SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 19 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 19 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

کار خودشون هست ... فقط صدای موافق را بر می تابند

ظهر از سر کار امدم. و تعطیلات کریسمس من شروع شده در حقیقت. هوس میلیتاری کردم بعد مدتها.. دوستان ضد حال میزنند. و من الله نه توفیق.

نیم ساعت دیگر مراسم اهدای جوایز نوبل شروع میشه. من برم با عشقم ببینیم... شما هم سریعتر عروسی کنید. البته منظور من پیدا کردن و عاشق شدن یک خانم هست حالا با هر رسم و ائینی که دارید.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط Electro_officer، 23 آذر 1394 - ...
مخفی شده توسط Electro_officer، 23 آذر 1394 - ...

از صبح تا حالا دارم سعی می کنم این رو رمز گشایی کنم ...

oysj_warning.jpg

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
من از ورژن موبایل انجمن استفاده میکنم و تقاضا دارم که دکمه تشکر رو به قالب موبایل انجمن اضافه کنید، چون بعضی پست ها بسیار زیبا هستن و آدم حیفش میاد که نمیتونه تشکر کنه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ظاهرا کسی به نظرات بنده توجه نداره. خواهشا دکمه مثبت و منفی رو به قالب موبایل سایت اضافه کنیدددددددددد!!!!!!!!!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 27 دی 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 27 دی 1394 - دلیلی ارایه نشده است

دوران محدودیت من تموم شده . قابلیت ارسال استاتوس ندارم . 2 تا تاپیک رو هم بی دلیل بن کردید . شماها که میدونید . خواستم بقیه بدونن .

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 12 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 12 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است

سلام

بهتر نبود قبل از اقدام به حذف کردن استاتوس نظر دوستان را جویا میشدیم.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 12 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 12 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است

نکته‌ٔ مسئله اینه که هفتهٔ پیش برخی بچه ها شایعه‌ای رو در استاتوس مطرح کردن در خصوص بسته شدن استاتوس...

اینجا شما قویا تاکید کردید که استاتوس بسته نخواهد شد...

چیزی که ما شنیده بودیم، احتمال بستن استاتوس برا انتخابات بود و تقریبا فکر میکنم همهٔ کسانی که شایعه رو شنیدن، باهاش نسبتا موافق بودن...

برام تعجبه که چرا به این صورت باید استاتوس بسته بشه؟ چرا باید ابتدا قویا تکذیب بشه و شما خودت رو به اون راه بزنی که کی چنین چیزی گفته که استاتوس تعطیل میشه؟

هدف چی بود در اون زمان؟

غیر از اینه که مدیران هر کسی احتمالا داره ساز خودش رو میزنه و با هم هماهنگ نیستید؟؟؟؟ یکی میزنه تعطیل میکنه، یکی میزنه باز میکنه!! اینجوری که نمیشه...

ما فکر میکردیم که با گذاشتن قوانین جدید، شاید سایت به روالی عقلانی بره...

شخصا اساسا فکر میکردم که با رفتن جنابان چکا و رضا، سایت روند عقلانیی بگیره! ولی به نظر میرسه که مشکل سایت، افرادی هستن که پشت پرده های سایت، دستور میدن و کسی جرات نداره حتی در مورد دستور فکر بکنه... سریعا اجرا میشه دستور...

ادم رو یاد کشور خودمون میندازه و بعد ادم فکر میکنه که مملکتم همینجوریه!! هر کی سمت داره، هر جور عشقش کشید عمل میکنه و سایرین ممکنه با مشکل مواجه بشن یا نش...

یه عده هم هستن تو کشور معلوم نیست چیکارن... خیلی بی‌طرف و خیلی خودجوش در جایی خیلی بی‌ربط یه چیزی میگن، ولی یه لشکر ادم راه میوفته که حرف اون شخص رو عملی کنه...

