bmosavi

Members
 • تعداد محتوا

  261
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  1

bmosavi آخرین امتیاز شما در روز 9 اسفند 1395

bmosavi شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

514 نشان افتخار

11 دنبال کنندگان

درباره bmosavi

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان یکم

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

2,418 نمایش های پروفایل
 1. fast attack boat واژه ی مناسب تری است. با توجه به خرید عربستان سعودی. و برجسته شدن نقش fast attack boat در حوزه ی نزدیک خلیج فارس. و ویسبی مثل همیشه مقتدر است. بنده شاهد حضور ویسبی و فریگیت دانمارکی بوده ام و ویسبی ۶۰۰ تن در مقابل فریگیت دانمارکی (وزن ان را به خاطر ندارم) مقتدر تر نمود داشت.
 2. دیروز بنده اشتباه متوجه شده بوده ام. به عقیده ی بنده محور ۳ . جواب بنده محور ۳ است. دیروز بنده به اطلاعات این پست دسترسی نداشته ام. پشروی سریع و پشتیابی و سرکوب کوبنده در طی بازه ی زمانی کوتاه در محور ۳ تامین میشود.
 3. فکر نمیکنم حتی خلبانان iriaf چنین بدن ورزیده ایی داشته باشند. البته حدس بنده این است که محل عکس کرمان است.
 4. به عقیده ی شما اسرائیل کشور نمیباشد و نباید از خود دفاع نماید. اگر دفاع نماید وقاحت و توحش میباشد. به سیر تاریخی و جنگها مراجعه نمایید. دفاح حق است و هرگز شما نمیتوانید این حق را سلب نمایید.
 5. بنده عقیده دارم شما با سنگ به یگان ارتش جمهوری اسلامی ایران بکوبید قطعا به شما شلیک خواهند نمود. ان هم در یک شرائط اضطراری.
 6. کرانه ی باختری دارای نیروی پلیس و سازمانهای نظم دهنده ی اجتماع مخصوص به خود است. بنده شخصا از نزدیک دیده ام. تروریست به هر قیمتی باید دستگیر و متوقف شد حتی به قیمت از دست رفتن یک سرباز متعهد. بهتر است دلرحمی را کنار بگذارید. فکر نمیکنم حتی در سوئیس برخورد پلیس و یا ژاندارم با مخلل دستگیری یک تروریست بهتر از اسراییل باشد. چه بسا در اسراییل رفتارها سازمانی تر حرفه ایی تر و انسانی تر است.
 7. اسرائیل در حمله ایی ناگهانی به ۲۴ نقطه ی مهم در داخل مرزهای سیاسی جمهوری اسلامی ایران حمله میکند. پنج نقاط مهم از ۱ تا ۵ را با توجه به معلومات شخصی اعلام نمایید: 1- سد ماملو ۲-سایت شاهرود ۳- نیروگاه اب سنگین اراک ۴-تاسیسات کشتی سازی بندر عباس٬ غرب. ۵- تاسیسات عسلویه
 8. و زیردریایی های کیلو با توجه به صدای کمی که دارن اگه در عمق زیر 100 متر(یه محدوده داره ) حرکت کنن با سرعت کم خیلی به ندرت قابل رهگیری هستند و جالب بود که میگفت همین پدیده در سطح آب هم در نقاطی نزدیک ساحل دیده میشه که خوراک غدیرها هست و .... سلام دوست گرامی. بنده تخصص در این باره ندارم. این مطلب نیز به صورت کاملا عامیانه نوشته است. فکر میکنم قبلا به صورت کامل بحث شده است به وسیله ی دوستان متخصص این زمینه.
 9. اثر انگشت یا ردپای اکوستیکی که بر اثر چرخش پروانه ها ایجاد میشود مهمترین دلیل برای فوق محرمانه دسته بندی نمودن پروپلر یا پروانه ی زیردریایی ها میباشد. هنگام چرخش پروپلر یک حفره ایی خلاء بر راستای محور چرخش ایجاد میشود. این محور خلاء اگر به درستی یادم باشد باعث (ترکیدن) حبابهای اکسیژن میشود. این ترکیدن حبابها بنا به طراحی هر پروپلر یا پروانه دارای یک فرکانس میباشد. با در دست داشتن طرح پروپلر و سپس شبیه سازی ان میتوان به این فرکانس دست یافت. هیدروفون ها و ASWبا در اختیار داشتن این فرکانس به راحتی میتواند وجود زیردریایی و نوع ان را مشخص نماید. البته موشکهای سونار نیز به راحتی میتوانند این فرکانس را track نمایند. همچون موشکهای IR
 10. به نظر شما به مدرسه پرتاپ نکرده اند؟ و اگر کرده اند دیگر مظلوم نمایی نیست.
 11. دوست گرامی, منظور بنده همین بود که سپاه ارتش و نیروی انتظامی (نمیدانستم مرزبانی زیرمجموعه ی نیروی انتظامی میباشد) میتوانند. استفاده از چنین کلماتی به صورت مستقیم (و غیر مستقیم) به نظر بنده صحیح نیست. همانطور که در سطر دوم این افراد را به بیگانه ربط دادید. یادمان باشد, زمان همیشه قضاوت صحیح میکند.
 12. " در حقیقت همین که نیروهای سپاه و مرزبانی دل و دماغ مقابله با این وحوش را دارن " البته این تفکرات هزینه ی مستقیم فردی ندارد. یک کشور قربانی چنین تفکراتی میشود. این تفکرات کشور را در خطر جنگ قرار میدهد. ایا امروز کسانی که در بهبوحه ی انقلاب باعث در خطر افتادن تمامیت ارضی و سپس جنگ هشت ساله شدند, محاکمه شدند؟ ایا رفع خطر جنگ به همان سادگی" ما با دنیا جنگ نداریم پس نیاز به اسلحه نداریم" بود و میباشد؟ هزینه ی چنین تفکراتی در هشت سال جنگ داده شد. بیش از این بحث نمیکنم. بحثهایی همچون سپاه میتواند ارتش نمیتواند, فقط و فقط باعث ایجاد نفرت بر دو دستگی میشود. همانطور که در سوریه دیدیم و میبینیم که هردو حضور دارند و همانطور که میدانیم هردو در دریا حضور دارند و هر دو نیرو توانستند و میتوانند.