qsepv1fchya.jpg

آقا یکی برای من بی سواد یه توضیحی بده میخوام بدونم ویژگی این تانک فلاق که مال نسل آینده هستش چیه من الان چند روزه تو کف این تانکه هستم!

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این چیه؟

139401291034453745117854.jpg

غنیمتی هست...از روی ناوچه های عراقی باز شده!

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

كسي تصويري از اژدرهاي جديد ندارد؟

پ ن: تمام سال داشتم دعا ميكردم اين بنده‌هاي خدا فيلم بردار و گزارگشر ارتش بازنشست شده باشند!

امسال حسابي با اين رونمايي هاي فلاق و اقارب نااميد شدم! فكر كنم قدر عافيت ندانستم! خدا زد...!

ویرایش شده در توسط Nattan
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.