من شخصا با تعطیل شدن استاتوس مشکلی ندارم! بر اساس اون شایعه و نکته‌ٔ تا نباشد چیزکی، انتظارش رو داشتم ولی نه برای الان... حقیقتا جناب mr9 در ذهن من در روز اول مدیریت واقعا امیدوار کننده بود!! شخصا سری زدم به فولدر پر پیمون از فایل های ورد تاپیک هایی که اماده ارسالن و ارسال نشده بودن و چند تایی رو هم ویرایش کردم تا اپدیت بشن و در صورت تحقق مسائلی، من هم همراه دیگر دوستان شروع کنم و تاپیک فرستادن رو از سر بگیرم...

ولی ذهی خیال باطل!! مشکلات سایت هنوز پابرجاست!!! :))))

نمی دونم چرا وقتی اون بالا درشت دزد قوانین سایت، یاد درخواست امور ابی ها میوفتم که صب تا شب میگن مردم اب رو بهتر مصرف کنن، در حالی که بیش از ۸۰ درصد اب کشور در کشاورزی و صنعت هدر میره و مصرف مردم در زمان عدم مدیریت مصرف صرفا دو سه درصده!!!

همون فکری که موقع صحبت از اصلاح الگوی مصرف اب میشه، الان هم به ذهنم خطور میکنه....

مشکل از جای دیگس، ولی مدیران!!! سعی میکنن جهت پوشوندن ضعف های خودشون، بندازن گردن شهروندان و مردم که یعنی ما کارمون درسته، شماها رعایت نمیکنین که اوضاع خرابه...

جالبه و خنده دار!! امیدوارم با تدوین قوانین جدید که البته هنوز نخوندمشون، کاربران و اعضای هیئت تحریریه شروع بکنن به ارسال تاپیک های علمی و دست از بازیگوشی در استاتوس و تلف کردن وقت در استاتوس بردارن!!

کاربرهای عادی هم بر اساس قوانین جدید سایت، شروع کنن به خوندن مطالب و مثبت بیشتر دادن به اونها و لذت ببرن!!

انگار که مشکل ما قوانینی بوده که کاربرها رعایت نمی‌کردن!! و این چند سال موجودات فضایی میلیتاری رو میلیتاری کردن و حالا حضرات فضایی رفتن، و ما کاربرهای زمینی باید با قوانین جدید که مخصوص زمینی هاست سایت رو درش فعالیت کنیم!! :)))

با تشکر! دهه‌ٔ فجر و پیروزی انقلاب اسلامی بر همه‌ٔ عزیزان مبارک...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 13 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 13 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است

با سلام

با توجه به  وجود پیشنهادات برای تغییر روند موجود در انجمن و بازگشت  به مسیر اصلی که همانا گسترش دانش نظامی به زبان پارسی است  و همچنین تبدیل نمودن  انجمن به یک محیط کاملاً علمی ، آکادمیک  ، اخلاق مدار و پرهیز از حواشی موجود ، استاتوس برای اعمال یکسری تغییرات ضروری فنی فعلاً حذف شده ولی بزودی با تغییرات  و قوانین تدوین  شده جدید ، مجدداً ایجاد خواهد شد . بنابراین به شکل مشخص و با توجه به  صحبتهایی که قبلاً  انجام شده ، جای نگرانی وجود نخواهد داشت .

از دل های نگران دوستان ، آگاه هستیم broken_heart  ،(با توجه به حجم pm ها )  ولی مشخصاً تردیدی به خود راه ندهید  که استاتوسینگراد  قدرتمندانه  ، قانونمدار وبا هدف ایجاد یک فضای امن برای گفت و شنود در همه زمینه ها و موضوعات  و عاری از هرگونه مجادلات بی ثمر سیاسی باز خواهد گشت و به شکل قطع ، اجازه ایجاد حاشیه در آن داده نخواهد شد . 

