GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

سمت غرب محل ارتش آزاد و النصره است و این افراد مسلح به عنوان مخالفان قانونی شناخته می شوند 

النصره راحت به ارتش آزاد قابلیت تبدیل دارد و همین الان هم تقریبا ارتباطاتی دارند 

ولی داعش دشمن همه تلقی می شود 

از نظر نظامی باید دشمن مشترک را اول زد و بعد سراغ کوچیک ها رفت ولی با رفتن داعش و خلع قدرت ارتش آزاد ناگهان بزرگ می شود و مهارش غیرممکن می شود و حمایت آشکار را خواهند داشت

از این رو نباید به این واحدها رحم کرد

--------------

در مورد داعش هم گروه دموکراتیک فعلا سرگرمش می کند و تلفات می گیرد واین فرصت برای زدن النصره و ارتش آزاد و پاکسازی دمشق را فراهم می کند 

برادر ما نظامی هستیم یا سیاست مدار؟ این همه دم از مذاکره میزنند خودشان مشکلشان رو حل کنند. دیگه وزارت امور خارجه سوریه همین رو نتونه جمع کنه همون بهتر که درش رو تخته کنند.

ضمنا این طوری نخواهد شد. بسته به اینکه چه کسی داعش رو نابود کنه قضیه متغیر خواهد بود.

• Upvote 2
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هلاکت ۸۳ تروريست در حلب طي ۱۳ روز گذشته  

نيروهاي ارتش سوريه در درگيري با عناصر تروريستي در جنوب استان حلب طي ۱۳ روز گذشته، ۸۳ نفر از تروريست‎ها از جمله ۲۵ مسئول ميداني را از پاي درآوردند.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/491407/%D9%87%D9%84%D8%A7%DA%A9%D8%AA-%DB%B8%DB%B3-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%D9%8A%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D9%84%D8%A8-%D8%B7%D9%8A-%DB%B1%DB%B3-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87

ویرایش شده در توسط torero
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

احیانا این جملات آشنا نیست؟

یک نفر من رو تفهیم کنه. دقیقا چه دردی دوا خواهد شد با تصرف الحاضر؟ یعنی امید دارید که مخالفین شکست بخورن؟

پیشروی ارتش سوریه به سمت غرب حلب اشتباه محض هست.

دوستان جمله من رو خواهشا یادتون بمونه. چند وقت پیش از اهمیت پالمیرا و قریتین و شروع جنگ از اونجا گفتم هیچ کس گوشش بدهکار نبود بعد از باتلاق بودن حلب گفتم دوستان مخالفت کردند.

این یکی رو در خاطر داشته باشید. نباید با مخالفین غرب جنگید. مخالفین قابل مذاکره هستند. داعش مذاکره پذیر نیست.

باید با داعش جنگید. داعش به مراتب قوی تر از سایر هست. شکست داعش انگیزه ها برای مذاکره رو قوی میکنه.

به غرب رفتن اشتباه هست. همه فتوحات ارتش رو داعش پشت سرش ویران خواهد کرد.

=====================================================================

پ.ن: لازم هست تاکید کنم که سخن من صرفا زمانی به حقیقت می پیونده که شرایط حاضر تغییر نکنند. در غیر این صورت مشخص نیست که سرنوشت این سخن من چه خواهد بود!

استراتژی ارتش دقیقا عکس این هست, یعنی میخواهد بقیه مخالفین رو تضعیف کنه , یا اگر میتونه از بین ببرتشون, تا این دو گانه یا نظام یا داعش بیشتر از این جای بیوفته.

تا به حال که براش بد نبوده, یعنی کشورهای غربی که قبل از این خواهان برکناری بی قید و شرط اسد بودند, الان از موضع قبلیشون کوتاه امدند, حالا باید دید در اینده این استراتژی جواب میده یا اینقدر داعش بزرگ و قوی میشه که نظام رو قورت بده. ویرایش شده در توسط SaSa7
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

"قدیر سرلک " از مدافعین حرم، در "سوریه" شهید شد+عکس

به گزارش گروه سیاسی میزان، قدیر سرلک در دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مبارزه با تروریست های تکفیری به شهادت رسید.

