41148

Members
 • تعداد محتوا

  39
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

115 نشان افتخار

درباره 41148

 • رتبه حساب کاربری
  سرباز یکم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. خیلی عذر خواهی میکنم جناب دکتر . در محضر جنابعالی جسارت کردیم. ما که از درمان و بیمار و سلامتی و چاقی و سالمندی و .... چیزی نمیفهیم. و مدرک مون رو باید بزاریم کنار کوزه
 2. افسرهای بازنشسته. وضعیت بدنی و ذهنی و فعالیتی مناسبی نسبت به سن شون دارند. خدا به ایشان توفیق بده.
 3. برادر عزیز اوردوز. تعجب میکنم شما برای کاری که در گذشته انجام شده است( حالا درست یا غلط) و تمام شده رفته جبهه میگیرید؟؟
 4. ارتش به این عظمت دیگه می‌تونه یه تعداد اندکی تانک رو نمونه سازی کنه توی یک پروژه ای که از دهه هفتاد شروع شده. چیز عجیبی نیست. مهم این بود این پروژه بعد از این زمان طولانی به ثمر و تولید انبوه و... برسه که نرسید.
 5. خیلی هواپیمای خوبیه . ای کاش با توسعه ایران ۱۴۰ یه همچین چیزی تولید کنیم. میتونه نقش مکمل سی ۱۳۰ هامون باشه.
 6. البته این c27 اسپارتانه محصول آمریکا و ایتالیایس. با سی ۱۶۰ آلمان و فرانسه تفاوت داره.
 7. یک جامعه سالم باید عاشق حقیقت باشه. و بیزار از دروغ. دروغ مثل یک افیون دوستداشتنی پایه های اخلاقی یک جامعه را نابود می‌کنه. و هر چه بیشتر جامعه در اون غرق بشه باز هم اعتیادش بیشتر میشه. نباید راحت دروغ گفته و شنیده بشه و بدون هیچ بازخورد منفی از کنار اون رد شد یا بدتر از اون با دادن پاداش به دروغگو اون رو تقویت کرد. خداونداین کشور را از دشمن خشک سالی و دروغ حفظ کند.
 8. به جرات میتونم بگم این نوع پهپاد های انتحاری بعد از رونمایی موشک شهاب ۳ یکی از مهمترین رونمایی های نظامی ایران هستن. و بشدت میتونن صحنه نبرد رو به نفع ما تغییر بدن چه در خشکی چه در دریا.
 9. صحبت سر جاولین و سایر مهماتی است که از هوا به صورت عمودی بر برجک پرتاب میشوند. فکر نمیکنم سامانه ای مثل تروفی زمان لازم برای رهگیری یا زاویه مناسب برای شلیک ساچمه ها را داشته باشد. بنابراین برای اینگونه تهدیدات تی ۷۲ و لئوپارد یکسان هستن. و در واقع خارج از توان هر تانکی هستند. و فرقی نمیکند تانک شما چیست.البته جاولین بسیار گران است. با بالگرد پهپاد میتوان گروه های مسلح به جاولین را شناسایی کرد و از بین برد.
 10. اگه ارتش روسیه مجهز به لئوپارد دو بود . آیا تانک لئوپارد می‌توانست در برابر جاولین مقاومت کند؟
 11. والا اگه برجک تانک لکلرک رو که بارگذاری خودکار داره و نسبت به برجک لئوپارد ماژولارتره رو روی شاسی لئوپارد سوار کنند. میشه توپ های صدوسی یا صدو چهل میلیمتری رو روی اون تانک نصب کرد. و تانکی بهتر از تمام تانک های موجود در جهان داشت.
 12. بودجه سپاه چند برابر بودجه ارتشه در حالیکه سازمان رزم کوچکتری دارد. ارتش پول برای تکمیل یا تعمیرات و بهره برداری از تجهیزاتشو نداره.
 13. تو وب‌سایت‌ها خارجی نوشته شده که جدیدا ناو شیراز یا همون طلائیه‌ که در حال ساخت بوده واژگون شده.
 14. می‌دونی نکته جالبی مطرح کردی که ما شرکت در خارج تأسیس کنیم و کالا رو به داخل بفرستیم. ولی دقیقا نمیدونم کجا قبلاً خونده بودم که طبق قوانین کشور خودمون همچین چیزی غیر قانونی است. و شرکت های ایرانی نمیتونن کالایی رو که در خارج کشور تولید میکنن به کشور بیارن.