متشکرم / موفق باشید / MR9

:rose:  :rose:  :rose:

پی نوشت :

البته از همین حالا ، منتظر هجمه ها خواهیم بود . ولی آنچه که برای بنده اهمیت دارد ، تبدیل میلیتاری به یک مرجع نظامی قابل استناد آکادمیک فارغ از حاشیه های سیاسی است و به مانند فضای واقعی ، خود و دوستانی که در این زمینه با بنده همفکر هستند را به مثابه گردان خط شکنی می بینم ( حتی اگر سازمان رزم این گردان ، تنها و تنها یک نفر و یا جمع  محدودی از دوستان علاقه مند واقعی به کار علمی باشد )  که علیرغم زخم زبان ها ، توهین ها ، بی انصافی ها ، عکس العمل های نامتعارف و.... ، به راهی که در آن قدم گذاشتیم ، اعتقاد داریم و آن را با تمام مسائل پیش گفته   به جلو خواهیم برد . این کار زمان بر ، مشکل و پر از سختی است ولی در نهایت ( اگر عمر و توانی باقی ماند ) نتیجه شیرینی خواهد داشت و بازتابهای آن به شکل مسلم از فضای مجازی به فضای واقعی منتقل و موجب تغییراتی می شود که در نهایت افزایش ضریب امنیت انقلاب اسلامی را موجب خواهد گردید . 

سلام

با تشکر از زحمات شما مدیر گرامی

من با نظر شما موافق نیستم. اینجا یک سایت اینترنتی است (نه یک پادگان). در قسمت استاتوس این سایت هم ،مطالب میتونه در باره همه چیز باشه (البته با چاشنی شوخی). با اینگونه اخم و تخم ها وبکن و نکن ها ،کاربر از سایت زده میشه. من توصیه میکنم قسمت استاتوس سایت رو به همان روش قبلی نگه دارین.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 13 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 13 بهمن 1394 - دلیلی ارایه نشده است

سلام

در باب بسته شدن استاتوس:

1- چرا بیخبر!؟ 

2- استاتوس میلیتاری محلی بود برای گپ گفت های دوستانه، علمی، تفریحی. یکی از عوامل اصلی قوام سایت میلیتاری احساس دوستی بین اعضای آن است. محیط استاتوس بستری برای گسترش این دوستی ها بود(طبعا محل برخی صحبتها در تاپیک ها نیست.). بستن استاتوس برای افزایش سطح علمی سایت مثل تعطیل کردن پارک ها کشور برای افزایش سطح علمی دانشگاه هاست! 

یا حق

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ببخشید من از مرورگر فایر فاکس 44.0 استفاده میکنم. گزینه های مربوط به ارسال و ویرایش پست مثل شکلک ها و تغییر فونت و غیره برام نمایش داده نمیشه. میشه راهنمایی کنید. ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 17 دی 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 17 دی 1395 - دلیلی ارایه نشده است

با سلام:

گالری عکس های هواپیماهای ترابری باز نمی شود. لطفا بررسی فرمائید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 7 بهمن 1395 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 7 بهمن 1395 - دلیلی ارایه نشده است

با سلام:

خدمت مدیر مسئول مشکلات سایت. چند روزی می باشد که تاپیک دانشنامه نیروی هوایی غیر فعال است، از شما مدیر محترم تقاضای رفع مشکل را دارم. با تشکر علی تحیری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

سلام . چرا لیست جدیدترین تاپیکها دیگه در سایت موجود نیست؟ و این که چرا آخرین پست ها حتی اگر همه برای یک تاپیک باشن همشون تو لیست آخرین پست ها وجود دارن ، همون آخریش باشه کافیه دیگه نیست؟ این طور آخرین پستی که خوندیم نمی دونیم چی بوده چون هر پستی وا می کنم دوباره از یه صفحه ای که کلید کرده روش باز میکنه مجبورم دستی برم جلو. این مشکلات راه حلی داره یا برا همه این جوره؟ انصافا ورژن قبلی بهتر بود. با این تاخیر چند ماهه هم کاربرا فراری شدن هم سایت بهتر نشده که بدتر شده ( آدمو سر در گم میکنه)

ویرایش شده در توسط labester
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.