189926_140.jpg

طبق اطلاعات بدست آمده روز گذشته خودروی  قدیر سرلک در نزدیکی حلب مورد اصابت موشک قرار گرفته است.

وی از نیروهای سپاه محمد رسول الله(ص) بود.

• Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر ما نظامی هستیم یا سیاست مدار؟ این همه دم از مذاکره میزنند خودشان مشکلشان رو حل کنند. دیگه وزارت امور خارجه سوریه همین رو نتونه جمع کنه همون بهتر که درش رو تخته کنند.

ضمنا این طوری نخواهد شد. بسته به اینکه چه کسی داعش رو نابود کنه قضیه متغیر خواهد بود.

مذاکره به برگ قدرت نیاز دارد و این برگ تنها در میدان عمل تعیین می شود 

ولی وقتی داعش رو به زوال گذارد و نیروهایش بخواهند فرار کنند دو راه بیشتر ندارند عربستان و ترکیه و احتمالا داستان چاه مکن بهرکسی اول خودت بعدا کسی رخ می دهد

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به واسطه انکه ارتش سوریه در دفاع. تجهیزات جا می گذارد.شاید به علت سرعت زیاد حمله.داشتم به راکت انداز های یکبار مصرف 107 م م فکر می کردم.به علت سبکی قابل حمله و میتونه جلوی تک و پاتک های سریع رو بگیره.گزینه ی خوبیه.اگر در حجم مناسب و روش مناسب استفاده شود ویرایش شده در توسط kebrit
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راهکار داعش در مقابل کرد ها فقط به دو چیز ختم میشه انتحاری و میدان های مین وگرنه در نبرد رو در رو در مقابل نیرو هوایی ائتلاف شانسی نداره هرچند که اینجور جنگیدن کرد ها اونا رو در مقابل جنگ های آتی که احتمالن پشتیبانی هوایی ائتلاف درش در کار نیست به شدت اسیب پذیر می کنه !

تئوری توطئه : کرد ها از طرف آمریکایی ها در آخر این تحولات در ازای یک سری امتیازات (با طرف یا طرف های دیگری ) معامله میشوند ،
از روی تسلبحاتی که بهشون داده شده  ؛ میشه پیش بینی کرد هیچ وقت نقش بازیگر نخواهتد داشت . . .

( البته این فقط یه تئوریه که گفتم شاید بد نباشه دوستان و اساتید در این باره نظراتشون بیان کنند  ! :-)   :rose:
  ) 

• Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باید هرکول های نیروی هوایی برای کمک زودتر میفرستادن تا اینجوری چند تا از شرکتهای هواپیمایی ما بیخود تحریم نشن ......

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

باید هرکول های نیروی هوایی برای کمک زودتر میفرستادن تا اینجوری چند تا از شرکتهای هواپیمایی ما بیخود تحریم نشن ......

با هرکول ها نمیشه مثل B52  بمب ریحت روی سر این حرمزاده ها؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با هرکول ها نمیشه مثل B52 بمب ریحت روی سر این حرمزاده ها؟

شوخی میکنید؟؟ اینکار میشه همون بشکه پرانی فقط با حجم و تعداد بیشتر! و دقت پایین تر!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با هرکول ها نمیشه مثل B52  بمب ریحت روی سر این حرمزاده ها؟

دوستان بمباران های جنگ جهانی دوم یادتونه که یهویی چند صد تا هاپیما می رفتن واسه بمباران واسه اینا یه همچین چیزی نیازه یه چیزی مثل درسدن واسه رقه لازمه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شوخی میکنید؟؟ اینکار میشه همون بشکه پرانی فقط با حجم و تعداد بیشتر! و دقت پایین تر!

میشه یه جبهه داعش رو شحم زد.

باز اساتید بهتر میدونن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.