SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

بسیاری تنظیمات و امکانات کاربری حذف شده و در دسترس نیست. 

از جمله امکان مشاهدهٔ نسخهٔ کامل سایت و انتخاب بین نسخهٔ موبایلی و نسخهٔ کامل. 

یا اینکه وقتی تاپیکی رو باز میکنی به اولین پست خوانده نشده یا پستی که پس از آخرین بازدید ما ارسال شده بره.

الان هر تاپیکی رو باز کنی میره صفحهٔ اول و خودت باید بگردی تا آخرین پستی که خونده بودی رو پیدا کنی و تاپیکو ادامه بدی. 

و کلی تنظیمات دیگه. نقدا این دو تا برای من نوعی مهم بود!

• Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پست های مخفی شده برای من قابل مشاهده هست و شاید همین باعث شده موقع باز کردن تاپیک به آخرین پست ارسال شده/خوانده نشده هدایت نشم و باید اسکرول کنم

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام... چرا استاتوس حذف شده ؟ با حذفش از جذابیت انجمن کم شده من همیشه استاتوس دنبال می کردم مسایل روز و متنوع بحث و به اشتراک گذاشته می شد اگر امکانش هست دوباره فعال بشه فک کنم خیلیا هم نظر باشند.... پست های مخفی برا من هم قابل مشاهده اند البته این خوبه:P:P:) بعد چطوریه من شدم قربان 1;)(اگه اشتباه نکنم) من که اکثرا فقط مطالبو می خونم

ویرایش شده در توسط ayaran
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امکان منتقل شدن خودکار به آخرین پست خوانده نشده وجود نداره و همواره به یک صفحه و پست ثابت هدایت میکنه! به جز برخی تاپیک ها تقریبآ با تمام تاپیک ها این مشکل وجود داره. با نشانه گذاری تمام انجمن به صورت خوانده شده هم مشکل برطرف نشد

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ببخشید اگر یه اشکال تکراری رو مطرح میکنم . چون فرصت نشد گزارشات دوستان رو به صورت کامل بخونم . 

امکان بارگذاری تصاویر در گالری سایت در هر بار فقط برای یک عکس وجود داره . قبلاً میتونستم چندین عکس رو یکجا و در یک مرحله آپلود کنم . ولی الان تک تک این کار صورت میگیره و کار بسیار دشوار و زمانبری شده . 

مشکل دیگه اینه که ویدیوهای آپارات رو نمیشه به صورت مستقیم و قابل اجرا در سایت قرار داد و فقط میشه لینک ویدیو رو گذاشت . 

امکان مشاهده آخرین مطالب ارسالی در تاپیک های مختلف انجمن هم دیده نمیشه . ( حداقل بنده نمیبینم ) 

ویرایش شده در توسط naserr
فراموش کردن یک مشکل
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام یک پیشنهادی هم دارم من یک گروه یا کانالی در تلگرام بزنین حداقل بدونیم وقتی سایت در دسترس نیست مشکل از خودمونه یا برای همه در دسترس نیست مردیم از بس رفرش زدیم کانال میلیتاری هنوز هست ولی فعالیتی نداره حداقل اطلاع رسانی بشه

ویرایش شده در توسط mohammad741741
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
4 hours قبل , mohammad741741 گفت:

سلام یک پیشنهادی هم دارم من یک گروه یا کانالی در تلگرام بزنین حداقل بدونیم وقتی سایت در دسترس نیست مشکل از خودمونه یا برای همه در دسترس نیست مردیم از بس رفرش زدیم کانال میلیتاری هنوز هست ولی فعالیتی نداره حداقل اطلاع رسانی بشه

اره این در دسترس نبود سایت بعضی وقتا خیلی رو اعصابه

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

مسئولان عزیز سایت

اگر می خواهید میلیتاری را نابود کنید، لطفا بفرمایید با تکلیف خودمان را بدانیم

مدام سایت از دسترس خارج می شود

حداقل بگویید مشکل سایت کجاست شاید یک بنده خدایی چیزهایی در مورد برنامه نویسی و هاست و ... بداند!

خدایی حیف میلیتاری است که نابود شود

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

اون مثل قدیمی رو شنیده اید : از طلا بودن پشیمان شدیم ، لطف فرموده و ما را مس فرمائید . 

متاسفم ولی شده داستان این روزهای فروم اسبق میلیتاری و داستان ارتقای سایت  !!! 

ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Upvote 14

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مدیریت سایت دست کیه چرا باید 4 روز سایت از دسترس خارج بشه بدون هیچ اعلام و توضیحی لطفا جواب بدین مشکل چیه؟

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خب خداروشکر سایت بالا اومد فکر کردم منو حذف کردن ادمینهای عزیز همیشه در صحنه! چرا صفحه اول سایت هر دو دهه یکبار بروز میشه؟ 

نقل قول

• Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سایت هی از دسترس خارج میشه، وقتی روی یه تونیفیکیشن یا یه پست کلیک می کنی به یه پیج رندم برده میشی، بعد از باز کردن یه تاپیک به آخرین پست خوانده شده برده نمی شی. خواهشا مسئولان رسیدگی کنن!

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ترامپ دیوانه شده . کره شمالی و آمریکا در آستانه جنگ هستند. آمریکا برجام رو داره پاره میکنه. وضعیت سوریه و عراق با دخالت مستقیم آمریکا داره به مراحل بحرانی کشیده میشه و کلی خبر مهم دیگه ...

اونوقت میلیتاری در دسترس نیست!

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

ممنون از تبدیل و به روز رسانی سرور سیت. اما مشکلات بسیار زیادن. از خارج شدن سرور تا گم بودن مطالب و ستاره دار نشدنشون برای خوندن مطالب جدید و ......

خواهشا رسیدیگی کنید ممنون

یاعلی

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.